PDA

Zobrazit normální verzi : starý ban a moja debilita - ParadoXX



kornut
10-03-13, 17:41
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 52986)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Cheater'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): C0RN0M3
[AMXBANS] Tvuj nick: bleee
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:2879667
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:2879667
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0): 88.212.1.79
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 176.112.179.54
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: ParadoXX
[AMXBANS] Server: csko.cz | Deathmatch (de_aztec)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================

http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=52986


V tom čase som mi steam niekto ukradol...nemal som naňho žiaden prístup.Heslo a aj mail boli zmenené. Písal som na steam support a to nie raz! (trvalo mesiac kým mi to uznali).
Zistil som že ho ukradol spolužiak ktorý za ten čas spravil viacero priestupkov či už na tomto alebo na iných portáloch.
Chcem sa preto spýtať či by sa s tým dalo niečo robiť. Na váš DM som chodil rád ale teraz som sklamaný z môjho kamaráta ktorý mi to takto pekne celé pokazil.

kornut
11-03-13, 21:24
Čakám, že to niekto bude aj riešiť.Rád by som si znovu zahral na DM alebo PB :D

ZEUS
11-03-13, 21:51
Starý ban ? http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=52986 Udělen 12-01-2013 - 18:13
Jestli dobře počítám, tak zejtra to bude 2 měsíce co máš ban. Starý ban považuju rok a víc.

Za druhé, paradoxx už nemusí mít v PC demo, za třetí, za svůj steam si můžeš sám, je to jen tvá nepozornost. Požádej kamaráda, ať ti dá prachy na novej steam, když ti ho takhle zkurvil...

Jiná možnost nebude

kornut
12-03-13, 13:24
Nemôžem za to, že azet je tak málo zabezpečený...dostal sa na mail a všetko si aktivoval cez neho. V podstate je to ako s dynamickou IP...nemôžem za to akú IP si router vyberie. Moja IP je statická iba od januára. Je vidno aj jeho IP z čoho je jasné že sa nezhodujú...nemôžem podať sťažnosť na azet tak isto ako nemôže podať nsak sťažnosť na svojho providera kvôli zle vybratej IP...

kashpi
12-03-13, 14:05
máš si dát nějaké složitě heslo a ne "heslo123" :D
třeba já volím heslo délky 15 znaků a víc a obsahuje a-z,A-Z,0-9 a speciální znaky :) a může se snažit kdokoli

Dnešní lidi si neuvědomují, že internet není bezpečný a prolomením jednoho hesla mají ohroženo řádově desítky další aplikací...

kornut
12-03-13, 17:01
26 miestne heslo...kombinácia veľkých, malých písmen plus 4 čísla a 2 symboli -_-

Milk
12-03-13, 17:46
nejlepší je stejně heslo psát přes softwarovou klávesnici :D

ParadoXX
12-03-13, 18:08
vzhledem k tomu,že reason je cheater,tak to znamená,že neměl jen wh.A to je eště víc neomluvitelný než wh.