PDA

Zobrazit normální verzi : Návrh



Joseph
01-03-13, 17:00
Zdravím, som rád že sa už vykonali určíté zmeny ale niektoré sú prehnané, určite somnov súhlasí viacero hráčov. Chcel by som ešte nejaké zmeny. To že ste zobrali commandovi druhú sekndárku je úplná ....... lebo ked je protihráč dalej a vystrielam donho davku s deagla a on ma 252525 hp tak som dead. Nemám sa čím brániť. Dalej sapper má teraz obrovskú výhodu ----galil----, je to zbran na fullout a ked dostane platinky tak je neporazitelný. Takže môj návrh:
vrátenie sekundárnej zbrane commandovi, snipovi lebo nemajú automat ako ostatný.
Dakujem.

Kotel
01-03-13, 17:59
Commando mel 2 pistole? U vsech zdrojaku ma jen deagla, ale pridam mu dualky. Server ted celkove predelavam, takze classy budu postupne vyrovnavat, aby nemel nikdo nejakou extra vyhodu. Zase se mi nechce davat vice classum stejnou zbran. Proti minam uz funguje vice itemu i protector. Nejake ted budu pridavat. Nektere jsem musel docasne vypnout, nez zjistim, proc shazuji server.
Sapera bych nejradsi zrusil nebo mu dal jine miny (jako jsou na zombie). P90 je zas dost slaba zbran, takze mu chci dat neco silnejsiho.

Trey
01-03-13, 18:03
Sapperovi by sa mohli dat miny ako na ZM ale dal by som mu len 1, lebo ked to sapper da do nejakej slepej ulicky tak hraci nemaju sancu. Alebo dat ze po smrti zmiznu.

Kotel
01-03-13, 18:07
Sapera uplne nuluje protector, takze bude mit minimalne 2. Ted se jen rozhoduju, jestli bude paprsek miny viditelny nebo ne, protoze mina videt bude.

Trey
01-03-13, 18:14
OK, a este jedna taka otazka, nemohlo by sa po stlaceni M objavit nieco ako /server a tam by som si vybral ze class, classinfo, items,item,stats a zmena teamu?

Beat
01-03-13, 18:19
Pridal by som každej classe ešte nočné videnie, lebo podaktori multi talenty na widlakofe kempia v kanale s minami. S nočnym videnim sa ako tak daju vidieť.

Kotel
02-03-13, 00:15
Upravil jsem miny sapera. Ted se davaji na zed nebo kamkoliv na zem. Mina je castecne neviditelna, paprsek vidi jen spoluhraci. Zitra pridam nejaky item, co je zviditelni.

Trey
02-03-13, 02:33
Nedalo by sa to spravit tak ze v smoku by ich bolo vidno?

Kotel
02-03-13, 10:22
Smoke ti nezobrazi infracervene svetlo. Na to musis mit specialni bryle.

caHor
02-03-13, 12:44
Podla mna je prehnany ten Galil... Sapper by mal dostat nieco ine, lebo s galilom a tymi novymi minami bude kempit este viac...

Beat
02-03-13, 13:16
Už nema galil...
btw taky navrh to 1.kolo to resetovacie keď sa každemu ešte nenačitali xp čo tak z neho spraviť knife kolo nikdo by nemal žiaden class len take obyčajne forfun knife kolo...

Trey
02-03-13, 14:45
Protectorovi by sa mohla dat aj imunnost proti raketam a itemom nech je to poriadny protector.
A este ze ako funguje pridavanie XP pri vyhre kola? Lebo co si pamatam tak to davalo tie XP random, niekedy ked som nedal nikoho za kolo dalo 135 a ked som dal 4-5 tak dalo 65.
E: Ked uz je to poopravovane, co tak reset xp?

Kotel
02-03-13, 15:29
Odolnost proti itemum je uz moc silna schopnost. To by nesel zabit. Spis mu pridam snizeni damage od min, raket a dynamitu.
XP za vyhrane kolo by mel davat porad stejne. Kdyz ukaze neco jineho nez 50, tak je to nejaky bug v pameti.
Reset neni nutny, protoze se nedely zadne zasadni zmeny v mechanice. Naexpit velky level je obtizne.

Beat
02-03-13, 15:56
U niekoho kto nema vip je to 50xp, ten kto ma vip dostava viac xp (65,85,110,145,175,245,... a ďalej) takto sa to stupňuje ale nikto nevie podla čoho to dava.

Kotel
02-03-13, 21:22
Aha, to je chyba ve scriptu.

Proxima Centauri
02-03-13, 22:09
Sapera uplne nuluje protector, takze bude mit minimalne 2. Ted se jen rozhoduju, jestli bude paprsek miny viditelny nebo ne, protoze mina videt bude.

sappera nenuluje protector , pretože okrem J R ( aj to len ked sa nahneva tak ho vyberie ) nevidim žádne

Drago
02-03-13, 22:16
pěkná chyba ale :) a šel by udělat sklad že by se itemy přenášeli do dalšího kola? .)

Beat
02-03-13, 22:19
Ten sklad by mohol byť tak že by item platil 24minut (čas mapy), alebo tak nejak ak niekto dostane na konci mapy dobry item a nezahraje si s nim vobec...

Trey
02-03-13, 22:27
Je to dobre tak ako to je. Mozno by som dal pre vip ze na zaciatku mapy dostanu random item ale nie aby furt behal nejaky sapper s titankami.

Kotel
03-03-13, 01:27
Banka nebude, ale budete si moct vybrat, jestli si novy item nechate a stary vyhodite. Nebo by mohl mit hrac 2 itemy.

Drago
03-03-13, 09:21
Jo to by šlo že by item nezmizel změnou mapy ale až po vypnutí hry/odejití ze severu

A 2 itemy bych dal max. tak 1 na deff a 1 na off protože třeba tolikrát zmíněnej sapper kdyby měl svoje miny, dostal palebnou a ještě platinky tak by to bylo moc

caHor
03-03-13, 12:17
Drago to by zasa bolo na nic.. chapes.. dostanem platinky 32 (priklad!) na sharpshooterovi alebo FS na D2... a budem tam hrat mozno aj 2 hodiny dokym ma to neprestane bavit a expit s tym istym itemom aj cely den... toto nie to by bolo zle podla mna.. Nejaky Radar, dostane awp sniper a bude neznicitelny... Hra tam niekedy 2-3 mozno aj viac map, a ked kazdu bude hrat s awp sniperom tak si level vyexpi len tak..

Kotel
03-03-13, 13:33
Rozdeleni na def a off itemy je skvely napad.

Beat
03-03-13, 13:38
Viem že to nejde len mne ale aj inym na code nejde admin spect (esp) to čo je u vip na inych serveroch mi ide len tam nie..

Kotel
03-03-13, 13:50
Ja ho daval na chvili pryc, protoze mi blbnul. Ted tam bude.

caHor
03-03-13, 14:57
A ked sme pri tom co na COD ide a nie, tak nejde tam /hp a /me..

Kotel
03-03-13, 15:37
Me uz teda jde. Vcera jsem ho zapinal. Ja tam ted hraju cely den za vsechny classy, takze se to snazim nastavit hratelne.