PDA

Zobrazit normální verzi : UNBAN MarcelloR



MarcelloR
28-02-13, 18:19
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 57677)
[AMXBANS] Mas 54 minut a 5 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'prechazeni do lepsiho tymu'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): MarcelloR
[AMXBANS] Tvuj nick: Marcello R.
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1029893240
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1029893240
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 95.170.225.223
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 95.170.225.223
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: ParadoXX
[AMXBANS] Server: csko.cz | War3FT 2 (de_dust)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN.

Žiadam o UNBAN. Dostal som banán za niečo čo nie je ani v pravidlách. a je mi jedno, že to je len na hodinu, chcem si čo najskôr vyexpiť wardena :D

http://img534.imageshack.us/img534/6530/pravidla.png

kashpi
28-02-13, 18:32
vidíš ten poslední řádek???
Zde je výčet jen nejčastějších hovadin, kterých se hráči dopouštějí. Pravidla se mohou kdykoli změnit.
ale taky se to dá brát jako

Otravování hráčů - kick/ban

MarcelloR
28-02-13, 18:41
Vstupom na váš server súhlasím s podmienkami (pravidlami) portálu, čiže súhlasím, že budem dodržiavať to čo je napísané v pravidlách. Ako môžem byť potrestaný za niečo, čo nie je v pravidlách fakt nechápem. Čiže som bol potrestaný za niečo, čo odo mňa podľa týchto pravidiel nevyžadujete, aby som dodržiaval. To ako by ma zavreli za niečo, načo ani nie je stanovený zákon. Takže je to logický nezmysel. Tak buď si tie pravidla spravte poriadne alebo nedávajte ban za nič.

Tak to ako fakt nechápem, ako sa to môže brať ako otravovanie hráčov. Aspoň sem nepíš blbosti. Mi chceš povedať, že keď sem príde niekto nový a prečíta si pravidla, tak podľa toho " otravovanie hráčov " mu má dojsť, že sa nesmie hádzať do lepšieho tímu? dovoľ mi, aby som sa zasmial. HA HA... ja nie som nejaké blbé 12 ročné decko, ale mám rozum a nenechám sa odrbkať. :thumsup4:

tyger103
28-02-13, 18:45
Chápu to tak,že tě to přeřadilo k slabšímu teamu a ty si zdrhnul zpátky?

MarcelloR
28-02-13, 18:50
bol som u ct, ale tí dementi od ct na mape de_dust boli tupí a vôbec nechodili na plant, ale všetci do jedného len čupeli neviem ako sa to volá, kryje sa odtiaľ väčšinou s wipom spodok. Tak som sa hodil k T lebo som sám chodil na ten plant. no čo som videl, tak za T ešte boli väčší tupci, pretože miesto rushovania na Bčko myslím, že sa to volá, chodili spodkom, kde si ich čakala celá banda CT, tak som si pomyslel, že tu su ešte väčší blbci tak idem nazat k CT :D

V pravidlách sa nič nepíše o tom, že sa nesmieš prehodiť do druhého tímu, ak ti prídu tvoji súčasní spoluhráči blbí, tak som sa smelo prehodil a nepovažoval som to ako priestupok, kedže podľa pravidiel to ani priestupok nie je !

PS: Síce sa ban za asi 10min končí, ale kedže som v znamení baran, som tvrdohlavý a vždy si stojím za svojím názorom, tak rád by som tento záhadný ban dodiskutoval do konca, lebo stále som vysvetlenie nedostal a nerád by som ostal neinformovaný, aby som v blízkej budúcnosti znova nedostal banán.

Giussepe
28-02-13, 19:04
Podle tvých slov to vypadá, že se asi považuješ za zkušenějšího hráče, když ostatní nazýváš tupci. A každý zkušenější hráč také ví, že je zde jakési nepsané pravidlo, že když je jeden tým slabší, tak ten zkušenější hráč jim přijde pomoct. Ty si však udělal pravý opak. Dle mého mělo přijít od admina nejprve varování a pak ban. Ovšem to už záleží na přítomném adminovi. Někteří nejsou tak ohleduplní.
A pokud se chceš odvolávat na pravidla máš tam jasně napsáno, že je to výčet těch NEJČASTĚJŠÍCH hovadin. Takže tam samozřejmě není všechno, ale zrovna o přecházení do overu bys ty, jako zkušený hráč nějakýho tucha mít mohl.

tyger103
28-02-13, 19:06
No,že to není v pravidlech.Je to jen hlavní přehled pravidel.Já taky někdy dám ban třeba za demenci a v tom přehledu to není.Tvoje verze důvodu banu je zde,jestli na to bude banující admin reagovat,to nevím.Těžko o tom spekulovat,když zde není i názor banujícího admina...

MarcelloR
28-02-13, 19:17
odkiaľ mám vedieť, ktoré sú tie " menej vyskytovateľné hovadiny " ? nie!!! ja som menší tupec nie som skúsený hráč. Predvčerom som stiahol non-steam som úplná lama, neviem to hrať:( , takže musím byť v silnejšom tíme a v pravidlách sa nič o tom nepíše, takže žiadneho tucha som nemal. :D:D

ale nie klídek, chcel som vás len trošku ponaťahovať a dokázať vám, že máte " diery " v pravidlách. Nechcem si ťa poštvať zrejme počúvaš Ensiferum a je to 1 z top 5 naj. skupín (Nirvana, Sonata Arctica, Eluveitie, Korpiklaani) pre mňa, čiže nemôžeš byť zlý človek, keď máš taký vkus :D Aj keď vyjadrenie ParadoXXa by ma celkom zaujímalo :D:D idem doexpiť wardena, snáď sem napíše :D

kashpi
28-02-13, 21:09
pro tve dobro nechtej vyjadreni paradoxxe:-D

514Pro
28-02-13, 22:26
WTJ je lameřina, po kicku to vetšinou banuju taky. Btw hned druhá věta to komentuje: fér hra.