PDA

Zobrazit normální verzi : Steam



Polkov
04-03-13, 17:23
Ahoj. Mám otázky ohladne steamu. Steam sa mi updatol ako asi každému, robil som downgrade podľa tohto http://csko.cz/forum/showthread.php?14228-CS-1-6-Steam-update-%C5%99e%C5%A1en%C3%AD-probl%C3%A9m%C5%AF-nov%C3%A9-p%C5%99%C3%ADkazy-a-nastaven%C3%AD , no teraz mám ďaľší problém. Keď kliknem na odkaz s hrou tak sa mi ukáže čierná obrazovka, pri miši mám to koliečko, že sa mi to načítava, no po chvíli sa mi zas ibjaví plocha a takto sa to opakuje vždy, keď kliknem na hru. Pomôžte prosím :( .

Gipsy.
04-03-13, 18:50
Sprav niáky screenshot.

Polkov
04-03-13, 19:37
Nedá sa keď sa mi tá čierna obrazovka zjaví na 2 sekundy a hneď mi naskočí plocha.

_AnGeL_
04-03-13, 20:02
Preinštaluj si CSko.

Polkov
05-03-13, 17:50
No preinštaloval som si ho, konečne je niečo fixnuté ako /server atď. Lenže stále mám problém s myškou. Pohnem s ňou ale v hre sa mi to otočí až po niekoľkých milisekundách.

_AnGeL_
05-03-13, 18:21
Skús si dať do konzole m_rawinput 1

Polkov
05-03-13, 19:19
No a mám ďaľší problém. Keď chcem teraz otvoriť csko, vypíše mi to toto: http://www.ulozisko.sk/595465/Bez_nazvu.png
E: Zázrakom sa to spustilo. Lenže ten príkaz nefunguje.

kashpi
07-03-13, 16:59
ta tabulka s tím errorem se objevuje pokud máš spuštěnej steam a pak si pustíš nějakou cracklou hru. Jediná možnost jak se jí zbavi je vypnout a zapnout celej steam a pak se ti to neukáže :)

Polkov
07-03-13, 20:08
ta tabulka s tím errorem se objevuje pokud máš spuštěnej steam a pak si pustíš nějakou cracklou hru. Jediná možnost jak se jí zbavi je vypnout a zapnout celej steam a pak se ti to neukáže :)
Ďakujem ti. Len s tou myšou mám vkuse problém.
E: Ďakujem všetkým čo ste mi pomohli, konečne mi začal fungovať ako má.

caHor
27-04-13, 17:13
takze.. chcel by som sa na vas obratit s mojim problemom... ked chcem hrat cs 1.6ku, tak si zapinam steam, vsetko v pohode.. ked vyberiem kniznice a dam "Hrát" na cs 1.6, tak sa mi to CS neukaze, ale v procesoch je zapnute... ak chcem vypnut steam, tak to nejde, lebo je cs zapnute.. takze steam musim vypnut cez spravcu uloh. ked ho zapnem, tak mi vyskoci nejaky update, a potom to je vsetko v pohode.. nevedeli by ste mi poradit?

Alw4d
27-04-13, 18:28
Screen by byl ?

caHor
27-04-13, 19:36
nie je tam co screenovat.. ani cs sa mi nezapne, ale "akoby bolo zapnute"... mozno nejake urobim, ale najblizsie zajtra..

Alw4d
27-04-13, 19:45
Ok

Acid
27-04-13, 21:28
takze.. chcel by som sa na vas obratit s mojim problemom... ked chcem hrat cs 1.6ku, tak si zapinam steam, vsetko v pohode.. ked vyberiem kniznice a dam "Hrát" na cs 1.6, tak sa mi to CS neukaze, ale v procesoch je zapnute... ak chcem vypnut steam, tak to nejde, lebo je cs zapnute.. takze steam musim vypnut cez spravcu uloh. ked ho zapnem, tak mi vyskoci nejaky update, a potom to je vsetko v pohode.. nevedeli by ste mi poradit?

Tohle se mi stává furt s jednou hrou na steamu a nemůžu to udělat jinak, než PC restartovat. Pak už to jde v poho.

@Monk: Přečti si nejdřív celej post nebo radši celej thread, než něco napíšeš.

trew
28-04-13, 08:51
takze.. chcel by som sa na vas obratit s mojim problemom... ked chcem hrat cs 1.6ku, tak si zapinam steam, vsetko v pohode.. ked vyberiem kniznice a dam "Hrát" na cs 1.6, tak sa mi to CS neukaze, ale v procesoch je zapnute... ak chcem vypnut steam, tak to nejde, lebo je cs zapnute.. takze steam musim vypnut cez spravcu uloh. ked ho zapnem, tak mi vyskoci nejaky update, a potom to je vsetko v pohode.. nevedeli by ste mi poradit?
mě se tohle nestává často, asi 2x se mě to stalo. Nemusíš přes správce vypnout steam, stačí cs. Někdy se mě to stalo i při nějakým jiným programu, tak to asi nebude chyba steamu, spíš někde v pc.

caHor
28-04-13, 10:04
mě se tohle nestává často, asi 2x se mě to stalo. Nemusíš přes správce vypnout steam, stačí cs. Někdy se mě to stalo i při nějakým jiným programu, tak to asi nebude chyba steamu, spíš někde v pc.

no, ale ked vypnem iba cs a zasa zapnem, tak to nejde.. tak radsej ihned vypnem steam, a zapnem este raz... v priebehu dna dodam screeny

Joseph
28-04-13, 15:20
takze.. chcel by som sa na vas obratit s mojim problemom... ked chcem hrat cs 1.6ku, tak si zapinam steam, vsetko v pohode.. ked vyberiem kniznice a dam "Hrát" na cs 1.6, tak sa mi to CS neukaze, ale v procesoch je zapnute... ak chcem vypnut steam, tak to nejde, lebo je cs zapnute.. takze steam musim vypnut cez spravcu uloh. ked ho zapnem, tak mi vyskoci nejaky update, a potom to je vsetko v pohode.. nevedeli by ste mi poradit?

Cau, skús to cs 1.6 spustíť ako správca. :) mne sa tak domrdalo nhlko ked som tam nadádzal nové supisky a pod. Poradil mi to jeden kamoš, síce nieviem ci ti to s cs pomoze ale za pokus nedas nic :)