PDA

Zobrazit normální verzi : Protocol 48



VICHER1
27-02-13, 15:32
Dobrý den, potřeboval bych pomoc.

Koupil jsem si nový notebook (Sony Vaio E14) s windows 8 a problém je, že na win8 NEFUNGUJE CS 1.6!

Proto bych potřeboval novější verzi - chtěl bych aby to bylo Cs 1.8 Goiceasoft - ale ten NEOBSAHUJE protocol 48, nýbrž 47. Proto bych se chtěl zeptat jestli tento protokol 48 nejde nějak vložit do Cs 1.8, nebo jestli nemáte odzkoušený nějaký jiný Counter strike, který je novější než 1.6...

Moc děkuji, ayezz
(ren.vicher@gmail.com)

koNan
27-02-13, 15:48
Na W8 by mělo csko jet normálně....jestli je to podobné windowsu 7 tak klikni na zástupce CS pravým, dej vlastnosti a nastav kompatibilitu na starší verzi oken...nejlíp tak XP SP3...Nemám Windows 8 tak nevím, nejlíp když se ktomu vyjádří někdo kdo už to řešil :)
//sem projel forum a a prej Steam verze jede bez problemu ale NS nefunguje

slepice
27-02-13, 16:24
Já to pořešil i když hraju steam tak NS už jsem taky pořešil.
Takže jak máš tu ikonku Cs 1.6 tak na to prostě furt klikej a bude ti to házet Tenhle error (http://csko.cz/d/xuNDgdv5) to třeba ať se objeví 6x nebo 7x to je jedni kolikrát.
Prostě na to musíš klikat tak dlouho dokud se to nezapne s tou kompatibilitou to nejde :D
Ty errory prostě jen odklikneš to nic neni :D

VICHER1
27-02-13, 18:40
Kompatibilitu jsem zkoušel již předtím - Xp Sp3 tam je nastavena už nazačátku - žádná s těch kompatibilit prostě nefunguje - Navíc jsem četl na stránkách microsoftu že to ani fungovat nemá.. -když kliknu na ikonu tak se asi 2 sekundy načítá, ale vůbec se nespustí, i když dám kompatibilitu, i když dám na nejnižší rozlišení - zkoušel jsem vše... - proto bych nějak potřeboval pořešit ten protocol 48 nebo nějaké od vás odzkoušené csko které bude fungovat (novější než 1.6)

I-Mouse
27-02-13, 18:44
Na kotelnu sa pripojis len s 1.6kou -_-

slepice
27-02-13, 20:03
Na kotelnu sa pripojis len s 1.6kou -_-

Kámo však on má cs 1.6 :D ..
Hele nijak jiank mi csko nešlo zapnout někdy na to klikám i třeba 3 minuty. :)

E: a jiný než 1.6 ti tam nepude :D

I-Mouse
27-02-13, 20:11
Kámo však on má cs 1.6 :D ..
Hele nijak jiank mi csko nešlo zapnout někdy na to klikám i třeba 3 minuty. :)

E: a jiný než 1.6 ti tam nepude :D


Proto bych potřeboval novější verzi - chtěl bych aby to bylo Cs 1.8 Goiceasoft - ale ten NEOBSAHUJE protocol 48, nýbrž 47. Proto bych se chtěl zeptat jestli tento protokol 48 nejde nějak vložit do Cs 1.8, nebo jestli nemáte odzkoušený nějaký jiný Counter strike, který je novější než 1.6...


hm?

slepice
27-02-13, 20:16
Mouse čuměl jsem na to vidíš tam ten edit.. :D

VICHER1
27-02-13, 22:05
MOC DĚKUJI ZA VŠECHNY ODPOVĚDI :) Hlavně za tu - Kotelnu spustíš pouze na 1.6 - To jsem totiž nevěděl.. kašlu na to a instaluju si source.. Děkuji všem :)

Piner
27-02-13, 22:39
Teď nevím, jestli si děláš jen legraci. Každopádně hry, které jsou minimálně " součástí " vývojářů valve a prodávají se na steamu a crackneš si je, tak je nerozjedeš. Já mám w8 a nejde mi tu NS csko, halflife 1,2, mafia 2 a určitě se najde spoustu dalších, musím si to konečně přeinstalovat

slepice
27-02-13, 22:49
Teď nevím, jestli si děláš jen legraci. Každopádně hry, které jsou minimálně " součástí " vývojářů valve a prodávají se na steamu a crackneš si je, tak je nerozjedeš. Já mám w8 a nejde mi tu NS csko, halflife 1,2, mafia 2 a určitě se najde spoustu dalších, musím si to konečně přeinstalovat


Pinere to NS tam rozšlapat de taky mam win 8 :)

Piner
27-02-13, 23:26
Pinere to NS tam rozšlapat de taky mam win 8 :)

NS csko jsem teda nerozluštil, jak spustit. Ale hry třeba jako je zrovna mafia 2 se rozjet dají, jen jsem ten torrent hledal asi 5 hodin, byla to úplně celá fullgame, ale v AJ a to by mě nebavilo. Jak jsi rozjel NS csko na w8 ?

Kazki
28-02-13, 00:03
ste divny, kamos ma win8 a ns mu ide...

VICHER1
28-02-13, 06:34
Na ulozto nebo na warezech je spoustu NS - U některých mi ale nejdou vyhledávat servery... stačí natrefit na ten dobrý...