PDA

Zobrazit normální verzi : dust2only, bEnder, WH...



lynx
03-03-13, 23:04
Nick: bEnder
Server: dust2only
IP: 90.181.172.177
ID: STEAM_0:1:60134211
HLStatsX Profile: ( KLIK ) (http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=playerinfo&player=79301#)
Demo: ( KLIK ) (http://www.sendspace.com/file/gr0f1v)

Popis: Snažil sa schovávať, ale myslím, že ho už prezradí len samotný "no hands" štýl hry, "sick" aim, a "zombie" pohyb po mape. Keď som sa napájal do spectu, mal tusim 13:2? potom zrazu nič... Kedže asi vedel, že spectim, tak sa snažil schovávať, radím pozrieť, už len kôli detailom, s whačkom.

Časy:
9:30 - mieri na hráča na mide, nevystrelil, cez wh bolo vidno, že už je mŕtvy.(kolo predtým navlas rovnaká situácia 8:05, kde hráč na mide žil kde už však pohotvo strieľal).
9:51 - dalšia zaujimava situácia, podla zvuku neslo poznat kde CT je (resp. bolo pocut CT hraca ale strielal z inej strany, z plantu).
11:47 - ??? pekna textura? ze?
17:43 - spoluhrac zabije ct na ct-spawne, on zastane pretoze spozoruje dalsie ct ktore tam stoji. Vsimnite si jeho reakciu presne 15:45:00, (kludne si to dajte na 1/4 rychlost, ta reakcia sedi na chlp presne) vtedy ho spozoruje a trhne mysou do tej strany, ale zaroven ihned naspat, (tu ma presvedčil, že používa XQZ wh), a zakryje to akoze uplne nezmyselnim "dierovanim" krabice.
19:16 - "dieruje"... popri tom mu pred nosom prebehne ctcko, ktoremu je krasne vidno hlavu ked nemate wh, zeby si nebol isty ci ho bolo vidno?
20:20 - vsimnite si kde sa hned pozrie.. akoze tymto to zabil, bez wh je toho hraca krasne vidno, opat si nieje isty tak nestriela :D
20:53 - toho "Teráča" očividne čaka, uplne ze v "pro-defence pozicii", pravdepodobne pouziva nejaky typ SipmleXQZ wallhacku (nedetekovatelny AC), pri kt.modely nieje vidno cez entity.(suvisi s rendrovanim openGL pri hacku).

...tak ma to odpojilo zo servera kôli môjmu super-uber-mega internetu, ip a steam id som dohľadával dodatočne v chat logoch zo servera. Navyše som stiahol hltv
(záznam č. "27049-1303032032-de_dust2", a hráč po pripojení na server, ešte pravdepodobne asi čosi na whačku "doladoval" (tzn. bol chviľu afk).

to je všetko, ešte len začínam, takže teším sa na ďalších dlhodobých "skrývačov"... materiál sa zbiera, takže aj na vás dôjde.

lynx.

matis
04-03-13, 08:42
no neviem, mne pride clear

lynx
04-03-13, 11:29
matis, hovorim, že podľa mňa skrýval, bol som v specte zrazu prestal dávať, všímaj detaily ako...

10:52 - je tam jedno ct kučiace na mide, a dalšie prebehujúce.. to kučiace si nevšima, aj ked ho vidi ako prvé a cely cas ho je vidno, a on namiesto toho začne strielat po tom prebehujúcom, ktoreho je tam vidiet tak koncek nohy 0,1 ms asi :D ... ked to tam nevidíš, tak si to pusť 1/4 rýchlosťou.. neviem, ale mne to pride maximálne divne takato situacia od takehoto hraca. Kebyze nemam wh, tak toho prebehujuceho si imho ani nevsimnem, a strielam po tom kučiacom.

ParadoXX
04-03-13, 16:58
clear

lynx
05-03-13, 14:53
podla mna tam wh je, cmn, hrac ktory to skryva urcite nepozera na hracov cez steny.., preto je to o detailoch... Mna presvedcili odozrive časy ako 10:52, 20:20 (kde jasne vidno, že už o tom CT za krabicami vie, a rovno sa tam aj pozrie, no zaváha, lebo cez wh nevie posúdiť či toho hráča je vidno spoza bedničky alebo nie..) 20:53, a 17:43 (kde o tom hracovi jasne vie, a preto ani nevybehne na mid btw... ). Pre niektorých je však demo asi kratke, resp. málo situácií.. bolo by dobré vidieť viac vyjadrení/aktivity.

ParadoXX
06-03-13, 13:13
když seš tak přesvědšenej,tak zkus přesvědšit i sám sebe,že na to prostě nemáš a cheatera nepoznáš.