PDA

Zobrazit normální verzi : w3 ultimate



ParadoXX
17-07-11, 22:04
Pár lidí ze serveru mi řeklo,že to mam zkusit znova.Myslim,že sem dokázal,že cheatery bezproblémů poznám a na ultiímatu je to potřeba trošku srovnat do latě.Leze se tam po texturách a jak ste si všimli v hlášení cheaterů,sou tam i cheateři.De mi jen o to,aby se tam hrálo jak má a aby nekazili ostatnim hru cheateři a texturáci.Jako že jich tam je požehnaně.
A nerad bych,kdyby se tu zase ztrhla bitka v podobě bezdůvodnejch nadávek na mě.Děkuju.
STEAM_0:0:725204

1488.6
17-07-11, 22:11
jsem pro:)

apach29
17-07-11, 22:22
Textury na war3 a war3U nejsou na banovani. Taky si muzes naskillit teleport a jit na textury. Jsi dobrej cheathunter, ale v admin teamu te nechci. Promin. Jestli admin neni na serveru, staci napsat zpravu do chatu zacinajici ! (vykricnikem) a admini na vsech serverech ji uvidi. Zkus se to naucit, usetri ti to praci.

Shinigami
17-07-11, 22:44
War3 Ultimate, uz som si myslel ze tam admin nikdy nebude. Hravam tam pomerne casto a cheaterov je tam coraz viac. Admin sa tam urcite zide a myslim si ze na skusku by ti tie prava mohly dat. Ak to zacnes zneuzivat daju sa zobrat. Hral som tam par krat s tebou si dobry hrac a urcite vies rozpoznat cheaty. Ja by som ti tie prava na skusku dal.

NUME
17-07-11, 23:16
Jsem PRO. A nejde o člověka, jelikož ho neznam osobně, ale o hráče.

Loví cheatery a hackery a to úspěšně :)
Na W3U serveru je dost často a to úspěšně :(
Prokázal, že umí psát normální spisovnou češtinou, což je pro server úspěch:)
Ušetří práci ostatním a ulehčí subfórum o cheaterech (dává tam toho dost):))


Nic proti němu (ohledně hry) mě nenapadá.

Dříve jsem měl za to, že není čistej, ale jak sleduju jeho hru, vidim směs:

skills (jeho CS zkušenosti)
krutej aim
skilly a itemy ve hře
obezřetnost
pohyb
znalost map
vohulený sluchátka
znalost W3 celkově
ještě něco

A nezáleží na pořadí.

Časem na to přijdou všichni, že na pivo s nim chodit nemusí, ale hrát s nim na čistým serveru se dá.

(A nepište sem, že sem lama a že mu nebo někomu podlejzam nebo nějaký takovýhle spamy, na to je PM. Děkuju)
Takže asi tak...

ParadoXX
17-07-11, 23:55
Textury na war3 a war3U nejsou na banovani. Taky si muzes naskillit teleport a jit na textury. Jsi dobrej cheathunter, ale v admin teamu te nechci. Promin. Jestli admin neni na serveru, staci napsat zpravu do chatu zacinajici ! (vykricnikem) a admini na vsech serverech ji uvidi. Zkus se to naucit, usetri ti to praci.

Hele,řeknu to asi takhle.To,že máte hromadu adminů někde jinde,je prd platný.Měl by bejt aspoň jeden aktivní na tom serveru.Navíc jak už psali ostatní,ten vykřičník tu moc nefunguje.
Textury se klasicky banujou na hodinu.Tam nemá kdo co dělat.Kazí to všem hru a akorát se na to nadává.Nevim,proč bych měl chodit na textury,když sem proti tomu tam lízt.A co se týče mě,v minulejch topicách sem se jen bránil a mluvil sem pravdu,protože vim a znám,což se o těch,co mi nadávali a naváželi se do mě,říct nedá.A neřešil bych to tu.
Je to na vás adminech,ale řikám,že tam admini nechoděj a to neni moc dobrý.Proto je tam taky takovej bordel v podobě cheaterů a texturáků.Taky jak sem psal,je třeba udělat pár změn,aby se tam zvedla úroveň hraní.Je to příšerný.Každej tam jen nadává do cheaterů,ale ve skutečnosti hraje tejden a myslí si,jak neni nejlepší.

grEy
18-07-11, 00:02
Nejak casto tam nehravam, ale ked tam zahliadnem cheatera a napisem, tak admin prijde. Je pravda, ze tam admini nehravaju a chcelo by to tam admina, avsak brat admina z "nudzecnosti" je hlupost. Na "boj" voci nadavkam staci /mute pripadne staznost tu na fore. Tymto nechcem vyvolat ziadnu hadku, je to len moj nazor, tak to prosim berte s nadhladom.

Larodar56
18-07-11, 01:53
Já jsem pro i proti. Pro, protože umí lovit cheatery. Proti, protože se neumíš chovat. Neber to jako urážku, ale nemám tě rád, nejen kvůli tvému chování, ale nemám rád ani hráče z gayshites... Můj verdikt je takový: Jsem pro, admin je tam potřeba.

ZombieBot
18-07-11, 03:25
Zrovna tohle dítě jako admina? Brrrr....

ParadoXX
18-07-11, 04:05
můžete mu prosim vás napsat eště jednou a přeložit mu polopaticky pro nedostudovanýho člověka základkou,co sem psal na začátku tohohle topicu?Děkuju.

GenTLY^
18-07-11, 09:33
EDIT: Za mě NE. Loví haxory slušně, ale chovat se neumí:excl:

00:37:06 <STEAM_0:0:725204><86.49.105.248> ParadoXX : bossplayer ty ses dement.To si hraj sam bez botu noobe
00:52:27 <STEAM_0:0:725204><86.49.105.248> *SPEC*ParadoXX : jezis zase demence sem prisla
18:23:53 <STEAM_0:0:725204><86.49.105.248> ParadoXX : proc kempis ty nulo?

grEy
18-07-11, 09:35
ParadoXX: Myslim ze pokial mu nebudes odpovedat a nebudes si ho vsimat, tak sa hadka nestrhne. Ide o to, co napise vacsina.

bones
18-07-11, 10:02
Ja som za.
Tusim si sa zacal ovladat, vulgarnosti som uz nevidel od tej doby, co sa do teba ludia navazali, len keby sa kazda tvoja vytvorena tema nevolala w3 ultimate (http://666kb.com/i/bvaw9rjhuwbn60qye.jpg).
Ak si budes dobre vychadzat s hracmi a hlavne s adminmi, tak nevidim dovod, preco ta nezobrat.


Chcel by si prava cisto len na w3ulti alebo si ochotny chodit aj inam, kde hraci budu cez admin channel volat?
Kedze o buducich adminoch by sme mali vediet co najviac, mohli by sme vediet tvoj skutocny vek, aby sme si ta tak trochu mohli zaradit podla vekovej kategorie?

chmod a+x /bin/laden
18-07-11, 10:20
V případě že si zapne chat (momentálně ho má vypnutý a tak může jen sotva reagovat na volání přes !) a nebude přepínat mapu de_rats_fabi, kterou zřejmě bytostně nesnáší, tak si admin post zaslouží. S tím chováním si myslím teď už problém nebude, protože každý už snad ví, čeho se od tohoto hráče může dočkat. Krom toho viděli jsme na jazzinově případě, že i adminství nemusí být věčně nedotknutelné. Za mě ANO podmíněné tím zapnutím chatu

apach29
18-07-11, 11:25
Hele,řeknu to asi takhle.To,že máte hromadu adminů někde jinde,je prd platný.Měl by bejt aspoň jeden aktivní na tom serveru.Navíc jak už psali ostatní,ten vykřičník tu moc nefunguje.
Textury se klasicky banujou na hodinu.Tam nemá kdo co dělat.Kazí to všem hru a akorát se na to nadává.Nevim,proč bych měl chodit na textury,když sem proti tomu tam lízt.A co se týče mě,v minulejch topicách sem se jen bránil a mluvil sem pravdu,protože vim a znám,což se o těch,co mi nadávali a naváželi se do mě,říct nedá.A neřešil bych to tu.
Je to na vás adminech,ale řikám,že tam admini nechoděj a to neni moc dobrý.Proto je tam taky takovej bordel v podobě cheaterů a texturáků.Taky jak sem psal,je třeba udělat pár změn,aby se tam zvedla úroveň hraní.Je to příšerný.Každej tam jen nadává do cheaterů,ale ve skutečnosti hraje tejden a myslí si,jak neni nejlepší.

Hele, reknu ti to tahle, zpravy prez ! funguji dobre a spolehlive. Aktivnich adminu je dost a kdyz by jsi mel zapnutej HUD, tak by jsi to vedel. Staci do chatu napsat /admin a v konsoli ti vyskoci, kdo a na jakym serveru je admin. Jsi vybornej hrac, pomahas nam s lovem cheateru na vybornou, ale nechal bych to tak jak to je. Zapni HUD a volej adminy prez !, uvidis, ze na to nejsi sam. Mozna casem, rekneme za par mesicu(tak 3-4) bych tvou zadost i podporil. Slibuju, ze se ted budu na war3U ukazovat casteji a mrknu i na to, jak se chovas k hracum. Tak poznam, ze budes mit HUD zapnutej a pokecame online na serveru. Beres to ode mne takto?

ParadoXX
18-07-11, 17:43
Bones: Stačej mi práva jen na ultimate.Muj věk?Stačí,že sem už starší veterán cska.A kotel ten věk ví,protože by měl mít moje icq a tam to mam napsaný.Ikdyž pořád nechápu,proč mu přestaly chodit zprávy ode mě a proč mě ignoruje.Ale to je jedno.
Bin laden: co si vyvotujete,to si hrajete.Smůla pro vás,že votujete mapy,na který se půlka serveru odpojí.
Apach: hud_saytext mam zaplej pořád.Moc dobře vidim,co tam o mně píšou.Jen nereaguju na dementní narážky,urážky,blbý kecy a připomínky.

apach29
18-07-11, 21:29
Apach: hud_saytext mam zaplej pořád.Moc dobře vidim,co tam o mně píšou.Jen nereaguju na dementní narážky,urážky,blbý kecy a připomínky.

Tak to beru, jako ze souhlasis s mym navrhem? A jeste takova drobnost, chtel bych znat ty tve navrhy na zlepseni war3U serveru.

ParadoXX
18-07-11, 22:29
ty návrhy se týkaj kotla,protože ty asi nebudeš mít rcon a přístup na ftp serveru nebo jo?

apach29
18-07-11, 22:39
To sice nemam, ale ty zmeny zajimaji asi vsechny co tam hrajou a chteli by se k nim vyjadrit driv, nez se provedou. Takhle se to tu dela od te doby, co je Kotelna Kotelnou vis?

ParadoXX
18-07-11, 22:42
to je jedno.Kotel o to stejně nemá zájem.Holt úroveň neporoste.

apach29
18-07-11, 22:44
Jedno je kolo u trakare, napis je a vyjadri se k tomu vsichni.

vedouci venny
19-07-11, 00:31
Minulost máme za sebou, budoucnost před sebou. Nevidíme budoucnost, vidíme minulost. Je to podivné, na zádech totiž nemáme oči.
Eugéne Ionesco

ParadoXX
19-07-11, 00:55
to je moje malý tajemství,jak zvýšit úroveň hráčů na serveru a zvýšit prodej vip

NUME
19-07-11, 02:11
Nazdar borci...

Ve vzduchu je tady cejtit hrozný napětí, všichni se zuby nehty drží, aby nezačali spamovat a floodovat jeden na druhýho.
Chce to povznést se nad osobní neshody, zapomenout na nicky a ranky a popřemýšlet nad obecnou podstatou věci.

Zkušený hráč žádá (podruhé) o práva na W3U za účelem okamžité redukce čítrů, hekrů, kktů a možná i korekce nováčků správným směrem, což je potřeba jako sůl.
Na W3U se krutě čaruje, není žádoucí se ještě krejt před AB a schovávat se před WH. Navíc mapy jsou většinou pro málo hráčů, a chtělo by to zvyšovat kvalitu a rating.

Nemám nic proti novým hráčům, taky ještě vlastně jsem, ale mělo by to mít jistou úroveň. Né jako teď někteří, když je spektuju: Je třeba poslední z T, má bombu, na spawnu leze minutu na 3 bedny a nahoře míří do zdi a píše do četu:" pls jak je nevydytelnost pls". A ostatní mrtví T píšou:" omfg plantuj lamo! " ...

To prostě hořim, jak někdo jde hrát a v krutej akci tam zkouší dostat z někoho návod na hru. Akorát koupí 3 headky, nic nezjistí a otrávenej odchází.
Já než jsem začal natvrdo hrát W3U, tak jsem asi 2 dny študoval návody tady na fóru a jinde, pak to testoval v noci na botech, udělal nějakej level, nabindoval ultimáty, nastavil config, koupil sluchadla a až po 2 měsících si troufnu hrát ve "špičce" proti top killerům.

Asi si říkáte, proč tady sypu takovej off-topic kekel.

Asi proto, že mě napadá pár změn do Fóra:

Při registraci na Fórum bude povinný malý IQ testík a krátký diktát z ČJ nebo SJ, jak kdo umí (nebo neumí). Tím odpadnou naprostí dementi.


Nastavit Fórum tak, že založit vlákno v sekci "Žádosti o admina" si může uživatel až po napsání xx příspěvků na Fórum a členství xx měsíců. Tím odpadne to, co se děje běžně a všichni ví co myslim.


Všichni budou muset při registraci zaškrtnout že souhlasí s banem na xx hodin za blbost (čas na studium), pokud se budou ve hře ptát na kraviny a neplnit úkoly mapy. Tím odpadnou čumilové a negramotný gumy.


Teď už jen stačí, aby tam byl během tý špičky admin, co by to kopal do zadku a udával tempo. A takovej tady žádá o práva a hle, zrovna na tento server.
Nevim jakej je ParadoXX člověk, ale hráč je dobrej. Je těžký ho dát a když ho někdo dá moc lehce, tak to jde prostudovat, protože v tom cejtí prasárnu. Nahlásil tu dost případů a prokázal, že na ně má čuch.

Necítím k němu otevřené sympatie, jednak proto, že proti němu máme všichni hrozný skóre, jednak proto, jak se tu párkrát projevil ve flejmech (a nemyslim vulgárnost nebo gramatiku, to neřešim, ale spíš to vysoký ego a aroganci, to mě osobně moc nevoní, ale každej jsme nějakej, já jsem taky kus vola) a jednak proto, co o něm koluje na netě.

Jenže jak tady někdo (asi Kotel) napsal, na nejmenovaném serveru několik ParadoXXů zabanoval sám ParadoXX, takže teď už nevěřim ničemu. Prostě vidim jak hraje, a kdyby tady bylo víc takových hráčů, herní úroveň by šla nahoru, mělo by to tempo a koule. Ne jako teď , když já -lama- nakropim v 6 ráno 3 playery z metru do hlavy při zapnutým voodoo, a hned si dole čtu: "lama hekerská" nebo "vypínej AB" a podobně. Mě to nevytáčí, spíš se povzneseně pousměju, proč sem lezou, když ani netuší, do čeho jdou. Hned bych je nejradši kicknul do spectu a tam by na ně svítil návod a příkazy a nešlo by s tim nic, jen reset compu:)

TAKŽE ZÁVĚREM:
Nechte mu dát práva, třeba podmíněně nebo na zkušenou, ať to tam pročistí a tak, a uvidíme.
Sebrat se dají, takže žádnej problém s jeho neomezenou mocí.


Děkuju za maximální trpělivost, prosím popřemýšlejte o podstatě věci a nadále volně,avšak slušně vyjadřujte své názory.

NOU FLEJM ENT GUT GEJM ÓL....

Zdaví NUME


P.S : Píšu to 2,5 hodiny, vymlask sem u toho 2x12°Pilsner, brusinkový frisko a 2 brka.
P.S.2: Pokud někdo trpí potřebou poslat mě a moje rozumy do prdele, pište na PM. Thx

MARTiii
19-07-11, 05:29
podle me, by se tim jen mirne zvysila uroven na serverech a nastal mensi/vetsi ubytek hracu

ParadoXX
19-07-11, 05:40
ale prdlajs.Podivej se,kolik lidí hraje na gs na ultimatu a když sem ten server měl,tak jich tam bylo víc a víc se prodávaly vip.Já sem to uměl udělat,aby to fungovalo.Dokonce sem tam chtěl dělat i soutěže o xp,aby sem tam nalákal eště víc lidí.K tomu už sem nedostal.

MARTiii
19-07-11, 05:45
jenze tam mas za vip uplne nesmyslne vyhody jako ak/m4 kazdy kolo zdarma
gs je trosku jinej pripad..

ParadoXX
19-07-11, 06:33
tak víš co.Dwandy s tim má daleko větší plány,než kotel,proto ty výhody sou tak brutální.

MARTiii
19-07-11, 07:21
jeho plan je nahrabat si pod sebe poradnej kopec prachu

chmod a+x /bin/laden
19-07-11, 07:53
Změny na serveru jsou o něčem trochu jiném, než je tento thread. Dejte ParadoXXovi VIP minimálně ať může cheathuntovat.

Ale jinak souhlasím s tím, že veškeré změny by napřed měly projít fórem, aby se k nim vyjádřili admini i hráči. Pokud se budou změny diskutovat na fóru, dají se ignorovat jen stěží, na rozdíl od soukromých PM. (Aby to taky nedopadlo jako s těma českýma autolékárničkama, kdy se napřed všem nařídilo nakoupit resuscitační masky a až po půl roce se to zas zrušilo, když se zjistilo, že normální lidi je vůbec neumí použít - tam se taky něco zavedlo bez diskuze a škody jdou do miliard)

Kotel
19-07-11, 13:39
V ignore tě mám od doby, co jsi napsal, že to je nejhorší server v republice (kromě jiného). Nemůžu se bavit s někým, co vyžaduje odpověď do 5ti sekund.
A adminama typu jazzin, morbe, apod byl vždy nějaký problém. Některým chybí sebekontrola a pak je z toho mega průser, který se těžko řeší (viz jazzin vs paradox, bawson vs virgins).
Tenhle měsíc už mi to stačilo.

ParadoXX
19-07-11, 15:24
já sem ti neřek,že je to nejhorší server.Jak můžu říct o serveru,kdes dokázal odstranit všechny bugy,že je to nejhorší server.Já sem řek,že má druhou nejhorší úroveň hráčů ze všech portálů a to je rozdíl.Proto sem ti navrhoval ty změny,aby se zvedla úroveň.

znedlob
19-07-11, 18:00
jeho plan je nahrabat si pod sebe poradnej kopec prachu

Přesně.


já sem ti neřek,že je to nejhorší server.Jak můžu říct o serveru,kdes dokázal odstranit všechny bugy,že je to nejhorší server.Já sem řek,že má druhou nejhorší úroveň hráčů ze všech portálů a to je rozdíl.Proto sem ti navrhoval ty změny,aby se zvedla úroveň.


Po tom co odešel Juro,killer,Jazzin a další se to zvedlo o dost.

Skoro každej non-steam portál má nějaké hráče co hrát neumí. Proto non-steam.
Kotelna je nejlepší non-steam portál a proto se sem hrnou začínající hráči, jenže vetšina dobrých hráčů hraje už jinde a díky tomu že tam mají např. to krutědrahý VIP nechtěj odejít jinam.
Já taky byl ze začátku lama. Ale po pár rocích jsem se do toho zažil a začalo mě to bavit.

Kdyby si se zbavil svého ega a namyšlenosti, byl bych i pro. Ale nejsem.

vedouci venny
19-07-11, 21:24
Pár rocích :D Takovej veterán xDD Si vychytal

Charon35
19-07-11, 22:27
to je jedno.Kotel o to stejně nemá zájem.Holt úroveň neporoste. - si nejak moc veríš.
1. "neber to ako urážku" - Čo mu všetci lezete do zadku?! Ste takí pos*aní z neho či čo?! Tento môj príspevok ber ako chceš. Kľudne aj vyskoč z kože a skoč do vody.
2. Tie tvoje zmeny by si aspoň mohol napísať sem, keďže ťa má Kotel "na háku" na icq. Alebo sa silou mocou potrebuješ dostať do Admin sekcie, či čo?
3. K veci: Cheaterov môžeš poznať ako chceš, ale to, ako riešiš problémy a konflikty ma vcelku odradilo. Si dosť výbušný typ a navyše mi vadí tvoj prístup k iným. Prídeš mi ako druhý sILV3. Dokonalý človiečik, ktorý sa nebaví s podľudmi, čiže "obyčajnými hráčmi". Vždy musíš mať pravdu a všetky tvoje nápady sú "proste geniálne".

Možno, kebyže sa na fóre viacej prezentuješ v pozitívnom svetle. Okrem flamu v tých threadoch o tebe a hlásenia cheaterov (čo je pozitívne, ale nijak sa tým nezlepší povesť prístupu k iným) si tu tuším ani nič nenapísal do inej témy.

Čiže zatiaľ NIE.

Trsak
20-07-11, 09:46
Jde o to, ze velka cast adminu pozna, kdyz jde o sranu, ale bohuzel ta dalsi cast to nepozna. Napr. kdyz mi Martii napise kokote, protoze sem ho zabil, tak se tomu jen zasmeju, protoze vim, ze si dela jenom prdel. Ale kdyz to nekdo ze srandy napise nekomu kdo nepozna srandu, tak uz tu mame 10 ti strankovej topic.
Pochopte uz, ze je rozdil mezi "kokote :D" a "kokote".

MARTiii
20-07-11, 10:02
kokote

EDIT: :-D btw zmizel mi chat tady na foru, sem z toho dost nesvuj a nebudu moci spat, je to jen u me ?

Trsak
20-07-11, 10:06
Jo jen tobe, to mas za trest, zrovna te tam totiz pomlouvame :D

:D Dal Ta Bhoper:D
23-07-11, 16:37
Je pravda že nos na cheatery máš ale to Ego tam dosť vadí vieš.Takže som proti skús mať menšie Ego a bol by som za.

S pozdravom iba na war3ultimate PR:Shingh:PR Inač znami ako Bhoper.

:D Dal Ta Bhoper:D
23-07-11, 17:05
Sorry že píšm druhy krát ale paradoxx neny vobec komunikatívny takže by som ho nebral tu mate dôkaz:15:42:10 <VALVE_0:0:1107246418><91.127.68.44> *DEAD*PR:Shingh:PR : Paradoxx ty aj odpisujes?
15:42:39 <VALVE_0:0:1107246418><91.127.68.44> *DEAD*PR:Shingh:PR : paradoxx odpisujes?
15:45:29 <VALVE_0:0:1107246418><91.127.68.44> *DEAD*PR:Shingh:PR : Paradoxx budes odpisovat?
15:49:13 <VALVE_0:0:1107246418><91.127.68.44> *DEAD*PR:Shingh:PR : ale odpisuj plsssssss
Ako vidíťe žiadna komunikatívnosť si pozrite cheat ked chcete.

ParadoXX
23-07-11, 18:40
to bude tim,že nemam práva,takže nemusim nikomu odepisovat.Navíc cokoliv potřebujete,najdete na internetu,takže nevotravujte s kravinama.Od toho tam (ne)jsou admini.

grEy
23-07-11, 19:26
Neuraz sa ale ty si pekny egoista, kamarade. Admin ma pomahat ludom a robit to z vlastnej vole, a nie preto, ze musi. Nepoznam ta, takze som ta nechcel sudit, ale tymto si si dokazal, ze mas ego az niekde v nebi.

ParadoXX
23-07-11, 20:47
nemusim nikomu nic řikat a pomáhat,pokuď to najde na netu.Od toho tam sou jiný.Že je to líný děcko,za to já nemůžu.Já sem taky nikdy od nikoho pomoc nechtěl a všechno sem si udělal sám nebo někde našel.Takže víš,co mi můžeš s těmahle ubohejma kecama.Akorát do mě reješ a bezdůvodně.Neumíš nic jinýho?Navíc já tu nejsem,abych se hádal.Jenže furt to vyvoláváte vy těma svejma debilníma názorama a kecama.

grEy
23-07-11, 20:49
Ja do teba neryjem, len pisem, ze admin ma byt normalny a ne egoista jak ty. Chapem, ze nemusis radit hracom, ale ked niekto 4 krat napise tvoje meno, tak sa ani neracis odpisat ano? a chces byt admin. Nechcel som ta vyprovokovat.

ParadoXX
23-07-11, 21:10
vidiš,tak si uvědom,že já sem obyčejnej hráč,tudíš nemusim odpovídat na nic.Od toho tam sou jiný.Tak si to přeber a neřeš to.Neodpovídám kvůli debilnim připomínkám a hádkám.Kdybych měl práva,mile rád odpovim i na debilní připomínky a dotazy.Ale vzhledem k tomu,že je nemam,tak si poraďte sami.Od toho tu máte forum a interenet vůbec.

grEy
23-07-11, 21:12
Nemusis, ale pokial chces byt admin mas byt aspon trosku komunikativny. Viac to nebudem riesit, vidim ze vysvetlovat ti to je zbytocnost.

ParadoXX
23-07-11, 21:15
ne,já to moc dobře chápu.Neni mi 12 jako tobě.Ale nehodlám se hádat s někym,kdo eště ten mozek nemá tak vyvinutej,aby pochopil,že mam pravdu a neryl do toho a do mě.Děkuju,že už na mou adresu nebudeš psát,dokuď si neuvědomíš,co jako obyčejnej hráč můžu,nemůžu,musim,nemusim dělat,jasný?Tim je to pro mě s tebou vyřešený.

grEy
23-07-11, 21:25
1. Nemam 12
2. Nezalezi na veku, ale na tom, co mas v hlave a aky mas charakter (ty si pre mna typicky priklad)
3. Mozem vyjadrit svoj nazor, moj ciel nebol vyprovokovat ta
Pre mna je to takisto vyriesene, povedal som to, co som mal na jazyku a teraz sa citim konecne dobre. :)

GenTLY^
23-07-11, 21:46
Kdyby dostal prava, tak by zacal kickovat kazdeho, kdo by ho zabil...

18:59:29 <STEAM_0:0:725204><86.49.105.248> (Terrorist) ParadoXX : to je dement
19:00:05 <STEAM_666:88:666><213.195.213.54> *DEAD**(GoW)*Rs^*(GoW)* : dobre paradoxx
19:00:06 <VALVE_0:0:1966228673><62.168.65.244> : ||*SkillS*|| .::Red:Bull::. zmenil nick na: FasterCZ
19:00:06 <VALVE_0:0:159322639><92.62.224.12> .:DgL:.RRRrrrr!!!!!.:DgL:. : para skoda mel si malo hp
19:00:22 <STEAM_0:0:725204><86.49.105.248> ParadoXX : se celou dobu healovali a me netrefili nuly
19:00:27 <STEAM_0:0:725204><86.49.105.248> ParadoXX : nic netrefej jenom fullautej
19:00:28 <VALVE_0:0:723305847><212.111.4.106> [**!!Guarding!!**] : gloves
19:00:29 <VALVE_0:0:159322639><92.62.224.12> .:DgL:.RRRrrrr!!!!!.:DgL:. : jj
19:00:51 <VALVE_0:0:2062898118><92.62.224.35> *DEAD*/.:M4A1:./_JINULE_/.:M4A1:./ : cau rrr
19:00:54 <VALVE_0:0:723305847><212.111.4.106> *DEAD*[**!!Guarding!!**] : war3menu
19:01:04 <VALVE_0:0:159322639><92.62.224.12> .:DgL:.RRRrrrr!!!!!.:DgL:. : para budes kamos ?? asi ne co ?? :]
19:01:07 <STEAM_0:0:725204><86.49.105.248> *DEAD*(Terrorist) ParadoXX : on ma heal a ani jednou me nehealnul a cumel na me
19:01:17 <VALVE_0:0:723305847><212.111.4.106> *DEAD*[**!!Guarding!!**] : /who
19:01:26 <VALVE_0:0:159322639><92.62.224.12> .:DgL:.RRRrrrr!!!!!.:DgL:. : sorz lag :[
19:01:27 <STEAM_ID_LAN><88.212.40.18> [C]r4zY# : tome
19:01:29 <STEAM_0:0:725204><86.49.105.248> (Terrorist) ParadoXX : jak to mam uhrat,lkdyz na me healeri jenom cumej a nepomuzoiu
19:01:36 <STEAM_0:0:725204><86.49.105.248> ParadoXX :
19:01:40 <STEAM_0:0:725204><86.49.105.248> (Terrorist) ParadoXX : fakt demence deti tadyt
19:01:46 <STEAM_666:88:666><213.195.213.54> *DEAD**(GoW)*Rs^*(GoW)* : scroll
19:01:46 <VALVE_0:0:159322639><92.62.224.12> .:DgL:.RRRrrrr!!!!!.:DgL:. : jj
19:01:54 <VALVE_0:0:159322639><92.62.224.12> .:DgL:.RRRrrrr!!!!!.:DgL:. : budes kamos ?? :] asi ne co?
19:01:57 <VALVE_0:0:723305847><212.111.4.106> [**!!Guarding!!**] : nelibise ti odpal
19:02:03 <VALVE_0:0:159322639><92.62.224.12> *DEAD*.:DgL:.RRRrrrr!!!!!.:DgL:. : posrany hileri
19:02:06 <VALVE_0:0:767178949><88.101.102.127> *DEAD*FantomCZ : whois para
19:02:14 <STEAM_0:0:725204><86.49.105.248> (Terrorist) ParadoXX : retard ma me na radaru a strili po mne
19:02:20 <VALVE_0:0:2062898118><92.62.224.35> *DEAD*/.:M4A1:./_JINULE_/.:M4A1:./ : whois jin
19:02:43 <VALVE_0:0:767178949><88.101.102.127> *DEAD*FantomCZ : top12
19:02:45 <STEAM_666:88:666><213.195.213.54> *DEAD**(GoW)*Rs^*(GoW)* : para do toha xD
19:02:59 <VALVE_0:0:723305847><212.111.4.106> *DEAD*[**!!Guarding!!**] : jak vi
19:03:00 <VALVE_0:0:159322639><92.62.224.12> *DEAD*.:DgL:.RRRrrrr!!!!!.:DgL:. : kkoti poasrany hilujou jak lamky no twl jsme ste nevidel takovy kkty
19:03:18 <VALVE_0:0:159322639><92.62.224.12> .:DgL:.RRRrrrr!!!!!.:DgL:. : para asi enbudes kamos co ? :] :D
19:03:23 <STEAM_0:0:725204><86.49.105.248> ParadoXX : ani me netrefil.Kdyz ho nehealujou,je v prdeli
19:03:32 <STEAM_0:1:26797483><90.178.158.34> ZM|Rav4^ : ty taky:D
19:03:36 <VALVE_0:0:723305847><212.111.4.106> [**!!Guarding!!**] : nejsem tu od toho abych jenom dolezal a healoval omg
19:03:51 <STEAM_666:88:666><213.195.213.54> *DEAD**(GoW)*Rs^*(GoW)* : omg
19:03:53 <STEAM_0:1:26797483><90.178.158.34> *DEAD*ZM|Rav4^ :
19:04:04 <STEAM_666:88:666><213.195.213.54> *DEAD**(GoW)*Rs^*(GoW)* : /top15
19:04:20 <STEAM_666:88:666><213.195.213.54> *DEAD**(GoW)*Rs^*(GoW)* : /rank
19:04:29 <STEAM_0:0:20185880><90.181.104.193> GenTLY^ : paradoxxi ego down....dobre ti tak ze si nedostal prava..
19:04:50 <STEAM_0:0:725204><86.49.105.248> ParadoXX : luzr promluvil
19:05:01 <VALVE_0:0:723305847><212.111.4.106> *DEAD*[**!!Guarding!!**] : scroll
19:05:22 <STEAM_0:0:20185880><90.181.104.193> *DEAD*GenTLY^ : y/rs
19:05:24 <STEAM_0:0:20185880><90.181.104.193> GenTLY^ : /r
19:05:37 <STEAM_0:0:725204><86.49.105.248> ParadoXX : bacha na to ranker
19:05:37 <STEAM_ID_LAN><88.212.40.18> [C]r4zY# : tome
19:05:40 <STEAM_0:0:725204><86.49.105.248> ParadoXX : bacha na nej
19:06:16 <VALVE_0:0:723305847><212.111.4.106> *DEAD*[**!!Guarding!!**] :
19:06:17 <STEAM_666:88:666><213.195.213.54> *DEAD**(GoW)*Rs^*(GoW)* : rtv
19:06:22 <STEAM_0:0:725204><86.49.105.248> *DEAD*(Terrorist) ParadoXX : supr tiesto tam jenom stal jak dement
19:06:23 <VALVE_0:0:723305847><212.111.4.106> *DEAD*(Terrorist) [**!!Guarding!!**] :
19:06:24 <STEAM_0:0:725204><86.49.105.248> (Terrorist) ParadoXX : nic neudelal
19:06:27 <VALVE_0:0:159322639><92.62.224.12> .:DgL:.RRRrrrr!!!!!.:DgL:. : sory para ja ho nezabil :p
19:06:41 <STEAM_0:0:20185880><90.181.104.193> GenTLY^ : mozna jsem ranker ...ale neprosedim na csku 8 hodin vkuse zavislaku,,
19:07:02 <VALVE_0:0:359880774><95.103.170.5> *DEAD*||*SkillS*|| [MysteR] : presne paradoxx lamka paradoxx
19:07:04 <STEAM_0:0:20185880><90.181.104.193> GenTLY^ : jde videt ze ses nezmenil a ses porad arogantni a namyslenej
19:07:09 <VALVE_0:0:359880774><95.103.170.5> *DEAD*||*SkillS*|| [MysteR] : para je hakcer
19:07:13 <STEAM_0:0:20185880><90.181.104.193> GenTLY^ : tak co mas sluchatka za 5 tis.?? :D
19:07:22 <VALVE_0:0:767178949><88.101.102.127> *DEAD*FantomCZ : paradoxx kdo jsi ?? ty nejsi paradoXXX
19:07:23 <STEAM_ID_LAN><88.212.40.18> *DEAD*[C]r4zY# : whois paradoxx
19:07:32 <VALVE_0:0:159322639><92.62.224.12> .:DgL:.RRRrrrr!!!!!.:DgL:. : knife
19:07:35 <VALVE_0:0:159322639><92.62.224.12> .:DgL:.RRRrrrr!!!!!.:DgL:. : pls
19:07:41 <VALVE_0:0:767178949><88.101.102.127> *DEAD*FantomCZ : top12
19:07:45 <STEAM_ID_LAN><88.212.40.18> *DEAD*[C]r4zY# : /top15
19:07:52 <VALVE_0:0:723305847><212.111.4.106> (Counter-Terrorist) [**!!Guarding!!**] : Paradoxx budu te healovat kdyz budeme kamosi
19:07:52 <VALVE_0:0:159322639><92.62.224.12> .:DgL:.RRRrrrr!!!!!.:DgL:. : tak nic no
19:07:56 <STEAM_666:88:666><213.195.213.54> *(GoW)*Rs^*(GoW)* : xFDF
19:07:58 <STEAM_666:88:666><213.195.213.54> *(GoW)*Rs^*(GoW)* : xD
19:08:15 <VALVE_0:0:159322639><92.62.224.12> .:DgL:.RRRrrrr!!!!!.:DgL:. : .hp
19:08:17 <VALVE_0:0:2062898118><92.62.224.35> *DEAD*/.:M4A1:./_JINULE_/.:M4A1:./ : rtv
19:08:18 <VALVE_0:0:159322639><92.62.224.12> .:DgL:.RRRrrrr!!!!!.:DgL:. : /hp
19:08:32 <STEAM_666:88:666><213.195.213.54> *DEAD**(GoW)*Rs^*(GoW)* :
19:09:44 <STEAM_ID_LAN><88.212.40.18> [C]r4zY# : tomke
19:09:46 <STEAM_ID_LAN><88.212.40.18> [C]r4zY# : tome
19:09:53 <VALVE_0:0:159322639><92.62.224.12> .:DgL:.RRRrrrr!!!!!.:DgL:. : gently sel radsi do haje no twl :D
19:10:07 <VALVE_0:0:723305847><212.111.4.106> *DEAD*[**!!Guarding!!**] : /me
19:10:11 <VALVE_0:0:519401688><212.111.4.106> *DEAD*fosilus : cs
19:10:12 <VALVE_0:0:723305847><212.111.4.106> *DEAD*[**!!Guarding!!**] : /hp
19:10:21 <VALVE_0:0:723305847><212.111.4.106> *DEAD*[**!!Guarding!!**] : who
19:10:22 <VALVE_0:0:519401688><212.111.4.106> fosilus : hodne >D
19:10:23 <VALVE_0:0:159322639><92.62.224.12> .:DgL:.RRRrrrr!!!!!.:DgL:. : gentky je v haji :D
19:10:29 <VALVE_0:0:159322639><92.62.224.12> .:DgL:.RRRrrrr!!!!!.:DgL:. : super
19:10:34 <STEAM_0:0:725204><86.49.105.248> ParadoXX : protoze je to nula
19:10:39 <STEAM_0:0:725204><86.49.105.248> ParadoXX : jenom na rank hraje

Charon35
23-07-11, 23:21
To je presne o čom som písal. Prístup k iným. Ja tiež niesom admin, ale keď viem, tak poradím. Ty na to potrebuješ práva.

ParadoXX
23-07-11, 23:58
tak gently no comment.Takovejhle rádobyskilla(ani určitě neví,co to skill v cs znamená)má určovat,kdo má mít práva?Pro něj to musí bejt hrozně těžký,když ho za zádama nikdo nehealuje a dostane na dálku několik ťafek ode mě a on mě ani nehitne.Tohle se stane párkrát a odpojí se,protože by mu klesnul rank.hah
Mně nejde o to kickovat bezdůvodně.Jako proč bych to dělal?To se zase někdo domnívá,ale ví kulový,ale vždycky má pravdu,protože přece ví kulový.Mně de o to,aby se tam nelezlo v nuke a jinde na textury.Což je tam pravidelný a lezou tam pořád ty samý parchanti.Což sem později zjistil,že 2 je 11 a 12 let.Je potřeba je tam vybanovat aspoň na hodinu,aby si to uvědomili.A pak cheateři.Docela se tam zkouší speedhack.

Shinigami
24-07-11, 00:11
ParadoXX neber toto ako provokaciu. Ty nemozes byt admin, ako prepac ale ty si o sebe nehorazne myslis. Hraci ta vobec neznaji. Nikto nevie co si o tebe mysliet pretoze skill mas a Cheateri lovit umis, to si uz dokazal. Ale spravas sa ako decko, zabilo by ta odpisovat tym hracom ked chcu poradit a trocha sa zblizit ? To su pre teba ako menej cenny? "nemaju skill a prava a EGO ako ja tak im ani neodpisem". Pac ak si toto myslis tak sme sa zmylili asi vsetci na zaciatku.

apach29
24-07-11, 04:02
ParadoXX neber toto ako provokaciu. Ty nemozes byt admin, ako prepac ale ty si o sebe nehorazne myslis. Hraci ta vobec neznaji. Nikto nevie co si o tebe mysliet pretoze skill mas a Cheateri lovit umis, to si uz dokazal. Ale spravas sa ako decko, zabilo by ta odpisovat tym hracom ked chcu poradit a trocha sa zblizit ? To su pre teba ako menej cenny? "nemaju skill a prava a EGO ako ja tak im ani neodpisem". Pac ak si toto myslis tak sme sa zmylili asi vsetci na zaciatku.

+1, vcera hraju W3U a Paradoxx neodepisuje v chatu. Mozna ho ma off, mozna ne a jen se mu nechce, ale poradit, nebo pomoci(uz nemluvim o normal chatu) by jsi mel, pokud chces byt adminem. Ty tvoje reci o neodepisovani na low dotazy, nebo zadosti o neco, opravdu nesouvisi s nevedomosti hracu, ale s jejich nemohoucnosti si to najit. Rada se hodi za kazdych okolnosti, v tom se urcite shodnu s kazdym ne jen "userem".

ParadoXX
24-07-11, 06:41
jak sem řek,žádnou funkci nemam a radit někomu neni moje povinnost.Už delší dobu je doba internetu,tak ať si poraděj sami.BTW: nikdo mě znát nemusí.Stačí,že si svojí práci odvedu důkladně,férově vůči ostatnim a podstivě.

chmod a+x /bin/laden
24-07-11, 10:52
Už delší dobu je doba internetu,tak ať si poraděj sami.BTW: nikdo mě znát nemusí.Stačí,že si svojí práci odvedu důkladně,férově vůči ostatnim a podstivě.
Už delší dobu je doba automatické kontroly pravopisu.

http://www.filehurricane.com/viewerthumbnails/6262008102815AM_misspelling-it-still-matters-alot-demotivational-poster.jpg

Oh, promiň, jestli jsem ti naboural mýtus o tvé vlastní dokonalosti. Běž do mě.

GenTLY^
24-07-11, 10:55
Ty tu furt dokola mluvis o nejakej skillech, ale ja tu mluvim o tom, ze se neumis chovat a popripade odpovedet v chatu.(ty v chatu umis jen nadavat jinym a jaky jsou to lowky, ale ze by nejaka rada od tebe? "ta bude nejspis jen ve snu"...

apach29
24-07-11, 11:16
jak sem řek,žádnou funkci nemam a radit někomu neni moje povinnost.Už delší dobu je doba internetu,tak ať si poraděj sami.BTW: nikdo mě znát nemusí.Stačí,že si svojí práci odvedu důkladně,férově vůči ostatnim a podstivě.

Vim, ze to neni tva povinnost, ale pokud chces w3U s, jak ty rikas "nelow hraci", mel by jsi se taky o to postarat trosku. Ne jen nadavat na to, jak healujes a ostatni na tebe s healovanim kaslou.

1488.6
06-08-11, 09:30
já jsem ještě nikdy tam neviděl jak nadává hráčům:) a jestli si ty hráči začali třeba tím cheater,... tak proč je pak nepomluvit?;)
http://csko.cz/forum/showthread.php?1665-w3-ultimate škoda,že nestíhl demo,kdyby byl admin,byl by už ten hráč v pí;)
K tomu poradit jak hrát csko, na to néni žádná rada,to ten hráč na to musí mít talent (míření myší,přesnost,rychlost,...)

apach29
06-08-11, 10:21
Bavime se o war3U, je tam treba jen trosku skillu a aimu, zbytek jsou dobre nastaveny skilly v profilu.

grEy
06-08-11, 10:32
http://csko.cz/forum/showthread.php?1665-w3-ultimate škoda,že nestíhl demo,kdyby byl admin,byl by už ten hráč v pí;)
Keby hrac poziada o unban, tak to demo musi tak ci tak dodat, takze je v principe jedno, ci je paradox admin alebo ne..

ParadoXX
06-08-11, 21:28
Ale mohlo by se to už pohnout,protože těch texturáků tam přibejvá víc a víc.Sice cheateři pomalinku mizej,ale co ty texturáci?A když píšu do say !dagger textury,tak nikdo nepřídě.A psal sem to asi 10x.Na ten vykřičník nikdo nereaguje.A jak sem řek,je potřeba mít na každym serveru aktivního admina,kterej tam bude.A na ultimate žádný aktivní nechoděj.

Shinigami
06-08-11, 21:34
Jo to je pravda. Dnes som am hral AWP_INDIA, hroza a des vsetci sa teleportovali dole pod textury a odtial nas davali AWP. Ten server dlho nepojde ked tam nebude schopny admin.

Maly Buu
07-08-11, 12:45
vlezdoprdelka a cheatah ... a vy muto zerete ... mehehehehehe ... ma dodne starej steam a je to strasnej gangmasta ... lol .. ani omylem

ParadoXX
07-08-11, 15:08
určitě máš důkaz pro ty tvý dětinský závistivý kecy.

simecek
07-08-11, 15:17
Jsem PRO na w3u taky už chvíli hraju a admina to fakt chce a ParadoXX je ten pravej ale musí víc psát.

ParadoXX
09-08-11, 18:22
no,jak tak koukám,tak se nic neděje a dít nejspíš nebude.Byl bych rád za jasný vyjádřený.Jo nebo ne.

perry
09-08-11, 20:01
no,jak tak koukám,tak se nic neděje a dít nejspíš nebude.Byl bych rád za jasný vyjádřený.Jo nebo ne.
Ne, ty borce s velkym egem. Doufam, ze odpoved ne, bude konecne rozhodnuti .. ;-)

apach29
10-08-11, 03:46
Ja uz nevim, jak ti to mam rict. Admin neni jen od toho, aby chytal haxory(i kdyz je to jeho hlavni povinnost), ale musi tam byt pro hrace jako takovy a pomoci jim s cimkoli, na co se budou ptat. Jestli chces war3U bez lam a zacatecniku, musis jit jinam. Tady to je portal pro vsechny a ne jen pro uberskilly, jako jsi ty. Co jsem ted hraval na war3U (a hral jsem tam jen, kdyz jsem videl, ze tam jsi ty), tak tva komunikace s hraci se omezuje jen na vety typu: "lamy, proc nehealujete" "no ted me da Player" a pod. Navic, kdyz neni mapa typu de_huntic, tak te tam hledat je marny. Muj verdikt, i kdyz nema velkou vahu, zni NE.

ParadoXX
10-08-11, 06:21
tak ať tam chodí aspoň ňákej aktivní admin,ať se tam pořád neleze na textury.Nechodí tam nikdo a přes vykřičník nikdy nikdo nepřišel,když sem chtěl někoho zavolat.Ale dobrý,v pohodě.Nechcete dát práva,tak nechcete.Stačilo to říct už na začátku,že sou hráči pro a admini proti.Ikdyž moc dobře nechápu,proč se teda ty práva řešej tady na foru,když ty hráči na to stejně nemaj vliv,co řeknou.
Stačí říct od někoho,kdo má přístup na ftp,že ty práva nedostanu a už tady nic řešit nebudu.Děkuju.

apach29
10-08-11, 14:09
Pristup na ftp ma jen Kotel. Jeho vyjadreni je vzdy konecny.

chmod a+x /bin/laden
10-08-11, 15:21
Co furt máš s těma texturama...? Na kterých mapách se to děje? Já vím leda tak o de_nuke; T tam lozí po skálách i na classic serverech (když tam umí vyskočit), ale to k této mapě prostě patří. Nebo se snad lidi teleportují nad textury? Kde?

kashpi
10-08-11, 16:18
Moc sem tě teda neviděl psát přes "vykřičník" občas zajdu na W3ulti a potkávám tě tam a jednou si byl spec a ptal sem se tě koho sleduješ, protože mi bylo jasný, že někoho točíš a ty jsi neodpověděl. Projel jsem všechny hráče a našel jsem cheatra, dal jsem mu ban přímo na serveru. A potom na foru tady bylo téma s tím hráčem o ban. Nevím proč si mi nemohl odpovědět na serveru.
Nevím jestli vždycky zkoušíš vykřičník, ale mohl bys víc a nebo zjistit jestli je vůbec nějakej admin na serverech jinde :)

chmod a+x /bin/laden
10-08-11, 16:30
Moc sem tě teda neviděl psát přes "vykřičník" občas zajdu na W3ulti a potkávám tě tam a jednou si byl spec a ptal sem se tě koho sleduješ, protože mi bylo jasný, že někoho točíš a ty jsi neodpověděl. Projel jsem všechny hráče a našel jsem cheatra, dal jsem mu ban přímo na serveru. A potom na foru tady bylo téma s tím hráčem o ban. Nevím proč si mi nemohl odpovědět na serveru.
Nevím jestli vždycky zkoušíš vykřičník, ale mohl bys víc a nebo zjistit jestli je vůbec nějakej admin na serverech jinde :)
Jen hádám:

Vypíná si chat
Kdyby přímo na serveru zavolal admina, nebyly by na fóru vidět jeho zásluhy

Charon35
10-08-11, 17:47
tak ať tam chodí aspoň ňákej aktivní admin,ať se tam pořád neleze na textury.Nechodí tam nikdo a přes vykřičník nikdy nikdo nepřišel,když sem chtěl někoho zavolat.Ale dobrý,v pohodě.Nechcete dát práva,tak nechcete.Stačilo to říct už na začátku,že sou hráči pro a admini proti.Ikdyž moc dobře nechápu,proč se teda ty práva řešej tady na foru,když ty hráči na to stejně nemaj vliv,co řeknou.
Stačí říct od někoho,kdo má přístup na ftp,že ty práva nedostanu a už tady nic řešit nebudu.Děkuju.

Kotel chce vedieť názor aj ostatných a niektorí vyčmuchajú dosť o žiadateľovi aj keď niesú admini. Plus ho môže poznať niekto z "obyčajných hráčov" a nalepiť sem niečo, k čomu nemajú prístup iný, Atď.

Ty by si mohol byť podľa mňa čisto len CHH. Lenže to nastáva problém, či by si bol TY ochotný odísť z Waru, ak by niekto napísal cez "!" napr. z knifu. Odišiel by si? A ak by to bol planý poplach, prežil by si to a uniesol? Dokázal by si behať medzi servermi? Či by si sedel len na Ware a rozmýšlaľ nad tým, aké "dokonalé" zmeny tam spraviť? BTW keď sme pri tých zmenách, nenapísal si ani jednu. Držíš si Know-How, čo.

Bobik
11-08-11, 20:13
Games(h)ites - paradoxx - > http://imageshack.us/f/825/33887294.jpg/

chmod a+x /bin/laden
11-08-11, 20:26
Games(h)ites - paradoxx - > http://imageshack.us/f/825/33887294.jpg/
tvl "Perma je málo" :smart: Ale názorem gayshites bych se neřídil, to by nedopadlo dobře.

Smile
12-08-11, 02:15
BANY pres rcon jak adminum i hracum.
Předpokládám, že s tolika banama tam admin nebyl, tak jak se dostal k heslu?

kashpi
12-08-11, 10:52
že by na CW server bylo i rcon heslo? Nevím jak v dnešní době, ale když sem já hrával ještě CWčka, tak se server ovládal jedině přes rcon