PDA

Zobrazit normální verzi : Unban - ajax



Sttomper
28-02-13, 13:41
Zdravím všechny, Counter strike hraji 2 a půl roku. Nikdy jsem nepoužíval "WH" nebo "AB". Ale znáte každého člověka, někdy to musí zkusit. Jednou sem to zkusil (na cca 10min.) a pak už sem ho nikdy neměl. Další den jsem přišel na PC a chtěl sem si zahrát, ale vidím tam tohle. Uplně jsem se vylekal, protože tohle jsem fakt nečekal. Můžete sem prosím dát to video kde jsem měl WH? Protože si myslím že sem ho zrovna neměl. Dekuji :vava: Váš Sttomper.

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 57128)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): cpl. Ghost
[AMXBANS] Tvuj nick: cpl. Ghost
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:924872900
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:924872900
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 88.101.109.63
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 88.101.109.63
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz (http://www.csko.cz) muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Ajax
[AMXBANS] Server: csko.cz | Classic (de_nuke)

kashpi
28-02-13, 15:41
tak sám ses přiznal, že si ho zkusil na našich serverech, ale chceš demo, protože si myslíš, že v té době si ho neměl? :D
Asi smůla, že tam zrovna v tu chvíli byl admin...chreaty máš zkoušet na botech

Sttomper
01-03-13, 15:49
Myslíš na singleplayeru? Mně se bohužel strašně seká a v tom se prostě nedá hrát. (jo a myslím, že jsem ho v té době zrovna neměl [WH])

Nihilia
01-03-13, 19:57
Myslíš na singleplayeru? Mně se bohužel strašně seká a v tom se prostě nedá hrát. (jo a myslím, že jsem ho v té době zrovna neměl [WH])

Takže s "botama" se ti to seká a tím pádem jdeš zkoušet WH ve hře? Sám jsi řekl že jsi WH měl a i kdyby demo nebylo, tak to je dostačující na BAN.
Můžeš to WH zkoušet zase někde jinde ;-)

Ajax
02-03-13, 12:14
No nevim ,jestli se k tomuhle vubec mam nejak vyjadrovat. Stal si me kus meho zivota spectovanim te ve hre a ted me stojis dalsi kus tim, ze si bezmyslenkovite napises o unban. K cheatingu ses tu priznal,nevidim duvod proc u tebe ztracet muj drahoceny cas uploadovanim dema.
Zkus to jinde a ciste.