PDA

Zobrazit normální verzi : Retardacia



grEy
09-03-13, 12:16
Na ZM serveroch sa rozmohol novy trend - ludia v klanoch sa nechaju nakazit a nahravaju tomu druhemu z klanu za ludi body.
Ide hlavne o klany MENTALISTI (nazov hovori za vsetko) a POVSTALCI.

Priklad:
Mentalista A sa necha nakazit a zvoli si napriklad TANK ZOMBIE (najviac HP). Mentalista A vlezie s tymto zombie Mentalistovy B do kempu a ak Mentalistovy B nelezu do kempu ziadny zombie, v klude si nahrava body na Mentalistovy A. Alebo sa jednoducho Mentalista A postavi pred kemp a nechava do seba marovat gulky zaroven s ostatnymi zombie.

Takato ista situacia nastava, ked dam napriklad sialenstvo. Snazim sa, aby som po skonceni sialenstva neodbuchol minu a ohrozoval tak nakazou Mentalistu B, ale nejaky z Mentalistov A do nej schvalne skoci, aby pomohol Mentalistovy B prezit.

Najlepsie by bolo, ak by sa zaviedli pravidla a ak by bol na servery admin, tak by to jednoducho banoval. Takychto pripadov nie je az tak vela (aspon co som si vsimol), ale ti hraci tam hravaju denne a robia dookola to iste. Predpokladam, ze aj volaju cez skype/teamspeak.

3k a Jerry
09-03-13, 12:22
Jsem taky pro na většině map se nedá zabít všechny CT obzvlášt když jsou tam po klanech..
A to už chceš aby se banovalo když už někdo napíše příklad: idu do červeného konterjneru ti dělat body .. ?
Jinak bych upravil to, že můžeš dát protilátku když nakazíš aspon 3 lidi at T mají větší šanci vyhrát ..
Ale pochybuju grEy že se to bude dát uhlídat ..
Jinak tohle je tu každej den od spodu čtěte ..
Zombie 2 09-03-2013 10:12:55 VALVE_0:0:836981542 88.146.164.212 *Povstalci* P4V3L (V!P) sem frost ok
Zombie 2 09-03-2013 10:12:31 VALVE_0:0:836981542 88.146.164.212 *Povstalci* P4V3L (V!P) ok
Zombie 2 09-03-2013 10:12:15 VALVE_0:0:836981542 88.146.164.212 *Povstalci* P4V3L (V!P) delam bd
Zombie 2 09-03-2013 10:12:13 VALVE_0:0:836981542 88.146.164.212 *Povstalci* P4V3L (V!P) ok
Zombie 2 09-03-2013 10:12:05 VALVE_0:0:836981542 88.146.164.212 *Povstalci* P4V3L (V!P) si kontejner?

Romisak
09-03-13, 12:29
Presne toto lezie aj mne na nervy, keď sa 5 retardi dohodnú ze si idu robiť body, majú okamžite 70bd, potom sa dohodnú ze idu robiť nakazu a všetko ide do pi*e.

grEy
09-03-13, 12:30
Nehovorim, ze tam bude admin hliadkovat, len aby ked tam bude a videl, ze sa nieco take deje, mohol tychto hracov banovat.

Romisak
09-03-13, 12:33
Nie, ale ako píšeš tak veľký súhlas grEy! jerry toto si vipisuju každý deň a stále.

koNan
09-03-13, 13:50
Ja taky když někdy potřebuju expy tak někomu dělám body ale při šilku neskaču do min jak retard...NO BRAIN

3k a Jerry
09-03-13, 19:48
Vyjádřete se i ktomu co jsem psal ohledně protilátky at nemusím zakládat nové téma .. Tak napište asi jste pro nebo proti, že protilátka se bude moct dat poté co nakazíte 3 lidi .. Protože skoro všechny kola vyhrávají lidé .

The meatfly
09-03-13, 19:52
Vyjádřete se i ktomu co jsem psal ohledně protilátky at nemusím zakládat nové téma .. Tak napište asi jste pro nebo proti, že protilátka se bude moct dat poté co nakazíte 3 lidi .. Protože skoro všechny kola vyhrávají lidé .
Blbost, spíš bych zesílil infekčak.

slepice
09-03-13, 20:14
Hele po 3 nakaženích je to blbost to by pak skoro nikdo nepoužil protilítku jen ty co byli první zombie.. :)
A takovýdle blbečky co si náháněj body bych taky plesknul.

DJ AnDy
10-03-13, 21:02
bozee ja som v povstalcoch,a grey si vymysla,to robi kazdy,nielen povstalci,a aj ja to niekedy robim (ale iba niekedy) lebo ja nesom LOWka a hram normalne.........ak by ste hladali admina na toto mate ma :D :D :D :D nato by som bol dobry,ale stacilo by zato davat iba kicky (jasne,keby sa to opakovalo,nejaky ten ban)

Trey
10-03-13, 21:21
Jeden retard odisiel druhy sa tu objavi..

DarkAspecT
10-03-13, 21:40
bozee ja som v povstalcoch,a grey si vymysla,to robi kazdy,nielen povstalci,a aj ja to niekedy robim (ale iba niekedy) lebo ja nesom LOWka a hram normalne.........ak by ste hladali admina na toto mate ma :D :D :D :D nato by som bol dobry,ale stacilo by zato davat iba kicky (jasne,keby sa to opakovalo,nejaky ten ban)
Bože, jen to ne.

3k a Jerry
10-03-13, 22:40
Blbost, spíš bych zesílil infekčak.

Ten je ideální mam full armor spadne poměrně daleko a stejně mě dostane .. je to tam hodně o náhodě

rIDer
11-03-13, 17:06
Na ZM serveroch sa rozmohol novy trend ..
Už jsem se na tenhle problém zaměřil, banuju to jako "Neplnění úkolu mapy" na půl hod'ky. Po opakování stupňuju na dny. Ten problém je celkem častý. To samý s tim, že si někdo cupne před kemp a expuje se bez snahy někoho nakazit. Ten samej případ "Neplnění úkolu mapy", jelikož zvýhodňuje jedince/skupinu hráčů před ostatníma hráčema.S těmahle "poctivě" nasbíranýma expama pak jdou nakazit ty, kterým před kemp nikdo nechodí a maj jednu minu sotva armor. Samozřejmě silko, všechny nakazí potom protilátka a šup k těm, co jim dělal expy. To samý: Hráč1: kde si? Hráč2: dřevo Hráč1: OK jdu bd .. se dá považovat jako provokace. Bylo by dobrý, kdyby na serveru bylo přímo pravidlo: Dřepění před kempem a expení se je zakazáno, provokace může být tvrdě trestána - což zahrnuje i věty "jdu ti dělat body".

Inf by měl mít úspěšnost v rozmezí minimálně 50% až 100% v tom by měl být ten random (příklad: hodim na 10 lidí, tak minimálně 5 nakažených). Poslední dobou se stáva, že z osmi lidi nenakazí nikoho OBRÁZEK (http://imageshack.us/f/152/infq.jpg/) přeci jenom 35bodů/2800expů je citelných a ještě když to nikoho nenakazí, tak to nemá cenu házet.

koNan
12-03-13, 00:00
Bylo by dobrý, kdyby na serveru bylo přímo pravidlo: Dřepění před kempem a expení se je zakazáno, provokace může být tvrdě trestána - což zahrnuje i věty "jdu ti dělat body".
Takže máme skákat do min jak blbci a nevyužívat možnost se naexpit a pak je rozdrtit?...jako nevím jak vy ale nechal bych to tak, že pár kidů ani neví že tam jsou expy a jenom kempí před kempem kde je někdo z jeho UlTrAhUsTéHo KlAnU ZaBiJaKů a dělá mu body to je jedna věc....ale když se někdo expí aby mohl "Plnit úkoly mapy" (nakazit) je věc druhá...Já si vyberu kemp nejlíp s jedním non-vip a chodim tam protože tam nejsou děcka co v jednom kuse skáčou do min...

grEy
12-03-13, 00:04
Ale to, ze davas body tomu, co do teba striela si asi neuvedomujes, co? :D Preco sa radsej nesnazit nakazit, za to su tiez body a expy.

koNan
12-03-13, 01:25
Ale to, ze davas body tomu, co do teba striela si asi neuvedomujes, co? :D Preco sa radsej nesnazit nakazit, za to su tiez body a expy.
To že mu dávám body mě vůbec nevadí :D..ty body patří ke hře...však se snažim nakazit ale neskaču do min jak kkt a třeba beru smokera a taham ho ale nelozim do min...

brat brata
12-03-13, 19:15
bozee ja som v povstalcoch,a grey si vymysla,to robi kazdy,nielen povstalci,a aj ja to niekedy robim (ale iba niekedy) lebo ja nesom LOWka a hram normalne.........ak by ste hladali admina na toto mate ma :D :D :D :D nato by som bol dobry,ale stacilo by zato davat iba kicky (jasne,keby sa to opakovalo,nejaky ten ban)oznacene je klamstvo alebo blbost ti to tam najviac robys a ti a admin to je ta blbost :D takze PaPa

brat brata
12-03-13, 19:16
A keby sa na zombie zaviedol spesl (niečo ako na jb) len ten spesl by mohol len kickovať..
?:D
skvely napad :D

grEy
15-03-13, 16:33
Chapem, ze Kotel asi nema tolko casu to riesit... Uplne postaci, ak sa toto prida do menu na zombie serveroch: (pri banoch potom staci uvadzat ZM Pravidlo cislo 1, 2, ...

Pravidla:
1. Je zakázáno za lidi lézt na místa, kam se normálně bez dvouskoku nedostanou (neplatí pro vyvýšená místa v kempu).
2. Je zakázáno jakkoliv spolupracovat mezi zombie a lidma (nahrávání bodú, stání před nebo v kempu a pasivní expení bez snahy o nákazu lidí...).
3. Je zakázáno pasivně běhat za zombie po mapě bez snahy o dobití kempu či nákazu lidí.

Samozrejme ak nikto nema vyhrady. Ak je tam gramaticka chyba, tak to niekto opravte, dik.

koNan
15-03-13, 16:55
3. Je zakázáno pasivně běhat za zombie po mapě bez snahy o dobití kempu či nákazu lidí.
hh :D..tak to tam nebude hrat skoro nikdo protože všeci budou mit ban

Romisak
15-03-13, 19:08
Pravda, ale co tu niekto písal ze by mohol byt "spesl" to sa mi páči. Pretože rider 4 servery nemá šancu ustrážiť, a toto by mohlo pomôcť!

koNan
15-03-13, 19:25
Pravda, ale co tu niekto písal ze by mohol byt "spesl" to sa mi páči. Pretože rider 4 servery nemá šancu ustrážiť, a toto by mohlo pomôcť!
Podaval sem si žadost abych tam mohl aspoň kickovat ale prej neni potřeba že admini stačí (sorry to tam neni sem sa spelt...bylo to kvuli steamu) -_-....(tady (http://csko.cz/forum/showthread.php?11297-%8E%E1dost-o-quot-admina-quot-na-Zombie))
//jinak pokud se to zavede tak se hlásím jako dobrovolnik :D :)

Mr.Brown
15-03-13, 20:00
Tak jak to chceš udělat? Dám příklad : Hraju 2 kola tím, že se naexpim mám dodge na 25% a XP mi jdou pak hrozně rychle. Hodim inf, pár silek, brouky atd. A přes polovinu hráčů bude nakaženo. Tohle pravidlo mi příjde divné, protože jak to pak mám nakazit když budou mít mg,bz.. a já nebudu mít nic? Nahoda je blbec

grEy
15-03-13, 20:03
Uvedomujete si ale, ze potom ten mod nema absolutne zmysel? To sa potom rovno vsetci postavte pred kemp a nehajte do seba marovat a druhu polovicu mapy budu mat zas ludia NULOVU sancu na prezitie, lebo na posledneho cloveka najebu 5 sialenstiev, coz neni az tak zriedkave.

Mr.Brown
15-03-13, 20:16
Uvedomujete si ale, ze potom ten mod nema absolutne zmysel? To sa potom rovno vsetci postavte pred kemp a nehajte do seba marovat a druhu polovicu mapy budu mat zas ludia NULOVU sancu na prezitie, lebo na posledneho cloveka najebu 5 sialenstiev, coz neni az tak zriedkave.
A tohle smysl mít bude? Když bude nakaza na nic a všichni Ct s mgčkama? To je taky na nic..

koNan
15-03-13, 20:22
Nevim jak vy ale nechal bych to tak jak to je :)

grEy
15-03-13, 21:04
A tohle smysl mít bude? Když bude nakaza na nic a všichni Ct s mgčkama? To je taky na nic..
Kto si to precita a skusi nad tym porozmyslat (coz si asi nespravil) pochopi, ze to zmysel mat bude. Ze ludia nevedia hrat za zombie su jedine a len ich hovna. Tymto pasivnym postavanim pred kempom a potom hadzanim retardovanych infekcnych granatov, ktore aj tak nakazia len 2 ludi sa to ani nikdy nenaucia. Pravidlami by sa docielilo to, ze aspon cast hracov by zacala hravat za zombie normalne (tak ako sa to dialo este pred rokom). Hram tam dost dlho na to aby som videl, ako sa to tam hrozne zmenilo co sa tyka rozmyslania hracov...

koNan
15-03-13, 21:34
Kto si to precita a skusi nad tym porozmyslat (coz si asi nespravil) pochopi, ze to zmysel mat bude. Ze ludia nevedia hrat za zombie su jedine a len ich hovna. Tymto pasivnym postavanim pred kempom a potom hadzanim retardovanych infekcnych granatov, ktore aj tak nakazia len 2 ludi sa to ani nikdy nenaucia. Pravidlami by sa docielilo to, ze aspon cast hracov by zacala hravat za zombie normalne (tak ako sa to dialo este pred rokom). Hram tam dost dlho na to aby som videl, ako sa to tam hrozne zmenilo co sa tyka rozmyslania hracov...
Tak jestli je podle tebe normální hra to že zombies budou bez rozmýšlení skákat do min jak kreteni tak budiž ale myslím že trochu se vyexpit abych si mohl aspoň koupit vylepšení a pak je drtit je lepší možnost....je jedno jestli bude 1 zombie kvasit před kempem a expit se (dělat dotyčnemu body) nebo tam skakat jak kripl a dělat mu fragy+ještě vic bodu......stejně bude mit full a je jedno jestli mu někdo dělá body nebo skáče do min....takhle to funguje už 3-4 roky tak nevim proč to chceš měnit...je pravda že se to tam hooodně změnilo ale tim že zakážeš expení nic nezměniš....

grEy
15-03-13, 21:47
Tak to teda 3-4 roky nefunguje, hrate tam obaja tak maximalne rok (tipujem). Dovtedy tam ani neboli expy.

koNan
15-03-13, 22:02
Tak to teda 3-4 roky nefunguje, hrate tam obaja tak maximalne rok (tipujem). Dovtedy tam ani neboli expy, cize o tom viete kulove...

Nevím jak ostatní ale ja tam hraju od dob kdy byl na hlavni strance chatbox a pár serverů+kotlovo jméno v dolní liště :D :P takže tak od 2009 (Oldschool lidi budou vědět)
Prvni sem hraval deathmatch (2-3 měsice) a pak sem přešel na ZM a to hraju do teď....nevim kdy přesně se tam zaply expy ale mam namysli to že někdo kempí před kempem a dělá body...každý lepší hráč si dělá expy a každý má svůj způsob hry tak jenom proto že tobě vadí že si někdo dělá expy (druhemu body) neznamená že se to musí zakazat....jakože pokud se to zavede tak nezbyde nic jiného než to respektovat jenomže tím zombies ztratí jednu z možností jak udělat nákazu když má 3/4 lidí full equip a full body
//myšlenka je to dobrá a vím jak to myslíš ale nezakazoval bych to :P

grEy
16-03-13, 11:33
Dobre, tak si tam dalej hrajte s postihnutymi detmi, ktore nerobia ani to, co pisete, alebo tie expy minu na tych, ktori nemaju ani na vestu. Ako vravim, kto nad tym porozmysla zisti, ze by to bolo ovela lepsie...

72 Virgins
16-03-13, 12:12
Tak je to problém, ale uhlídat se to nedá. Taky mě to štve. Ale to by admin nesměl dělat nic jinýho než všech 27 hráčů pořád kontrolovat. Někdy ani nejde o team někdy si jen hráči chtějí udělat XP. Tak to prostě je. Jediný řešení by bylo udělat mapu bez bodů nebo dávat body jen za kill.

Kotel
16-03-13, 14:01
Všechno je o nastavení serveru. Něco vymyslím.

rIDer
16-03-13, 16:40
Je pravda, že to "expení" zavedly klany a to převážně na zm 2. Tenhle trend se rychle rozšířil i na jiné zm servery a ostatní ten styl jenom kopírujou, protože se to nijak netrestalo. To je záležitost asi 3/4 roku, kdy jsou tyhle prasárny na běžném denním pořádku. Ono ani nejde o to, aby admin hlídal všechny hráče na serveru, jako spíš o exemplární banovaní. Když dostane ban jeden, tak se všichni ptaj: Proč? To je to duležitý. Já řeknu, že za zombie dřepěl před kempem a nic nedělal. Tím dostanu do podvědomí hráčů, že je něco špatně. Takže se to postupně vymýtí.

BTW koukám, že na serveru je pravidlo napsaný GJ.

E:

Pekne si to napisal... (to exemplarne banovanie je presne to, co mam na mysli, je mi jasne, ze admin to neustrazi a ani to nemusi strazit, ale ak si toho vsimne, mal by mat pravo banovat to)

Dík.

grEy
16-03-13, 16:51
Pekne si to napisal... (to exemplarne banovanie je presne to, co mam na mysli, je mi jasne, ze admin to neustrazi a ani to nemusi strazit, ale ak si toho vsimne, mal by mat pravo banovat to)

Toreto
16-03-13, 20:08
Možno ovplyvniť nejak expi ? Získavanie exp. ..aby to pridávalo pomalšie-alebo pridávať exp len za kill/nakazenie.

vikernes
16-03-13, 21:16
Tohle pravidlo je k ničemu jde o to že hráči hrají týmově beztak to dělá každej druhej a myslím si že to snad může být uplně jedno Akorád to vadí grEyovi že tam nemá s kým hrát a nikdo mu body nedělá ....

grEy
16-03-13, 21:22
Beztak kazdy druhy kradne, podme kradnut aj my. Ze hraju tymovo? :D To si robis prdel, ne? To rovno chod na classic a hod CTcku za Tcko AK47 alebo ho proste obid. Taka ista demencia ako toto na zombie.

vikernes
16-03-13, 21:24
tak můžu jít takhle přehazovat zbraně a co se na tom změní ??? bude to snad jedno jestli jeden má M4 a druhý AK ne ?

E: A navíc to mam jako schválně skákat do Min ??? nestát za zádných okolností v kempu před laserama a umyslně skakat do min ???

Mr.Brown
16-03-13, 21:44
To je každýho věc, jakej na to má nazor. Ikdyby se prosadilo to, co říká grEy a byloby to v pravidlech, tak se to neuhlídá. Hrozně málo adminu na zm serverech.

Toreto
16-03-13, 21:53
Súhlasím s Brownom.

koNan
17-03-13, 12:44
Nechcete rovnou banovat hráče co jsou AFK zato že neplní úkoly mapy? o.O :D -.-

rIDer
17-03-13, 13:13
Spolupráce mezi frakcema je nepřípustná. Tímhle pravidlem se udělala tlustá čára za mafiaskýma praktikama, provozovananýma nejmenovanými klany. Tuhle prasarnu budu nekompromisně banovat, jinak by to vedlo k uplnýmu překopaní Zombie módu, což nikdo nechce.



E: A navíc to mam jako schválně skákat do Min ??? nestát za zádných okolností v kempu před laserama a umyslně skakat do min ???
Jinak pro spestření, za odpalení miny je něco mezi 30-40 expů, takže nechápu vaše rozhořčení, že snad někdo někomu zakázal expit.

grEy
17-03-13, 13:14
A za hitnutie cloveka (trebars aj s vestou) by malo byt 10 expov (aj ked ja si myslim, ze je ich viac).

rIDer
17-03-13, 13:17
A za hitnutie cloveka (trebars aj s vestou) by malo byt 10 expov (aj ked ja si myslim, ze je ich viac).
To by se mohlo udělat.

grEy
17-03-13, 13:19
To uz spravene je, aspon podla toho, co mi pisal Kotel.

vikernes
17-03-13, 15:03
No dobře asi jsem to pochopil tak že začínáte banovat za každou blbost nechápu nikdy to zakázané nebylo a vadí to jenom lidem kteří tam nemají nikoho kdo by mu ty expy/Body dělal .....

grEy
17-03-13, 15:29
No dobře asi jsem to pochopil tak že začínáte banovat za každou blbost nechápu nikdy to zakázané nebylo a vadí to jenom lidem kteří tam nemají nikoho kdo by mu ty expy/Body dělal .....
Presne.
http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2011/100/9/d/forever_alone_wallpaper_by_dragodianprince-d3dojut.png

vikernes
17-03-13, 18:08
Tak doufám že si spokojenej s novým pravidlem můžeš točit dema na takovéto lidi co to budou porušovat konec končů rIDer tam nebude pořád :)

kono159
17-03-13, 18:26
Tak nech sa xp aj body davaju len za kill a nikdo nebude nikoho expit ani nahravat body.

Toreto
17-03-13, 18:35
Presne to som navrhoval.

vikernes
17-03-13, 19:56
Tak nech sa xp aj body davaju len za kill a nikdo nebude nikoho expit ani nahravat body.

Máš pravdu asi by to bylo nejlepší a skončilo by tohle banování za nic.....

rIDer
18-03-13, 00:14
S tímhle konceptem, co tady navrhujete se změní celej mód. V první řadě si promyslete, co všechno by se mělo změnit, aby to vůbec bylo hratelný, než něco navrhnete. Mě je úplně jasný, že se nikdo přizpůsobovat nechce, at' se radši přizpůsobí mód a všichni, co ty prasárny dělaj jsou z hoblíku. Směšný :D. To můžem rovnou prodávat extra VIP s 200 bodama na začátku kola, jako je tomu jinde. Prostě bullshit. Radši si šahněte do svědomí a dodržujte FairPlay a žádný "bany za nic" nebudou.

vikernes
20-03-13, 17:42
No víte co s váma dvěma nemá cenu se hádat dělejte jak chcete.......Banujte si co chcete vaše věc ...já se nějak přispůsobim...

koNan
21-03-13, 14:06
No víte co s váma dvěma nemá cenu se hádat dělejte jak chcete.......Banujte si co chcete vaše věc ...já se nějak přispůsobim...
asi tak -_-

vikernes
22-03-13, 17:21
asi tak -_-

No já už dál neřešim hraju tam kde nehraje rIDer :D aby nevznikaly zbytečné problémy :D

koNan
22-03-13, 17:41
No já už dál neřešim hraju tam kde nehraje rIDer :D aby nevznikaly zbytečné problémy :D
Bany za AFK? :D

vikernes
22-03-13, 21:40
Bany za AFK? :D

Taky by mě zajímalo když uprostřed dobývání campu budu potřebovat na záchod tak se kvuli tomu mam Posr......,..

CeRtiK
27-03-13, 16:34
Tento problém je častý...Ale kdyby se jen kickovalo tak to pomálu nic nevyřeší..protože co já vím když odejdete na pár sekund (spec, kick) třeba...tak možná že vybavení ztratí....ale body zůstanou ;)

Na druhou stranu...jak píšou třeba bude někdo AFK a za to BAN....nic pěkného