PDA

Zobrazit normální verzi : POZOR!Nový Counter-Strike už čoskoro!



MarcelloR
04-03-13, 20:02
http://webguyunlimited.com/pixelperfectgaming/wp-content/uploads/2012/02/Tactical_Intervention_Logo.jpg

Ahojte, ak vám napíšem Gooseman a Cliff, tak drvivá väčšina z Vás nebude mať ani páru o čom píšem. Ale oldschoolerom, ktorí hrajú CSko od jeho zrodu to možno bude známe. Určite si väčšina z Vás myslí, že mód na Half-Life teda Counter-Strike vytvorilo Valve, ale pravda je iná! Práve Gooseman a Cliff vymysleli a vytvorili tento mód a neskôr ho predali Valve. Dlho som o nich nepočul a nevedel čo sa s nimi stalo a čo vlastne robia. Až donedávna, keď som započul, že jeden z týchto pánov, konkrétne Minh "Gooseman" Le posledné roky pracoval na novej strieľačke veľmi podobnej Counter-Striku, teda myslím, že môžme povedať, že ide o nový Counter-Strike len pod iným názvom a už onedlho vinde. Z neoverených zdrojov vraj táto hra beží na Left for Dead 2 engine čomu by som sa ani nedivil, kedže Gooseman je bývalý zamestnanec Valve.

Ide vlastne o FPS (first person shooter) hru , v ktorej ide o boj medzi counter-terroristami a terroristami, čiže presne ako aj v counter-striku. Neviem ako vám, ale mňa Counter-Strike: Global Offensive vôbec nenadchol ba naopak ma veľmi sklamal a vôbec sa mi nepáči. Ale po pozretí zopár videí z tejto hry som úprimne nadšený. Veľa informácií o tejto hre nemám, kedže sa doteraz myslím dosť " ututľáva " a myslím, že ani žiadne aktuálne gameplaye nie sú. Osobne som sa ani nejak nesnažil zháňať informácie o tejto hre, kedže onedlho mi kamarát pošle beta key, čiže si budem môcť túto hru zahrať a priniesť vám svoje postrehy.

Táto hra je FTP (free to play), čiže bude zadarmo, ale ako každá FTP hra, budú sa tam kupovať pravdepodobne skiny a veci na zvýhodňovanie. Osobne by som bol radšej, ak by radšej hra stala okolo 10€ a nekupovali sa takéto prkotinky, ale Gooseman nie je hlupák a má môj veľký rešpekt, čiže to určite bude pri všetkej miere.

Teraz vám niečo napíšem o hre. Takže čo som pozeral nejaké videjká (staršie), tak čo ma veľmi milo prekvapilo je pohyby postáv, psy (áno dobre vidíte budú tam aj útočné psy), dajú sa tam robiť kotrmelce ako v akčných filmoch, dá sa vykukovať spoza rohu do ľavej aj pravej strany ako v DoD, dá sa s granátom zapáliť enemy, ktoré podľa môjho názoru veľmi pekne horí, v jednom videu som videl, že ak ho strelil do nohy, tak začal na druhej skákať od bolesti (zaujímavé), môžete držať rukojemníka a pohybovať sa s ním, dá sa tam zlaňovať zo strechy a čo ma úplne zaskočilo, tak je tam mód, kde vlastne jazdíte na autách a strieľate počas jazdy (veľmi zaujímavé).

Zatiaľ jediné mínus z mojej strany je, že tam nie je AK47, ale dúfam, že ho tam ešte pridajú.

Tak nejaké videjká, aby ste vedeli ako to zhruba vyzerá:
Officiálny trailer:


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Q30Tjr4nCgA
Mód s autami:
http://www.youtube.com/watch?v=TjAU8s4UsLA
Deathmatch:
http://www.youtube.com/watch?v=QC6rtNpmqnk
http://www.youtube.com/watch?v=oYm6Ld_we4k

Upozorňujem, že videá sú rok až 2 staré , čiže hra prešla viacerými updatemi, veľa vecí bolo fixnutých a opravených, preto je ťažké povedať ako táto hra vyzerá teraz.


Hrá ma byť prístupná 28. Marca !!!

Síce nie je grafika taká ako na cs:go, ale myslím, že už teraz vyzerá 20x zábavnejšie a to som ju ešte ani nehral. Myslím, že grafika nie je všetko, hlavné je , aby ťa hra zabavila a podľa mňa to táto hra zvládne bez pochýb:)

Dúfam, že som Vás touto novinkou aspoň trocha zaujal :)

Ďakujem.


MarcelloR

MarcelloR
04-03-13, 20:34
radšej by som to mal tu ako v článkoch... myslím, že tu to viac ľudí uvidí ja ani neviem čo je v článkoch, ale na fórku mám celkom prehľad, tak to podľa toho súdim :)

DarkAspecT
04-03-13, 20:59
Nevypadá to zle, líbí se mi ta grafika, pokud to nebude moc náročný, tak to zkusím. Jestli budou updaty cska, tak tohle je pěkná alternativa.

koNan
04-03-13, 21:04
Nevypadá to zle, líbí se mi ta grafika, pokud to nebude moc náročný, tak to zkusím. Jestli budou updaty cska, tak tohle je pěkná alternativa.
A líbí se mi že můžeš jezdit v autě -_- :D

Charon35
04-03-13, 21:05
Klasická ďalšia strielačka. Aspoň to tak vyzerá. To s CS nemá nič. Som sa zľakol, že spravili ďalší shit like a GO.

EDIT: Myslel som to tak, že tam už asi nepôjde o klasický match T vs. CT.

EDIT2: Tak určite to ukáže až čas, aké možnosti sa v tom skrývajú. Ale presne to čo píše Zeus. Len som si nemohol spomenut na tú hru.

MarcelloR
04-03-13, 21:28
Klasická ďalšia strielačka. Aspoň to tak vyzerá. To s CS nemá nič. Som sa zľakol, že spravili ďalší shit like a GO.

Nemá to s CS nič spoločné ? Gooseman chcel vždy spraviť CSko akčnejším a ešte zábavnejším a toto je výsledok. Je to CSko len na L4D 2 engine. A Gooseman nerobil cs:go ani sa na tom nepodieľal ak sa nemýlim, preto to tak aj vyzerá :)

E: nato ti zatiaľ nedokážem odpovedať, ale podľa mňa bude aj to hra je stále vo vývoji, takže uvidíme zatiaľ to má 2 módy ak sa nemýlim to s autami a tento DM, čiže podľa mňa tam ešte pribudne . Aj pri CSku boli najprv. len mapy s hostigami až potom sa pridali de mapy a hralo sa na defuse :)



Nevypadá to zle, líbí se mi ta grafika, pokud to nebude moc náročný, tak to zkusím. Jestli budou updaty cska, tak tohle je pěkná alternativa.

ak ti ide hra Left for dead 2 , tak ti pôjde aj toto ono sa táto hra robila cca myslím 4 roky fakt neviem nechcem trestnuť somarinu, čiže to boh vie aké požiadavky si myslím mať nebude.

koNan -> hej to sa aj mne páči proste ta hrá mi príde strašne zábavná konečne po všetkých tých hrách príde niečo normálne. Môj názor je, že väčšina tých nových hier je hlavne zameraná na grafiku ako na zábavnosť. Ak sa pozrieš s5, tak pri Half-Life sa nezameriavali na grafiku, ale len a len na dej čo sa im podarilo a preto je to jedna z naj. hier. Alebo ak si zoberieš Mafiu, tak Mafia ma perfektný dej a čo nám ponúkla Mafia 2 ? slabý dej no hlavne, že to ma super grafiku no škoda, že grafika nie je všetko a pre mňa je grafika na posledných miestach. Ak by som ti mal úprimne povedať, že čo ma viac bavilo či Mafia2, COD4,6 alebo worms reloaded, tak ti odpoviem jednoznačne, že worms reloaded a to myslím vážne.

ZEUS
04-03-13, 22:23
Připadá mi to jako swat 4 jen u swatu si to měl provést beze zbraně....
Trailer mě nijak neoslovil

MarcelloR
05-03-13, 16:48
tak pred niekoľkými hodinami boli zverejnené nové videjká, ale ako furt neodhaľujú toho veľa.

http://www.youtube.com/watch?v=4G-9wmXpSNw

a už tam pridali aj ak47, čiže zatiaľ nemám čo vytknúť tejto hre

tyger103
05-03-13, 16:59
Je to zajímavá hra a vypadá to,že bude mít úspěch.Podle mého názoru je CS 1.6 prostě 1.6.I když už je Source,GO i mnoha jiných her na stejný způsob,tak 1.6 je prostě svým způsobem originální a nesmrtelná :)