PDA

Zobrazit normální verzi : Zombie Hard, návrhy na zlepšení.



rIDer
01-03-13, 21:14
Po delší době hraní ZM hard módu jsem se rozhodl sepsat pár mých postřehů a návrhů, jak tento server vylepšit. V první řadě napíšu bugy:

- Zombie Healer: když si vezmu healera a jsem první zombie, můžu zmačknout heal (R) a mám 5000 HP a při bonusové regeneraci mi to do těch pěti tisíc regeneruje, dokud nejsou nakaženi asi 3 lidi, po tom HP spadne na nějakých 500-700 HP. Do tý doby je Healer prakticky neporazitelnej.

- Problém s Bodama za kill/DMG zombie: občas se stáva, že body z předešlého kola spadnou na 10 v horším případě na 5 bodů. (Příklad: na konci kola mám 30 bodů a na začátku nového kola mi to takhle zkrouhne.)

Nyní předložím pár svých návrhu na zlepšení:

- Healer jako první zombie by mohl mít max. 1500 HP (po healu) s regeneraci do týhle hodnoty, než se nakazí nějaký minimum lidi (podle mě 3 nakažený akorát).

- Udělat strop na body. Osobně si myslím, že 40 bodů je na tenhle mód optimální, akorát udělat, aby body nemizely na začátku nového kola.

-Umožnit nabindování granátů: HE (napalm) a Flash (frost) na tlačítko klavesnice nebo myši, aby se nemuselo do menu. Podle mě to udělá hru trošku svižnější, jelikož hledat třeba frost nade až na druhý straně bonus věci je příliš zdlouhavý (kompenzace za bind na armor).

- Dát do bonus věcí kevlar (třeba 30% armoru za 8 bodů), ale neumožnit kevlar nabindovat na Klavesnici nebo myš.

- Posunutí Radar scanneru v Bonus věcech za surviovra na 6tku z původní 4ky. Za zombie je to na šestce správně a když jsem za survivora, tak ze zvyku mačkám tl. 6 a koupim si para machinegun, kterej jsem nechtěl a za zombie si omylem koupím infekční broučky, který jsou na tl. 4, když jsem chtěl radar.

- Jump zombie: větší odhození po zásahu zbraní, jelikož při větším počtu jump zombie nemá survivor moc šancí na úspěch. Podle mě jump zombie má využívat momentu překvapení. To, že skáče vysoko a je poměrně rychlej souvisí s nízkou hmotností, tudiž by pro něj předaná kinetická energie ze zásahů měla bejt razantnější, než pro ostatní zombie.

----------------------------------------------------------------------------------------------NEW-------------------------------------------------------------------------------------------------------
- First Zombie: by 3 sekundy nespomalovala střelba, ale ubývalo by mu HP (ne jako ZM šílenství) a měl by mít 1000HP, protože se často stává, že kolo skončí dřív než začne.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tohle je asi tak vše, co mě napadá pro zkvalitnění hry. Případné návrhy nebo bugy, kterých jsem si nevšim, mi sem napište.

The meatfly
01-03-13, 21:23
Tím zmizení bodů bude asi kulometem (ten co postavíš)
Protože když ho nepostavíš tak ti body na další kolo zůstanou (nebo když ho před koncem kola rozebereš) Takže tam bude naký bug.
Edit/ ještě bych tam přidal bazooku a nebylo by to špatný..

After =(^.^)=
01-03-13, 23:53
Tím zmizení bodů bude asi kulometem (ten co postavíš)
Protože když ho nepostavíš tak ti body na další kolo zůstanou (nebo když ho před koncem kola rozebereš) Takže tam bude naký bug.
Edit/ ještě bych tam přidal bazooku a nebylo by to špatný..
Bazuke ne lebo na zm hard mas ten ony ten uz nwm ako sa to vola ozaj a na ten armik by som dal 50% vestu za 15 bodov podla mna je to lepsie.

brat brata
08-03-13, 17:43
Tím zmizení bodů bude asi kulometem (ten co postavíš)
Protože když ho nepostavíš tak ti body na další kolo zůstanou (nebo když ho před koncem kola rozebereš) Takže tam bude naký bug.
Edit/ ještě bych tam přidal bazooku a nebylo by to špatný..
Joooo a atomovku a vodikovu bombu +minugun zadaramo a este nieco skin chucka norrisa co zabija na pohlad ....

vikernes
09-03-13, 23:29
Tyto zmeny jsou docela zajmavé zm hrad sice moc často nehraju ale mohlo by to tak být hlavně ten kevlar(Armor) určitě by to zlepšilo hru a přibylo by i více hráčů...:)

Shinigami
10-03-13, 18:22
Pred časom som niečo takéto napísal, nič okrem pridania Jump sa nezmenilo. Stále si myslím, že by bolo lepšie toto http://csko.cz/forum/showthread.php?8208-Zombie-hard-gt-Zmeny, ako to je teraz.

rIDer
11-03-13, 17:13
Pred časom som niečo takéto napísal, nič okrem pridania Jump sa nezmenilo. Stále si myslím, že by bolo lepšie toto http://csko.cz/forum/showthread.php?8208-Zombie-hard-gt-Zmeny, ako to je teraz.
Tvůj návrh je moc razatní změna, třeba: "za smrť zombie dostane hráč 2 body (3 body VIP) + 10 armor." takže příklad: Budu to krosit do zm, zustane mu třeba 100hp, druhej spoluhrač mu da HS a body+armor jsou jeho super. To je prostě na prd. Nicméně připoměl si mi, něco s first zombie.

halelujah
02-08-13, 12:29
Ak by to malo byť fakt hard tak odobrať všetky druhy zm pridať za 15 bodov na cele kolo aby ho nespomalovali guľky pridať infekčné brouky odobrať kevlar a kulomet kevlar aj kulomet človeka nuťia kempiť nebolo by zle niečo ako adrenalin na furiene aby hráči nekempili a kebyže maju plný adrenalin obnovovali by sa im hpčka :)

JandyCZ
13-09-13, 23:59
Zavřít tě do ústavu. Ty jsi magor!

halelujah
01-10-13, 23:17
Nie som magor lenže zm hard neni zm hard s tymi zmenami čo tam su človek sa schova na gulomet na lvl 3 a nikto ho nedá to je asi taka sranda ako pozerať že dva vipka su v kempe a prežiju všetko.Zamysli sa nad tým

Kotel
22-10-13, 13:02
Kulomet na lvl3 je moc silny, tak jsem snizil rychlost strelby raket. Lidi maji na zacatku 30 armoru.
Razeni v menu je problem, protoze polovina veci je tam napevno a polovina se dynamicky nahrava z dalsich pluginu, takze kdyz dam radar na 4, tak se menu posune. Na 6 ho dat nemuzu, protoze tam uz je dynamicka cast, kterou nemuzu ovlivnit.
Kdyz dam granaty na pevno, tak by to mozna slo i bindovat, ale zmeni se poradi itemu.

laky123
26-10-13, 11:25
byl bych velice rád kdyby ste dali do zombie hard rank a top 15 a pokud možno nákou silnou zbraň třeba zlatý ak nebo M4A1 a aby to mohl koupit každej hráč třeba za 30 bodu protože se nedá přežít útok proti Př: 5 zombíkům s full HP 5000 a ještě když maj healera , a když tak aby se dal dát koupit 2x skok za náký body a taky aby mohli všichni kupovat ne jen VIP. jak to je na jiných serverech :sad: