PDA

Zobrazit normální verzi : Dostal jsem ban, proč?



abaxas
02-03-13, 11:41
Myrtime dostal jsem od tebe ban na 30 minut za miny ve dveřích, proč?
Pokud ty dveře nesou otevírací <bugování> , pravidla nijak pokládku neomezují, pokud ano kde je to psáno? Chci odkaz abych si to mohl nastudovat.. jinak unban...!

abaxas
02-03-13, 12:06
displaying 1 - 50 of 12346 Výsledky od další
02-03-13 CZ ~W*tF*~>>Nic_Neumim<< Mytrim Tam se miny nedavaji 30 minut
02-03-13 CZ pan stinu Mytrim Miny ve dverich 30 minut
Tak už jsme dva....
Pokud chcete za něco trestat, musíte umět vysvětlit, co dotyčný konkrétně porušil a mít to někde napsané, abych si to mohl nastudovat, jinak pravidla </menu > jsem si nastudoval a nic se tam o této problematice nepíše, tak prosím o objasnění podle čeho banuješ...!

Lynviy
02-03-13, 12:40
"Hlavně je dávají hned za dveře ale tak aby to zabilo lidi co projdou a to je největší svinstvo, to asi začnu banovat protože je pak nemožné se přes ty dveře dostat."

Tohle psal v tamtom threadu.

Kotel
02-03-13, 13:57
Mina ve dverich nejde znicit nebo jaky to ma duvod?

Ejo
02-03-13, 14:08
Trošku mimo ale ma zmotal keď pozerám že aké html tagy sem dáva :D

</menu >

E: A inak k téme..Vážne si prišiel riešiť 30 minutový ban?:D..No life..

Mytrim
02-03-13, 14:18
A tobě příjde normální dávat do dveří na dust2 miny? Do těch pootevřených. Nikdo krom ramba přes dveře nemohl projít.

E: Bral jsem to jako kdyby to byly miny na žebříku. :)
A ještě, bylo to před tím, než šly miny rozbít, teď už toto neřeším, teď už je to blbost hráčů, že si to nerozbijí.

Slunicko
03-03-13, 15:49
Lynvi:

nevim jestli jste si nevsimli ale jde mu jen o nakou hodnost, aby nebyl jen "obycejny player", nevysli mu zadosti o prava tak hned se vrhl po postu redaktora aby napsal jeden clanek ve kterym udela milion chyb a pak uz to jde jednoduse se dostat k pravum z tohhodle postu co?
To stejny i kroxy, chapu ze pro kotelnu neco udelal ale na to ze pretahaval lidi z kotelny, vysral se na vsechny tady, pak i tam a opet mu sverite duveru? Kvuli jeho sprckonosicum se tu zakazalo vseim, vcetne normalnich lidi psat do zadosti o unban a k postum admina, v admin forku si na nej pomalu vsichni stezovali, proc tu nema ban atd ale on si misto banu vyslouzi prava, proc ne..
Timto nechci nikoho urazit az na ty co jsem zminil, chtel jsem tim jen pribliziz minulost do pritomnosti.

A kotle, jen pro pripomenuti pamatujes jak si dal gre tu praci a vymyslel si tu basnicku o kokotelne a o tobe? Mel ji jako podpis u nich na serveru a ze by mu Kroxy rekl at si ji smaze nebo te aspon nakym zpusobem podrzel? Ne vysral se na to a jen same chichi chacha a beztak nas tu vsechny ojebe opet v jeho stylu, nevim podle ceho si lidi k namm vybiras ale jsou tu mnohem lepsi kandidati, u nekterych hodne dobrych zadosti se rozhodujes 3 i vic mesicu a temahle supakum co by te okamzite pri prvni moznosti bodli do zad jen aby mohli mit naka prava je davas prakticky ze dne na den i po tech vecech co udelali, podivej treba takovej Riot nebo 3necky, takovy dobry admini by to byli, pro server ve vsech smerech prinosny ale ty si vybiras ten "odpad"

Charon35
03-03-13, 16:55
Piánko. Nevidím nikde, že by bol admin.

Lynviy
03-03-13, 16:59
Lynvi ma prava i na serverech? Jako vazne? Ted jsem moc nesledoval admin forko a dokonce jsem si nevsiml ze by mel podanou zadost, okrem drivejska kdy se mu zamitly, sice to neni moje vec ale uz je to vazne rozdavani prav za "bonbon" jsou tu desitky hracu kteri jsou schopni dobre adminovat, proc zrovna on..

nevim jestli jste si nevsimli ale jde mu jen o nakou hodnost, aby nebyl jen "obycejny player", nevysli mu zadosti o prava tak hned se vrhl po postu redaktora aby napsal jeden clanek ve kterym udela milion chyb a pak uz to jde jednoduse se dostat k pravum z tohhodle postu co?
To stejny i kroxy, chapu ze pro kotelnu neco udelal ale na to ze pretahaval lidi z kotelny, vysral se na vsechny tady, pak i tam a opet mu sverite duveru? Kvuli jeho sprckonosicum se tu zakazalo vseim, vcetne normalnich lidi psat do zadosti o unban a k postum admina, v admin forku si na nej pomalu vsichni stezovali, proc tu nema ban atd ale on si misto banu vyslouzi prava, proc ne..
Timto nechci nikoho urazit az na ty co jsem zminil, chtel jsem tim jen pribliziz minulost do pritomnosti.

A kotle, jen pro pripomenuti pamatujes jak si dal gre tu praci a vymyslel si tu basnicku o kokotelne a o tobe? Mel ji jako podpis u nich na serveru a ze by mu Kroxy rekl at si ji smaze nebo te aspon nakym zpusobem podrzel? Ne vysral se na to a jen same chichi chacha a beztak nas tu vsechny ojebe opet v jeho stylu, nevim podle ceho si lidi k namm vybiras ale jsou tu mnohem lepsi kandidati, u nekterych hodne dobrych zadosti se rozhodujes 3 i vic mesicu a temahle supakum co by te okamzite pri prvni moznosti bodli do zad jen aby mohli mit naka prava je davas prakticky ze dne na den i po tech vecech co udelali, podivej treba takovej Riot nebo 3necky, takovy dobry admini by to byli, pro server ve vsech smerech prinosny ale ty si vybiras ten "odpad"

Wtf? Jak si přišel na to, že jsem admin? Co se týče článků, tak žádné chyby tam nejsou... A navíc, nevím co sem ti kdy udělal, takže tady nemel hovna.

Slunicko
03-03-13, 17:02
Spatne jsem to precetl, prehlidl jsem uvozovky, chyby v tvych clankach uz byly davno opravene ( clanku ) a myslim si ze to je ta posledni vec ktera te ma zajimat z toho co jsem napsal.

Me jde jen o to ze potrebujes nakou hodnost a ja s lidma jako ty nebo on nechci spolupracovat, nevim jak to mas s admin forem ale kroxy tam chodit muze a to mi celkem taky vadi, od ceho je pak to admin forum?
Pises ze nejsi admin ale chovas se tak uz jen to ze sem pises, jen napsano ze zadosti o prava a o unban muzou komentovat jen admini, proc vsude pises ty? Kdyz na to vlastne nemas pravo...ja tohle resit nebudu, je to Kotlova vec ale jen chci taky vyjadrit svuj nazor ze mi vadite, nic nedelas ale ty prava stejne mas i u Kroxyho bych ty prava chapal vic i kdyz mi vadi jeste o moc vic nez ty.

ZombieBot
03-03-13, 17:16
Spatne jsem to precetl, prehlidl jsem uvozovky, chyby v tvych clankach uz byly davno opravene ( clanku ) a myslim si ze to je ta posledni vec ktera te ma zajimat z toho co jsem napsal.

Me jde jen o to ze potrebujes nakou hodnost a ja s lidma jako ty nebo on nechci spolupracovat, nevim jak to mas s admin forem ale kroxy tam chodit muze a to mi celkem taky vadi, od ceho je pak to admin forum?
Pises ze nejsi admin ale chovas se tak uz jen to ze sem pises, jen napsano ze zadosti o prava a o unban muzou komentovat jen admini, proc vsude pises ty? Kdyz na to vlastne nemas pravo...ja tohle resit nebudu, je to Kotlova vec ale jen chci taky vyjadrit svuj nazor ze mi vadite, nic nedelas ale ty prava stejne mas i u Kroxyho bych ty prava chapal vic i kdyz mi vadi jeste o moc vic nez ty.

Na redaktora jsem ho navrhl já, líbil se mi článek kterej napsal.

Slunicko
03-03-13, 17:22
A co hezkyho napsal od te doby co je takovou dobu redaktor? Pise akorat sracky ktery nikomu nikdy nepomuzou, nepisu to jen ja a z toho si muzes vsimnout ze asi nebude neco v poradku, takovej buben a luiz, kolik toho udelali pro kotelnu a v tom minulem topicu si na ne jeste budou otevirat ty nevymachane drzky ze toho pro kotelnu udelali 2 tolik, jeden namaloval obrazek v photoshopu a druhej napsal okopirovanej text z googlu, to toho udelali tolik? Prave i kvuli ucte k byvalim zminovanym adminum jsem to napsal.

Slunicko
03-03-13, 17:31
Mohl by to prosim nekdo prelozit do offtopicu? At se to uz jednou pro vzdy vyresi, kdyz se tam budou psat sracky mimo tuhle temu tak to hned zavrem, od totoh meho postu by to bylo asi idealni to tam soupnout :)

Lynviy
03-03-13, 17:35
No říkám, že meleš hovna. Od doby co si admin, tak ti pěkně narostlo ego a to by ti měl někdo snížit a nejsem jedinej, co to říká. To, že jsem napsal jeden sračkopost neznamená, že mě musíte hned ukřižovat. Navíc pomáhání hráčům nebo vysvětlování proč dostali ban mi příde normální, to co napíšu já by napsal stejně jinej admin, takže tohle je akorát tak tvoje demence a posedlost naprosto irelevantníma věcma. Wake up and open your eyes!

EDIT: Co se týče toho admin fóra, tak já tam přístup nemám a nějak mi to nevadí...,
EDIT 2: Ještě k těm článkům, nemám nějak moc inspiraci, o čem bych měl psát a navíc funkce redaktor je spíše funkce pro psaní novinek než článků, jenže novinky prej moc psát nemám a když mi někdo dá návrh na co psát články tak je velice rád napíšu,až budu mít čas, ono taky nemám moc času jenom na to být u PC a mám taky své vlastní zájmy.

Slunicko
03-03-13, 17:47
Ty chytraku, co si pamatuju tak mi lidi prave kvuli tomuhle davali do me zadosti o prava pro, protoze umim vyjadrit svuj nazor, staci se kouknout, ze mi narostlo ego pisou jen lidi od kroxyho kterym se nelibi ze je odsuzuju a samozrejme ty protoze se ti nelibi ze tu o tobe pisu pravdu ! Jak rikam kroxy si svou hodnost zaslouzi, on svoji praci plni jak ma ale vadi mi co tady delal a ty? Jak dlouho si redaktor? 3 mesice? A za tu dobu si napsal 1 nebo 2 clanky uplne k hovnu a ja tu mozna melu hovna ale aspon pravdivy hovna.
Kdyz si tu funkci chtel tak ji pln a spravne, tak jako admini sli do toho ze budou vic ve spectu nez hrat tak ty mas jit do toho ze budes neco sepisovat a ne neco zkopirovat z googlu a napsat pod to autor: Lynvi, skoda ze ty uklizecky nevzali, urcite prvni bordel ktery by vycistili bys byl ty. A ja jsem do sve zadosti jasne psal ze jsem takovej jakej jsem a nikdy se nezmenim a psal jsem jestli me takovyho nebudou brat tak at me nevemou a to ze mam vysoke ego je mozna pravda ale jen v realu a ne tady, nemam potrebu mlatit lidi po netu a psat takovy blbosti, chovam se ke vsem stejne, nikoho neponizuju a nikoho nevyvysuju kdyz si to nezaslouzi.

Lynviy
03-03-13, 17:50
Ty blbecku, co si pamatuju tak mi lidi prave kvuli tomuhle davali do me zadosti o prava pro, protoze umim vyjadrit svuj nazor, staci se kouknout, ze mi narostlo ego pisou jen lidi od kroxyho kterym se nelibi ze je odsuzuju a samozrejme ty protoze se ti nelibi ze tu o tobe pisu pravdu ! Jak rikam kroxy si svou hodnost zaslouzi, on svoji praci plni jak ma ale vadi mi co tady delal a ty? Jak dlouho si redaktor? 3 mesice? A za tu dobu si napsal 1 nebo 2 clanky uplne k hovnu a ja tu mozna melu hovna ale aspon pravdivy hovna.
Kdyz si tu funkci chtel tak ji pln a spravne, tak jako admini sli do toho ze budou vic ve spectu nez hrat tak ty mas jit do toho ze budes neco sepisovat a ne neco zkopirovat z googlu a napsat pod to autor: Lynvi, skoda ze ty uklizecky nevzali, urcite prvni bordel ktery by vycistili bys byl ty. A ja jsem do sve zadosti jasne psal ze jsem takovej jakej jsem a nikdy se nezmenim a psal jsem jestli me takovyho nebudou brat tak at me nevemou a to ze mam vysoke ego je mozna pravda ale jen v realu a ne tady, nemam potrebu mlatit lidi po netu a psat takovy blbosti, chovam se ke vsem stejne, nikoho neponizuju a nikoho nevyvysuju kdyz si to nezaslouzi.

Lol, nic sem neokopíroval tak se běž někam zakopat a nevstekej se hned ty nerváčku. A přečti si ty edity. Pokud to nepochopíš můžeš začít od znova.

EDIT: Víš co ty frajere? Dej mi tvůj Steam a poď si to tam vyřešit. Nehodlám těmahle sračkama spamovat fórum, když o tom víš tužku.

Slunicko
03-03-13, 17:53
To kopirovani nebylo mysleno doslova a ty edity jsem cetl a to ze nemas o cem psat jsou jen vymluvy, ted tubyl turnaj, nenapsal jsi o nem jedine slovicko, jsou tu souteze o nake ceny, ani slovo, ale hlavni je ze na to prava mas aby si to mohl delat.

E. Promin zlato, ja mam na steamu jen normalni lidi :( a okrem toho chci aby i ostatni lidi vedeli, co tu vlastne delas.

Lynviy
03-03-13, 17:56
Chci to tam s tebou vyřídit, potom mě zase můžeš smazat.


Kaslem na to, jedinej kdo to muze vyresit je Kotel a ten to asi stejne resit nebude, ja se tu s tebou nebudu hadat, kazdej mame svoji pravdu a nemam naladu psat furt to stejne dokolo a citovat dalsi lidi, unban byl vyresen, poprosim o lock..

Konečně normální post. Taky prosím o lock.

Slunicko
03-03-13, 18:02
Kaslem na to, jedinej kdo to muze vyresit je Kotel a ten to asi stejne resit nebude, ja se tu s tebou nebudu hadat, kazdej mame svoji pravdu a nemam naladu psat furt to stejne dokolo a citovat dalsi lidi, unban byl vyresen, poprosim o lock..

Charon35
03-03-13, 18:08
Celkom si ma nasral Lynvyi s tým, že ty "nemáš čas". Tak som sa nejak na to pozrel z môjho pohľadu a vyšlo mi z toho nasledovné:
Je ti 16-17 (http://csko.cz/forum/showthread.php?2003-%8E%E1dost-o-post-Moder%E1tora) a ty nemáš čas? Čo taký matis a spol, ktorí to musia skĺbiť s prácou, školou, frajerkami, záľubami atd atd atd. Tipujem, že mám toho 54098 krát viac než ty, ale aspoň RAZ za týždeň si nájdem ten čas a obetujem ho na úkor toho, že som mohol hrať na serveri, aby som spravil to, o čo som požiadal.
Spravil si článok na Metro (http://csko.cz/articles/read/30), ktorý by niekomu zabral tak max hodinu aj s obedom, ďalej Tvorbu loga (http://csko.cz/articles/read/38), čo je záležitosť 5. minút a....zabudol som na niečo? Lazik tam má toho 4 krát viac než ty a to nemá ani ten kabát "redaktora".
Takže nemáš o čom písať? Nemáš tam dosť tém? http://csko.cz/articles/ Čakáš, kým ťa kopne múza? Aby ťa ne(vy)kopol najskôr niekto iný.

Slunicko
03-03-13, 18:49
jsem rád že nejsem jediný komu se to nelíbí a smí se vyjádřit..

Ale jak jsem psal, tohle se stejně nevyřeší a bude lepší to LOCKnout než se tu hádat jeden s druhým přes třetího..