PDA

Zobrazit normální verzi : Stížnost na admina KOFI



martine
01-03-13, 22:06
Admin KOFI nejedna jak by měl.Hral jsem kolo CBBLE.Na spawnu jsem si dřepl na dveře.Trefil jsem KOFIHO a on se naštval a dal mi kicked.Pak mi napsal,že ještě jednou tak mi da ban.Sledoval jsem potom celou hru.Narazil jsem na druheho admina PARADOXXX.Dělal uplně to samé co ja a nikdo ho nepotrestal.Jak je možné,že si KOFI jen usmysli a začne vyhazovat koho chce.Tohle není férové jednáni.Prosím aby se nějaky admin zaměřil na KOFI a potrestal ho.Je na něho hodně stížnosti.Nezaslouží si byt adminem.Děkuji

cFc|Lu!z
01-03-13, 22:09
Na spawnu nemáš co čupět na dveřích, kick oprávněný.

martine
01-03-13, 22:11
Ano toho jsem si vědom.Ale druhy admin dělal to same a nic??Tak kdeje spravedlnost??

ZEUS
01-03-13, 22:14
http://csko.cz/forum/showthread.php?11800-%8Eadost-o-unban

http://csko.cz/forum/showthread.php?11801-AMXBANS-Mas-BAN-pro-tento-server!-(id-45972)-AMXBANS-Mas-2-hodin-29-minut-a-29


Ty s tím spawn campem máš docela problém co ?

martine
01-03-13, 22:19
Někdy si dřepnu,ale pořad přesně nevím kde si co můžu dovolit........tak mi nekřivděte.Mě se jedna o to,že admin něco uděla a neni za to ani napomenut a normální hráči to schytaji.to je trochu špatne,ne??

matis
01-03-13, 22:56
mas to v pravidlach? mas, tak potom co tu riesis? preco by ta mal napominat... ani banku nepojdes vykratnut a nikto ta napomenut nemusi

Company
01-03-13, 23:05
Camp sa považuje sa strategický ťah v hre. Nie však na zbieranie killov a znepríjemňovanie hry, ver mi, ak budeš kempiť, NIČ sa nenaučíš!!!
Kedy môže Terorista na "de_" mape kempiť?
-TT môže kempiť vtedy keď je BOMBA POLOŽENÁ , ak tak nieje, TT nesmú kempiť!!
Kedy môže Counter-Terorista na "de_" mape kempiť?
-CT môže kempiť vtedy keď NIEJE BOMBA POLOŽENÁ , ak je bomba položená, tvojou úlohou ZNEŠKODNIŤ JU a nie kempiť
Kedy môže Terista na "de_" mape kempiť?

Ak by si niečomu nerozumel, napíš mi PM a poradím. Btw. na cs_ mapách je to opačne ak chceš vedieť ako napiš PM teraz na to nemám čas.

tyger103
02-03-13, 11:28
Camp sa považuje sa strategický ťah v hre. Nie však na zbieranie killov a znepríjemňovanie hry, ver mi, ak budeš kempiť, NIČ sa nenaučíš!!!
Kedy môže Terorista na "de_" mape kempiť?
-TT môže kempiť vtedy keď je BOMBA POLOŽENÁ , ak tak nieje, TT nesmú kempiť!!
Kedy môže Counter-Terorista na "de_" mape kempiť?
-CT môže kempiť vtedy keď NIEJE BOMBA POLOŽENÁ , ak je bomba položená, tvojou úlohou ZNEŠKODNIŤ JU a nie kempiť
Kedy môže Terista na "de_" mape kempiť?

Ak by si niečomu nerozumel, napíš mi PM a poradím. Btw. na cs_ mapách je to opačne ak chceš vedieť ako napiš PM teraz na to nemám čas.

Ty si zase kdo?S barvičkami i s velikostí písmen si hrát umíš,ale když chceš poradit,tak to popiš aspon správně.Z toho,co si tu napsal bych mohl klidně jako T campit při položené bombě někde u spawnu a CT by mohli při nepoložené bombě campit někde totálně jinde,než je plant.Chápu,že si chtěl poradit,ale trochu se nad tím zamyslet,než to postneš neuškodí.

Company
02-03-13, 14:16
Snažil som sa pomôcť, je mi lúto že to nevieš pochopiť.

ParadoXX
03-03-13, 08:49
CT si může dělat,co chce,dokud neni položená bomba.Jak je položeno,musí jít defusovat.V opačnym případě dávám ban taky.Sice ne na 3 hodiny,ale míérnější,ale dávám.

Montty non skill
03-03-13, 12:24
Admin KOFI nejedna jak by měl.Hral jsem kolo CBBLE.Na spawnu jsem si dřepl na dveře.Trefil jsem KOFIHO a on se naštval a dal mi kicked.Pak mi napsal,že ještě jednou tak mi da ban.Sledoval jsem potom celou hru.Narazil jsem na druheho admina PARADOXXX.Dělal uplně to samé co ja a nikdo ho nepotrestal.Jak je možné,že si KOFI jen usmysli a začne vyhazovat koho chce.Tohle není férové jednáni.Prosím aby se nějaky admin zaměřil na KOFI a potrestal ho.Je na něho hodně stížnosti.Nezaslouží si byt adminem.Děkuji

Kdyby jsi byl aktivní hráč ( což očividně nejsi ) a rushoval by jsi bez ohledu na teams a sejmul tě kempík na respu, tak by jsi sem psal, proč nekickujeme kempery. Zamysli se nad svým stylem hry a nad tím, co jsi tu vyplodil. Začni hrát jako opravdový hráč a nestěžuj si tu na lidi, co se ti tu starají o pohodovou hru. Ono být adminem nemí žádný med. Zkus lítat celý večer ze serveru na server na každé zavolání, pak když ti někde hráč zakempí, proste nevaruješ a kick ( což je taky varování ). Oba dva admini co tam byli jsou jedni z těch, co tu jsou denně a rádi by někdy klidné kolo bez cheaterů, nadávek a kempíků. Začni se chovat jako chap a nebreč tu nad vlastní chybou a nesenými následky.