PDA

Zobrazit normální verzi : Qip unban - chedzdz je nerd



Qip
03-03-13, 21:25
Žádám o unban za "neustálou provokaci"

ban jsem dostal od vrchního nerda hectse.

v reakci na jeho chování jeho ho opakovaně nazýval nerdem, načež se mnou začal po mapě házet (co já vím, jak se to jmenuje, asi slap, nebo tak nějak), dokud mě nezabil. Poté jsem ho opět nazval nerdem a poté zase a potom zase. Na upozornění jsem nereagoval a opět ho nazval nerdm, je to přeci nerd, tak co bych si to nevykřičel do celého světa, že? Poté jsem dostal ban.

Ban jsem dostal na všechny servery, napříč tomu, že nerdem jsem ho nazýval jen na jb. (kdyby byl na jiném serveru, tak i tam bych mu to řekl)

částečně už jsem to rozebral v tomto tématu - http://csko.cz/forum/showthread.php?14679-hedztz-je-nerd

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 57913)
[AMXBANS] Mas 1 den, 23 hodin, 4 minut a 14 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'eustala Provokace'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): Qip
[AMXBANS] Tvuj nick: Qip
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:549867131
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:549867131
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 46.13.64.62
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 46.13.64.62
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Hectsssssssss
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak (jb_mountains)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ===================================

ZEUS
03-03-13, 21:37
http://csko.cz/forum/showthread.php?429-Jak-po%9E%E1dat-o-unban

Dodej výpis z konzole

Montty non skill
03-03-13, 23:25
To jsi dostal jen dva dny? Jóó navážet se do admina a provokovat ho, se nedělá...

kashpi
04-03-13, 09:13
jsem pro ban i na forum, za to co předvedl v tom prvním threadu co na něj odkazuje.

moderátoři se můžou podívat sami, ale ostatní o to přijdou, takže


hedztz je posraný 20-letý nerd, který v sobotu večer sedí na jb a má potřebu si neustále zvyšovat ego, protože si myslí, že když je mu 20 a má svoje "práva", tak je velký "pán". Asi ho ve škole museli hodně šikanovat. Chuj je to a tečka.

PS: předem posílám do píče hedzovi přívržence (posrané děcka), kteří by se ho snad chtěli zastávat a říkat, jak není nejlepší.


edit:
jedinej kdo si tu zvyšuje ego seš ty, takže pomlč, nebo se ti ban prodlouží ještě o pár dní

Slunicko
04-03-13, 10:10
V pravidlech je jasne napsano ze provokace admina se nebude zadnym zpusobem tolerovat a bude se tvrde trestat, je jen na banujicim adminovi jestli te zabanuje nebo ne a za to chovani co tu predvadis a i nadale nadavas i ostatnim adminum jelikoz si psal ze vsechny co se ho budou zastavat posilas do pici a jelikoz se smi vyjadrit jen admini tak ti to mohlo dojit, jsem za prodlouzeni.

Hectsssssssss
04-03-13, 10:32
Unban nebude 3x jsem te varoval nemas provokovat NAZDAR !!!!

A jeste dlouho provokuj tak ti to prodlouzim !!!