PDA

Zobrazit normální verzi : UNBAN - T eNNaM



mannecky
03-03-13, 16:29
Výpis z konzole:

[AMXBANS] Zabanovan adminem DaRius
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Wallhack'
[AMXBANS] Delka: 'permanentne'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:1383255560'
[AMXBANS] Tvoje IP: '82.114.206.8'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz

Odůvodnění, prořešení + demo:

Nemám k tomu co říct, samozřejmě chci mít objasněné z dema - a, časy cheatingu - b, vyjádření administrátora - c, prořešení - d, další odpověďi dalších administrátorů k tomuto banu.
Hraju tam neskutečně dlouho, ok hodně lidí má kecy, ale prosím podívej se znova na to demo a potom do zrcadla :) .. zjistíš, že se nebanuje každej lepší hráč jako ty ju ?

eNNam.
Díky za prořešení.

DaRi.
03-03-13, 16:40
Časy ti opravdu psát nebudu, ale demíčko ti upnu ty skillere ;)

mannecky
03-03-13, 16:42
Chci nějaké objasnění a chci vidět tvůj "adminskej postup" při banu. Protože tím jak si 2minuty spectoval.. ti to adminování dlouho nevydrží.

mannecky
03-03-13, 16:44
Chci prostě vědět za "co" jsem zabanován ty to nedokážeš snad ani objasnit "dokázat" tak chci něco vidět, zatím vidím jen to, že banuješ lidi (hráče), který byli vždy lepší jako ty :DD.. což je jako trošku nereálné.

DaRi.
03-03-13, 16:51
http://csko.cz/dema/upload/dir/tenam.rar - demo
http://csko.cz/hltv.php?port=27015 - 27015-1303031553-de_tuscan.zip - Kdyby to demo nestačilo tady je HLTV

mannecky
03-03-13, 16:53
No a ještě nějaké odůvodnění bych prosil.. kde v jaké části jsem cheatoval.. dle čeho si soudil a dále. Todle tě nedělá adminem, aby jsi zaslal zabanovanému demo a byl to pro tebe konec.. to je bohužel začátek.

DaRi.
03-03-13, 16:56
Soustřeď se na ty awp pasáže ;) zabiješ jedného na místě kde jich muže být klidně 5 a vezmeš nuž a začneš skákat jak tajtrlík.. Jinak pěkně jsi dělal, že nic nemáš, příště se snaž víc zakrývat aby jsi nedostal ban ještě někde jinde.. Asi ti to vypíšu, jestli ti to nebude furt jasné :)

kashpi
03-03-13, 17:23
tady máš za co ho máš
[AMXBANS] Duvod: 'Wallhack'
tak nevím co nechápeš :D

Mr.Hol
03-03-13, 18:03
No a ještě nějaké odůvodnění bych prosil.. kde v jaké části jsem cheatoval.. dle čeho si soudil a dále. Todle tě nedělá adminem, aby jsi zaslal zabanovanému demo a byl to pro tebe konec.. to je bohužel začátek.

Ne neni to zacatek, je to konec!

Charon35
04-03-13, 14:47
To je ten, čo mu to tak trhalo? (teda aspoň keď som na neho pozeral ja) Tak to som zvedavý, čo napíšu iný admini.

Montty non skill
04-03-13, 15:41
S wh je kazdej skill. Mrknu na to doma. Tohle mi na mobilu prehrat nejde. Asi blbej prehravac :-D

ZEUS
04-03-13, 15:44
S wh je kazdej skill. Mrknu na to doma. Tohle mi na mobilu prehrat nejde. Asi blbej prehravac :-D

Asi to nedáváš do cstrike :D

Montty non skill
04-03-13, 16:20
Asi to nedáváš do cstrike :D

Asi. Já si spletl složku :D Takže jsem se na to díval, no, jak to napsat slušně? Asi takhle. Padej cheatře! Viděl jsem to druhé kolo s awp a bylo mi to jasné. Hráč chodí na jistotu, je vidět, že s tím už umí hrát, aby to nevypadalo, že něco má, ale ty náměry přesně na místo kde je enemy ukazují vše potřebné. Časovat to nemá smysl, protože těch momentů je tam až dost. Nejedná se tedy o náhody, ale o jistotu. Kontroluje si místa, kde kdo je a podle toho se pohybuje po mapě. Na jistotu. Ban je dle mě oprávněný. Dobrá práce DaRi. Co se týká Mannecky, tvůj povýšenecký post co jsi tu vypotil se mi nelíbil. Když už jsi zapl, měl jsi se chovat spíše ublíženě. Napadat adminy a diktovat jim co ty chceš, tohle tu neplatí. O ub se žádá a ne diktuje. Bye cheatře.

tyger103
04-03-13, 17:02
Demo jsem viděl.Nevím jestli to kryješ,nebo jen zapínáš a vypínáš,protože to jedna pasáž dema se zdála čistá.Celkově,když jsem vzal v potaz zvuky,zkušenosti tak to WH tam stejně je.