PDA

Zobrazit normální verzi : Mapa Jail_Kizkulesi BUG



vikernes
06-03-13, 20:02
Jenom hlásím že jsem na Mapě Jail_Kizkulisi oběvil stejnou chybu jako je například na mapě Jail_minikule_v1 Problém je v tom že se dá uplně stejně bugnout do zbrojnice jakmile nasebe hráči naskákají tak se bugují ....

Mr.Brown
06-03-13, 20:42
Jenom hlásím že jsem na Mapě Jail_Kizkulisi oběvil stejnou chybu jako je například na mapě Jail_minikule_v1 Problém je v tom že se dá uplně stejně bugnout do zbrojnice jakmile nasebe hráči naskákají tak se bugují ....
Hlavně ty cely jsou dosti malé, takže je to lehký se tam bugnout. Ačkoliv jsem na jb dlouho nebyl, protože mi nejdou mikraky, tak si pamatuju, že se ti dělalo. ( btw. ta mapa je dobrá, ale asi bych jí odstranil - málo spawnu, tohle, bug v boxu.. nevím, no.)

Eust.
06-03-13, 21:21
Jenom hlásím že jsem na Mapě Jail_Kizkulisi oběvil stejnou chybu jako je například na mapě Jail_minikule_v1 Problém je v tom že se dá uplně stejně bugnout do zbrojnice jakmile nasebe hráči naskákají tak se bugují ....

Taky jsem to už objevil ;)

vikernes
07-03-13, 14:32
Tak ten spawn by se dal dodělat ale je to hotovej ráj pro bugery to si pak Dozorce ani nezahraje když minimálně 2 budou muset hlídat zbrojnici do který se budou nejspíše každé kolo bugovat.

Airsoft
07-03-13, 15:09
Do té zbrojky se dá bugnout no ve 2 a mimochodem to zkoušelo Q a kono159 ty ten bug objevili.

vikernes
07-03-13, 15:40
Tak mě je celkem jedno kdo to oběvil popravdě mi o to nejde ale jde o to že toho bude spoustu lidí využívat ...

slepice
07-03-13, 20:02
Hele tam mapka je libová :D ale tak co za bugování je ban .
Na jail teď vůbec nechodím po Update mi nejde zvuk :(

ImGustak
07-03-13, 22:55
slepice tak si udělej ten old counter strike Bio někde psal návod