PDA

Zobrazit normální verzi : Gratulujem !!!!!!!!



Joseph
02-03-13, 22:30
Tak ale toto je už vrchol. Uplne je to COD doj4bané. A to len pre 1. classu. SAPPER!!!!! TAK TO JE VRCHOL. HRAM SI INFERNO a hráč pacman ma sappera, rushujem dom 1. mina zijem, druha mina, zijem mám 10hp. A ten KOKO5 TAM NAPRDI NA STENU DALSIE 3 MINY A NEMAM SANCU HO KUCHNUT. ZDOCHNEM NA MINE. PACMAN ZIJE A VESELO SI PRDKA MINY NA STENU A NIC NETUSIACE T KTORE IDU CEZ DOM ZDOCHYNAJU AKO PATKANE. NE zE MA SAPPER 3. MINY ALE ON ICH ESTE AJ OBNOVUJE NICE !!!!!!!! ANO JE NATO SWAT STIT A NANO VESTA ALE KURV4 JA CHCEM TAJOMNIKA ALEBO PLATINKY LEBO SAPPERKO ICH DAVNO MA A AK MA NEZABIJE MINOV TAK MA SUNDA S P90. AKOZE GRATULUJEM !!!!!!!! AK SA SAPPEROVI NEVRATIA TIE STARE MINY A BUDE ICH MAT LEN 2. SAMOZREJME NEMOZe SI ICH OBNOVOVAT. AK SA TO NEZMENIM KONCIM S CSKO.CZ A TO BOL MOJ NAJOBLUBENEJSI PORTAL. A URCITE NEODIDEM SAM. CAKAM NA STANOVISKO. S POZDRAVOM JOZIFEK.

Proxima Centauri
02-03-13, 22:39
hej..ani mne sa nepáčia tie miny..také commando čo ma full kondicie preleti skrz miny ako nič...samozrejme death. aj ja čo mam 80kon. nemam šancu tie miny boli lepšie..sústredili sa do jedneho bodu na zemi, ale Laserka od steny k stene..je to zlé !
Frozen Ice*Risum

Beat
02-03-13, 22:40
Tak to bolo brutalne čo tam teraz robili na inferne naprosta dementcia stoji si tam a poklada lasery na stenu len čo T vylezu zo schodov začne pokladať ďaľšie miny aby čo najviac ľudi zabil.

ExE :D
02-03-13, 22:43
Najlepsie jak sa da bugovat hracov do miny :D

Beat
02-03-13, 22:45
To uz nejde :D ani po nich skakat.

Trey
02-03-13, 22:46
Nj to by sa malo obmedzit mozno tak na 4 a maximalne 2 naraz. Nejaky vysoky lvl sapper co ma int a obranu a nejaky item na hp keby sa zakempi na tom inferne napr tak to je jak zombie :D

Joseph
02-03-13, 22:49
tak tak to si radsej zahram zm....

ExE :D
02-03-13, 22:51
Ale fakt na inferne 20 laserov.....

Proxima Centauri
02-03-13, 22:52
samotna p90 by mu stačila :D trochu na+ovať staty...

Frozen Ice * Risum

Joseph
02-03-13, 22:58
Bud ho uplne zrusit alebo dat tie stare miny s5 mal by ich len 2. A bolo by to ok.

Proxima Centauri
02-03-13, 22:59
hej hej.
s5

Drago
02-03-13, 23:03
No ještěže už nehraje duck, full obrana, kondice a int + ten systém jak ted...jako miny jsou lehce vidět ale stačí trocha slunka a nevidíme nic + když sem dopoledne hrál asault tak beat to tam prošel s nanovestou, sejmul miny ale co to?? dalších 5hráčů chciplo na minách i když beat jich sejmul tak 6-10...se fakt nedá

Joseph
02-03-13, 23:13
A este nech si to kotel precita..... A nech vrati spicla. 2 itemy na commando rangery a spicl aj toho musel zobrat. Neviem co za kktko plakal ze nam ho zobral...

Beat
02-03-13, 23:16
No ještěže už nehraje duck, full obrana, kondice a int + ten systém jak ted...jako miny jsou lehce vidět ale stačí trocha slunka a nevidíme nic + když sem dopoledne hrál asault tak beat to tam prošel s nanovestou, sejmul miny ale co to?? dalších 5hráčů chciplo na minách i když beat jich sejmul tak 6-10...se fakt nedá

Oni ich hneď na to položili čiže to ani nemalo vyznam...
Vratiť stare miny 2 a nechať ich zničiť.
viď priklad ako možu byť tie lasery nanič:
http://imgupload.sk/images/n/s/nslpwvt05d2ydyj4vz92.bmp

Trey
02-03-13, 23:22
Odobral itemy lebo nejaky asi zhadzuje server a zistuje ktory.

Beat
02-03-13, 23:26
Pokiaľ viem demolične naboje zhadzovali server...

Kotel
03-03-13, 01:59
Server ted upravuju. Nevim, proc jsi mi tohle nemohl napsat do pm, jako vse ostatni.
Spicl je kravina, nevratim ho. Vetsina itemu je opravena, takze server nepada. Zbyvaji asi 4, co jsou slozitejsi. Changelog jsem zrusil, protoze je evidentne zbytecny. Na zmeny prijdete casem.

Drago
03-03-13, 10:13
No ten chl. zbytečnej nebyl :)

jinak na toho comanda by se hodil nějakej item kterej by dal pušku(m4ku nnebo třeba nějaký SMG)

Trey
03-03-13, 11:17
M4 je moc op na to aby to bol nejaky item. A celkovo keby ma commando so 170 kondicie nejaky samopal tak by bol nezastavitelny. A to iste aj sniper alebo vyssi lvl sappera....
E: neda sa este nejako prilepsit demolitions? Je tonpodla mna dost nehrana classa. Dat mu napr 2 dynamity alebo tak ako sapper ze ked jeden vybuchne moze polozit dalsi... Ale naximalne 3 za kolo