PDA

Zobrazit normální verzi : Změny na zombie 3



Larodar56
19-07-11, 13:38
Je tu pár věcí, které je potřeba nějak změnit nebo vylepšit.

1) Kulomet který jsem postavil a vylepšil, zmizel na konci kola = ztráta 15 bodů.
Řešení - Kulomet na konci kola zmizí, ale hráčovi to přidá body za každý stupeň, jakože za postavení a za vylepšení.
2)Jsem pro to, aby měl první zombie jen 5000 HP, bhop má 7000, nevím jak je to u jiných. A občas ani zombíci nemají šanci někoho nakazit když má člověk 50 AP, nejspíš je to nešikovnost některých zombie.
3) Bhop zombie má větší sílu a rychlost než jiní zombie. Já používám jen bhopera a každé kolo kdy jsem byl zombie bylo vyhráno. Jiní měli buďto neviditelku, smokera nebo jumpera... Tyhle jsem svými střelami blokoval, když jednou na cs_office měl jeden hráč bhopera, tak nešel zastavit.
4) Přidat na server mapu cs_militia - tam se skvěle hodí.

Larodar56
19-07-11, 21:34
Další změny:

-Zombíkům dát klidně 1000 HP a více, protože když se někdo zakempí velká banda lidí, tak se jejich šance na nákazu hodně sníží. Někdy nemají šanci i když lovím.
Dal bych tam šílenství, ale jen na určitý počet hráčů, třeba 5 zombie, 10 lidí.
-Dále zrušit tu možnost, že hráč vylepší spoluhráčovi kulomet, ať si ho vylepší sám. Je to nefér vůči zombie, když už druhé kolo stojí 2 kulomety s maximálním vylepšením.

Mirvanek
19-07-11, 22:11
Prosím nechat to tak je a ne jak chce larodar . Nechci z toho udělat normální zombie . Na to má larodar zombie 1 a 2 .

chmod a+x /bin/laden
20-07-11, 07:33
myslel jsem, že se to řeší v tomto threadu (http://csko.cz/forum/showthread.php?1406-Zombie3-nastavenie-mapy-navrhy-diskusia-..)

Kotel
20-07-11, 09:53
Kdyz kulomet zmizi, body se vrati, na tom se nic menit nebude. Navic ho muzes predtim rozebrat. Kazda prvni zombie ma 7000hp, takze to nejak nechapu, ale asi je to bug. Zmenim to na 5000.
Zombie budou mit vic hp podle poctu ct.

grEy
20-07-11, 10:30
Nerozumiem.. ja som pisal to iste a moj thread respektive prispevky ingorujes. V kazdom pripade by sa hodilo to, co som pisal. (tj iba viacnasobna infekcia, pretoze pri prvom zombie furt konci kolo, kazdy lovi)

Larodar56
20-07-11, 11:32
Prosím nechat to tak je a ne jak chce larodar . Nechci z toho udělat normální zombie . Na to má larodar zombie 1 a 2 .

Vole, nechápeš nic. Kdybych chtěl aby to tu vypadalo jako na zombie 1 a 2, tak napíšu tohle: 5000 HP pro každého zombie, minigun, bazooku, šílenství, broučci, orig. zm mapy...

Larodar56
20-07-11, 13:17
+ Odstranit noční vidění, to dává velké + lidem a velké - zombie. A dát každému zombie na začátku mapy 1000 XP, to by už trochu pomohlo. Já jsem třeba neměl moc šancí když jsem se snažil uniknout před človíčkem co mě furt sledoval, k tomu mu pomohlo NV. Dále zrušit AP na začátku u každého hráče ale dát ho do shopu aspoň za 10b 50% AP. Je to celkem nevýhoda když jsem zombie a kolem mě 50 lidí co do mě šije, nemůžu se skoro pohnout, jelikož střely mě blokují. Jen málokdy se podaří někoho nakazit.

grEy
20-07-11, 13:21
Mna by zaujimalo naco si zalozil dalsiu temu a preco nesuhlasis napr. s navrhom, ze by bola cisto viacnasobna infekcia. V tom pripade by ludia mali ovela mensiu sancu vyhrat po prvej minute

Larodar56
20-07-11, 13:24
Tohle jsou změny, ne diskuze. O vícenásobce už jsem přemýšlel, nevím jak by to vypadalo.

grEy
20-07-11, 13:25
Toto je diskusia o zmenach, to iste bolo v tej teme, ale ako myslis..

Kotel
20-07-11, 13:26
Sance na vicenasobnou je 50%, ale az pri vetsim poctu hracu.

grEy
20-07-11, 13:28
Bral by som aj 100, pretoze ked su dvaja zombie, tak je vacsia sanca, ze aspon jeden z nich to vie hrat.

Larodar56
20-07-11, 13:54
Dát ať jsou při vícenásobce minimálně tři zombie. Většinou to skončí tak, že se jednomu povede jednoho nakazit a pak už čekáme jen do konce kola.

Larodar56
20-07-11, 21:34
Další změny: Proč na mapě cs_office není dodge? Je to jedna z nejtěžších map pro zombie, rozhodně přidat. Dále také odebrat lidem AP, někdy ani první zombie nemá šanci někoho nakazit, nebo jiné návrhy: Střely nebudou brzdit nebo první zombie dá človíčka přes 20% AP.

Larodar56
20-07-11, 23:20
Menší chyba: Na nějakých mapách nefungujou schopnosti zombie, jako třeba u sprintera, mačkám R ale chodím pořád stejně, nebo u climba, skočím na zeď zmáčknu R ale nepřilepím se.

Kotel
21-07-11, 07:45
Opraveno.