PDA

Zobrazit normální verzi : Ráno na Jail Breaku



Toy
02-03-13, 14:22
Čáo, dneska jsem hrál na Jailu, bylo sice dost pozdě cca. asi kolem 3 - 4 hodiny ráno, chápu, že v tuhle dobu se už chce málokomu simonovat a jet na 100 % dle pravidel, a málokdo má z vězňů by to uvítal, sám se často propařím do těchto hodin (pokud teda nejdu do práce :D ) . . nevím jak ostatní, ale většinou se v tenhle čas jedou " Párty mody " nebo hromadný aim box vězňů nebo věci tomu podobné, dost mě zarazilo, že pár lidí z řad CT museli furt dokola pozabíjet všechny vězně do 30 sec po začátku kola, neříkám, že měli simonovat či tak, ale zkrátka nás mohli nechat dělat nechat to, co jsem my uznali za vhodné, krom zabíjení Ct samozřejmě, na důkaz toho přikládám 3 dema, jsou to jen zlomky toho co se tam dělo, je mi uplně pumpička jak s tím naložíte :)

Dema :
http://csko.cz/d/ioqamBl2
http://csko.cz/d/pvAU9ZqF
http://csko.cz/d/0pUU69Di

ID:

5 Linasek VALVE_0:0:1706265617 88.102.16.104 CZ
8 GaLaXy VALVE_0:0:1531920170 109.80.2.204 CZ
16 ThugUrchite VALVE_0:0:1860237895 88.146.3.151 CZ

Volume
02-03-13, 20:10
Ježiši, všechny dema jsem shlédl a myslel jsem si že Thug je normální, ale jak vidím tak ne... Měl jsem o něm lepší mínění teda. Dement je to jak už vidím, škoda že není rozumět co říká... (S pozdravem Volume jiří ;))

Leryx
02-03-13, 22:40
Zpravidla se po 11 hodině večerní, kdy je na serveru málo hráčů, pravidla již nedodržují. Chodím se tam taky bavit a taky dělám hovadiny, ale ostatní taky nebanuju. Natož v 4 ráno, to bych opravdu neřešil...

Toy
02-03-13, 22:51
jak myslíš

Tupelko
02-03-13, 22:59
Takže to znamená , že můžem teda dělat ráno bordel ok.
E:Rovnou jmenuj..hh

Leryx
02-03-13, 23:05
Někteří to asi blbě pochopili, neznamená to že můžete, ale že se to prostě děje aniž by to někomu vadilo, spíš takhle :D

E: proste mi prijde blbe hlasit a tocit bandu 4 lidi jak si ve 3 rano na jb hraji

Toy
02-03-13, 23:34
Aha, to si budu pamatovat toto, fakt nás všechny moc bavilo jak nás zabíjeli (BTW chtěl bych tě vidět Leryxi jak by sis užíval tenhle typ zábavy za vězně) pravidlo po 11 hod zní . . Kdo uteče,vyhraje

Shinigami
02-03-13, 23:49
Někteří to asi blbě pochopili, neznamená to že můžete, ale že se to prostě děje aniž by to někomu vadilo, spíš takhle :D

E: proste mi prijde blbe hlasit a tocit bandu 4 lidi jak si ve 3 rano na jb hraji

Keby si tam, tak ťa rozjebe na kašu. Samozrejme keď tam budeš ty, tak všetci sú svätý, pretože kto by sa opovážil siahnuť na život adminovi. Skús tam ísť večer za iný nick, bez steamu. Dostaneš toľko FK že sa poserieš. Ja som to tak robil a môžem povedať, že sranda to nebola, keď ma dement zabil za to, že som ho v minulom kole zabil ja(samozrejme ja som bol T). Ak ich zabíjali hneď na začiatku kola, len tak, tak to je na zákaz.

Leryx
02-03-13, 23:56
Ted jsem tam byl jako leryx, bavili jsme se a kazde kolo jsem lezel na zemi :D Zabanuj ho, a lidi tu zacnou tahat dalsi a dalsi videa z JB az se z toho poserem. Tohle se resi ingame. Jeste tu chybi blocky a vlacky z knifu.

Toy
03-03-13, 00:36
Já si na tu zem taky klidně lehnu, ale pro dobro věci a pro srandu, ale ty si myslíš, že nás toto bavilo ? bylo nás tam asi 17 ze začátku, po pár kolech, kdy se praktikovalo simonovo VHG (volný hod granátem) nás tam zůstalo sotva 8. Neříkám, srandu beru, ale každej si srandu představuje jinak, pokud bereš toto za srandu, tak mi zůstavá rozum stát nad tvým vkusem humoru :)

grEy
03-03-13, 09:36
Toto sa riesi ingame = ziadny admin na servery, ziadne pravidla. A tak je to dost casto, pretoze vacsina adminov ide na ten server, kde su ostatni admini.

EDIT: Aby bolo jasne, len poukazujem na to, ze je smutne, ze to funguje tak, ako pisem...

Leryx
03-03-13, 10:42
Dobře já tě chápu, ale já jsem se ti snažil pouze upřímně vysvětlit, že to tu dáváš zbytečně. Všichni tři zmínění hráči jsou tam jedni z těch lepších, a jejich jméno tam každý zná. Bylo to pozdě v noci, takže tam bylo sotva 10 hráčů. Ano vždycky se najde někdo koho to nebaví, kdo bude proti, ale od toho tu jsou taky 3 jb servery, aby si mohl jít na jiný. Nechci to řešit, protože by nám tu další hráči začali tahat dema z JB, a to tu vážně nepotřebujeme. Bylo by užitečnější natočit někoho s cheaty. Já to slyším denně že je na JB ráno bordel, a není to jen u nás, je to i na jiných portálech, tak to prostě je. Buď si lidé stěžují, že banujeme každou ptákovinu, a nebo že nebanujeme, to je potom těžké. Zajímalo by mně kolika lidem by se líbilo kdybych tam seděl přes noc a každý Fk bych banoval. Asi by to bylo horší než je to teď. No a jak říkal grey, co admin nevidí, to niomu neškodí. Nicméně to platí i v reálném životě, co si budeme povídat...

Toy
03-03-13, 13:17
Však fajn, já na jejich banu ani něják netvrvám nebo tak, je mi to celkem pumpička . . . . jedni z lepších ? :D jak říkal Shini, zkus přijít někdy přes den na NS a uvidíš věci, který ti tohle tvrzení otočej :)