PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o unban: jmeno "pronumeri"



pronumeri
19-07-11, 11:40
Hráč ProNumerI
Typ banu SteamID
SteamID VALVE_0:0:756045900 (steam už jsem si dokoupil)
IP adresa 78.157.167.80
Udělen 17-01-2011 - 17:32
Délka BANu Trvalý
Vyprší nepoužito.
Důvod Wallhack
BAN dal Admin Rzhr (InVitro)
BAN dal Server Kotelna - War3FT | csko.cz (de_dust)

Prosím moc o unban, nevím kde bych teď měl hrát. Suším na blbých serverech až do teď a už mě to nebaví. Jsem sám na sebe naštvaný, ten BAN jsem si zavinil sám, ale asi skoro každý si to prostě musí vyzkoušet. :(

Díky za pochopení a doufám že mou prosbu vyslyšíte :(

Trsak
19-07-11, 11:48
Mel sis to vyzkouset proti botum, cya.

ZEUS
19-07-11, 12:00
měl sis to vyzkoušet jinde. Se steamem se normálně na Kotelnu připojíš.

MARTiii
19-07-11, 12:01
asi skoro kazdy slaby (y/i nevim) jedinec si to musi vyzkouset, kdyz mas steam, tak hrej na nem
ban by se na nej nemel stahovat
edit: vztahovat :-D

Trsak
19-07-11, 12:03
Mas to dobre, opravdu slaby :D

chmod a+x /bin/laden
19-07-11, 12:07
Co proboha řešíš? Jestli jsi si koupil Counter-strike přes steam, tak hrej přes něj a BAN se už na tebe nevztahuje. Na tom nonsteam counter-strike ti BAN zůstává.

EDIT: tohle je třetí žádost o unban, evidentně vždycky jen napíše žádost, ale následnou diskuzi si už nečte
1.žádost (http://csko.cz/forum/showthread.php?527-%9E%E1dost-o-unban) z 3.2. - "Prosim mam dnes narozeniny a je to jedine co chci"
2.žádost (http://csko.cz/forum/showthread.php?848-Zadost-o-unban) z 10.4.

pronumeri
19-07-11, 12:18
Na steam nechci hrat, duvody nechci rikat :]...
proti botum to nejde a i kdyby myslim, ze kdyz jsem to jednou vyzkousel na 5 minut , tak to asi tak moc nevadi.
Jo, a sico tos tim moc nenadela ale ted nemam moc do ceho vrazet prachy. A nove servery hledat nebudu, tenhle
se mi proste zazral do hlavy a bavi me..

Jo a ty komentare byly celkem urazlive, stydte se.

Trsak
19-07-11, 12:27
Proc by to neslo? Unban necekej.

pronumeri
19-07-11, 12:27
Proste to nechapu. Urazejte si lidi ktere znate a vite o nich, ze jsou to idioti! Ale ne, vy radsi urazite lidi, o nichz ani nevite co jsou zac!
Proste je urcite lepsi v nekterych pripadech drzet hubu, nez se uplne ztrapnit jako v pripadech u vas nekterych!
NETYKA SE TOA ALE VAS VSECH,
NEKTERI PROSTE RADSI "DRZELY HUBU" A DELAJI DOBRE, PROTOZE ME "OPRAVDU NEZNAJI ". TAKOVYCH LIDI SI PROSTE "CENIM"... VIM ZE SE TADY ASPON NAJDE PAR NORMALNICH LIDI, KTERI HNED NERESI A NEURAZI VSECHNY CO VIDI.

pronumeri
19-07-11, 12:29
Protoze jsem to zkousel a ty hacky maji i oni. A vim to jiste protoze mam MULTIHACK a BADBOYE :] Nastesti a spon opravdu nejsem La** a vymazal jsem je.

grEy
19-07-11, 12:30
Pouzil si WH, cim si sa zvyhodnil nad ostatnymi a je jedno, ci to bolo 5 minut alebo hodina. Ban mas zasluzeny. Ked chces hrat, tak si kup steam. Co chces pocut? Ze nam je ta luto a dostanes unban? VIP na mesiac zdarma nechces nahodou? Neuraz sa, ale robis zo seba neviniatko a pritom nim nejsi.

chmod a+x /bin/laden
19-07-11, 12:31
Proste to nechapu. Urazejte si lidi ktere znate a vite o nich, ze jsou to idioti! Ale ne, vy radsi urazite lidi, o nichz ani nevite co jsou zac!
Proste je urcite lepsi v nekterych pripadech drzet hubu, nez se uplne ztrapnit jako v pripadech u vas nekterych!
NETYKA SE TOA ALE VAS VSECH,
NEKTERI PROSTE RADSI "DRZELY HUBU" A DELAJI DOBRE, PROTOZE ME "OPRAVDU NEZNAJI ". TAKOVYCH LIDI SI PROSTE "CENIM"... VIM ZE SE TADY ASPON NAJDE PAR NORMALNICH LIDI, KTERI HNED NERESI A NEURAZI VSECHNY CO VIDI.
Co ti je? Jsi cheater, BAN ti nikdo nezruší, ani když proti nám použiješ CAPS LOCK. Běž o dům dál, nebo si zapni steam...

pronumeri
19-07-11, 12:32
Hmm, zkuste byt aspon k nekterym normalnim lidem spravedlivy.

grEy
19-07-11, 12:33
Myslim, ze ty si jeden z tych, ku ktorym boli admini spravodlivi..

bones
19-07-11, 12:33
Ked napises kravinu typu - Na steam nechci hrat, duvody nechci rikat :]... a zalozis 3. thread o unban, tak ta tu vseci budu povazovat za hlupaka. My sme Kotelna a nemame tu prastenych adminov, ze sa do toho nevyznaju, take figle mozes skusat na inych portaloch. Keby si svoju chybu zobral ako chlap, usetril si tych AZ 200kc a kupil steamove csko, tak by si tu nebol povazovany za hlupaka.

Kupene veci za vlastne peniaze si clovek viac vazi, nez veci co ma zadarmo.

chmod a+x /bin/laden
19-07-11, 12:34
Na steam nechci hrat, duvody nechci rikat :]
No, důvody mohou být jen tři:

nemáš vůbec steam
steam máš, ale nefungují ti na něm cheaty
steam máš, máš na něm BAN, pod jiným nickem

Je-li ten důvod jiný, nechápu proč ho nezveřejníš...

MARTiii
19-07-11, 12:34
zacina me popadat amok..

pronumeri
19-07-11, 12:38
Jestli mate aspon IQ 80 tak jsi musel pochopit, ze ze sebe nedelam nevinatko. Zkus priste cist pozorneji..
Aspon jde videt co jsou to dnes za lidi ze nemaji nekteri ani shopnost cist :[ Kam to ten svet speje.. Ubohost zacina prevladat.
Nechapu jak se muzes nastvat kvuli toho, ze jsem pouzil capslock :]

grEy
19-07-11, 12:40
Kde pisal, ze je nastvany? A potom ze my nevieme citat.. :)

chmod a+x /bin/laden
19-07-11, 12:43
Zkus priste cist pozorneji.. Nápodobně!

Nechapu jak se muzes nastvat kvuli toho, ze jsem pouzil capslock :]
já teda naštvaný nejsem, jen tě vůbec nechápu o co ti tady jde... připadáš mi jako ztracená ovečka, kterou bača kvůli slintavce vykázal ze stáda a tak jen bezradně bečíš u dvěří ovčína :-D BÉÉÉ BÉÉÉÉ BÉÉÉÉ

pronumeri
19-07-11, 12:44
1) moznost se rusi, protoze hned na zacatku jsem uvadel ze jsem steam uz "davno" dokoupil, proto jsem taky napsal ze nekteri ztraci schopnost cist (nebo byt pozorni- to jsem nedopsal)

2) hacky na nem nevim jestli funguji, a uz to ani nezjistim, protoze jak jsem se zminil uz jsem je vymazal

3) na steamu jsem vzivote jeste nedostal BAN

4) zvyva teda 4 moznost a to ta ze ten steam mi proste nevyhovuje, jina grafika, jine vzhledy postav dokonce i nekdy zbrani.. Proste na "houby"
na NS jsem si zvykl

Smile
19-07-11, 12:46
1) moznost se rusi, protoze hned na zacatku jsem uvadel ze jsem steam uz "davno" dokoupil, proto jsem taky napsal ze nekteri ztraci schopnost cist (nebo byt pozorni- to jsem nedopsal)

2) hacky na nem nevim jestli funguji, a uz to ani nezjistim, protoze jak jsem se zminil uz jsem je vymazal

3) na steamu jsem vzivote jeste nedostal BAN

4) zvyva teda 4 moznost a to ta ze ten steam mi proste nevyhovuje, jina grafika, jine vzhledy postav dokonce i nekdy zbrani.. Proste na "houby"
na NS jsem si zvykl

Za zabil! Demence vládne...

pronumeri
19-07-11, 12:46
Nápodobně!

já teda naštvaný nejsem, jen tě vůbec nechápu o co ti tady jde... připadáš mi jako ztracená ovečka, kterou bača kvůli slintavce vykázal ze stáda a tak jen bezradně bečíš u dvěří ovčína :-D BÉÉÉ BÉÉÉÉ BÉÉÉÉ


Dobry komentar, to si nekam napisu :]

chmod a+x /bin/laden
19-07-11, 12:50
ten steam mi proste nevyhovuje, jina grafika, jine vzhledy postav dokonce i nekdy zbrani.. Proste na "houby" na NS jsem si zvykl
On je nějaký rozdíl mezi NS a steamem? že jsem si nevšiml. Jaké tam jsou v grafice rozdíly? Teda mimo bugy starších verzí v SW grafice, které se stejně považují za podvod?

Mám dojem, že si plete rozdíl mezi steamem a non-steamem s rozdílem mezi cs1.6 a cs:s

MARTiii
19-07-11, 12:50
jezisi kriste.. kde je ted ufousek, morbe, flash ??!!! TED JE JEJICH ZAPOTREBI

pronumeri
19-07-11, 12:59
jej tak nechapajici lidi jsem jeste nevidel..

ZEUS
19-07-11, 13:17
Nechápu tedy na co sis kupoval ten steam, když na něm nechceš hrát.

Zero
19-07-11, 13:51
Ty muzes byt rad, ze se s tebou vubec tady nekdo vybavuje. Nejsi prvni jehoz mozek je velky jako kukuricne seminko, ale ty ostatni kukuricnaci pochopili, ze unban nedostanou, proc to tobe nedochazi? Jestli mas nekontrolovatelne nutkani tak moc cpat prachy do cska, pak je tu pokud vim pro tu cheaterskou spinu takovy portal, urcite ho znas jsem si jisty. Tam najdes se svyma ¨nemam to do ceho dat¨ penezma to po cem touzis, prestan to tady zasirat kktinama, kazdy se ti maximalne smeje - jestli jsi ani tohle nepochopil, tak tady to mas specialne pro tebe: Jdi do pice, unban nebude, enjoy your punishment

Flash
19-07-11, 14:12
1) moznost se rusi, protoze hned na zacatku jsem uvadel ze jsem steam uz "davno" dokoupil, proto jsem taky napsal ze nekteri ztraci schopnost cist (nebo byt pozorni- to jsem nedopsal)

2) hacky na nem nevim jestli funguji, a uz to ani nezjistim, protoze jak jsem se zminil uz jsem je vymazal

3) na steamu jsem vzivote jeste nedostal BAN

4) zvyva teda 4 moznost a to ta ze ten steam mi proste nevyhovuje, jina grafika, jine vzhledy postav dokonce i nekdy zbrani.. Proste na "houby"
na NS jsem si zvykl

Hej ty vole, delas si prdel nebo to myslis vazne? Tohle uz je i na me moc, sice tvoje posty na prvni pohled vypadaj docela normalne, neretardovane ale teda to co sem si v nich precet sou tezce mimozemsky sracky, nebo nevim jak bych to lip nazval...
Radsi uz nic nepis, protoze tohle neni ani k smichu narozdil od zadosti ostatnich dementu.