PDA

Zobrazit normální verzi : JB- zákaz hraní za dozorce



Grakon2702
01-03-13, 17:20
Hráč: O
Typ banu: SteamID
SteamID: STEAM_0:0:6013605
IP adresa: 82.209.47.42
Udělen: 01-03-2013 - 16:20
Délka BANu: 10080 minut
Vyprší: 08-03-2013 - 16:20 (0 měsíců 0 týdnů 6 dní 23 hodin 18 minut ještě zbývá )
Důvod: [zakaz k CT] Neznalost pravidiel
BAN dal Admin: Ejo (Ejo)
BAN dal Server: csko.cz | Jailbreak 2 (jb_mountains)

Tak jo. Docela jsem jaksik nepochopil tento BAN. Schválně jsem se zeptal Eja v soukromé zprávě, jaký je přesný důvod BANu. Dostalo se mi docela kuriózní odpovědi. Psal něco v tom smyslu, že nejsem na gs, kde se říká ,,Běžte na zadní", ale na kotelně, kde se říká ,,Běžte na zadní stěnu". Nechápu to. Jednak na gs jsem JB nikdy nehrál, neboť hraji 3 měsíce u vás a všichni mě dobře znají (teď už vím, že ještě neee všichni).
Co se vlastně stalo? T se jako vždycky snažili vyvolat vzpouru. Když zabili simona a šel jsem na řadu já, tak jsem jako vždycky řekl ,,pusťte klávesnice, kdo se pohne zahyne." Zabil jsem ty, co byli červení a ty, co se hýbali. Pak jsem řekl ,,Běžte do boxu na zadní stěnu, tam pustíte klávesnici". když tam byly všichni, na které jsem měl dohled, tak jsem box uzavřel a pustil náhodu a mezitím hledal zbylé lidi, co utekli. Ty jsem našel a zabil. V boxu mi zůstali 4 hráči. Znova jsem řekl, ať jdou k zadní stěně. Několikrát jsem to říkal a přesto mě někteří nebyli schopni poslechnout, no tak jsem je zabil. A pak najednou zemřu a mám zákaz hrát za dozorce O_o.
A vůbec celkově nejsem s Ejem spokojen. Mě říká ať si spravím mikrofón, ale hlavně, že jemu jde rozumět úplný nic.
Spousta hráčů mě tam zná již pod jménem ,,O" a nikdo se mnou do teď neměl žádný problém, se všema jsem vycházel dobře. Každý den tam hraji. I dneska ráno to bylo fajn v pohodě. A najednou odpoledne se připojím znova na JB a teď tohle...

Ejo
01-03-13, 18:55
Ok tam poprvé ked si ma chcel zhodit tipom dostalo sa mi kurioznej odpovede tak si sa mi pchat do riti vobec nemal:)..To vam tam dost ide:)..po druhe jasne som ti vysvetlil aj s inymi hracmi priamo v hre asi 5 krat ze sa hovori chodte K alebo KU zadnej stene a nie na zadnu stenu..Nikoho si nepocuvol a takto si dal zopar Free Killov:)..Jednoducho neznalost pravidiel..Ahoj!

E: Cely cas si opakoval chodte na zadnu stenu v boxe:) preto ti tí hraci vybiehali a isli na box a preto si dal FK :)

Grakon2702
01-03-13, 19:29
Aha, takže kvůli jednomu slovu nemohu hrát za dozorce 6 dní. Tak to je super.

Ejo
01-03-13, 19:30
Prepac ale kludne to prepisem na neschopnost:)..Ked ti admin s dalsimi 4 ludmi radi tak to asi nie je iba tak:)..zatial sa ukludnis a naucis ako sa to hovori:)

Grakon2702
01-03-13, 19:36
Dobře, dobře no. (Proč musí být lidi, tak vychcaní a musí brát vše do slova :D). Já jsem to prvně nepochopil, protože mi to vůbec nepřišlo. OK v tom případě se omlovám za zmatky a ban přímám. (Boha, jedno slovo, mě asi...)

Ejo
01-03-13, 19:38
Pochopil si a prijal to s pokorou..Ban skracujem na 3 dny..

kono159
01-03-13, 19:50
Asi zacneme robit kurzi pre hracov, ktory chcu byt dozorcami.
Cool idea, nie?

Shinigami
01-03-13, 20:08
Za toto sa banuje? Veď sa slovičkarenie zakázalo, určite by som mu nedal zákaz na týždeň. Každý určite chápal ako to myslí, len proste si z neho robili piču. Zabiť ich mal, FK to nebol. A ak je niekto tak sprostý, že nepochopí kam má ísť, tak nech tam nehrá. A na Jb_mountains sa dá ísť na zadnú stenu zvnútra boxu, takže na tej mape FK dať nemohol, ak hovoril len toto som pre skrátenie, ak ho nezrušíš úplne.

Grakon2702
01-03-13, 20:15
Děkuji za zkrácení. Mám ale jeden dotaz. Právě před chvílí jsem si koupil originálku přes steam a někde tady se teď řeší, že někdo prej dostal perma BAN za obcházení BANU právě kvůli originálce ze steamu či co. Můžu se tedy teď normálně připojit a hrát za T (s tou originálkou)?. Já jen, abych nakonec nedostal ještě Perma :D.

Shinigami
01-03-13, 20:22
Ak si steam pred banom nemal, tak môžeš. Ešte ti ho nikto neskrátil. Ja som len navrhol skrátenie, to môže len Ejo a Kotel.

EDIT: Za T môžeš hrať aj na steame aj na NS.

Grakon2702
01-03-13, 20:25
Aha, takže se po tři dny se budu muste JB vyhýbat :D. Ale jinak děkuji za odpověď. Uff, ještě, že se to tu už někde řeší, jinak bych se nezeptal a pak by to do dopadlo :D.

PS: Myslím, že můžete locknout :P

kono159
02-03-13, 08:00
Ak si steam pred banom nemal, tak môžeš. Ešte ti ho nikto neskrátil. Ja som len navrhol skrátenie, to môže len Ejo a Kotel.

EDIT: Za T môžeš hrať aj na steame aj na NS.

Shini trochu ta opravim, Kotel spravil tie bany tak, ze ked dostanes zakaz za CT tak mas zakaz na vsetky jaily, tj. ze si nezahras ani za T.
Na steame mozes hrat na jailoch ci za CT alebo T. Pokial si si kupil originalku po bane, je to dovolene.

Este preco banujeme to slovickarenie, to NA zadnu stenu z vnutra boxu je vcelku nesplnitelny prikaz.
Skus na postavit na stenu v izbe, urcite sa ti to podari Shini.

Grakon2702
02-03-13, 08:34
Takže mohu normálně hrát se steamem zakoupeným po udělení BANu? Pokud vím, tak když nebudu hrát za dozorce, tak bych vlastně nic porušit neměl, protože jsem dostal zákaz jenom k ct. Za T mohu hrát normálně, takže vlastně bych se i mohl připojit a hrát zatím jenom za T. Prosím kdyžtak mě opravte, alespon tak jsem to pochopil já.

kashpi
02-03-13, 08:57
já JB neřeším, ale s tím steamem hrát můžeš, ale pokud se zase někdy připojíš s NS a na něm dostaneš ban a pak to budeš chtít obejít tím, že se připojíš na steam, tak to tě už může čekat ban i na steam za obcházení :)

Grakon2702
02-03-13, 09:13
Ok, tak díky za odpověď :).