PDA

Zobrazit normální verzi : Burton, som v pi a morzeovka



kono159
07-03-13, 17:53
Takze, tito traja dostali ban na tyzden za hadzanie gun Tckam.
Malo to byt sranda za chrbtom simona, ale sa to zvrtlo.
Chcu UB, to je samozrejme, ale preco by som im mal dat UB? ked porusili zakladne pravidla jailu?

Chcel by som nazory, ako by ste sa zachovali, keby ste nieco taketo videli, nie ze UB lebo Burton je spesl a da sa to prehliadnut.
To hlasovanie sa tyka vsetkych troch, tak si trocha premyslite, co pisete.

Ze VD pustili do zbrojky, lebo to bol Piskotka, mi nepride ako dobry argument.
Piskotkovi je asi jedno, ze pohadzal guny ostatnim, ktory spravili vzburu.

Nebudem nijak hadzat vinu na Simona, lebo o tom nevedel.

Zajtra anketa konci, budem sa riadit podla nej.

Tupelko
07-03-13, 18:10
Ano porušily pravidla , ale i tak bych jim unbam dal s podmínkou jestli to udělají znovu tak delší trest.
E:To je na tobě Kono stím spešlem by to bylo spravedlivé no..
E2:Od pana Simona JiŘího Z KrNoVa:jen jsem chtě říct, že jsem byl simon v tu dobu já a že jsem o těch zbraních věděl, kdybych byl proti tak řeknu CT teamu ať to odházej do zbrojky, navíc nikdo z T zbraň nevzal, vzpouru udělali pouze se sekáčkama

kono159
07-03-13, 18:15
Nie, ak to spravia este raz tak mu berem spesla a dostanu plny trest. A ti dalsi dvaja dostanu nie tyzden, ale 2.
Uvidime hlasovanie, mozno to bude uplne inak :)

grifin
07-03-13, 18:16
Nwm proc by meli dostat unban ze jsou to znamy lidi co hrajou na jb neznamena ze dostanou unban pravidla plati pro vsechny

kono159
07-03-13, 18:23
Nwm proc by meli dostat unban ze jsou to znamy lidi co hrajou na jb neznamena ze dostanou unban pravidla plati pro vsechny

Jak som napisal, rozhodne sa podla hlasovania a ak dostanu UB a spravia to zas, budu to dvojnasobne tresty bez prepacenia a zobratie spesla.

grifin
07-03-13, 18:30
Prijde mi ti jako blbost rozhodovat se podle hlasovani je jasny ze vsichni jejich kamaradi budou hlasovat pro unban tak ze je jasny jak to dopadne

kono159
07-03-13, 18:41
Prijde mi ti jako blbost rozhodovat se podle hlasovani je jasny ze vsichni jejich kamaradi budou hlasovat pro unban tak ze je jasny jak to dopadne

Prave ich kamaradi budu osudny :)
Ak si to s Timi kamaradmi poserie, tak to bude pruser jak Bieber.

@Tupelko Prave Jiri je dost blb, ze nepovedal ani ň. Ja som nemohol nic vediet.

MARTiii
07-03-13, 18:46
to je zas hovadina

kono159
07-03-13, 19:10
to je zas hovadina

Ty sa moc nerozpisuj, nevies o co sa jedna.

nieco od aira

[url]Ja bych mu ten ban nechal at trpí už jen z toho důvodu že jsem ho viděl nekolikrát nadržovat jistým hráčům nebudu je jmenovat a aj spels bych mu sebral(ne z důvodu že ho chcu já spels nemám ani steam).

Leryx
07-03-13, 19:27
Odkdy se o UB hlasuje? To ta úroveň klesla natolik, že si hráči, odvotujou kdo bude mít ban a kdo ne? Jako založit si více účtů a změnit tak výsledek ankety není žádná věda, je tu spousta lidí, kteří si zakládají další a další účty, to není ani třeba jmenovat. Za chvíli ty unbany ještě začneme prodávat ne? Hlasovani neni smerodatne, důležité je, aby sem lidi psali argumenty, proč tak volili. To že nějaký párek klikne na UB není přece důvod je odbanovat. A co se těch argumentů týče, zrovna moc kvalitní teda nemají.

Lazik
07-03-13, 19:28
Nieco od browna


Burton mi psal, že to bylo jinak, nevím, čemu mám věřit, hh. Každopádně te ntrest je spravedlivej, neměli to dělat, ale jestli to bylo za umyslem srandy, nevím no. Na jb hrajou dlouho a burton je spešl, takže pravidla ovladájí dobře. To je spíš na konovi, jestli bude hodnej a dá Vám ub, mě to je volný.

!!LOGIC!!
07-03-13, 19:41
Leryx nezapomínej na to že jsme demokratický stát :D

Lynviy
07-03-13, 19:47
Všechny rovným měřítkem. Není důvod na to, aby dostali unban, jestliže se chovali jako prasata a porušovali pravidla.

Leryx
07-03-13, 19:48
Ale je to trochu nefér ne, když jsou za to jiní trestáni a oni ne... Já navíc neřekl že jsem proti unbanu, jen by mě zajímala nějaká dobrá výmluva, nedáme někomu UB na základě hlasování, když to každý druhý ani nečetl a jen na to klikl.

!!LOGIC!!
07-03-13, 19:56
S tupelkem sme se shodly že je leryx žabomyslný... :D :D
Tak už jenom to že dává anketu o tom jestli bude UB nebo ne svědčí o tom že si není jistý svým banem.
Burton je spešl a už jenom to dokazuje že ví co má dělat a co ne.
Škoda no že není demo.

Lazik
07-03-13, 19:58
Od D!!!nera


Podľa mňa je ban Zaslužený. Takže UB Nie, Burton= Odobranie Spešl, POnechanie banu do Vypršania. Tí 2 Ďalší= Ponechanie Banu do Vypršania

Tupelko
07-03-13, 20:02
No takže D!ner odebratí spešla aby on sám měl šanci na spešla.
Nezapoměnte taky na naše bany co jsme dostali s Kuzlim http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=26039..
Dostali jsme podmínku a zkrácení banu.Udělal bych to sáme ostatním.(Aby to nebylo bez trestně).
E:Burtona znám a nikdy jsem neviděl , že by nadržoval nebo dělal bordel..Jen jednou si na peřiny něco vylil jednou no tak to bylo trochu ostré :D
Ale neviděl jsem to no škoda ,že tam fakt není to HLTV.Rozhodnutí je na konovi.

Shinigami
07-03-13, 20:08
Práve to že je spesl je na tom smutné. Ty mu chceš dať kvôli tomu unban? Ja by som mu dal 2x dlhší trest. Keď si už myslia, že sú na servery ako "poloadmini" nech sa tak aj správajú a keď nie, nech nesie následky. Trest by som mu nechal, ak to je tak ako píšeš. A žiadne, že zrušiť a keď sa stane ešte raz tak odobrať spesl, toto keď sa stane ešte raz odobrať spesl a mesiac zákaz. Síce tam moc nehrávam, ale mám pocit, že si tam spesl robia čo chcú. Táto téma je fail.

EDIT od D!!!!!!!!n3ra: Mne o Spešl Vôbec nejde! Ako už niekto spomenul, Videl som ho nadržovať istým hráčom.a Porušil pravidlo. a Spešl necehm. je mi absolutne jedno kto ho dostane keďže na JB už ani nechodím lebo to tam je Kinder party...

Tupelko
07-03-13, 20:16
Děláte jak kdyby admin taky nikdy neudělal žádnou blbost.Dáme si příkal jail_assault (nemyslím tím leryxe protože má rád autička :D)
E:Kdyby ste se někdy koukli i na sebe.Kdyby nám měli za každou blbost odebrat práva.Tak už je nemám a třeba dalších pár lidí.
Je to na tobě..Už to lockni nemá to tu smysl..

kono159
07-03-13, 20:20
Děláte jak kdyby admin taky nikdy neudělal žádnou blbost.Dáme si příkal jail_assault (nemyslím tím leryxe protože má rád autička :D)
)

lenze leryx to aspon oznamil alebo sme dobre vedeli co spravi. myslel som, ze burton nebude robit takuto srandu.

E: nieco od aspecta
Jail už dlouho nehraju, ale znám ho dost dlouho, tak se vyjádřim. Potvrzením tabulky při připojení potvrzujete pravidla. Je tam něco o nadržování atp. Pokud se nesměla házet cvakátka, tak tohle je stejný případ. Burtonovi odebrat spešl je jasný, těm ostatním ban nechat. Ikdyby tohle udělal např. Markeloff, tak se k němu zachovat stejně. Stejný měřítko všem. Aspoň se z toho poučí a už to neudělá. Zábava dobře, ale v rámci možností. Osobně mi přijde lepší hrát hry, než se zabíjet..

!!LOGIC!!
07-03-13, 20:31
Někteří admini tam dělají i větší bordely než je toto.

Slunicko
07-03-13, 20:31
Kono to sakra nemas vlastni hlavu? Zacit anketu ze ci ub nebo ne..
Za chvili az chytim den kdy budu rozdavat lasku taky udelam anketu, pro vsechny lidi co jsem doted zabanoval, nevim jestli mas nak rad Klause a ridis se podle jeho dementni amnestie ale tohle je hrozna kravina, sam pises ze je to zakladni pravidlo a kord spesl kteremu je sverena nejaka duvera a on i ten zaklad porusi, co pak ostatni? Das unban. Vsem co se prohresilo timto nebo necim podobnym? Nebo jen temhle hracum protoze jsou tam peceny vareny a zrejme tvoji kamosi protoze takhle ses nikdy s nikym nesral..

kono159
07-03-13, 20:39
Preco ta anketa? Lebo Burton nema v hlave na srane, ale toto ma vytocilo, na jaile sa hodi kazda pomocna ruka.
Chcel som to este zmedializovat, aby o tom vedel kazdy.
Keby ze som taky milostivy kamarad, tak ma UB a nic sa neriesi.

Leryx
07-03-13, 20:52
S tupelkem sme se shodly že je leryx žabomyslný... :D :D
Tak už jenom to že dává anketu o tom jestli bude UB nebo ne svědčí o tom že si není jistý svým banem.
Burton je spešl a už jenom to dokazuje že ví co má dělat a co ne.
Škoda no že není demo.

"S tupelkem jsme se shodly" Dvě ženy se shodly, no okay. Nemůžu si to odpustit, ale nechápu proč si tím není jistý, vždyť jestli to viděl a jako admin zná pravidla, tak ví, že dal ban oprávněně. A k tomu že je burton spešl, tak o to větší bacha by si měl dávat, hlavně když se teď pokaždé na poradě řeší, že se spešl mají kontrolovat. Právě proto že je spešl, by měl vědět že to není dobrý nápad. Jo dobře, já se taky někdy posilním a zajdu večer na jb a zpívám japonsky, ale aspoň si dám bacha.

Slunicko
07-03-13, 21:07
Jako promin, ale o opravnenem banu se tu prece nebude hlasovat, co si to tu chtel zavest nevim ale uz to radsi nezkousej, sam vis ze mu vetsina jailbreakaru da do hlasovani ub ale proc? Prave naopak, on ma spesl a tak by mel takovym vecem zabranovat. Ja se s nim taky bavim ale v tomhle se ho nemuzu zastat ani trochu, udelal chybbu tak at si ten ban precka..

Charon35
07-03-13, 21:42
Robili srandu s kamošmi a vymklo sa im to spod kontroly - skrátenie na 3 dni, spešl nechať . je to fun mód
Hádzali guny naschval - ban

Ťažko súdiť, keď tam nikto z nás nebol. O tom je JB. O danej situácií, nie silácke keci o tom aké kktiny robili, pritom tam ani nebol. Rozhodni sa sám Kono. Anketa je úplna blbosť. Osobne som hlasoval o skrátenie a podmienku. Keby sa mohli banovať admini, pár by ich už malo ban odomňa, takže kto je svätý, nech hodí šuter. Súdite, pritom nikto poriadne nevie ako to bolo.

Ejo
08-03-13, 14:12
Presne tak ako Charon hovori..napriklad ja by som dal ban aj jemu samému! :D:D (sranda samozrejme! )

!!LOGIC!!
08-03-13, 19:53
Leryx prej 2 holky se shodly .... říka ten co si žehlí vlasy a nahání 13cti leté buchty po havířově :D :D

kono159
08-03-13, 20:29
Hlasovanie skoncilo, ban sa ponechava.
Mozete lock.

Charon35
08-03-13, 20:37
no tak to je riesenie...

Leryx
09-03-13, 09:32
Leryx prej 2 holky se shodly .... říka ten co si žehlí vlasy a nahání 13cti leté buchty po havířově :D :D

To bylo myšleno jako že jste se vy dva napsali v ženském rodě šašci. A první věc na kterou jsem se ptal, tak jestli jim už bylo 15, tak si ty třináctky strč někam :D