PDA

Zobrazit normální verzi : ??



katastros1
09-03-13, 14:52
Nic proti, ale COD server jste pok*rvili maximálně a ještě víc jste ho zkurv*li, mě to bavilo, ale od té doby co jste to posrali s těma dvěma itemama, tak jste jediní k**oti které toto napadlo, nevím jestli vám je 6 let aby vás napadalo takové kraviny "svekcy" (wtf?) servery co tam jsou jste zkurv*li úplně a ještě to kurvíte, tak že vám i hráči přestanou hrát a navíc skončíte.


PS:nic vezlem xD

Milk
09-03-13, 15:04
nic proti ale COD server ste pokurvyly maximalne a jeste vic steho skurvyly me to bavylo ale od te doby co jste to posraly s tema dvouma itemama tak ste jedini kdo to ma a take ste jediny kokoti ktery toto napadlo nevim jestli vam je 6 let aby vas napadalo takovy kravyny svekcy servy co tam jsou ste skurvyly uplne a jeste to kurvyte tak ze mam aji hraci prestanou hrat a navic skoncite


PS:nic vezlem xD
Když už nebudeš hrát tak se prosímtě nauč gramatiku. Náhodou ty změny se mi líbí víc.

yadort
09-03-13, 15:08
PS - nic ve zlým ?? ty tu napíšeš take gramaťárny a nic ve zlým ?..
Jinak mně se to libí víc protože aspon ten SS má nějaky skill protecor taky
jedině co mně moc chybí je USP u comanda ale není to tak špatné

Drago
09-03-13, 23:31
že je proti všemu obrana je špatně?? že jsou odstraněny bugy je špatně?? pak jsi jeden z těch lamáckejch FS bo suportu co nemaj aim...jestli chceš radu najdi si COD s ninjem kterej má nuž na dálku tam taky není potřeba AIM

Trey
09-03-13, 23:43
Katastros to je ten sapper nie? Teraz ked jeho mina nezabije kazdeho co na nu skoci tak sa ide pojebat.. Ale kym mohol davat sapper miny do nekonecna tak sem nenapisal ze je to skurvene....

Beat
09-03-13, 23:47
rey^^;166542']Katastros to je ten sapper nie? Teraz ked jeho mina nezabije kazdeho co na nu skoci tak sa ide pojebat.. Ale kym mohol davat sapper miny do nekonecna tak sem nenapisal ze je to skurvene....

A keď nema sappera, tak kempi na dust2 za T s awpckom na spawnu .

MarcelloR
10-03-13, 00:12
Nic proti, ale COD server jste pok*rvili maximálně a ještě víc jste ho zkurv*li, mě to bavilo, ale od té doby co jste to posrali s těma dvěma itemama, tak jste jediní k**oti které toto napadlo, nevím jestli vám je 6 let aby vás napadalo takové kraviny "svekcy" (wtf?) servery co tam jsou jste zkurv*li úplně a ještě to kurvíte, tak že vám i hráči přestanou hrát a navíc skončíte.


http://www.responsegif.com/images/nicholson-middle-finger.gif

caHor
10-03-13, 08:12
http://www.responsegif.com/images/nicholson-middle-finger.gif
Ono sa mi to neukazalo.. :/

Trey
10-03-13, 12:48
http://www.responsegif.com/images/nicholson-middle-finger.gif

Ma to byt toto neviem preco to njede :D

shootradar
13-03-13, 09:33
Tak mě osobně se taky ty dva itemy nelíbí, ale to je spíše z osobních důvodů, protože mého ramba kolem lvlu 190 si teď klidně mohou dát i lvly pod 10 na max 5 ran s itemama a já si ani neškrtnu.
Hra se více vyrovnala mezi levelama, ale když si vzpomenu, jak jsme se před měsíci potili u toho, abychom s našimi nízkými levely dostali sapera Ducqa Dogerse, skoro to byl svátek ho zabít. A teď?
Máme vyšší levely a všechny nás jednodušše dávají, bohužel. :(

caHor
13-03-13, 13:57
No radar, to nie je lahke ziskat napr. proti tebe tie dva itemy. Niekedy za kolo nizsi lvl -ja mam napr. iba 62 max- nedame ani 1 kill..
ja mam tiez sviatok ked ta teraz zabijem..

Beat
13-03-13, 16:09
Teraz hrači čo zväčša hrali v kempe s minami, kempia s brokadami a daju na ranu 170 hpcok aj viac...

brat brata
13-03-13, 17:31
Nic proti, ale COD server jste pok*rvili maximálně a ještě víc jste ho zkurv*li, mě to bavilo, ale od té doby co jste to posrali s těma dvěma itemama, tak jste jediní k**oti které toto napadlo, nevím jestli vám je 6 let aby vás napadalo takové kraviny "svekcy" (wtf?) servery co tam jsou jste zkurv*li úplně a ještě to kurvíte, tak že vám i hráči přestanou hrát a navíc skončíte.


PS:nic vezlem xD
1. Nauč sa gramatyku
2.Vyjadruj sa slušne tu sa nebavis so svojimi 6 ročnými kamarátmi
3.Ak nechceš 2 itemy na vyrovnanie lvl tak chod na iny server a na Kotelnu sa vykašli káždému sa to páči len tebe nie
4.A ešte k jednej veci nemam co dodať iba ..............................................a to je tvoje PS:nic vezlem xD

Trey
13-03-13, 17:47
1. Nauč sa gramatiku
2.Vyjadruj sa slušne tu sa nebavis zo svojimi 6 ročnými kamarátmi
3.Ak nechceš 2 itemy na vyrovnanie lvl tak chod na ini server a na Kotelnu sa vykašli káždému sa to páči len tebe nie
4.A ešte k jednej veci nemam co dodať iba ..............................................a to je tvoje PS:nic vezlem xD


Lol

Kotel
13-03-13, 18:47
Tak mě osobně se taky ty dva itemy nelíbí, ale to je spíše z osobních důvodů, protože mého ramba kolem lvlu 190 si teď klidně mohou dát i lvly pod 10 na max 5 ran s itemama a já si ani neškrtnu.
a mohl bych vedet, jakto ze te nedavali predtim, kdyz porad muzou mit jen 1 utocny item?

brat brata
13-03-13, 19:07
rey^^;167331']Lol

trey tak prepac ale 3 chybi prepac prehliadol som pisal som to rychlo tak ...

MarcelloR
13-03-13, 19:30
1. Nauč sa gramatyku
2.Vyjadruj sa slušne tu sa nebavis zo svojimi 6 ročnými kamarátmi
3.Ak nechceš 2 itemy na vyrovnanie lvl tak chod na ini server a na Kotelnu sa vykašli káždému sa to páči len tebe nie
4.A ešte k jednej veci nemam co dodať iba ..............................................a to je tvoje PS:nic vezlem xD

hovori ti niečo " podľa seba súdim teba " ? ideš mu tu vyčítať gramatiku a sám ju neovládaš. Nabudúce si radšej priprav text vo worde, aby ti to tam podčiarklo zlé slová a nemusel si si vymýšľať historky o tom, ako si sa ponáhľal pri písaní a preto si porobil chyby....

Kotel ser na nich furt tu budú nespokojní hráči, ktorí nechápu, že ty to myslíš dobre. Nemôžeš čakať, že vyhovieš všetkým. 100ľudí=100chutí:)

Trey
13-03-13, 19:30
trey tak prepac ale 3 chybi prepac prehliadol som pisal som to rychlo tak ...
štvrtá

brat brata
13-03-13, 20:25
tak na to vyhovorku nemam z mäkkym i som to pisal stale dobre vediet dik :D

J3ZUsSs*
21-03-13, 22:37
Podla mňa je to dobre ked tam Kotel dal aj ten druhý item , teraz môžem itemi kombinovať . :)

arcade
23-03-13, 22:45
Je to suprové teď jen mě štve že za lvl dostaneš jen 2 body a ne 4 a takže ti lidi co maj 100 lvl můžou mít 400 bodů a já když si dám teď lvl 100 tak budu mít len 200 :D ale jinak good s těma itemama jen mě mrzí že zmizel item špeh.

Drago
24-03-13, 11:04
Tady byly vždy 2body/lvl :D nikdo nemá na 100lv 400bodů :)

*vždy možná ne ale min. od vánoc co tu hraju ano