PDA

Zobrazit normální verzi : Už je to dlhá doba a určite som sa stoho pučil



madera432
19-07-11, 13:32
Hráč [Th3_ManiacS]*Anthology*
Typ banu SteamID
SteamID STEAM_0:1:34218774
IP adresa skrytý
Udělen 23-12-2010 - 22:43
Délka BANu Trvalý
Vyprší nepoužito.
Důvod Wallhack
BAN dal Admin apach29 (apach29)
BAN dal Server Kotelna - War3FT | csko.cz (de_nuke)

Žiadam o unban viem že som na každého nadával a každého som obviňoval že má cheaty keď som ich mal ja sám. Ale už som sa zmenil a určite som sa poučil. Prosím o unban. Ďakujem.

madera432
19-07-11, 13:42
iba idiot zapne na steame..
Však ja.

72 Virgins
19-07-11, 14:21
Podívej se i když třebas si se sympaticky omluvil s unbanem nepočítej. Kdybychom ti vyhověli měli bychom tu takových žádostí za chvilku tunu a spousta hráčů by se ptala proč madera dostal a my ne apod.

vedouci venny
19-07-11, 20:27
Madera si normální unban ? Co to meleš..?

Flash
19-07-11, 20:34
Jako bych to nerikal...

Dostal unban tvuj kokoti kamos Kovik, tak sis pro nej prisel taky co? Jenze udelal si chybu, mel si rict, ze nekdo mel sdilenou IP a ze ty si nikdy nick Anthology nepouzil!!! protoze tvuj nick byl vzdycky KiLLsVk a ze je to proste jen nahoda, takhle ti to neprojde. Hold zamrzi no :(

http://1.bp.blogspot.com/-R1LY1QwtxzY/TduZS0_pbCI/AAAAAAAAArw/fsQHvutoZjk/s1600/Sad_Profile_pic.jpg

InVitro
19-07-11, 20:53
Tomuhle trotlovi unban vůbec nedávejte, to je magor. On je schopnej čordnout někomu steam nainstit si 100x krát csko a furt bude valit s wallhallou. Zapomeň na to, žádnej UB nebude.

apach29
19-07-11, 21:19
UB nebude :)

ZombieBot
21-07-11, 00:36
Jako bych to nerikal...

Dostal unban tvuj kokoti kamos Kovik, tak sis pro nej prisel taky co? Jenze udelal si chybu, mel si rict, ze nekdo mel sdilenou IP a ze ty si nikdy nick Anthology nepouzil!!! protoze tvuj nick byl vzdycky KiLLsVk a ze je to proste jen nahoda, takhle ti to neprojde. Hold zamrzi no :(

http://1.bp.blogspot.com/-R1LY1QwtxzY/TduZS0_pbCI/AAAAAAAAArw/fsQHvutoZjk/s1600/Sad_Profile_pic.jpg

Těžko. Má steam, takže se to nebere podle IP, ale podle SteamID.

madera432
21-07-11, 18:35
Jako bych to nerikal...

Dostal unban tvuj kokoti kamos Kovik, tak sis pro nej prisel taky co? Jenze udelal si chybu, mel si rict, ze nekdo mel sdilenou IP a ze ty si nikdy nick Anthology nepouzil!!! protoze tvuj nick byl vzdycky KiLLsVk a ze je to proste jen nahoda, takhle ti to neprojde. Hold zamrzi no :(

http://1.bp.blogspot.com/-R1LY1QwtxzY/TduZS0_pbCI/AAAAAAAAArw/fsQHvutoZjk/s1600/Sad_Profile_pic.jpg
kill svk ?? otom nicku som, nikdy nepocul

madera432
21-07-11, 18:36
Tomuhle trotlovi unban vůbec nedávejte, to je magor. On je schopnej čordnout někomu steam nainstit si 100x krát csko a furt bude valit s wallhallou. Zapomeň na to, žádnej UB nebude.
CO mas furt stym corovanim ?? to si natolko ubohy ze musim hovorit ze som corol STEAM ?? Asi narozdiel odteba som si ho zaplatil ale ked furt hovoris ze som ho corol tak si ho asi corol ty a zavidis kazdemu ze ma na steam a ty nie ;-)

madera432
21-07-11, 18:40
Jako bych to nerikal...

Dostal unban tvuj kokoti kamos Kovik, tak sis pro nej prisel taky co? Jenze udelal si chybu, mel si rict, ze nekdo mel sdilenou IP a ze ty si nikdy nick Anthology nepouzil!!! protoze tvuj nick byl vzdycky KiLLsVk a ze je to proste jen nahoda, takhle ti to neprojde. Hold zamrzi no :(

http://1.bp.blogspot.com/-R1LY1QwtxzY/TduZS0_pbCI/AAAAAAAAArw/fsQHvutoZjk/s1600/Sad_Profile_pic.jpg
Ale aspon som spravodlivejsi nez kovik a nevymyslam si ze mam sdielanou IP tiez by som to jako NS mohol povedat ale je to akurat KLAMSTVO a tím klamem iba sam seba a nie vas. Lebo viem ze ste neni taky sprosty ako si kovik mysli. Prepacte za vyraz

InVitro
21-07-11, 19:00
CO mas furt stym corovanim ?? to si natolko ubohy ze musim hovorit ze som corol STEAM ?? Asi narozdiel odteba som si ho zaplatil ale ked furt hovoris ze som ho corol tak si ho asi corol ty a zavidis kazdemu ze ma na steam a ty nie ;-)

Jenže já to vím, že si ho ukradl.

madera
22-07-11, 10:04
Jenže já to vím, že si ho ukradl.
Ano ty to vies?? Nemas nato jediny dokaz. Neni kazdy ako ty ze musi corovat steam ucty lebo je proste chudobny a nema nato.

InVitro
22-07-11, 10:32
Já to vím, protože mi to říkal jeden borec, který mu si ho ukradl ty děcko nedodělané a už se pakuj odsud.

MARTiii
22-07-11, 11:31
jak mu ho ukradl ? hacknul se do nej a zmenil heslo ?
ci mu ten chudak to heslo daroval ?

madera432
23-07-11, 20:52
Já to vím, protože mi to říkal jeden borec, který mu si ho ukradl ty děcko nedodělané a už se pakuj odsud.
Si zabil jeden borec ktoremu sem ho ukradl ty si uplne vygumovany Mawerick432 je moj stem ucet poctivo kupeny tak drz p.... a suchaj nohami

InVitro
23-07-11, 22:19
Já se s tebou nebudu hádat, tohle je pod mou úroveň abych se tu hádal s děckem který je úplně retardovaný. Unban nedostaneš ani za sto let o to se postarám.

InVitro
23-07-11, 22:26
jak mu ho ukradl ? hacknul se do nej a zmenil heslo ?
ci mu ten chudak to heslo daroval ?

Čekni si PM, napsal jsem ti to tam, tady to nechci řešit aby se tu nerozjel zbytečně flame na 10 stránek kvůli tomu.

madera432
29-07-11, 14:14
Čekni si PM, napsal jsem ti to tam, tady to nechci řešit aby se tu nerozjel zbytečně flame na 10 stránek kvůli tomu.
Aspon keby si netrepal pič....y InVitro aspon je vidiet aky si ubohy ked obvinujes niekoho ze kradne steam ucty.....podtvoju uroven je to aky si jeb...ý a taktiež retardovaný.

znedlob
29-07-11, 14:22
Aspon keby si netrepal pič....y InVitro aspon je vidiet aky si ubohy ked obvinujes niekoho ze kradne steam ucty.....podtvoju uroven je to aky si jeb...ý a taktiež retardovaný.


Co tu ještě děláš?? Táhni pryč a ty keci si vem se sebou. Čágo .

madera432
29-07-11, 14:33
Já se s tebou nebudu hádat, tohle je pod mou úroveň abych se tu hádal s děckem který je úplně retardovaný. Unban nedostaneš ani za sto let o to se postarám.
Moc sa neteš už mi valí domov nové Steamko takže Arrivederci

madera432
29-07-11, 20:39
:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D: To je sranda:D:D:D:D:D:D:D:D.D taký ubohý malý chlapec a vyskakuje tu o 5hláv vyššieho a múdrejšieho chlapa.. ty to meno nemáš zo srandy že nie? Maďar :D:D
Kto je tu maďar?? Som slovák a nesúď ma podla nicku ja ta tiež nesúdim podla nicku ty úbožiak.

apach29
30-07-11, 01:59
Nenavazej se mi do Noxynky. Takle ten unban nedostanes urcite.

Unregistered
30-07-11, 21:25
madera plz pak si ma pridaj na steame n1xQw96 dik ked ho dostanes

Sak som podla teba svina cheaterska tak naco si ta mam na steame pridavat ?

Karl0s
31-07-11, 10:07
na kolena ! a odpros !