PDA

Zobrazit normální verzi : Cenzúra vo Fóre



Charon35
20-07-11, 22:21
Kotel, čo tak dať nejakú cenzúru aj na fórum? Niektoré Thready sa nedajú ani čítať. A keď príde nejaký tupý rypák, ktorý má za hodinu zaspamované fórum s nadávkami, robí to "úžasnú" vyzitku celej Kotelni.Potom si decká z toho berú príklad a šíri sa to ako žltačka v cigánskej osade.

Trsak
20-07-11, 22:22
Ja bych byl pro to zavedeni moderatoru :).

Charon35
20-07-11, 22:25
Nj, alebo niekto, kto by aspoň čistil Thready. Niekto aktívny na fóre. Už by sa to zišlo Kotel. Očividne nestíhaš, sú dovolenky atď. a za deň sa tu napíše dosť blbostí. Think about it.

Fro
20-07-11, 22:44
Redaktori sú dobrý nápad.

killer-savage
20-07-11, 23:23
koho navrhujete pre taku pracu? no adminy uz nie, ti maju pracu v hre.

grEy
20-07-11, 23:25
Ty si pre to ako stvoreny. :)

Trsak
20-07-11, 23:25
Killere, tak zase muzes jit, ty moderator urcite nebudes :)
S tema adminama bych nesouhlasil :)

Fro
20-07-11, 23:25
Ja by som chcel byť, no ale to nemám šancu:(

killer-savage
20-07-11, 23:27
ja nemam zajem ani cas o taku pracu a nemam na to dobry zaludek abych cital a vymazaval vase komenty a komenty kidu!

Flash
20-07-11, 23:32
ja nemam zajem ani cas o taku pracu a nemam na to dobry zaludek abych cital a vymazaval vase komenty a komenty kidu!

No ty vole, to mi ho vyndej... killer je zpatky a s nim jeho srackoidni nic nerikajici posty o hovne.

btw. Kdyz uz si s tim zacal, tak ti muzu rict, ze ja zas nemam dobry zaludek na cteni tvych komentu, takze je nepis, diky

killer-savage
20-07-11, 23:36
No ty vole, to mi ho vyndej... killer je zpatky a s nim jeho srackoidni nic nerikajici posty o hovne.

btw. Kdyz uz si s tim zacal, tak ti muzu rict, ze ja zas nemam dobry zaludek na cteni tvych komentu, takze je nepis, diky

budu si to pamatovat!

Kotel
20-07-11, 23:48
Sračkoidní thready tu vždy zakládají nejstarší členové fóra jen k tomu, aby někoho vyprovokovali. Pak založí další thread, že se tu mají omezit sračkoidní thready.
Aneb "Já mu napsal, že je debil a on mi za to nadává. Dejte mu ban!"

ZombieBot
21-07-11, 00:08
Já bych si tu práci klidně na starost vzal. :)

Charon35
21-07-11, 00:39
Sračkoidní thready tu vždy zakládají nejstarší členové fóra jen k tomu, aby někoho vyprovokovali. Pak založí další thread, že se tu mají omezit sračkoidní thready.
Aneb "Já mu napsal, že je debil a on mi za to nadává. Dejte mu ban!"

To myslíš koho? Akože neviem kde som nejaké "sračkoidné thready" zakladal ak narážaš na mňa.

EDIT: A myslel som to celkove. Nie len na jednu osobu, ktorá je zas teraz aktuálna (vieme všetci). Ale ak je to taký ohromný problém, kľudne zakydajme celé fórum s nadávkamy, píšme témy do iných sekcií a bude to "úžasné". Chcel som pomôcť, no vidím, že ....škoda písať zrejme.

apach29
21-07-11, 01:12
Jsem pro zavedeni modu na foru, ale Kotel se uz k tomu nekolikrat vyjadril negativne. Cili ho nebudeme premlouvat, asi vi co dela.

chmod a+x /bin/laden
21-07-11, 13:19
http://www.motifake.com/image/demotivational-poster/0812/to-the-admin-demotivational-poster-1228486135.jpg