PDA

Zobrazit normální verzi : Nové itemy



Trey
02-03-13, 17:22
Sem dávajte svoje návrhy na nové itemy, aby nebolo zbytočne 1000 threadov.

Noslowdown - Guľky ťa nebudú spomaľovať.

Gravity boots - Znížia gravitáciu na 500-600 (Hráč, ktorý by ich mal by automaticky mal 100aa)

Flash - Raz za kolo ťa teleportuje na miesto kde máš crosshair (maximalna vzdialenosť na teleport 10m)

Otrávené strely - Tvoje strely otrávia nepriateľa a spôsobia mu poškodenie 1+(1% int) každú sekundu po dobu 5 sekúnd. (Išlo by to zrušiť lekárničkou)

Instant Defuse/Plant

Mega super ultra okuliare - Noflash, nosmoke a videnie lúčov z mín.

Ghost - Na 5 sekúnd si neviditeľný, môžeš prechádzať cez hráčov ale nemôžeš vidieť nepriateľa ani spoluhráča.

Neviem názov - Videl by si aký damge si spôsobil hráčovi každou strelou

Kotel
02-03-13, 22:20
Gravitace, teleporty a neviditelnost tam nebude. Okilarie, noslowdown a otravene strely udelam. No smoke udelat nepujde.

Drago
02-03-13, 23:13
hele ty otravené...mohl bys lépe vysvětlit dmg? :) 1dmg s 0int ale kdyby měl být 1%z int tak na 100int by to byly 2dmg a to je jaksi málo pro item(2x5=10dmg)

Trey
02-03-13, 23:20
Tak napr 5 %. 50 bolo moc op a 1 bolo prve co ma napadlo. Ale to uz doriesi hadam kotel nech je to lepsie. Ozaj este by som pridal item co pridava itnteligenciu ked uz je aj na hp obranu aj kondiciu. A potom este nieco ako stit ze raz za minutu ked to pouzijem mi to da na 5 sec 100 obrany. Som na mobile tak zajtra to rozpisem trochu viac

Proxima Centauri
02-03-13, 23:37
ešte by nemohol byť item že nwm nazov : Unstoppable - 5 sekund si nesmrtelny ...čo ? take niečo ako šilenstvi na zombie

Kotel
03-03-13, 01:39
ne

mrkev
03-03-13, 01:50
Teda ked uz to je Cod mohli by sa tam dat nejake skiny zbrani.Nieco v podobe furienu.Ked uz teda to ma byt originalny COD.Ak tam budu skiny zbrani tak sa hrac bude citiet ako keby ten mod naozaj hral.V podobe klasickych zbrani az taka sranda nieje.Urcite uspesnost furienu priniesli prave aj skiny.Nie len samotny server.

Drago
03-03-13, 10:23
Ještě item platinové brnění - anuluje platinky nebo snižuje poškození všech zbraní na 50-80%(/o určité čislo)

a pěknej by byl třeba item mapy(+10-30inteligence)
kevlar(+10-30síly) když už jsou boosty na kondici a hp tak ta int a sila by mohla být taky

omlouvám se za spam itemu, nevšiml jsem si treyova postu nahoře kde navrhoval to na inteligenci

Beat
03-03-13, 10:55
Platinky anuluje nano vesta a takyto item určite nie zas by som do niekoho dal ranu z dgla zebralo by mu to len 15-20hp

Drago
03-03-13, 11:44
jo sry, sem zapoměl že ta nano už funguje :D

caHor
03-03-13, 13:05
ten "neviem nazov" by bolo podla mna vela.. lebo by tam stale niekto dieroval ako keby mal WH...

shootradar
13-03-13, 09:43
Nechci nic říkat, ale když třeba comando dostane slowdown, bude mít do toho notes 5, tak Ho nezastaví už vůbec nic, viz Anonymko jak hrá s comandem, už ted ho sotva zastavíme s tou jejich kondicí :)
Navíc, pro snipera asi noslowdown moc užitečný nebude :)
A ještě jen tak mimochodem, nejen já ale i jiní si všimli, že nefungujou itemy maximální koncentrace a commandos knife, co jsme si tak všimli. ;)

Kotel
13-03-13, 10:38
Itemy jsem opravil.

J3ZUsSs*
25-03-13, 23:09
Mohol by sa spraviť aj taký item ,že by mal nejakú % šancu na odhodenie hráča. Jak to je u blood maga na War3Ft.

Trey
25-03-13, 23:14
To by bolo moc op proti commandovi..

J3ZUsSs*
25-03-13, 23:15
Ale podľla mňa to je v pohodičke.

caHor
26-03-13, 16:22
no predstav si situaciu.. niekto by dostal tento item a bola by mapa aztec.. comando by ho pocul a schoval by sa za roh, aby si ho ukoristil.. ked ten hrac pojde a ho uvidi, zacne hned na neho fuloutit, a to podla mna nebude fer..

Beat
26-03-13, 18:36
no predstav si situaciu.. niekto by dostal tento item a bola by mapa aztec.. comando by ho pocul a schoval by sa za roh, aby si ho ukoristil.. ked ten hrac pojde a ho uvidi, zacne hned na neho fuloutit, a to podla mna nebude fer..

Noa? Čo ine ako fulloutovať sa da? Keď na teba ide comando s rychlosťou 170kondice..

caHor
26-03-13, 18:56
no ved dobre, ale zalezie za roh a ty ho s tym itemom uvidis a comando uz nema sancu

J3ZUsSs*
26-03-13, 20:01
Ale bude to mat napr. iba raz za jedno kolo alebo nejakú percentnú šancu.

Drago
27-03-13, 08:08
Tak odhození je stejný nesmysl jako noslowdown...komando s 195rychlost(max. rychlost na komandovi....170+sniper botky) bez zpomalení nemá nikdo šanci krom toho že by ho zabil což je u průměrných hráčů na tomto serveru skoro nemožné když neběží přímo ale kličkuje a odhození :D to bys někoho mohl odhodit na txt a ten tam pak zakempí nebo je člověk s bombou a na mapě de dust 4e. ho odhodíš na plant na nějakou krabici(na B plant) a ted si CT zneškodnujte...

J3ZUsSs*
27-03-13, 08:14
Kamaráde na WartFT není taký problém že ho vyhodíš na txt alebo na krabicu ked má bombu ... ta sila vyhodenia by nebola až do Vesmíru . Ale ked sa vám to nepáči tak to nemusí byť ja sem iba napísal jaký by mohol byť item.

Drago
27-03-13, 15:48
jezus, ale na W3 si můžeš koupit item kterej ti umožní skákat vysoko to na COD nemáš

Trey
27-03-13, 16:56
Ninja Notes

J3ZUsSs*
27-03-13, 22:39
Drago ja nemyslím čo máš u undeada (sock) ... ale u blood maga ... Najprv si zahraj Warko až potom čítaj.

Drago
28-03-13, 11:19
hrál jsem W3...10lv na všech hrdinech vím co která dělá...jinak odhození má crypt lord(bl. mage má braní peněz, hoření,oživení spoluhráčů a "třes obrazovkou") ten sock byl zmíněn protože když si ho koupíš máš tam velké skoky a tudíž možnost dostat se na bednu...TO NA COD NENÍ BO JEDINEJ ITEM KTEREJ UMOŽNUJE SKÁKAT VÝŠ JE NINJA NOTES A TEN SE KOUPIT NEDÁ

J3ZUsSs*
28-03-13, 22:21
dobre teda ten item tam teda nemusí byt

Svaciik
29-03-13, 12:59
Taky když je řeč o tom jak vylepšit server. Trochu odběhnu. Na furienech hraje na konci kola hudba. Proč to nedát tady? Určitě to trochu oživí děj hry. Pak bych tam dal i hlášky jako "HEADSHOT , DOUBLEKILL , PERFECT , RAMPAGE" Atd. Nebylo by to špatný. Je to jen takovej nápad :) Tohle co je tam ted je takové... že prostě round co round je to furt to samé. ;)

Beat
29-03-13, 15:07
Anti notes - aj keď ma enemy notes guľky mu uberaju hpcka. typ uti

Svaciik
29-03-13, 18:06
Anti notes - aj keď ma enemy notes guľky mu uberaju hpcka. typ uti Nemám to otestované ale nemá na to bejt nanovesta? Když ju máš notes to ignoruje ne?

Beat
29-03-13, 18:14
Nemám to otestované ale nemá na to bejt nanovesta? Když ju máš notes to ignoruje ne?

Nie. Dnes som mal nano dal do jednoho 5 nábojov z awp a ani hp som mu neubral...

yadort
09-04-13, 09:07
hh,Dal bych tam i zmražovačku : hráč by zmáčkl C a okolí 3 metrů by se hráčí zmrazily na 2s

Trey
09-04-13, 16:31
To skor nieco ako Paralizer, ze utok nozom by ho na 0.5 s "stunol"

Kazki
09-04-13, 18:02
rey^^;174830']To skor nieco ako Paralizer, ze utok nozom by ho na 0.5 s "stunol"

Nieco podobne ako ma human na W3 ten freeze, ze sa nemozes chvilku hybat
a ten no slowdown, bol by good... ale nemohol by ho ziskat commando (ako rangerky)

slide
11-04-13, 22:37
Neviem či sa to tu hodí ale nemohol by sa dynamit, keď už je na zemi aktivovať aj keď umriete ?

Beat
11-04-13, 22:41
Neviem či sa to tu hodí ale nemohol by sa dynamit, keď už je na zemi aktivovať aj keď umriete ?

Jo toto sa stava napr na widlakofe naschval ku mne beží ani nestriela a hodi pod seba dynamit.
Btw. vďaka tým dynamitom niekedy aj padne server resp. itemu.

J3ZUsSs*
11-04-13, 22:53
Jo toto sa stava napr na widlakofe naschval ku mne beží ani nestriela a hodi pod seba dynamit.
Btw. vďaka tým dynamitom niekedy aj padne server resp. itemu.

To neznášam ked´ toto niekto spraví . Potom si človek myslí že je skilla a pritom to robia tie dynamity .

Drago
16-04-13, 07:55
Dinamit 4ever.. :)

k tomu slowdownu....právfeže to je item pro komando, jednou ho měl komand 100lv(nick nepamatuju) mapa dust4ever....nezastavitelnej, já s rambem, rusherem a poté sharpem do 30lv bez šance, jediný s čím jsem ho dal byly rakety z FS, je to moc OP item

brat brata
16-04-13, 19:07
Dinamit 4ever.. :)

k tomu slowdownu....právfeže to je item pro komando, jednou ho měl komand 100lv(nick nepamatuju) mapa dust4ever....nezastavitelnej, já s rambem, rusherem a poté sharpem do 30lv bez šance, jediný s čím jsem ho dal byly rakety z FS, je to moc OP item
ako vazne ja si nepametam ze na kotelne bol Noslowdown :laughing1::laughing1: trochu fail :D

Drago
17-04-13, 15:16
Byl tam chvíli po změnách...nebo jak chceš vysvětlit že do borca kterej běží rychlostí světla(hyperbola...pro rejpaly) vystřílím skoro celej zásobník(10zásahů) a on nezpomalí ...na dust4ever jak je dole dlouhá chodba, byl jsem na jednom konci on běžel z druhého

dendo91
17-04-13, 15:25
Poznám COD moc ho nehrávam le bolo by to o niečo lepšie

YouniTtwo
17-04-13, 19:21
Drago to nebol noslowdown to mohol byť tak notes4,5 ":D

brat brata
17-04-13, 19:52
ale i tak tam proste ani po zmenach ani chvilu nebol youni ma pravdu bol to notes a nepametam si ze po zmenach tam uz boli komanda lvl 100 vtedy sa za to moc nehralo ako si pametam

Drago
19-04-13, 15:55
ano, po změnách tam bylo pár vyžších lvlů za komanda....a když to byl notes proč to ukázalo 10zásahu?? + on nezpomalil, je to divný....

a jeho jmeno bylo Anonym nebo tak nějak

Herr Pes
01-05-13, 02:58
No možná by to chtělo lehce poupravit některé stávající itemy:

1. SWAT štít - imunita proti raketám, minám, dynamitu - přidal bych autodestrukci, protože proti ní je pak již pouze nano vesta a to je dost málo

2. Infravize - vidíš miny a můžeš je zneškodnit - předělal bych zneškodnit na získat, mina by pak byla místo T proti CT a naopak, většina lidí ji takto stejně vyhazuje

3. Maximální koncentrace - přidává 20 HP za kill - asi bych dal aleaspoň 30 HP, jelikož 20 je, při DMG již docela veliké skupiny hráčů, skoro na nic

4. Resuscitační přístroj 2, 3, 4, 5 - šance na znovu oživení - většina hráčů č. 4, 5 vyhazuje, dle mého zbytečné, zrušil bych je

5. Náboje nindži - 23, 25, 27, atd. - % získávání HP ze zásahů do soupeře - vyhazují všichni, asi nějak předělat nebo zvýšit poměr, nvm

6. Neomexový pancíř 4, 5, 6, 7 - šance na odražení nepřátelských kulek - od č. 6 opět všichni vyhazují, zrušil bych je

7. Překvapení - zdvojnásobuje DMG do zad nepřítele - opět neznám nikoho kdo by nechával, předělat/zrušit ?

8. Demoliční nástroje - 1x položená výbušnina, odpálená klávesou - skoro na nic, kromě případů jež jsou popsány v předchozím přízpěvku, přidal bych asi ještě jednu výbušninu

9. Vylepšená vesta 18, 20, atd. - přidává body k obraně - zase skoro každý vyhazuje, předělat ? nvm jak, zrušil bych ji

10. Přizpůsobení obraně - +20 bodů do obrany - podobné jako Vylepšená vesta, zvýšit nebo zrušit

11. NASA vesta - +30 bodů do obrany - asi by neškodilo zvýšit o dalších 10 bodů, když už ji dostanu tak ať to je znát

12. Střelecc fart 6, 7, 8, 9, atd. - šance na okamžité zabití pistolí - od č. 7 vyhazuje každý, zrušil bych

13. Platinové náboje 25 až 32 - pecka item, přidal bych PN 45 s velmi malou procentuání šancí na získání, když už někomu padnou tak ať to kolo střílí jako pán :-)

14. Zrušit šanci, že dostanu dvakrát stejný item za sebou - je opravdu skvělé dostat 5x za sebou Demoliční nástroje...

Ještě, jako nový item bych určitě uvítal "Batoh Medika", podobně jako je "Batoh Sapera".

J3ZUsSs*
01-05-13, 08:18
Najviac s tebou súhlasím asi z tou 14 ... ostatnéé si tiež napísal dobre ale tie platinky by som už nezvyšoval ... Baťoh medika tiež dobrý :)

Zaciatocnik
01-05-13, 09:48
tie zbytočnosti majú svoje opodstatnenie :) podľa mna sú tam preto aby si nemal hned najlepšie itemy....platinky sú už teraz dosť silné a za batoh medica som ZA

Beat
01-05-13, 09:54
1. mohlo by to tak byť
2. to by tam bolo na nič akurát by ma tam míny spoluhráčov zabíjali
3. pridava to 20xp nie hp
4. je to len po 4, tam je to nahoda niekedy ma 4 oživila viackrat ako 2
7. to je načisto sprosty item neviem či ho kotel opravil ale uberal enemy aj mne hp
8. ten item je tušim furt bugnutý, že dynamit raz začas buchne na nepriateľskom spawne
Ten batoh medika by sa mohol pridať.

Zaciatocnik
01-05-13, 12:15
ja by som pridal ešte :
Helma - odolnosť voči HS
Autobhop- myslím, že ani netreba vysvetliť

Beat
01-05-13, 13:29
Tá helma len 1 odolnosť voči hs, nie že niekdo dostane 5 guliek do hlavy a bude si tam pekne pobehovať.

Herr Pes
01-05-13, 14:12
Aha, tak to jsem trochu za lamu, celou tu dobu sem Max. koncetraci vyhazoval, a ono je to +20 Exp.... :teehee:
Ještě tam je jeden naprosto zbytečný item, nemohu si vzpomenout na jméno, ale přidává 40 DMG k inteligenci na knife, totalně k ničemu.

Zaciatocnik
01-05-13, 14:23
Tá helma len 1 odolnosť voči hs, nie že niekdo dostane 5 guliek do hlavy a bude si tam pekne pobehovať.

som zabudol dopísať, že by fungoval ako notes :)

J3ZUsSs*
06-05-13, 23:40
Tak mohol by sa spraviť ten "Medikov Batoh" ako napísal Herr - mal by 2 lekárničky.

Potom by sa mohlo spraviť napr. "Sharpshootrová výbava" dostali by ste M4 a k tomu 30 nábojov ktoré by mali trochu silnejší dmg.

Potom "Špeciálny armor" bola by to vesta proti platinkám , plukáčom a titankám .
... už som tu videl že niekto tu písal že nato funguje Nano .. ale je tam aj Swat štít ktorý by tam nemusel byť ked máš nano ...

Za odpovede dakujem.

shootradar
07-05-13, 15:23
Aha, tak to jsem trochu za lamu, celou tu dobu sem Max. koncetraci vyhazoval, a ono je to +20 Exp.... :teehee:
Ještě tam je jeden naprosto zbytečný item, nemohu si vzpomenout na jméno, ale přidává 40 DMG k inteligenci na knife, totalně k ničemu.

Ten item je Veterán s nožem

yadort
15-05-13, 21:16
Ten batoh medika by byl dobry

shootradar
22-05-13, 10:30
Na druhou stranu, kdyby dostal takovej mrtvej, jezuss ci begi ten batoh medika, už těžko bychom ty jejich SS dávali :D

Zaciatocnik
22-05-13, 16:40
Na druhou stranu, kdyby dostal takovej mrtvej, jezuss ci begi ten batoh medika, už těžko bychom ty jejich SS dávali :D

no ale to je aj pri nano veste tak :D

shootradar
23-05-13, 09:47
Ani mi ten včerejšek ten dust nepřipomínej begi .. kdy jsem měl PL 28 a notes 4 a ty jsi si mě stejně namazával na prsa :D

KaVoPiC
24-05-13, 17:29
Já by som bol za pridanie Triple Modu dávalo by to

20 Obrany
20 životú
20 Kondici

alebo ešte deagle master a pridalo by to hráčovi deagle ktorý by dával o napr 30 väčší dmg ako normálny deagle

yadort
25-05-13, 16:30
ty moc hraješ na c-strike ne ?,kavopic

KaVoPiC
26-05-13, 11:33
ty moc hraješ na c-strike ne ?,kavopic

Vôbec tam nehrám ale viem o niečom takom od kamaráta

Joseph
26-05-13, 15:43
ja by som bol radšej za obnovenie špicla. a rangeriek na commando. a ten slow. by nemusel byt aj tak sa zruši po 2hodinách lebo komandá si tam budu robiť čo chcú :D

yadort
09-06-13, 12:09
Přidal bych item : Něco jak notes ale na knife ,blokovalo by to knife zásah
nepište že je už nato nano..

KaVoPiC
09-06-13, 14:16
Přidal bych item : Něco jak notes ale na knife ,blokovalo by to knife zásah
nepište že je už nato nano..

good idea aj na rakety a miny je nano a funguje aj swat

KaVoPiC
09-06-13, 14:17
New item

Pomsta

proste by po úmrtí hráč vybuchol niečo ako autodestrukcia ale pustilo by sa to samo po úmrtí hráča

Zaciatocnik
09-06-13, 16:09
New item

Pomsta

proste by po úmrtí hráč vybuchol niečo ako autodestrukcia ale pustilo by sa to samo po úmrtí hráča

Myslím, že by s tým ani jeden comando nesúhlasil :)

Airsoft
09-06-13, 16:36
Myslím, že s tým ani jeden comando nesúhlasil :)
No to teda ne:D

KaVoPiC
09-06-13, 21:46
Myslím, že by s tým ani jeden comando nesúhlasil :)

ale šak nebralo by to veľa napr. 40 + int/5 takže zabilo by len nahitovaného

shootradar
11-06-13, 08:38
ale šak nebralo by to veľa napr. 40 + int/5 takže zabilo by len nahitovaného

Kavopic proč furt vymýšlíš něco nového, mě přijde, že tak jak to je s těmi classy, že je to vyrovnané v jistých mezích.

Jediné co by se mohlo měnit jsou itemy.

LopotNiK
06-07-13, 15:10
Nechcem zakladať novú tému, ale prečo už nieje recoil eliminator a recoil limiter v hre? v celku sa do zišlo

yadort
08-07-13, 07:04
Buď počkej na názory ,nebo napiš Kotlovi do PM a tam se ho zeptej :D

Drago
08-07-13, 21:33
Nové itemy

Průbojné střely: ignorují soupeřovu obranu, notes, nepomáhá na to nano - off item (kdo se mně zeptá jak jsem na toto přišel tak když jsem hrál proti starkovi...když mu dám 16ran i za blbý FS a on se ještě otočí a zastřelí mně....to je prostě moc)


Uprava:

nano - když jde komando do zad tak aby to nezabilo....zezadu nano na komanda ted nefunguje (včera 2x IK na dust mini, oboje dozad, oboje přes nano)
Přepadení - dmg do zad 2x, dmg z neviditelky 50%...částečná neviditelka(něo jako ninja cloaky, maskování, neviditelnost na jiných server) na 5s, možno zapnout
každou minutu
Překvapení - to stejné jako přepadení, ale dmg do zad jen 150%, místo neviditelky něco jako špicl..vypadáte jako nepřítel, dmg opět 50%

Zaciatocnik
09-07-13, 11:32
Drago nič proti ale Stark je vysoký lvl a podľa mna má vysoký lvl právo na to aby bol odolnejší proti ostatným

YouniTtwo
09-07-13, 14:38
Drago to nano... máš si kryť prdel ľudia čo majú malé levle a majú nano a ja ich dám zo zadu na1 ranu to sa mi stáva raz za týždeň .... + si predstav ,že by nano mal nejaký medic 150+ commando by ho nikdy nedalo ani zo zadu ;)

Drago
10-07-13, 22:00
Drago nič proti ale Stark je vysoký lvl a podľa mna má vysoký lvl právo na to aby bol odolnejší proti ostatným


Podle mně zase má mít začátečník (to beru do 50lv.) možnost ho zabít, 16ran se mi zdá fakt moooc velká obrana...


Youni...zezadu knife by mělo dávat 110dmg, pokud se dá hra upravit(nebo už tak je?? nwm komanda tady na tomto serveru nehraju) tak aby nuž ingoroval obranu, zepředu 45dmg, zezadu 110dmg(přes nano) ale když někdo sundá i přes nano 168hp to se mi fakt hnusí, zepředu mně dá komando max. někdo jako ty(rychlost max. a hp + kličkování) jinak moc ne proto potřebuju ochranu i zezadu(a nemám z5 zrcátko na pažbě :))

Nehledě na to že vesta chrání celé tělo, hrud, záda.....hit do nohou/rukou/hlavy klidně :))

Zaciatocnik
10-07-13, 22:34
Drago som zvedavý ako by sa ti páčilo ak by si mal napr. lvl 180 a dá ťa 15 lvlový hráč na 4 rany.

Beat
11-07-13, 00:06
Drago som zvedavý ako by sa ti páčilo ak by si mal napr. lvl 180 a dá ťa 15 lvlový hráč na 4 rany.

Jedine keby ten item fungoval odpredu, dostávať odzadu na 4 rany je nahovno. Ohľadom itemov typu cloak, neviditeľnosť sa pozri ako to vyzerá na W3FT, ale spicl by som bral späť. :)

Acid
11-07-13, 11:25
Co takhle přidat na server item: No slowdown ? Byl by úplně stejný princip jako na furienu. Myslím, že by se to na CODku dost využilo.

Zaciatocnik
11-07-13, 11:48
Co takhle přidat na server item: No slowdown ? Byl by úplně stejný princip jako na furienu. Myslím, že by se to na CODku dost využilo.

podľa mňa je to zbytočné... ja už teraz ledva zastavým komanda s full kondičkou

Acid
11-07-13, 12:01
podľa mňa je to zbytočné... ja už teraz ledva zastavým komanda s full kondičkou

Tak by to nebyl item pro komando.

yadort
14-07-13, 09:12
podľa mňa je to zbytočné... ja už teraz ledva zastavým komanda s full kondičkou

Já jsem teda pro,ale nemohl by to mít komando

YouniTtwo
15-07-13, 22:37
Co takhle přidat na server item: No slowdown ? Byl by úplně stejný princip jako na furienu. Myslím, že by se to na CODku dost využilo.

Proti...

Kopix
10-08-13, 16:39
ja by som tam chcel aj ziskat item damage aspon +10,20 percent :D

Drago
10-08-13, 18:24
Náboje kapitána...dmg +40% tuším :) (hp -30)

yadort
14-08-13, 11:06
by Kotel - V priprave:
otravene naboje - zrusi def item na 2 sekundy
rusicka - zrusi off itemy hracu v okoli 3 metru
napsáno "07-03-13, 20:15"
a pořád nic :/

Kotel
14-08-13, 11:22
Moc složité. Nebude.

yadort
21-08-13, 17:00
a co tak "dmg viewer" ukazovalo by to kolik ubíráte dmg nepřiteli ( dobré zjistiš či má notes,kevlar atd)

3sSo.
22-08-13, 09:35
a co tak "dmg viewer" ukazovalo by to kolik ubíráte dmg nepřiteli ( dobré zjistiš či má notes,kevlar atd)

asi nie commanda by nemali šancu...

yadort
22-08-13, 09:43
si asi špatně pochopil :D
na superhero je myslím lvl1 - ukazuje dmg
když střílíš ukazuje ti to na crosuu kolik mu ubíráš např (30,25,45,20,) atd

Drago
23-08-13, 00:27
nesouhlasím s tímto....to je lepší jak WH(nemusíš dírovat náhodně ale vklidu bo to bude legal), dej mi to na hunticu a jsi dole jen dírováním stejně tak jiné mapy....ne

3sSo.
23-08-13, 09:39
si asi špatně pochopil :D
na superhero je myslím lvl1 - ukazuje dmg
když střílíš ukazuje ti to na crosuu kolik mu ubíráš např (30,25,45,20,) atd

Práveže som to pochopil.... Vybehne commando uvidíš koľko mu dávaš dmg ostaneš stáť na mieste a dáš ho... + ako sám píšeš zistíš či má notes.

Ogy:)
08-09-13, 22:54
Teda ked uz to je Cod mohli by sa tam dat nejake skiny zbrani.Nieco v podobe furienu.Ked uz teda to ma byt originalny COD.Ak tam budu skiny zbrani tak sa hrac bude citiet ako keby ten mod naozaj hral.V podobe klasickych zbrani az taka sranda nieje.Urcite uspesnost furienu priniesli prave aj skiny.Nie len samotny server.
nie ! skiny nech sa nemenia , hral som na jednom nemenovanom serveri a tam boli ine skiny vobec sa mi to nepáčilo !

yadort
10-09-13, 17:21
Práveže som to pochopil.... Vybehne commando uvidíš koľko mu dávaš dmg ostaneš stáť na mieste a dáš ho... + ako sám píšeš zistíš či má notes.
takhle já děruju, když mu ubirám dmg dává mi to xp

3sSo.
11-09-13, 14:53
takhle já děruju, když mu ubirám dmg dává mi to xp

Áno pridáva ti to XP ale nevieš koľko hp mu uberáš...

havingsexwithanimals
13-09-13, 23:26
Mihli bi bejt nove zbrane nebo at je furien rychljsi ?

shootradar
19-09-13, 10:14
Mihli bi bejt nove zbrane nebo at je furien rychljsi ?

Můžeš mě říct proč píšeš o furienovi ve vlákně na COD?

havingsexwithanimals
24-09-13, 21:20
To ja nepsal aspon si to pamatuju mozno nekdo jyny

Beat
24-09-13, 21:31
Mihli bi bejt nove zbrane nebo at je furien rychljsi ?

Pozri 2 príspevky vyššie... možno to bola mačka alebo pes.

shootradar
25-09-13, 08:56
Pozri 2 príspevky vyššie... možno to bola mačka alebo pes.

To je tak, kdyz někdo neodpoví s citací a vypadne to úplně z kontestu. ;)

KaVoPiC
28-09-13, 16:32
Rentgenové náboje-off - každá zbraň by dierovala so zvýšením damage 5+/10int

Skúsenosti seržanta- off - 50% menší recoil


Adrenalin- buď zmazať alebo dať ako iný typ itemu jak je off myslím že každý tento "off" item dropuje lebo si radšej počká na náboje alebo awp