PDA

Zobrazit normální verzi : PiratJO wh server MegaPub



andreas2012
03-03-13, 15:08
STEAM_0:0:43964422 ip: 78.99.130.221 SK
je to krátke demo ale myslim ze je to tam krasně vidět jak se natačel...Asi ban nebude ale sere mě že i steamer cheatuje...
demo: http://csko.cz/dema/upload/dir/pirat.dem

AssAssin|CZ
03-03-13, 15:27
Mohlo by to být delší,ale WH tam podle mě je

piratjo
03-03-13, 15:45
Ahoj napis casy , ktorykolvek si obhajim , nikdy som haxi nemal potrebu pouzivat :-)
prvy ma skusa dirovat dostavam hity , pocujem ho na rampe , druheho vidno ako pirchdza pustim predstrel nahodna HS koniec kola
kludne si stiahni hltv zaznam tam mas celu odhranu mapu

Až moc jistě podle mě, a hlavně na toho druhého si začal pálit ještě dříve než si ho viděl... ban asi nedostaneš - je to kratki, ale zase těch náhod tam dneska si měl až moc..Příště bacha bude delší demo!!! :D

nevidel som ale pocul som ho moc dobre , zacal som palit pretoze som mal malo hp , nemozes cakat kym niekto po teba pride a kedze bol koniec kola predpokladal som ze aj on vela hp mat nebude tak som dal predstrel s nahodnym HS

andreas2012
03-03-13, 20:19
Ahoj napis casy , ktorykolvek si obhajim , nikdy som haxi nemal potrebu pouzivat :-)
prvy ma skusa dirovat dostavam hity , pocujem ho na rampe , druheho vidno ako pirchdza pustim predstrel nahodna HS koniec kola
kludne si stiahni hltv zaznam tam mas celu odhranu mapu

Až moc jistě podle mě, a hlavně na toho druhého si začal pálit ještě dříve než si ho viděl... ban asi nedostaneš - je to kratki, ale zase těch náhod tam dneska si měl až moc..Příště bacha bude delší demo!!! :D

matis
04-03-13, 08:02
demo velmi kratke, ziaden podozrivy cas....podla mna clear