PDA

Zobrazit normální verzi : aim_crazyjump



RioT
12-03-13, 17:19
Táto mapa je jedna z najhranejších na aim servery, pričom s treningom aimu nemá nič spoločné. Ľudia to votujú, pretože si chcú zalietať a hrať sa na skrývačku. Na začiatku, do 10 sekúnd, sa väčšina hráčov vykilluje a potom všetci čakajú, kto koho skôr nájde, častokrát to trvá aj minútu. Navrhujem presun tejto mapy na fun server, na aim sa vážne nehodí.

Beat
12-03-13, 17:58
Minule som čakal 3minuty... Keď zburaju ten most tak si zopar dementov čupne pri teleport a čaka dokym sa niekto portne... alebo skočia do vody a kukaju hore len čo niekto dopadne je dole, buď zrušiť, alebo bloknuť vodu a spraviť ten most nezničiteľný.

caHor
12-03-13, 18:24
Nothing skor to druhe.. je to fakt neznesitelne :D

Giussepe
14-03-13, 15:12
Já osobně tuhle mapu taktéž nemám rád a to co se tu píše je vskutku pravda. Nicméně, je fakt, že tato mapa je na serveru i přesto velice oblíbená. Přesun na fun server se mi nezdá vhodným řešením, poněvadž ten má 27 slotů a zas tak velká tahle mapa není.
Ač tuhle mapu z hloubi duše nenávidím, jsem pro, aby na serveru zůstala, protože mezi hráči je celkem oblíbená a těm, kteří soucítí jako já, nezbyde nejspíš nic jiného než se na tuto mapu odpojit a vratit se, až bude nějaká lepší.

RioT
15-03-13, 00:53
cs_italy bolo na megapube taktiež veľmi obľúbené a odstránilo sa práve práve preto, že sa tam nenormálne campilo. aim server by mal byť seriozny server, kde si môžete precvičiť aim. Potrebovalo by to ale postupne viacej úprav ako odstrániť awp z máp a odstrániť nehrateľne mapy, dnes napríklad aim_labyrints zabila celú hru (k tomu bolo ešte bugnuté rtv).

kashpi
22-03-13, 08:31
zajimave ze tam mapa tam je uz nekolik let a nikdy s ni nebyl problem. to ze tu mapu neumite hrat je jen v lidech. kdyz sem tam jeste hraval, tak sem ji mel rad a porad mam. a to ze neni na aim je celkem odvazne tvrzeni. srovnal bych tu mapu s aim_bono a ta je taky na aim dobra a jsou si podobne... ak/m4, sama bedna, uprostred dira (i kdyz trosku jinak) a jen se lisi velkostne

RioT
27-03-13, 14:40
Porovnávať ju s aim_bono je trochu od veci. Je rozdiel mieriť na 50m a na 10m. Taktiež na bono nemusíš naháňať noobov cez teleporty a nedá sa tam campiť. Keď to niekoho napadne tak dostane dieru. Na crazyjumpe si musíš ísť po neho, beton sa tam dierovať nedá, teda musíš mu vliezť do rany na teleporte. To že je nehrateľná nehovorím len ja. Stači so pozrieť ako to vyzerá po navotovaní crazyjumpu. Server je síce plný ale steamera by ste tam hľadali márne.

nFko^
28-03-13, 15:15
aim_crazyjump mně nevadí a hodně lidí jí má rádo.Nerušil bych ji.

woa
10-12-14, 15:36
Není to špatná mapa, ale někdy ti lidi tam fakt dělají pekla :D

mars369
27-12-14, 16:33
aim_crazyjump je podla mňa supermapa na tej sa mi darí najviac ja bych ju nerusil.