PDA

Zobrazit normální verzi : Zmeny tykajuce sa Zombie 1/2



grEy
20-07-11, 17:14
Zdravim
mam tu par zmien, ktore by sa tykali zombie 1 a 2. Prejdem rovno k veci:
- Bonusove veci ako sialenstvo, infekcak, protilatka,.. u zombie by sa kupovali za body a aj za expy. Namiesto vymeny bodov za expy by sa zaviedla vymena expov za body. V praxi to znamena, ze clovek bude moct vyuzit pri hre za zombie aj expy, aj body, avsak ziskane expy bude moct vyuzit iba za zombie. Priklad: Sialenstvo stoji 20 bodov, avsak da sa zakupit aj za 2000expov. Expy sa vsak na body premenit nedaju, presne naopak ano.
- Frost zombie dokaze po zmrazeni nakazit cloveka. Vyrazne to pomoze proti lovu a frost dostane o nieco sirsie vyuzitie.
- Ked chce dat niekto dane kolo protilatku, tak musi nakazit aspon X ludi. Namiesto X navrhujem 2-5 ludi, o tom sa moze este diskutovat.
Napiste, ci so zmenami suhlasite a snad to Kotel zmeni. Od zmien ocakavam to, ze ludia budu viac hravat za zombie a nebudu len stat na mieste, a nechat do seba strielat, aby si nasetrili expy a mohli ich premenit na body (ktore mimochodom aj tak vyuziju za ludi), a menej lovu vdaka uprave frost zombie.

BUBEN
20-07-11, 17:50
Líbí se mě ten návrh s protilátkou. Dal bych to na 2-3 lidi. 5 lidí je fuška nakazit kor když je rozjeta mapa. Protilátka by byla něco jako za odměnu. Snad by to lidi více motivovalo házet inf. Já bych rozšířil vícenásobnou infekci. Místo 4 lidí bych dal 6-8.

Shinigami
20-07-11, 19:05
Ta vicenasobna infekcia by sa mala upravit jak pisal Buben. To co pisal grEy, pridal by som tam este, ak zombii seka do hraca ziskava za jednu ranu 50 XP, cize pokial bude stale bindovat a nenakazi ho ziska aspon nejaky ten XP. A infecak povolit aspon 2x za kolo pretoze ked ho hodi niekto zle alebo sa nepodari (ze ho zabiju kym ho stihne hodit) aby sa dal hodit este jeden. A aj preto ze rad hadzem infecak na tych co maju MG a BZ pretoze silenstvi je nanich strata b. A taky to silenstvi zrusit ten cas co sa nemoze pouzivat lebo to nedava smysel niektore kempy su dost dlhe a ked dam 1 silenstvi tak pridem asi do polky a ked chcem dat druhe tak mi to napise ze je moc brzy. Pac toto je blbost pretoze naco potom davam to prve silenstvi ked all utecu dozadu a nic mi to nepomoze. (Vsetko toto su len napady .....)

72 Virgins
21-07-11, 01:17
S tou vícenásobnou nesouhlasim. Souhlasil bych dřív, jenže ted maj zm ochranu tuším kolem 20s na granáty a bazuky, takže maj čas se rozmnožit a lidi nemaj ani omylem šanci je zastavit. nesouhlasim ani s těma bodama za expy apod. příliš by se hra komplikovala a lidi maj rádi jednoduchý věci. Dyť si ani neuměj vzít zombika podle vhodnosti situace. Natož, natož aby spravovali dvojí bodovej systém. S anti bych souhlasil, je strašný, že kolikrát je pět zm a oni místo aby dali šílenství do kempu a nadělali další zm tak si daj anti. Ono ze začátku mapy at dáte šílenství kamkovliv dva tři lidi nakazíte a společně s body a xp vám stejně na anti zůstane. Bohužel většina lidí to neví. Určitě by to chtělo 2 nakažený jinak anti nebude. Jinak sám kolikrát když dostanu inekčákem a jsem jedinej nakaženej v kempu tak si dám okamžitě anti a posbírám svou bz a mg takže jako by se nic nestalo. Po normálním běžném nakažení si anti hned dát nemůžete, ale po infekčáku si můžete za vteřinu hned anti dát.

ZombieBot
21-07-11, 01:32
S tou vícenásobnou nesouhlasim. Souhlasil bych dřív, jenže ted maj zm ochranu tuším kolem 20s na granáty a bazuky, takže maj čas se rozmnožit a lidi nemaj ani omylem šanci je zastavit. nesouhlasim ani s těma bodama za expy apod. příliš by se hra komplikovala a lidi maj rádi jednoduchý věci. Dyť si ani neuměj vzít zombika podle vhodnosti situace. Natož, natož aby spravovali dvojí bodovej systém. S anti bych souhlasil, je strašný, že kolikrát je pět zm a oni místo aby dali šílenství do kempu a nadělali další zm tak si daj anti. Ono ze začátku mapy at dáte šílenství kamkovliv dva tři lidi nakazíte a společně s body a xp vám stejně na anti zůstane. Bohužel většina lidí to neví. Určitě by to chtělo 2 nakažený jinak anti nebude. Jinak sám kolikrát když dostanu inekčákem a jsem jedinej nakaženej v kempu tak si dám okamžitě anti a posbírám svou bz a mg takže jako by se nic nestalo. Po normálním běžném nakažení si anti hned dát nemůžete, ale po infekčáku si můžete za vteřinu hned anti dát.

Nebejval limit nato, než si můžeš dát anti po nakažení? =)

BUBEN
21-07-11, 10:22
Souhlasím s Virginem, že hráči mají problém si zvolit zm, natož hrát dva bodové systémy. I přes to já bych zrušil převádění exp. na body. Když ty body exp za zm, tak at to zase využijou za zm. Jenom by se tam přidala nabídka šílenství za 2000 exp. Pokud by bylo místo, rozšířilo by se to na více věcí. Hráči by dávali šílenství a hra by dostala spád.

grEy
21-07-11, 10:33
Teraz je to nastavene tak, ze ked da niekto sialenstvo je to nicive len preto, ze skoro nikto nepouziva sialnestvo. Viete co robia hraci ked su zombie? Su AFK, pripadne chodia do kempov a nechaju do seba palit strely aby mali expy a mohli ich premenit na body (ktore aj tak vyuziju za ludi). Toto sa im nezda komplikovane, ze? Virgins sam hovoris, ze ludia nevedia hrat za zombie, ale to je len kamuflaz, pretoze im je jedno, akeho zombie si zoberu. Oni nehraju za zombie, oni to beru ako nahravanie bodov na hru pre ludi. Aj ty to z casti urcite tak beres, akurat ze ty sa popri "expeni" snazis nakazit ludi, avsak expy, ktore maju byt vyuzite na vylepsenie zombie su vyuzite na boj proti nim. To je ta hlupost a nejsom jediny, kto si to mysli. Elita hracov zo serveru odchadza, pretoze ich nebavi stat v kempe a strielat do zombie, ktory aj ked sa k nim priblizite stoja a nic nerobia, mozno vas raz seknu. Taka je, bohuzial, realita.

Pavucina
21-07-11, 23:38
Pravdu ma tak nejak kazdy :), zacina tam byt nuda(jak psal grey), proto jsem se tam taky nevratil naplno a hraju spis neco jinyho, ale na druhou stranu, jak psal virgins, lidi jsou tupy a nechapou zakladni princip, natoz jim davat slozity system nakupu.
Ale rozhodne anti povolit po nejake zasluze.

Kotel
22-07-11, 00:32
Upravim to.

72 Virgins
22-07-11, 05:49
Možná to hrajem příliš dlouho a nemáme ten správnej odstup abychom to hodnotili.... Co se mi líbí je jak psal buben místo za 1000 xp 10 bodů dát za 2000 xp šílenství. Já si stejně xp po vytůnění zm převádím na body a ty pak využívám na šílenství nebo infekčák. Je tu ale problém, že si nahrabeš jako první zombie třebas 3500 bodů (stává se mi to často) a pak už zombie nikdy nejsem, takže by to bylo pro mě mrhání xp, když bych nemohl si je převést na body.
No já ted stejně častěji vařim DM. Protože i já potřebuju pauzu od zombiků. Já se smířím s jakýmkoliv nastavením a dokážu se mu přizpůsobit. Ale pořád mám v hlavě při změnách "A co ta změna bude znamenat pro ty slabší hráče?". Jo? Nejvíc za poslední dobu mě štve ta změna na 100 bodů ze 70ti je to plus jen pro silný hráče. Ti slabší maj co dělat si našetřit 30 bodů, takže tahle změna se dotkla jen těch hodně zkušených a pro slabé přínos neměla. Ti slabší si neušetřili ani 70 natož 100. No a ti silní pak mohou v pohodě kamarádům kupovat MG a BZ no a pak je jich na mapě příliš mnoho.


V poslední době jsem přemejšlel o autošílenství. Ono to bylo přehnaně nastavené a odpor byl hlavně kvůli tomu, že to bylo plnohodnotné šílenství. Co kdyby ale autošílenství bylo dlouhé jen vteřinu s možnou minimální náhodou třebas 0,25%. Určitě by vzniklo hodně zajímavých situací a možných taktizování v roli zombíka.

grEy
22-07-11, 10:09
Virgins: Ved aj ja som pisal , ze by bolo sialenstvo za 2000exp. :D Nic komplikovane by na tom nebolo, akurat by sa pridalo k bonusovym veciam u zombie pridaly "ceny" v expoch, cize sialenstvo 20bodov / 2000exp, infekcak 35bodov / 3500exp, protilatka 20bodov / 2000 exp, broucci 20bodov / 2000exp. Pri vylepseniach za exp by bolo 1000exp za 10 bodov. (aj ked toto by som nedaval, pretoze niekto si zarobi 100bodov za cloveka uplne jednoducho a za zombie to bude niciva sila)

Kotel: Mohol by si este upravit to, co pisal Shinigami? Ze za zombie bude pridavat expy (nie body) ked budes do niekoho sekat a uberat mu vestu aj ked ho nenakazis.

BUBEN
22-07-11, 10:12
Je potřeba více motivovat hrál za zm. Hráč má 100, ale celou mapu se jen fláká, nedá ani jedno šíleství. Příští mapu si koupí full a jede na fragy. Včera jsem hrál toronto_v2 a při vícenásobné nebyl nikdo, kdo by měl více jak 6 fragů. Je jasné, že nemají body a kolo se moc nerozjíždí. Chtělo by to nastavit, aby to sebou vzalo i některého hráče z vršku tabulky, který má BODY.

grEy
22-07-11, 10:14
To, ze "spinavu" pracu bude za tych slabsich robit niekto silnejsi sa to nikdy nenaucia. Skusime to tak, ako som to napisal a uvidime, ci sa to aspon trosku zmeni. Co povies? Ak ne, tak este nieco vymyslime.

BUBEN
22-07-11, 10:55
Podle mě tohe není argument. Pokud se to chce někdo naučit, tak to odkouká od těch lepších. Já jsem taky tak začínal. Co tady padlo bych nasadil do hry a uvidíme.

Pavucina
22-07-11, 11:38
Aby to bralo do vicenasobne hrace nahore v tabulce je dobre, ale kdyz si to vemu ze svoji strany, tak by me to totalne nasralo, kdyby me to vzalo automaticky, a to si myslim kazdyho.

A pak jednoznacny navrh odeme. Hranice bodu na 70, jako bylo drive. To si myslim ze podpori kazdy z nas.

Kotel
22-07-11, 12:30
Tak jo. Za kazdy zasah lidi dostava zombie 10 exp. Body se uz nedaji koupit. Zombie muze kupovat veci za body i za exp. Pokud ma dostatek exp, koupi se vec za exp, jinak za body. Cena za exp = cena za body * 50

grEy
22-07-11, 12:32
Ako to myslis cena za body * 50? Ved predtym bolo 10 bodov za 1000exp, takze sialenstvo, ktore stoji 20 bodov by malo stat 2000exp. Alebo je to takto a zle som pochopil tomu * 50?
EDIT: Upravil by si toho frosta?

Kotel
22-07-11, 12:45
Silenstvi za 20 bodu stoji 20*50 = 1000 exp. Nakazeni ve frostu by bylo nevyvazene. Zatim zmrazeni snizi armor o 10. Lov se musi resit jinak.

72 Virgins
22-07-11, 13:51
Lov už není takový problém jako dřív a ted když je cena broučků za 1000 xp tak bude ještě menším problémem. Já na lovce klidně koupim dvě sady a nebudu určitě sám. To snížení na 70 bodu je taky plus proti lovům lidi ted nebudou kupovat houfně kamarádům mg a bz, ale budou více šetřit. XP za hity do soupeře určitě super.
Celkem vítám po dlouhé době sérii rozumných a dobrých vylepšení. Je vidět, že pokud si o tom popovídáme, ve více lidech, že dokážeme najít společnou reč pro úpravy a tak by to mělo být i do budoucna.

O jednu změnu bych ale přeci jen poprosil. Ta časová doba, po kterou nejde použít frost a napalm je příliš dlouhá. Maximálně by měla být ta délka do 8 sekund ne více prostě proto, že slabší hráči nedokáží přežít a jsou příliš často zombie, což by je od hry určitě odradilo.

grEy
22-07-11, 14:02
Co nastavit to tak, aby po 8 sekundach mohli granaty hadzat len ti, co nemaju bazooku? Neodradzalo by to slabsich hracov a silnejsim by to snad tak nevadilo.

BUBEN
22-07-11, 14:04
Já bych to dal jak na bazuku tak minigun. Myslím si, že to stejně moc nepomůže. Pokud mám B tak mě je nějaký frost volný.

Shinigami
22-07-11, 14:29
Teraz som tam bol pozriet tie veci za zm, silenstvi 1000 XP ? To bude super masakr :). Ten napad s autosilenstvim je dobrej mne sa to tam pacilo ked to tam bolo. Bola aspon zabava i kdyz som bol zm aj ja nekdy. Tieto zmeny su urcite dobre ale taky by som uvital toho Frosta, protilatku, a vicenasobnu aby tam bolo aspon tych 5 ludi na vicenasobnej. Mne osobne bavi hrat vic zm ako ludi protoze za ludi je to nuda ked je tam nekto ako Virgins alebo grEy sa bijete o score. A Virgins, lovit sa bude vzdy, jednou sa s tym zacalo uz to nikdy neskonci. Ten Frost pokial ludia nebudu vychadzat za LM tak im nic neudela tak nevidim problem kto by potom siel lovit musel by byt blazon. A navise vesta by sa dala kupovat aj tak. Len by ste to mohly skratit na 2 sekundy to zmrazenie.

BUBEN
22-07-11, 16:41
Já bych zrychlil boomra. Je asi nejpomalejší zm a mnohdy se asi nedostane před kemp kvůli málo HP. Dále bych vrátil 1 bod za oslepení 2 hráčů. To by hodně pomohlo proti lovu.

72 Virgins
22-07-11, 16:44
Na zm je chyba, nakazil jsem asi 8 lidi a stále si nemůzu dat anti! Prosím o rychlou opravu

BUBEN
22-07-11, 16:44
Tak si chvíli zahraješ za zm, to ti prospěje ..xD

72 Virgins
22-07-11, 17:12
ne kvuli me trubko :)

Pavucina
22-07-11, 20:35
Vsimli jste si ze, kazda uprava je 10x prisnejsi nez by clovek chtel ? :D

Shinigami
22-07-11, 21:13
No, bol som na zombie. Je to tam super :) ZM vyhrali kazde kolo ktore som siel za zm, taky som si vsimol ze hraci davali sialenstva dost casto to ich asi nutia tie XP. Kedze ich teraz nemozu premienat davaju silenstvi, inf, broukov a tak dal. Hra bola asi tak (nebol tam ziadny skusenejsi hrac ) kazde kolo vyhrali zm pokial som sa nerozhodol ze ostanem za cloveka ako nahle som bol clovek ako keby sa to nehybe. Nakazenych bolo asi 15 zm a nic viac ked som bol ja furt vyhravali zm. Az tam pojde nekto skuseny napiste mi to niekde, chcem ist skusit silu zm ked tam bude nekto skuseny aby som vedel posudit ci sme zombie nedali moc velku vyhodu.

grEy
22-07-11, 21:34
Treba zdvojnasobit cenu veci za exp pre zombie, toto je fakt moc lacne.

Shinigami
22-07-11, 22:39
Tak zober si ze 70 b som nasporil do 20 s. Ak by sa XP sporili tak isto rychlo tak ok zdvojnasobte to ale nesporia. Nasporit XP je tazke nakazit nekoho alebo nechat do seba strielat hodinu. Pak je konec mapy a nemas nic. Podla mna tie XP su teraz v pohode. Rikam musim to vyskusat pri skill hracovy a to autosilnestvi uvazujte :D

grEy
22-07-11, 22:46
Ne, teraz je to fakt moc lacne, poprosim Kotla o mensiu upravu.

Shinigami
22-07-11, 22:54
Sry. Pokial viem ani si tam nebol len si kukol ako sa veci maju a ostatne si precital tu a usudzujes ze je to moc. Promin v tomto s tebou nesuhlasim. Pod si zahrat take 2 mapy pokial budu vyhravat zombie tak mas pravdu. Ale pokial tam bude niekto kto to umi nemas sancu ani keby silenstvi stoji 10 b a 500 XP ...
Ked tam pojdes pisni na skype.

BUBEN
22-07-11, 23:31
Proč mají zm mín HP? Bhopak ma 2000 hp, dit měl 2800. To se nedá hrát. Když začíná kolo, tak mě utáhnu dva lidi. Já se k nim ani nedostanu. Nemusí pokládat ani minu.

Kotel
22-07-11, 23:33
Zombie maji hp podle mapy. Na jake mape se hralo?

BUBEN
22-07-11, 23:34
zm_toronto_star. Na téhle mapě by měl být průměr 4000. Na mapě je dost kempů a je velká. Patří k těm náročnějším pro ZM.

BUBEN
22-07-11, 23:38
Jinak bych chtěl pochválit ty změny. Viděl jsem více šílentví a hra měla spád.

Shinigami
22-07-11, 23:42
Jo je to ted dobre. Toronto_star sa neda hrat je tam armor zadarmo neviem ako to je teraz po zmenach ale nedala sa hrat kazdy BZ MG a lovilo sa jak o zivot a ten armor zadarmo to je proste nehratelne. Ked sa uz zm nedaju zmrazit a na zaciatku neplati BZ daj im viac hp na all mapach protoze sa hral Toxic_Haus_2 ci tak nejak a stale BZ. Spawnol som sa a hned mrtvi lebo niekto strelil BZ na opacnom konci sa to nedalo. Keby tam zvisis hp alebo rovno vsade.

Kotel
23-07-11, 01:39
Hp se musi nastavit na kazdy mape zvlast. Kazda je jinak vyrovnana.

Larodar56
23-07-11, 01:50
Všechno jsem nečetl, tak se nedivte. K těm expům a bodům: Nechat jak to je a přidat i ten opačný návrh - klasicky 10 bodů za 1000 XP a i naopak jak jste navrhovali.

72 Virgins
23-07-11, 07:28
Xp prošli velkou změnou shinigami jdou mnohem rychleji nahoru, než dřív, žo už bylo opraveno před dvěma měsíci. Myslim, že v tomhle je to nastavený dobře a + tedka Kotel dal i xp za to, že do živýho praštíš. Ten kdo se snaží má XP dost.
Jinak mě se to líbí jak to kotel nastavil i stou cenou za šílenství hra má spád.

grEy
23-07-11, 10:13
Ok Shinigami, ty to chces len preto, ze ta to bavi za zm a nehovor ze ne, lebo ja o tom viem viac ako hocikto iny a ty to dobre vies. Nechajte to takto, ale teraz slabsi hraci nemaju ziadnu sancu. Navrhoval som obratenie bodov za expy (expy za body) len preto, aby sa viac hralo za zombie.

72 Virgins
23-07-11, 10:56
Škoda, že jsou ted ty služby za xp tak drahý...... mohlo to aspoň chvilku zůstat, abychom si mohli udělat obrázek jak a dobře to je/není nastavené.

grEy
23-07-11, 10:58
Uz je to zmenene?

BUBEN
23-07-11, 11:59
Jen bych se chtěl zeptat na ty HP u ZM. Je někde nějaká tabulka, kde by bylo vidět počet HP a mapa? Jestli neni tak to začnu mapovat.

72 Virgins
23-07-11, 12:16
Uz je to zmenene?

Bohužel.

Shinigami
23-07-11, 13:59
Ako vidim nic sa nezmenilo je to tam tak isto ako ked som si XP premienal za body. Bohuzial no v tedy tam bola aspon ta vyhoda ze za XP to bolo o polovicu lacnejsie. grEy ja viem ze sa v tom vyznas a mas pravdu za zm ma to bavi viac protoze za ludi je to uz nuda. Ale ja tam hravam porad aspon 2 mapy za den, zatial co teba som tam nevidel odohrat mapu asi tyzden. Slabsi hraci sa to nenaucia hrat tym ze budu cumiet na 5 zm, ktore bude lovit partia ludi s MG a BZ. Jak rikal Buben musia sa pozerat na tych co to vedia, a nabindovat si armor samozrejme. Mna ta hra bavila uplne najviac za ludi ked zm prezili aj 3 LM. Nedalo sa to pre ludi ale bola to konecne sranda. Toto co je teraz ze silenstvi nestoji 20b ale 10b (iba za XP), je podla mna dobre. Protoze rikajte si co chcete XP sa sporia omnoho tazsie ako b. A ano XP idu rychlo to mas pravdu, ale len ked mas zm na full a to kym da obycajny hrac je koniec 4 map.

grEy
23-07-11, 14:07
Mas pravdu, tyzden som tam nebol, vsak som bol u vas. :D
Teraz je to dobre, nikto tu nepisal o zlacneni sialenstva a ani o nicom podobnom, navrhoval som len prehodenie kupy bodov a expov naopak, ako to bolo doteraz. Expy sa sporia tazsie, ale vzdy to bolo tak, ze 10 bodov = 1000 expov, tak nerozumiem, preco by sa to malo zlacniet (chapem ze ludia neustale lovia, ale preto som pisal tu zmenu u frosta, ktora sa bohuzial presadit nepodarila). Pokial je prvy zombie (pripadne vo viacnasobnej infekcii) niekto z elity, tak ludia maju mizivu sancu prezit. Suhlasim, ze pre ludi by mal byt problem prezit, o tom predsa zombie je, avsak u normalneho zombie a u zombie, ktory pouzije sialenstvo je strasne velka medzera, kedze zombie ako taky je pomerne slaby a sialenstvom sa stava nesmrtelny. Mne osobne sa paci, ked je zombie silnejsi, rychlejsi a sialenstvo mu pomoze len z casti. Nechcem aby bolo sialenstvo maximalne nicive a stalo ubohych 1000 expov.

Shinigami
23-07-11, 20:30
To jo, silenstvi je nicive ale slabsi hraci nato nikdy nenasporia. Ja myslim ze by ich to bavilo za zombie keby vedia ako davat sialenstvo, inf, broukov. Ta radost ked nekoho nakazis a on sa rozplace, na nezaplatenie. XP sa sporia omnoho pomalsie ako body takze ted uvazuj naco ta zmena bola dobra. Ked sa nic nezmenilo za XP teraz nekupis sialenstvo ani inf lebo je to drahe kym nato nasporis cez XP tak sa skonci mapa. to radsej budem chodit za cloveka sporit body a pak ich pouzijem za zombie. Pretoze sporit celu mapu XP na jeden inf, to nik nebude. Mne se to libilo tak ako to bolo v tedy. Mal si si to ist zahrat :) Pacilo by sa to aj tebe.

grEy
23-07-11, 20:33
???
Pokial viem, tak ked nemas dostatok EXP, tak to mozes kupit aj za body, takze nechapem o com hovoris. :)

Shinigami
23-07-11, 20:53
Ze tieto zmeny nic nepomohli pretoze je to to iste za XP kym nekto naspori na inf tak skonci mapa. Vlastne to nemuselo ani byt je to to iste da sa to kupit prakticky len za body

grEy
23-07-11, 20:57
Ja som to navrhoval len preto, aby hraci nezneuzivali zombie ako zarobok bodov pre hranie za cloveka. Uz len to je velka zmena, ze pokial niekoho nenakazis tak si proste body nezarobis a zas je len na tebe, ci ich vyuzijes za ludi alebo za zombie. Myslim ze som nad tym rozmyslal a nenavrhoval by som tieto zmeny keby viem, ze je to zbytocnost. Naozaj dufam, ze hraci zacnu hravat viac za zombie a snazit sa.

Shinigami
23-07-11, 21:02
Mas pravdu nejde provod XP na b to si psal uz davno ale uplatnilo sa to az ted a krom toho sa nic nove nezmenilo. Hravaj tam tak casto ako ja a pak mi pis jak su zombie silne ze silenstvi je moc za 1000 XP. Krom toho asi nic viac nepomohlo a hracov teraz uz asi vobec nebavi hrat za zombie, lebo si uz ani tie body na cloveka nemozu previest takze ted uz budu fakt iba AFK.

grEy
23-07-11, 21:10
To je ich chyba, ani jednym sposobom sa nenaucia hrat za zombie a vyhravat (cize sporit body). Chces mi povedat ze je lepsie ked do seba nechavaju strielat a tym padom maju body pre hranie za ludi, a ty, co do nich strielaju maju takisto prisun bodov?

Shinigami
23-07-11, 21:19
Jo ziskavaju obe strany ted to bude asi takhle: Nikde nikto budes v kempe nik ti tam neprijde naco by aj chodil? nic s teba nema lebo to vies a nenakazi ta. Takze budes 4 minuty cakat a prijdu ti tam za celu mapu asi 4 zombie a ty budes happy ze aspon neco. Doted tam aspon chodili sporit body, a ty si mal score a taky body. No ak v tom teraz vidis vyhodu ze tam budes 3 minuty stat tak pak mas pravdu ty.

grEy
23-07-11, 21:22
Pokial sa ti zmeny nepacili, mal si byt proti nim. Zmenilo sa to a pokial to bude tak, ako hovoris, tak sa to zmeni naspet. Zatial sa o tom nebavme, uvidime ako sa to vyvinie.

Shinigami
24-07-11, 00:16
Ne len som cakal ze v tych XP ostane taka vyhoda aka je ze sice sa tazsie zbieraju ale bude to lacnejsie.
Nic menej ted sem tam hral pres 2 mapy, spolu s Pavucinou. Kazde kolo co sme isli oba za zombie sme aj vyhrali. Ked sa jeden s nas rozhodol prezit tak aj prezil.
Mapa zm_Anthrax (chvalim inac) dnes som tam siel za zombie ked som prisiel na 2 kolo ci tak nejak medzi prvni mnel pres 200 score. Aj tak som nakazil vsetkych kazde kolo ale ked som sa rozhodol ze dam protilatku prezil som a davaly sialenstva ako o zivot. Asi 3x som bol posledny.
Podla mna to teraz moze ostat len poprosim kotla aby tam vratil 1000XP=10b alebo 10b=1000XP pretoze mi to nikdy nevislo mal som vzdy 14 b a 1600 XP ani jedno ani druhe predtym by som si to premenil a mal by som na silenstvi. Tak keby to zmeni bolo by dobre.

grEy
24-07-11, 00:21
Tak, tak. Kombinacia by bola strasne zlozita, takze by som navrhoval vymenu 10 bodov (das) za 1000 expov (dostanes)

Shinigami
24-07-11, 00:24
Jo ja taky, dufajme ze to kotel schvali. Ted uz len cakat kym precte tieto nudne posty:)

Pavucina
24-07-11, 21:58
Je to docela zajimave peklo, kdybych to chtel takhle zvyhodnit pro zkusene hrace za zm pred par mesici, byl bych poslan do prdele a zesmesnen nakou "chytrou" hlaskou ze strany virginse.
Ano tak první š kola je problem ze je malo XP i malo bodu a neda se poradne nic udelat, ale 4. kolo uz je oboui veci dost a lidi dostavaji na frak, ale dobry hrac muze prezit, coz podporuje velmi vysoke skore u toho jedince co je schopen, mozna proto se tento napad libi.
Na druhou stranu co jsem videl, tak to lidi celkem stvalo ze nevydrzi chvilku hrat za zm.

grEy
24-07-11, 22:06
Bohuzial, budu si musiet zacat zvykat.

Pavucina
24-07-11, 23:47
A koho a na co presne to bylo mysleno ?

72 Virgins
24-07-11, 23:56
Je to docela zajimave peklo, kdybych to chtel takhle zvyhodnit pro zkusene hrace za zm pred par mesici, byl bych poslan do prdele a zesmesnen nakou "chytrou" hlaskou ze strany virginse.

Trapný urážky jsou spíš tvoje doména. Už jsem ti to říkal, hloupý nápady prostě nepodpořím i kdyby ses zbláznil. Musíš myslet na hru jako celek a ne jen na sebe. Musíš si položit otázku např. "co udělá omezení bindu slabším hráčům?" Ne takovou otázku si nepoložíš a tak tě taky nikdy nepodpořim. Leda bys myslel i na ně.. ale to se ještě nestalo. Tak jsem klidnej.

Shinigami
25-07-11, 00:03
Virgins, obmedzenie bindu pre slabsich hracov neznamena uplne nic. Nemaju ho nabindovany uskodi to tebe, mne, grEyovi, ale nie slabsim hracom ty budu radi ze nekoho nakazia. Inac som zato aby sa bind obmedzil na kazdych 5 sekund.

BUBEN
25-07-11, 00:14
Omezeni bindu rozhodně nepomůže slabším hráčům. Omezení už tu jednou bylo a po chvíli se zrušilo. Slabší hráči s tím neumí hrát a pomůže to jen silnějším v tom, že bude více ZM a více fragů.

Shinigami
25-07-11, 00:23
Ved slabsi hraci ani nevedia co je to bind. Ak myslite tych slabsich hracov s Virginsem, teba a Virginsa tak ano to vam neprospeje. Nerikam ze nebindujem ale pokial mas 70 b a bind pod "F" alebo pod "T" tak je to neporazitelne. Pokial nedas silnestvi alebo inf. Inf staci jeden ale silenstvi nepomoze jedno. Slabsi hraci nebinduju a ani nemaju tolko bodov aby bindovali. A ty co nato maju body alebo rozum nabindovat to tak to nepovazujem za slabsich hracov.

72 Virgins
25-07-11, 11:37
Shinigami oni vedi co to je dokonce jim to i vypisuje jak si to nabindovat. Problem je ten, že slabší hráči už maj teď problém přežít a jak píše správně buben bude to jen plus pro silný hráče, že budou mít více obětí. Já použiju bind dvakrát za sebou jednou dvakrát za mapu. Protože vim jak se vyhnout šílenství a dokážu šílenství přežít i s jednou vestou. Ty slabší hráči maj problém vůbec vyrovnat se s panikou a pak je pro ně koupení vesty jedinou možností. No a když nakazej mě nakazim jednoho dalšího a dám si někam prostě anti. Vesta je prostě základ bez kterýho se přežít nedá, takže to prostě lidem nemůžeš omezovat. Pokud ti jde 3-4 šílenství za sebou je bind nutnej a ty máš právo mít šanci na přežití (vyjma infekčáku) pokud ti tu šanci někdo vezme nějakym hloupym limitem tak neumřeš vlastní vinou, ale jen kvůli někomu, kterýmu se líp hraje za ZM.
Už několikrát jsem tu lidem dokazoval, že prostě jde každou mapu aby vyhráli ZM. Prostě jsem hrál za ZM a ničil je kemp od kempu. Prostě to jde hrát dobře za ZM a lidi pokud se to nechtěj naučit a radši si vezmou jupm zombie a místo hraní dělaj psí kusy.. jejich problém.

Kotel
25-07-11, 11:48
Zombie jsou dost silne. Dalsi boosty se nechystaji. Maximalne uprava cen itemu za expy.

Pavucina
25-07-11, 13:52
Omezeni bindu rozhodně nepomůže slabším hráčům. Omezení už tu jednou bylo a po chvíli se zrušilo. Slabší hráči s tím neumí hrát a pomůže to jen silnějším v tom, že bude více ZM a více fragů.

Bylo tu asi na 124314s nebo kolik to bylo, to je pak jasny ze se zrusilo...

Pavucina
25-07-11, 13:55
Trapný urážky jsou spíš tvoje doména. Už jsem ti to říkal, hloupý nápady prostě nepodpořím i kdyby ses zbláznil. Musíš myslet na hru jako celek a ne jen na sebe. Musíš si položit otázku např. "co udělá omezení bindu slabším hráčům?" Ne takovou otázku si nepoložíš a tak tě taky nikdy nepodpořim. Leda bys myslel i na ně.. ale to se ještě nestalo. Tak jsem klidnej.
Nebudu se s tebou hadat, o urazkach si staci precist starsi posty, jestli tu jeste jsou. A jediny na co jsem nemyslel bylo tvoje skore, proto si to nikdy nechtel podporit.

BUBEN
25-07-11, 20:10
Chci se zeptat na HP u zm. BOOMR ma 700 HP. To neni šance ani dojít před kemp. Když se hrala zm_nuke tak tam nebyl žádný kemp a bylo tam 600HP. Nechápu proč mají zm tak málo HP. Boomr by měl mít základ 2000 HP na všech mapách. CT mají hroznou výhodu.

chmod a+x /bin/laden
26-07-11, 08:04
Chci se zeptat na HP u zm. BOOMR ma 700 HP. To neni šance ani dojít před kemp. Když se hrala zm_nuke tak tam nebyl žádný kemp a bylo tam 600HP. Nechápu proč mají zm tak málo HP. Boomr by měl mít základ 2000 HP na všech mapách. CT mají hroznou výhodu.
To je Zombie Hard server, tady se debatuje o ZM1 a ZM2

3k a Jerry
26-07-11, 08:59
Chmode to už neni pouze na hardu, co jsem viděl tak to bylo i na Zombie 2..
Nechápu proč se snížili životy Nemesise a ostatních zombii, když si lamky stěžovali že néni možné někoho nakazit ..
Jediný kdo je zesílený je Frost a ostatním se ubrali životy což nechápu.
Ale stejně vás moje bláboli nezajímaj...

chmod a+x /bin/laden
26-07-11, 09:50
Nehrál jsem tu jen chvíli a už takové masité změny... ale Kotel asi ví proč to provádí.


na co proboha boomer potřebuje 2000hp? Získává přece body oslepováním, ne nákazou. Já to vnímám naopak - boomer aspoň dřív umře, dřív oslepí hráče a dřív se respawnuje, a tím pádem stihne za kolo víc oslepení, než kdyby měl hp jako Tank. Pokud chceš víc hp, hraj třeba za bunnyhopa
píšeš o zm_nuke bez kempu - to je přece klasický de_nuke, a ten je jen na Zombie Hard. Na ZM2 je v listmaps vypsaný jen zm_nuke_kamp, mapa s kempama.
u frosta jsem nezaznamenal nic nového, kromě jeho skinu, nikdy jsem za něj nehrával, kolik dřív míval hp/damage?

Opravdová změna, co jsem zaznamenal, je zrušení nákupu bodů za xp. Nic ti teda nebrání si za xp kupovat vylepšení pro zombie a pak u svého boomera budeš mít třeba 1700hp. A navíc šílenství je teď levnější o polovinu, no nekup to...

EDIT:

když si lamky stěžovali že néni možné někoho nakazit ..
Aspoň teď zombie musí víc přemýšlet a pokoušet se spolupracovat. To je jen dobře.

3k a Jerry
26-07-11, 10:23
CH: Frost má ješte to vylepšení, že když tě zmrazíí tak ti veme 10 armoru a pokud se nemýlím tak i mirné zvýšení HP.
S tím boomerem stebou souhlasím, že jeho hlavním cílem je co nejdříve vybouchnout, takže u něj s ubraním HP souhlasím..
Ale když má třeba neviditelný zombie jen 1200 HP tak ani nikoho nenakazíš, protože tě roztřílí dva hráči s galilem.


Když se hrala zm_nuke tak tam nebyl žádný kemp
Sis nějak spletl ne ? To je de_nuke..

A co se týče toho XP, tak to se mi moc nelíbí ubrali M-6-5 [10 bodu za 1000 xp ] a přidalo se místo teho za všechny Zombi bonusi XP..A přece, když si chtěl tak sis kupil za XP body a mohl si dat silenstvi a nebo si je nechat .. Což mě připadalo užitečnější..

Kotel
26-07-11, 11:01
HP u zombie jsem neměnil, to bude nějaká chyba. Mají na všech mapách málo?

grEy
26-07-11, 11:10
A co se týče toho XP, tak to se mi moc nelíbí ubrali M-6-5 [10 bodu za 1000 xp ] a přidalo se místo teho za všechny Zombi bonusi XP..A přece, když si chtěl tak sis kupil za XP body a mohl si dat silenstvi a nebo si je nechat .. Což mě připadalo užitečnější..
Expy premenene na body vyuzil za zombie len malokto a teraz budu ludia musiet (alebo si vylepsia zombie), pretoze nic ine im s expami robit nezostava. Ludia sa stazuju, ze nevedia nikoho nakazit len preto, ze je 20 zombie, z toho hraju 3 a ti si stazuju, a nebavi ich to - tym padom prestanu hrat za zombie a zacnu AFKarcit, a takto to omrzi kazdeho, kto je nakazeny.

3k a Jerry
26-07-11, 11:43
Grey : V tom s tebou souhlasím že aspon si zvětší rychlost a hp, ale když do něj palí 10 lovců s mg tak mu to přřííš nepomůže..
Ale jedno je zas lepší, že si ty body nebudou schovávat ale budou muset dát šílentví za XP aby měli body ..a tím zvýší i počet zombie , což je v podstatě dobře. Ale aspon bych trochu přidal HP ..Některé typy mají malou šanci s 1200 HP ..To se narodí a hnned zemřou a taková hra potom taky nebaví..

Kotel: Co se týče Zombie servru 1 to nevím ale na ZM 2 je snížéné HP ..Bomer, který měl 1500 má 700 , neviditelný měl přes 2000 a nyní 1200 .. Myslím že i Healeři mají ubrané HP.

Shinigami
26-07-11, 23:17
Tot, dnes mapa zm_Toxic_Haus2 ci tak neco, byl sem tank mnel sem 2500 hp. Ta mapa je dost mala a nedalo sa to proste hrat. Jen co som sa spawnol hned ma zabili. Protoze nejaky typek strelil na konci mapy s BZ tak mne to zabilo to nechapem. Ludia maju MG a BZ a LM tak zm by mali mat aspon tych 5000 hp najmenej teda Boomer okolo 3000. Nech sa dostanu k tomu kampu nie hned po spawne skape to pak nezarobis moc b za boomera ked sa nikam nedostanes. Dalej tie veci za XP vratit na polocivu a kto tvrdi ze zm su moc silny tak potom zm nehral pres tyzden.

BUBEN
26-07-11, 23:20
To je Zombie Hard server, tady se debatuje o ZM1 a ZM2
Problém je v tom, že já MLUVÍM O ZM1 ZM2. Asi tam moc nehraješ tak nevíš.

BUBEN
26-07-11, 23:22
Jako ty HP je fakt žalostné. Nevím proč je HP dole, ale nedá se hrát. Na jednu BZ se dá vpoho dát 5 lidí. Takže 2 lidi si čistí kemp jen bz. Booomr se nemá šanci dostat před kemp se 700HP. Stačí bz, která ani nejde do boomra a zabije ho to. Na klasických mapách bez kempů je 600 HP tak to zvedněte PLS.

chmod a+x /bin/laden
27-07-11, 00:28
Já říkám HP zpátky nezvedat, ledaže by kvůli tomu servery zely prázdnotou. Hráči se díky tomu snad naučí hrát i za zombíky - používání expů, rozpoznávání a využívání zvláštních schopností jednotlivých zombíků - a snad je jednou napadne hrát i týmově.


Problém je v tom, že já MLUVÍM O ZM1 ZM2. Asi tam moc nehraješ tak nevíš.
Buben, buď v klidu, ve svém příspěvku jsi psal, že se hrala zm_nuke tak tam nebyl žádný kemp, ale na ZM1/2 je jen nuke s kempplacama, takže jsem měl pádný důvod považovat tvůj příspěvek za nerelevantní a upozornit tě. Není v tom nic osobního :-)

grEy
27-07-11, 10:49
Shinigami (alebo hrac "L") patri k elite zombie serveru a je jedno ci v hre za ludi alebo za zombie. Ked sa uz jemu neda ani pohnut za zombie, tak je to naozaj zalostna situacia pre zombie..

BUBEN
27-07-11, 17:41
Já bych dal základ 3000. Když už má mít Booomr nejméně HP tak ať má 3000 HP. Bhop bych dal tak 4500 HP. Mina teď dává tuším 10 000HP (pokud ne tak mě opravte). Takže to nijak nenaruší hru. Nyní se vyplatí kupovat první BZ než MG, protože uděláte více fragů. Navíc když jsou tři bz, tak s MG nemáte ani koho střílet.

3k a Jerry
27-07-11, 18:05
Buben : Zas tak příliš bych to nepřeháněl stím HP..Jako zvýšit to ano, to s tebou sohlasím ale zas tak rapidně nee..

Shinigami
27-07-11, 18:17
Preco ne? Laser Mina dava 10 000 dmg takze tank moze mat kolem tych 8000 v pohode. Navise byvalo to tak ze prvni zm mnel i 15 000 hp ted ma okolo 5 000. Dnes som tam hral na jednu davku s AK alebo M4 ma zabili. Nemali ani minu stacilo ze tam boli 2 a nedostal sa k nim skoro nik. Ked som si kupil MG a BZ a bol som posledny clovek nemusel som kupovat skoro ani LM lebo skor ako sa dostali po LM som ich zabil MG alebo BZ. Navise tento zm server sa mi zda ze je nastaveny tak aby zm mali vela hp ked LM mina 10 000 keby mina 5000 tak je to o niecom inom.

BUBEN
27-07-11, 22:35
Zvedněte ty HP.

3k a Jerry
27-07-11, 22:55
Hp vám stejně moc nevyřeší ..Dá se to vyřešit i jináč a řekněte že lovit když bude mýt tank 8000 Hp bude opravdu těžké ..
Schopný hráč si poradí i bez hp..např zlepší si rychlost veme B-Hopa provali si kemp..Ale trochu by se to mohlo zvětšit to je pravda ..

BUBEN
27-07-11, 23:19
Vem si BOOOMRA a já si vemu jeden zasobak AK. Ukážeš mě, jak jsi schopný.

3k a Jerry
27-07-11, 23:52
Buben: Cilem boomra neni prolest camp, ale většinou co nejdříve vybuchnout ..
Kotel psal ze HP nemenil, takže tam musela nastat chyba a pokud se založí topic s návrhem na zvýšení HP, tak myslim že se přidá dost lidí .. Ale zase to nesmíte tak přehánět stim HP.
Dát tankovi 8000 Hp je opravdu silenstvi ..
Navrhoval bych taketo hp..
Tank : 4000 HP
Healer: 2500 HP
B-Hop: 2500 HP
Sprint: 2750 HP
Frost: 2750 HP
Neviditelný: 2500 HP
Bomer: 2000 HP
Climb + Jump: 2500 HP
Smoker: Nwm kolik měl .. Hrajem jen Zm 2..
Je pravda že se dá i s malo hp hrát, ale při takovém zm_toxik house2 někdo nahoře vypáli bazuku a zemřou další 4 zombie dole v domě..
A nezapoměnte že nehrají na servreh jen dobří hráčí, ale hráči, kteří se to teprve učí nebo jim to příliš nejde..
Ale především by se měli k tomu vyjádřit Virgins a Lucca, kteří se v tomto vyznají..
[děkuji všem, kteří napišete že melu hovna]

Shinigami
28-07-11, 00:07
Nj. A ty ako myslis ze sa to ty slabsi naucia hrat ked zm budu mat 2000 hp a nedostanu sa po LM. Sa uvedom uz konecne LM dava 10 000 dmg takze tank moze mat kludne 8000 ked je v kempe 3 ludia daju 2500 dmg v pohode na jeden zasobnik. Proste nepis sracky a kukni realitu ludia sa taky musia naucit hrat za zm a to sa nenaucia ked ich budes davat BZ na ranu. Ja viem prisposobujes si to na score ako vidim. Je to tvoj nazor a moj je takyto k tomu tvojmu ak budu mat tolko HP at teda LM mina 5000 HP aby prvni zm presiel aspon jednou minou. Stane sa to aj skusenejsim hracom ze sa zabudnu a davno maju vsetci LM a on uz nema silenstvi. A hlavne nepis ze je silenost dat 8000 hp tankovi vies preco sa vola TANK a ne SNIPER. Podla mna by to nic nezmenilo akurat ze by sa zm dostali po LM. Teraz ked idem dat silenstvi tak musim davat od zaciatku kempu co je dobra blbost lebo potom mi skorej skonci. Ale ked ho nedam od zaciatku zase ma zabiju kym tam dobehnem. Neviem ako to je na zombie 2 lebo ja hravam na 1 ale je to blbost 2500 hp da BZ primo na ranu. A Virginsove vyjadrenie bude asi take at to ostane tak lebo on potrebuje svoje score :)

3k a Jerry
28-07-11, 00:14
Shinigami pod jakym nickem hraješ a hraješ na ZM1 nebo ZM2 ..
Tak já jsem samozřejmě pro zvýšení HP ale jen o trochu, to už by bylo příliš lamacke aby si tam běhal například healer s 5000 HP..nebo neviditelny s 3500 Hp..S takovou by byla bz uz pomalí k ničemu a o launcher nemluvim..
A stim 2500 dmg na jeden zasobnik zase neblni to by musela byt každá kulka HeadShot..

Shinigami
28-07-11, 01:48
To 2500 dmg na jeden zasobnik rikam o 3 hracoch pokope. Uz som pisal hravam zm 1. Moj nick L. A co ti vadi ze budu mat taky hp? LM dava 10 000 pokial viem ja. Takze pokial das LM tak je vse v poriadku proste teraz je to za zm nehratelne. A BZ a Launcher? Je to len doplnok hlavna vec je ze LM dava 10 000 dmg a da ich to na ranu a druha vec je ze MG ich pomaluje a dela b jak svina tak co ti vadi ze maju vela HP?

3k a Jerry
28-07-11, 04:57
Já už se do toho pllect raději nebudu, jen se mi to prostě nelibi to je muj nazor a to je vše ...At se k tomu vyjadří i někdo jiny ..

Kotel
28-07-11, 08:50
Přidal jsem hp navíc podle počtu ct (pocet ct * 100).

3k a Jerry
28-07-11, 10:00
Parádá..Dík..

BAWSON
29-07-11, 02:48
Posledni dobou sem i casto stava na zombie 1, ze kdyz je nakazen i posledni clovek, tak hra pokracuje dal.. takze uz neni koho zabijet a zombie si jen behaj. Uz se mi to stlao na vicero mapach.

Kotel
29-07-11, 15:39
Poslední člověk by měl být zabit, takže zřejmě ho nakazí něco, co by nemělo. Možná brouci.

Pavucina
29-07-11, 16:16
Brouci to nebudou, stava se to hlavne kdyz je kolo strasne rychle, a pak se treba 2 minuty ceka... A clovek mam ten pocit ze ma v tabulce DEAD.
A jeste je moznost ze jsem casto videl ze tam byly 3 CT DEAD, tak jestli to nema neco spolecneho stim, ze kdyz se nekdo pripoji a jeste o to neprehodilo k T, tak to nebere jako ukonceny kolo.

BAWSON
29-07-11, 16:50
Neni to broukama. Vetsinou sem i to stavalo rano, kdy tam nebylo moc hracu. Normalne jsem nakazil rukama posledniho a kolo neskoncilo. Zustal v tabulce u Ct a mel napsane DEAD. Potom se cekalo do konce kola.

BAWSON
31-07-11, 05:57
Kotle? Muzes prosimte zrusit prikaz kill do konzole u prvniho zombika? Ono se obcas stava, ze prvni zombik napise kill do konzole, protoze jim nechce byt. Taky bych mozna dal neco, ze kdyz prvni zombik nenakazi aspon jednoho hrace, tak se mu automaticky strhne urcite mnozstvi bodu.

72 Virgins
31-07-11, 09:48
Ten bug je proto, že když se někdo v tu chvíli připojuje na server tak se přihlašuje jako CT a na malou chvilku je i veden jakoby na živu. Pokud zrovna v tu chvíli umře poslední člověk tak se kolo neukončí.
Ono to bylo vždy a není to častější nebo méně častější. Je to furt stejný, s tím rozdílem, že ted častěji vyhrávají ZM takže samozřejmě dochází častěji k zabití posledního a tedy i častěji se objeví

Jinak k vážným chybám - Počítadlo nakažených nefunguje správně - Včera jsem nakazil za mapu 104 lidí a málokdy mi počítadlo přičetlo nakaženýho. V celku to vypadá na banální chybu ale není. Totiž i když nakazíš 15 lidí stejně si nemůžeš dát anti protože ti to nic nepřičte.

3k a Jerry
31-07-11, 11:16
Jn ta protilátka jaksi blbne hodim inf a nakazim 7 lidí, ale protílatká nefunguje ..

Kotel
01-08-11, 10:04
Opraveno.

grEy
08-08-11, 11:23
Zdravim
napadla ma jedna (myslim) dobra vec. Hraci, ktory su prvy krat na servery (pripadne nehravaju vobec za zombie) si zombie obvykle ani nedokazu vybrat z ponuky. Ked ich nakazia, tak im to hodi nahodneho zombie. Co keby po nakaze (pokial by clovek nemal vybrane) vybralo zombie automaticky z par typov (tych najlepsich) zombie - bhop, smoker, boomer. Clovek, ktory chce si zombie vybere a ten, ktory si nevie ani len vybrat by dostal schopneho zombie. Nejsom si isty, ci uz nahodou nie je nieco podobne spravene, kedze si na zaciatku vzdy vyberem toho svojho, ale pokial nie, bolo by dobre zaviest tuto "zmenu".

chmod a+x /bin/laden
08-08-11, 11:28
Zdravim
napadla ma jedna (myslim) dobra vec. Hraci, ktory su prvy krat na servery (pripadne nehravaju vobec za zombie) si zombie obvykle ani nedokazu vybrat z ponuky. Ked ich nakazia, tak im to hodi nahodneho zombie. Co keby po nakaze (pokial by clovek nemal vybrane) vybralo zombie automaticky z par typov (tych najlepsich) zombie - bhop, smoker, boomer. Clovek, ktory chce si zombie vybere a ten, ktory si nevie ani len vybrat by dostal schopneho zombie. Nejsom si isty, ci uz nahodou nie je nieco podobne spravene, kedze si na zaciatku vzdy vyberem toho svojho, ale pokial nie, bolo by dobre zaviest tuto "zmenu".
Zombie je schopný jen tehdy, když za něj hraje schopný hráč. Oproti současnému stavu by na serveru nepobíhali climbery a jumpery, ale spousty bhoperů, který nikdy neviděl bhop, smokerů, kteří neví, že se nedá přitahovat přes sklo, boomerů, kteří jdou po jednotlivcích, namísto po skupinkách lidí.

Ale líbí se mi nápad, udělat něco pro nové hráče a notorické jumpery/climbery, nějak je zaškolit... jen mě nenapadá žádný pořádný způsob jak to provést.

grEy
08-08-11, 11:33
Myslim ze clovek dokaze viac s bhopom, ako s climbom alebo jumpom, kedze bhop ma peknu rychlost a aj dobre HP. "Zaskolit ich" sa nam asi tymto nepodari, ale ako pisem, urcite dokazu viac s tymito 3 zm ako s jumpom, climbom, atd.

Billy
10-08-11, 00:26
Ťažko zombie niečo dokážu keď je 20 zombie a z toho hrajú štyria, zvyšní sú buď AFK, alebo len tak behajú po mape a čakajú na koniec kola.

Shinigami
10-08-11, 00:31
Jo Billy ma pravdu, chce to kamp meter na zombie :)
Ale namiesto hp im to bude minat body.
Ale nie zase moc, niekedy sa stane aj mne ze sa zabrzdim na skype.

Billy
10-08-11, 00:44
Camp meter nepomôže k tomu aby sa začali zombie snažiť... Ono by to chcelo niečo čo donúti zombíkov aspoň sa pokúsiť nakaziť ľudí alebo aspoň využiť proti nim svoje schopnosti a tým napomôcť skúseným k nakazeniu tých tučkov s minigunmi. Neviem, prečo je už vypnutá ta výmena xp za body, lebo to bola vec ktorá motivovala zombie k tomu, aby získali xp a potom si to zmenia za body, ktoré využijú potom za ľudí keď tak silou mocou nechcú byť zombie. Ešte by šlo spraviť ostatné klassy podobne ako boomera. Ten dostáva pri oslepení určitého počtu ludí bod. Keby sa povedzme frost zombie spravil tak že sa bude do premennej započítavať počet zmrazených ľudí a povedzme za každých 5 zmrazených dostane za odmenu bod. TO isté sa dá spraviť aj na tankovi alebo healerovi. Hneď by sa zredukoval počet tlustoprdov, ktorí behajú po mape, kladú všade laser miny a bombardujú bazukami všetko čo sa hýbe...

Takže tučkovia, môžete ma zasypať svojimi úžasnými protiargumentami.

grEy
10-08-11, 07:26
Ked bola mozna vymena 1000xp = 10 bodov, tak zombies iba prisli do kempu a necinne do seba nechali palit strely, ked som isiel okolo 5 bez armoru, tak sa ani len neuracili seknut, takze tak.

asi
10-08-11, 19:34
cawte chcem sa spitat.Ake ZM mod je na kotelne Zombie 1

Billy
10-08-11, 19:45
:D Zombie Plague 4.3