PDA

Zobrazit normální verzi : nevim



koNan
02-03-13, 17:31
Mohl bych se zeptat proč když někdo žádá o práva a napíše že si kvůli tomu koupil Steam tak většina adminů řekne: Steam koupený kvůli právům? NE!
Jakože nevím jak vy ale já kdybych si kupoval Steam tak taky kvůli právům...Verze NS z Kotelny a Steam volně ke stažení myslím dostačuje všem hráčům a kupovat si originalku po tom co se Valve snažilo „updatovat“ csko je né zbytečné ale prostě to je ojeb no
Chci tím prostě říct že byste neměli brát ohledy na to jestli si to koupil kvůli právům nebo ne, hlavní že ho má ne? :)
(Neberte to zle nebo tak že tím chci říct aby si hráči nekupovali steam, jen mi to příde divné a nelogické)
S láskou Váš koNan :D

Lazik
02-03-13, 17:40
Ale steam si nekupujes kvoli pravam, ale kvoli podpore vyvojarov hry.. Ked si kupis steam kvoli pravam, tak vieme, ze ti je uplne jedno co si tym urobil a ide ti len o to, aby si bol o nieco viac ako ostatní

Giussepe
02-03-13, 17:59
Do nějaký žádosti jsem to už psal. V podstatě s tebou souhlasím. Ale mám pro to jiné důvody.

Taky mi to přijde nelogické, dát někomu proti jen proto, že si koupil steam kvůli právům. Dokud jsem například já ještě nebyl admin, taky jsem hrál na NS. Neměl jsem potřebu mít steam. Hry si zas nějak extra nekupuju, chatovat jsem taky neměl potřebu s kým. Až když jsem si řekl, že bych rád pomohl tomuto portálu a chtěl být adminem, tak musím splňovat podmínky.
Zde už ta potřeba steamu nastává, tak jsem si ho pořídil. (v mém případě jsem si ho vzal pouze od bratra, mam steam už delší dobu). A to, že tím chci podpořit vývojáře bylo to poslední, naco jsem u toho myslel. To je v mých očích jen trapná otřepaná fráze, aby se to hloupý pravidlo, který ani nevim odkud přišlo, aspoň nějak odůvodnilo.
Jasně, když už jsem admin, tak to má i další výhody, že když je například na serveru cheater, tak muze hrac napsat adminovi primo na steam.

Když to shrnu, podle mě je to blbost. Když si tu hraci zadají o prava s NS, tak ho tu vsichni vyjebou že musí mít steam. A když už si ten steam koupí, aby tedy splnoval podminky tak ho zas vyjebou ze si ho koupil kvůli právům.

btw. a nerikej mi laziku, že ty, když sis kupoval steam sis říkal: " Jo, jsem dobrej, valve je hrozně chudy, tak budou určítě rádi kdyz jim na ucet prijdou mé 4€ a budou mit zas trochu penez na vyvoj."

koNan
02-03-13, 18:02
Ale steam si nekupujes kvoli pravam, ale kvoli podpore vyvojarov hry.. Ked si kupis steam kvoli pravam, tak vieme, ze ti je uplne jedno co si tym urobil
a ide ti len o to, aby si bol o nieco viac ako ostatní

Tak když je v podmínkách přijetí mít originalni hru tak jasné že si ji každý kdo žádá o prává koupí aby si mohl podat žádost...stejně vývojáře podpoří tak či tak :)...jako já bych si třeba originalku nekoupil kdybych nemusel, nikdy se mi (doufám) nestane že dostanu ban na sdílenou IP nebo že bude Steam lepší než NS...je to nastejno, možná je Steam horší než NS už :D...nevím nechcu vas tu kamenovat zato že to tak dělate (vaše věc) ale to rovnou dejte do pravidel: „Steam nesmí být zakoupen kvůli právům“


Když to shrnu, podle mě je to blbost. Když si tu hraci zadají o prava s NS, tak ho tu vsichni vyjebou že musí mít steam. A když už si ten steam
koupí, aby tedy splnoval podminky tak ho zas vyjebou ze si ho koupil kvůli právům.

Tohle si vystihl naprosto přesně


btw. a nerikej mi laziku, že ty, když sis kupoval steam sis říkal: " Jo, jsem dobrej, valve je hrozně chudy, tak budou určítě rádi kdyz jim na ucet prijdou mé 4€ a budou mit zas trochu penez na vyvoj."

Tohle taky :D

Trey
02-03-13, 19:59
Ak mas vyvojarov podporovat kupov cs 1.6 aby ho dojebali alebo vytvarali nove tak je lepsie hrat na NS :D

Charon35
02-03-13, 20:40
Ale steam si nekupujes kvoli pravam, ale kvoli podpore vyvojarov hry.. Ked si kupis steam kvoli pravam, tak vieme, ze ti je uplne jedno co si tym urobil a ide ti len o to, aby si bol o nieco viac ako ostatní

Tak za ten ich úžasný update by teraz mali platiť mne.

Ide o to, že na SID sa dávajú práva lebo je jedinečné. Čím dlhšie má človek steam, kým väčšiu šancu má dostať práva. Nie je to jediná podmienka. Pár adminov malo steam pár dní. Ale ak má niekto na steame 1500 hodín a čisté konto, tak má určite väčšiu šancu ako niekto s 2,5 hodinami na steame. Jednoducho ide o "povesť" žiadateľa. Ďalej to dokazuje aj to, ako dlho hrá csko. Na NS nemáš nahratý čas. Atď. atď.

Lazik
03-03-13, 15:17
Tak vsetci do mna :D zdielam nazor s ostatnymi, ale musel som mu napisal nejaky blabol, ktory je tu otrepany aby vedel :)

steam som si tiez kupil 2 tyzdne pred ziadostou a vobec som nemyslel na podporu.. ako vidim tak nasa "podpora" urobila viac skody ako uzitku