PDA

Zobrazit normální verzi : Stiznost na admina 'Oliz mi NANUK'



Trnka
01-03-13, 21:57
Dobry vecer :)
Pred tak cca hodinou jsem se hadal s jednim hracem, s " 'Oliz mi NANUK' ", pak jsem zjistil, ze je to dokonce admin.
Chvili potom, me zabil hrac s nickem "." tak, ze jsem poznal WH, napsal jsem to teda adminum pres "!" na zacatku zpravy. Na to reagoval 'Oliz mi NANUK' tim, ze napsal: Trnko nebrec.
O asi 20 minut pozdeji uz 'Oliz mi NANUK' odesel a prisel jiny admin (d3r0v4c ), ktery zabanoval 3 lidi kvuli WH, vcetne hrace "."
Bohuzel nemam vypisy, protoze jsem nevedel, ze dostane pak ban, a ze budu tohle psat. Kdyztak to zkuste nejak dohledat jestli to jde a vyereste si 'Oliz mi NANUK'a protoze si myslim, ze takhle by se admin nemel chovat...
Diky, s pozdravem
Trnka

P.S. vse se odehralo na serveru de dust2 only

matis
01-03-13, 22:53
To nemyslis vazne...od teba chodi vela hlaseni do admin chatu a niekedy sa nevies vyjadrovat ani ty, a myslim, ze admin ti nic strasne nenapisal, aby si tu vypisoval...nemozes vediet ake boli okolnosti, mozno tam nema prava, mozno nemohol tocit, alebo co ja viem co este...urcite neodignoroval hlasenie schvalne...

PS nabuduce si poriadne over kto ma cheaty a nie hlasis kazdu chvilu niekoho...dik

Piner
01-03-13, 22:57
Tenhle týpek má pravdu...
KOFI byl na serveru tuším že DM FFA, nebo prostě nějakej deathmatch, hlásím maníka za WH a KOFI si vesele paří dál, jako by nic. Není to poprvé, co to tihle dva ignorují.

Btw, oliz mi nanuk je djkofi

matis
01-03-13, 23:16
no nemas pravdu...urcite to neignoruju naschval....aj oni su len ludia a mozno mal chut si len zahrat a popritom tam siel iny admin...

kofi
01-03-13, 23:36
Pinere vychladni, vím, že by si mě rád viděl bez práv, ale když nereaguju na ! znamená to, že na někoho koukám nebo že jsem afk a nejsem u PC, popřípadě mám jinou práci a nejsem jediný admin co na těch serverech adminuje. A k tomu "incidentu" bylo to kolem devátý večer a brácha šel s mladou do kina a pokud jsi normální uznáš, že REAL life je důležitější, než csko.

Piner
01-03-13, 23:52
Pinere vychladni, vím, že by si mě rád viděl bez práv, ale když nereaguju na ! znamená to, že na někoho koukám nebo že jsem afk a nejsem u PC, popřípadě mám jinou práci a nejsem jediný admin co na těch serverech adminuje. A k tomu "incidentu" bylo to kolem devátý večer a brácha šel s mladou do kina a pokud jsi normální uznáš, že REAL life je důležitější, než csko.

Jen si práva měj, skill máš a cheat poznáš, to je to hlavní. Normálně bych to nenapsal, ale když si vesele paříš dál.. navíc jsem psal 2x ale to je fuk. Vidím, jak tam fraguješ jednu hlavu za druhou. Mě je popravdě řečeno fuk život tvýho bráchy nebo tvůj. Ano, rl je důležitější než csko, to je pravda.