PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o Unban---SamKy



SamKy
07-03-13, 19:39
Dobrý den, nechápu...z jakého důvodu jsem dostal BAN za "WH" Když jsem v životě žádný hack nepoužil. Pokud jsem to správně pochopil, tak jsem byl na AIM a tam jsem ho také dostal. Jenomže, pokud sami dobře víte že překážky co jsou na mapách se dají moc lehce prostřelit a to například AK-47...S tou jsem tam také odehrál asi 5-10 kol...a zabil jsem asi 3 lidi přes překážky a to že vyběhnou z poza rohu a já ho zabiju za to nemohu...hraju Counter strike na vašem serveru už hodně dlouho a v životě si nikdo nestěžoval že bych měl WH....mimochodem nedávno jsem přeinstalovával počítač tudíž sem si znovu stáhl Counter strike (od vás) a stahovalo se mi vše znovu, tím pádem žádám o UNban a chci se omluvit za případné potíže se mnou. Ale opravdu hacker nejsem...klidně vám pošlu i screen mojí složky v počítači...Děkuji za případnou odpověď můj nick pro případný Unban.... ExeLenT^|SamKy! :-) Děkuji...

warle
07-03-13, 20:34
dodej výpis z konzole

SamKy
07-03-13, 21:14
dodej výpis z konzole

AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 58329)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'WH'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): ExeLenT^|SamKy! :-)
[AMXBANS] Tvuj nick: ExeLenT^|Ch!Co! :-)
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1568479355
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1568479355
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 178.255.168.48
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 178.255.168.48
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: tyger103
[AMXBANS] Server: csko.cz | Aim
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ===================================

tyger103
07-03-13, 21:18
Jsem na tabletu, demo mám na pc ale myslím že ho má i Vojta, když tak ho upnu zítra na pc.

SamKy
07-03-13, 21:25
A to znamená co?? :O

Lazik
07-03-13, 21:34
od vojty

http://csko.cz/d/7UHpF8t2
http://csko.cz/d/nrzCgPd0

SamKy
07-03-13, 21:37
Nechápu....nejde to spustit....

kashpi
07-03-13, 23:32
ani v media playeru?

SamKy
08-03-13, 10:16
ani v media playeru?

Ne bohužel ne, chci se zeptat co je obsaženo v těch zaslaných souborech...já nevím jak mám dokázat že opravdu hacker nejsem...nemám to zapotřebí...

matis
08-03-13, 10:22
Ne bohužel ne, chci se zeptat co je obsaženo v těch zaslaných souborech...já nevím jak mám dokázat že opravdu hacker nejsem...nemám to zapotřebí...

stiahnute demo daj do adresaru cstrike, tam kde mas nainstalovane CS
v tych demach co tu zaslali je dokaz, ze si cheatoval

E : kukal som demo a si zapaty, UB nebude....Tyger good job

SamKy
08-03-13, 10:33
jenže ono to nejde otevřít to demo....já necheatuju, nemám to zapotřebí, panebože hraju csko už tak dlouho a nikdy si nikdo nestěžoval že mám WH...a najednou dostanu ban že někoho pravděpodobně sundám přes zeď to je výborný...opravdu nepochopím...prosímvás mohli to že nejsem na úrovni hry jako ostatní hráči ale o torchu výše...nedělám ze sebe něco víc...prostě vždy jsem byl já ten co si na někoho stěžoval že má WH...a teď mám WH já??? Trochu divný tohle už...hraju přdevším jen paintball....a nechápu to proč jsem ho dostal.....AIM překážky nejsou neprůstřelné sakra....každý střílí přes zeď....a jedinej já sem hacker to je výborný....

ZEUS
08-03-13, 11:32
jenže ono to nejde otevřít to demo....já necheatuju, nemám to zapotřebí, panebože hraju csko už tak dlouho a nikdy si nikdo nestěžoval že mám WH...a najednou dostanu ban že někoho pravděpodobně sundám přes zeď to je výborný...opravdu nepochopím...prosímvás mohli to že nejsem na úrovni hry jako ostatní hráči ale o torchu výše...nedělám ze sebe něco víc...prostě vždy jsem byl já ten co si na někoho stěžoval že má WH...a teď mám WH já??? Trochu divný tohle už...hraju přdevším jen paintball....a nechápu to proč jsem ho dostal.....AIM překážky nejsou neprůstřelné sakra....každý střílí přes zeď....a jedinej já sem hacker to je výborný....


To říká každej, že nic nemá a neboj, jedinej nejsi... je vás víc.

SamKy
08-03-13, 12:38
To říká každej, že nic nemá a neboj, jedinej nejsi... je vás víc.

No jasně...tak paráda....BAN za NIC!! To je fajn...se nedivím proč radši všichni hrajou na GS....a navíc ;) nejsem každej!! já nemám za potřebí cheatovat a hackovat.....s vaším přísstupem....takhle může řešit každej všechno, místo toho aby jste prvně trochu uvažovali OMG...!

ZombieBot
08-03-13, 13:08
No jasně...tak paráda....BAN za NIC!! To je fajn...se nedivím proč radši všichni hrajou na GS....a navíc ;) nejsem každej!! já nemám za potřebí cheatovat a hackovat.....s vaším přísstupem....takhle může řešit každej všechno, místo toho aby jste prvně trochu uvažovali OMG...!

Ty soubory jsou záznamy tvojí hry, na kterých je je jasně vidět, že máš WallHack. Na GS hrají děti a cheateři, takže to co jsi napsal celkem sedí.

SamKy
08-03-13, 13:13
No jasně...:D To je hustý to co jste právě napsal, většina těch lidí co hrajou u vás a dáte jim ban tak jdou tam....já sem si řekl že jestli se nedožádám UNBANU...tak totálně kašlu na csko...máte jeden z nejlepších serverů-Paintball se sprintem :) a Máte levné VIP a to se mi strašně líbí....nevím jak mám odkázat že WH nemám....klidně si ho nainstauluju znova to csko...já opravdu nehackuju....prosím :(

ZombieBot
08-03-13, 13:18
Jediná a poslední šance jak si zde znova zahrát je ta, že si koupíš originální hru. Stojí to ani ne 250,-.

SamKy
08-03-13, 13:34
To si mám platit za hru za to že někdo dostane, nahlásí mě že mám WH a vy mu to jentak věříte?? Já ty dokumenty neviděl....třeba bych vám tu situaci vysvětlil ale vy ne.....vy prostě dáte ban za něco co někdo neudělal....fakt tohle není normální...!

matis
08-03-13, 13:39
To si mám platit za hru za to že někdo dostane, nahlásí mě že mám WH a vy mu to jentak věříte?? Já ty dokumenty neviděl....třeba bych vám tu situaci vysvětlil ale vy ne.....vy prostě dáte ban za něco co někdo neudělal....fakt tohle není normální...!

si ozaj tak blby, alebo to nevies pochopit? na tych zaznamoch jasne vidno WH, tu nieje co vysvetlovat ani riesit...pozri si najprv tie dema a potom sa mozme bavit...

SamKy
08-03-13, 13:44
asi jak OMG když ty dementní dema nejdou spustit!!! to hoďte na youtube ;)) aŤ se podívají všichni a řeknou svůj názor ne?? :)

Mr.Hol
08-03-13, 14:01
Samozrejme ze spustit jdou, jen to chce trosku hledat a premyslet (treba by pomohlo: google: "jak spustit demo v cs 1.6"): soubory si stahnes a vlozis do slozky cstrike - dal zapnes hru, otevres konzoli (klavesa pod ESC) a napises viewdemo nazevdemakteresivlozildoslozkycsrike a mas vystarane!

SamKy
08-03-13, 14:11
Nefunguje to ;) ale jak myslíte ;) kašlu na vás ;)

Bezdak
08-03-13, 14:22
Od Vojty.

Hlásil jsem tě já, už od mapy aim_dgl jsi byl jasnej tak se nevymlouvej. Tady máš video z YT protože jsi asi kripl a nedokážeš přehrát demo podle jasných instrukcí. Hlásil jsem tě já, už od mapy aim_dgl jsi byl jasnej tak se nevymlouvej. Tady máš video z YT protože jsi asi kripl a nedokážeš přehrát demo podle jasných instrukcí.

http://www.youtube.com/watch?v=usmw9IJlcoI&feature=youtu.be

ZEUS
08-03-13, 14:27
áááááá tak ty seš jasnej :D :D :D :D :D

tyger103
08-03-13, 17:35
Děkuji Vojtovi,poprosil jsem ho ještě včera na tabletu,jestli by to nemohl sem nějak dostat co nejrychleji.Na aim_dgl jsem demo neviděl,stačilo mi to druhé.Já vím,že na aimu se střílí skrz bedny jak o závod,ale ty víš naprosto s jistotou za kterými a vůbec se neobtěžuješ střílet do jiných.