PDA

Zobrazit normální verzi : MegaPub - WH, aimbot



RioT
12-03-13, 21:23
Nick: TREBAmiBLINkAT
IP a ID nanešťastie nemám pretože mi nečakane padlo csko a obsah konzole sa vymazal.
Demo: (hltv) http://csko.cz/dema/upload/dir/control.rar
1. kolo je vidieť ten aimbot, potom si to asi vypol. Neskôr má zapnuté od 7.20 ďalej. 7.40 mu to krásne hodi mimo zorné pole na hlavu svojho kolegu. Pozrite si toto kolo viac ani netreba. 5.45 si miery cez smog, ja som ich tam videl len s problemami, ale myslím, že to netreba riešiť wh a ab tam určite je.

Alw4d
12-03-13, 21:28
VALVE_0:0:1693255956 109.224.91.179
Tady to je ;)

ParadoXX
14-03-13, 15:12
demence používat hltv na aimbota.Máš to nahrát ineye.Možná na začátku měl aimbota,ale rozhodně přes hltv to neni zřetelnej důkaz.Hltv zkresluje celý demo,takže si ho nahraj ineye znova,protože tohle se jako důkaz nedá použít.Příště až sem budeš chtít dát něco podobnýho,zkus si nejdřiv sehnat mozek.

RioT
14-03-13, 20:13
paradoxx sa zas ukázal :) nevynechá príležitosť si do mňa podrypnúť, ale jeho demencia ma nemôže uraziť. Prosím schopného admina, aby si to pozrel, ak nechcete posudzovať aimbot tak je tam aj zreteľný wallhack.

Paradoxx ak sa ti nepáči ako nahlasujem cheaterov tak do mojich thredov nepíš a svoj superodborný názor si nechaj pre seba. Dík.

ParadoXX
15-03-13, 14:23
až budeš o csku něco vědět,tak sem nahlaš ňákýho cheatera.Zatim si vůbec neukázal,že bys to zvládal.Spíš naopak.Neustále se mejlíš a eště sem dávaš dema k ničemu.

RioT
15-03-13, 15:28
Daj mi jeden konkrétny príklad kedy som sa v cheaterovi zmýlil. Nenájdeš ani jeden, tak vážne nepíš nezmysly. To ty sa tu hráš na megastar a pritom jediné čo vieš banovať su nsaci čo ani nevedia, že hrajú cs. Ale keď ti peguska behala po servery tak si nič nerobil, ešte si ju obhajoval keď som povedal, že ma wh. To svoje ego si strč niekam a nehraj sa tu na spasiteľa keď jediné čo ti výjde z úst sú sračky. Nechceš banovať? Ok nechaj to a viac nepíš

ZEUS
15-03-13, 21:00
Para má pravdu, jako důkaz HLTV se vážně na AB nehodí. Nahrej ineye demo.