PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o unan



PANKILER
09-03-13, 16:26
Dneska sem hral na knife server 1 a mel sem jakysi lagy ale na pingu to videt nešlo tak všeci psali že mám SH a Neměl jsem, přitom ja když sem někoho chtěl zabit tak sem se videl na spawne a po par vterinach uplne jinde, a mam rad kotelnu takze bych tam vazne necheatoval, Dostal sem ban že prý SH Od jaký siho tygra -_- Nevím jak mám dokázat že to SH nebylo :) A ja bych necheatoval a nikdy sem to nedělal, šak nemam ani CFG mam DFLT :) :thumsup4:

human
09-03-13, 16:44
Pockaj si na demo

tyger103
09-03-13, 17:23
Dneska jsem dal na knifu jen 1 ban a to bylo z webu-hlášení cheaterů.Jak mám ted vědět,jestli třeba nemáš sdílenou IP,nebo je tvůj nick opravdu "FoX] DJ furax su v nemocnici" ?Dej sem výpis z konzole. http://csko.cz/dema/upload/dir/speedhack.dem

human
09-03-13, 17:33
Ban aj na fore mu dat za tie sracky co tu tlaci do hlavy

tyger103
09-03-13, 19:34
Může na ještě někdo kouknout,to demo je krátký tak to není na dlouho...

kashpi
10-03-13, 20:54
kdyby si měl lagy, tak ano můžeš vizuálně běhat rychleji, ale nikdy nebudeš za stejnou dobu dál než ostatní hráči. To že při lagách vypadá, že máš SH je tím, že server ví kde máš být, tak tu postavičku přesune na správné místo. Tak nějak to funguje, ale ty, než ostatní uběhnou určitou vzdálenost, třeba jak se tam nahání ti dva u zdi, tak ty oběhneš celou tu část mapy 2x dokola :D
Jasný SH tam :D