PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o unban



StaR*
03-03-13, 09:21
Ahoj právě sem našel tento server přes nonsteam.cz jsem převážně awp hráč a chtěl sem zi zahrát na serveru kde jsem nikdy předtim nehrál,ale bohužel mám ban není to první server kde se mi to stalo proto bych chtěl zažádat o unban a věc nějak vyřešit.Děkuji StaR*

================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 42471)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Multihack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): unknow
[AMXBANS] Tvuj nick: StaR*
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:2049691513
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1364893973
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 81.90.161.21
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 81.90.161.21
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Koupil sem brevc^ovou mast^
[AMXBANS] Server: Kotelna - Knife | csko.cz (35hp_grey)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
StaR* is joining the Counter-Terrorist force
GAMBA 2 is joining the Counter-Terrorist force
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj

kashpi
03-03-13, 09:22
máš sdílenou IP s cheaterem. Nejspíš někdo z okolí cheatoval a kvůli němu si tu bez originální hry nezahraješ

StaR*
03-03-13, 10:17
Nelze to tedy veřešit prostě jen unbanem jakožto slušenému hráči který si tu chce v pohodě zahrát jestli ten cheater tady dostal perma tak pochybuju že se bude chtít ještě připojit protože ví že mu to už nepujde..

kashpi
03-03-13, 10:29
to nemůžem riskovat. nechceme aby tu zase mohl běhat. Fakt jiná možnost není

StaR*
03-03-13, 11:14
nechápu proč teda v žádostech o unban je tohle:

Je možné, že máte sdílenou ip adresu a váš nick v banlistu není. Proto je nejlepší zkopírovat konzoli, když vás to vyhodí ze serveru, kde jsou vypsány všechny potřebné informace.

to tam může bejt rovnou máte tu ban a nehráli jste tu tak to máte smůlu.. Jestli nějakej potřeštěnej blázen tu běhal s cheatama před půl rokem tak pochybuju že sem se někdy vrátí.A ban se může dát znovu kdykoliv a nějaký riziko jednoho cheatera přece neni nic..Proto bych chtěl požádat o jeden unban s tim že když se tu objeví už bych to víckrát neřešil a měl perma ban..Chci jen možnost to zkusit jestli to bude měsíc rok nebo už na pořád je ve hvězdách.

StaR*
03-03-13, 17:34
Srdečně děkuji za odpovědi

ZEUS
03-03-13, 18:08
Já nevím co řešíš. Mrzí nás, že to musí odnášet lidi, kteří s tím nemají co společnýho, ale zase na druhou stranu je to důsledek stažené hry - nonsteamu.
Kdyby si měl řádně zaplacenou originální hru, tak by sis u nás zahrál a bez komplikací.

StaR*
03-03-13, 18:18
snad neni takovej problém dát jeden unban a při jeho dalším cheatingu bych sem už nelezl..měl sež kdysi dávno steam, ale to je už je hodně dávno.

ZEUS
03-03-13, 18:28
Bohužel to nejde.