PDA

Zobrazit normální verzi : Ejo



Swagger
25-02-13, 15:28
...

grEy
25-02-13, 15:30
Mna by skor zaujimalo, kto vymyslel to pravidlo, ze T mozu sekat pocas HVD do CT aj ked su CT v zbrojnici, to dava fakt zmysel.

Piner
25-02-13, 15:32
Vem si knihu pravopisu, tohle je otřes. Dej si bacha, na koho si tu otvíráš hubu a komu říkáš, že je dementní. Už jen to, že jsi založil stížnost do minecraft sekce. Tvojí povinností je chránit CT, to bylo, je a bude. Seká do něj asi sekáčkem = vězeňská pomůcka, zbraň.
Bejt to na mě, dám ti tak týden, ještě že už není.

A tvoje myšlení :
Jsem CT.
Jsem na okraji zbrojky, T do mě seká ale mě to vlastně nevadí, ať si seká zabít ho nemůžu a až on mě zabije tak mi vezme gunu a postřílí všechny CT, ale to je přece normální..

Ejo
25-02-13, 17:27
Konecne to niekto tym dementom vysvetli!

Sometypes
25-02-13, 17:49
Demencia? Nemáš si co hrát... i když ho hlídají další 4. Jestli si chceš hrát, běž k teroristům.

Ejo
25-02-13, 18:11
Prepáč práve kvôli dôvodom som chcel byť zhovievavý ku tebe že si dostal len 3 dni:) Predlžujem na týžden pretože to je bežná sadzba;)

Sometypes
25-02-13, 18:16
Prepáč práve kvôli dôvodom som chcel byť zhovievavý ku tebe že si dostal len 3 dni:) Predlžujem na týžden pretože to je bežná sadzba;)

Tak ten si to ještě zhoršil no.. někdy je lepší držet hubu.

kono159
25-02-13, 21:57
Mna by skor zaujimalo, kto vymyslel to pravidlo, ze T mozu sekat pocas HVD do CT aj ked su CT v zbrojnici, to dava fakt zmysel.

CT su idioti, lebo k nim chodia a provokuju ich, ked T do nich boxne tak ich zabije ze utok na CT. Preto Tckam dovolujeme ich aj zabijat.