PDA

Zobrazit normální verzi : Zm2



SmOlKoOo
04-03-13, 19:55
Zdravím už mi to nedá aby som to sem nedal.
Kazdy bozi den vihadzuje hracov a potom mame all v *** a mosme expit zm zase atd
Prijde mi to uz ako chyba na serveri z 32 hracov kickne asi 28 moste mi to vysvetlit a kedy to chcete uz opravit pochybujem otom ze gm otom nic nevie kazdy potom nato nadava

3k a Jerry
04-03-13, 20:26
Gramatik, ale něco na tom bude občas taky normálně hraju a v průběhu hry mě to hodí na hlavní stránku cska.
E. Nenapíše mě to žádnou chybu nic, jen mě to hodí na menu. Nevím co to dělá jemu.

Kotel
04-03-13, 20:27
Nevim, jak to opravit. Mozna snizit mnozstvi informaci odesilanych hracum. Na funu, mega pubu a cod hraju uz 3 tydny a nekicklo me to. Zombie je narocnejsi, mozna to delaji modely. Je to udajne bug enginu. Zkusim jeste zvysit cas zmeny modelu hracu.

SmOlKoOo
05-03-13, 20:07
je to odkedi su viac ZM server nikdy to doteraz nerobilo

Jerry sorac za moju gramatiku ale fakt uz ma to s** a nie len mna ale aj ostatnych hracov a pred chvilkou zase to spravilo na ZM2 na mape toxic house2
a budem rad ked to spravite co najskor aby sme si uz v klude zahrali :))

Kotel
05-03-13, 21:11
Zm server jsem pul roku nepridaval. Kazdy server je samostatna jednotka, nezavisi na ostatnich. Hrace to kickuje od doby, co jsem musel zrusit dproto. To opravovalo tento bug.

SmOlKoOo
05-03-13, 21:49
a dá sa to opraviť ?

Kotel
05-03-13, 23:34
Da. Ale nevim jak.

SmOlKoOo
06-03-13, 18:18
Pekne :mml: . Tak ak by si to vedel opraviť tak to oprav/te boli by sme všetci radi.Mozte locknut