PDA

Zobrazit normální verzi : Pár návrhů na změnu



Mr. Spoon
21-07-11, 13:33
1. Snížení limitu branek ze 30 na 15. (Jedna hra trvá příliš dlouho, a když tam někdo přijde v půli zápasu - je znevýhodněn expy)
2. Snížení levelů schopností z max 10 na max 5. V souvislosti na předchozí bod, není příliš reálné dostat se na lvl výše.
3. Přidání plug-inu, který neumožňuje střelit gól ze vzdálenosti větší než XY stop. V případě, že někdo tak učiní, má to stejný efekt
jako střelení do vlastní brány (míč se respawnuje uprostřed branky) a v chatu se objeví hláška: ,,Střílení do prázdné brány je zakázáno (viz. /menu)."
4. Při připojení se hráči objeví někde na obrazovce: ,,E - střela/přihrávka; G - turbo (viz. /menu)"
Celkem otravné psát každému hráči: ,,Zmáčkni E!" -- beztak to nikdy nečtou, zrovna když se koukají na míč
5. Nějak zprovoznit "!" - nějakou dobu tam nefungoval, teď si tím nejsem jistý.
6. Popřípadě zavést admina na tento server... No jo, ale ta podmínka STEAMu. Většina lidí vlastnící STEAM však hraje classic a více známé mody než sj.

Pokud jsi se dočetl až SEM
Díky, že jsi tomu věnoval nějaký čas

grEy
21-07-11, 13:39
Obcas tam hravam a myslim, ze ! funguje. Admina tam je treba, ale nikto sa nehlasi. Zmeny co pises by urcite prospeli. Este by som zakazal behanie po hladisku, ani v normalnom futbale nebehaju hraci po hladisku, aj ked soccerjam nemozem porovnavat s realnym futbalom. Mimochodom obcas sa tam z adminov ukaze Virgins.

Mr. Spoon
21-07-11, 13:47
Já bych ty tribuny nechal. V podstatě je to fun server. Beztak se tam moc neleze, a ten kdo umí boost air jump, tak si to načasuje a nestráví tam víc jak 5 sekund. Já hraju na více serverech, pak jsem před pár týdny zjistil, že se znovu spustil soccerjam na kotelně, tak jsem začal hrát i tu. Bylo by možné přidat mapy, kde tribuny nejsou; např. sj_pro, sj_beach, sj_click apod. Celkem frustrující je střílení do prázdné brány z půlky hřiště. Někdo si vylepší strenght na 10, dává góly z půle a dělá kdovíjaký je skill.

chmod a+x /bin/laden
21-07-11, 13:47
1. Snížení limitu branek ze 30 na 15.
2. Snížení levelů schopností z max 10 na max 5.
Stává se často, že hráči hrají jen polovinu zápasu? Kdo chce hrát, vydrží snad do dalšího kola, nebo ne? Když někdo přijde na ZM server v průběhu mapy, tak taky začíná s 0 xp za zombie.


3. Přidání plug-inu, který neumožňuje střelit gól ze vzdálenosti větší než XY stop. V případě, že někdo tak učiní, má to stejný efekt
jako střelení do vlastní brány (míč se respawnuje uprostřed branky) a v chatu se objeví hláška: ,,Střílení do prázdné brány je zakázáno (viz. /menu)."
Střela přes celé hřiště = střela do prázdné brány?

S dalšími body souhlasím.

Existují nějaké obecně uznávané standardy na SoccerJam? Myslím délka kola (počet gólů), počet levelů (5 nebo 10), maximální vzdálenost při střele na bránu...? Přece jen, server by asi měl vycházet z high-level serverů

ZombieBot
21-07-11, 13:47
Obcas tam hravam a myslim, ze ! funguje. Admina tam je treba, ale nikto sa nehlasi. Zmeny co pises by urcite prospeli. Este by som zakazal behanie po hladisku, ani v normalnom futbale nebehaju hraci po hladisku, aj ked soccerjam nemozem porovnavat s realnym futbalom. Mimochodom obcas sa tam z adminov ukaze Virgins.

Jeden se hlásil. Chudák neměl steam, tak ho nevzali. Nicméně nechápu, proč zrovna na SJ je potřeba Steam... Když na DR nebo Zombie apod.. ne?

leoslav
21-07-11, 13:52
Takto je to fajn, neznížujte nič, iba limit gólov za 1 mapu dajte 40, to bude fajn.

Larodar56
21-07-11, 13:53
normalnom futbale nebehaju hraci po hladisku, aj ked soccerjam nemozem porovnavat s realnym futbalom

Ani obludy nad brankou nejsou v normálním fotbale.

MARTiii
21-07-11, 13:55
skoda ze to neni ciste fotbal server bez tech kravinek

Mr. Spoon
21-07-11, 13:55
Existují nějaké obecně uznávané standardy na SoccerJam? Myslím délka kola (počet gólů), počet levelů (5 nebo 10), maximální vzdálenost při střele na bránu...? Přece jen, server by asi měl vycházet z high-level serverů

Ano, doposud jsem hrával jen na serverech s lvly do 5 a góly do 15 či 20. Je to věc přizpůsobení se, ale ZVYK.


Střela přes celé hřiště = střela do prázdné brány?
Ono většinou střílet z větší dálky je nesmyslné, vždy se střela dá chytit, pokud není prázdná brána.

grEy
21-07-11, 14:03
Ani obludy nad brankou nejsou v normálním fotbale.
Ty tam aj hravas, ked mudrujes? Pisal som, ze to nemozem porovnavat s normalnym futbalom, ale az taka fantasmagoria ako behania po hladisku byt nemusi. Chapem ze aj tie "boludy" su sci-fi, ale sluzia ako polovicny brankar, takze maju svoj vyznam.

chmod a+x /bin/laden
21-07-11, 14:06
Jeden se hlásil. Chudák neměl steam, tak ho nevzali. Nicméně nechápu, proč zrovna na SJ je potřeba Steam... Když na DR nebo Zombie apod.. ne?

Myslíš tohohle zoufalce (http://csko.cz/forum/showthread.php?1234-%C5%BE%C3%A1dost-o-pr%C3%A1va)? Ten dodnes čeká, jestli mu na e-mail nepřijde zpráva z Kotelny, že ho chceme za admina... :smile:

Nejspíš máš ale na mysli tohoto vykuka (http://csko.cz/forum/showthread.php?1397-Admin-Soccerjam), který si sice žádost podal, ale v blbé sekci. Napsal pěknou žádost, admini mu dali vesměs své ANO, ale on sám to vzdal se slovy "Steam je mi k ničemu jasně 270 kč to nic není". Škoda ho.

chmod a+x /bin/laden
21-07-11, 14:09
Ještě by se k tomu měl vyjádřit Virgins (ten je na to asi nejpovolanější), já osobně jsem pro navrhované změny, když se tak hrává i jinde, proč ne i tady.

Mr. Spoon
21-07-11, 14:10
Jeden se hlásil. Chudák neměl steam, tak ho nevzali. Nicméně nechápu, proč zrovna na SJ je potřeba Steam... Když na DR nebo Zombie apod.. ne?

Na DR a Zombie jsou admini bez STEAMu? To je mi novinka..


Ty tam aj hravas, ked mudrujes? Pisal som, ze to nemozem porovnavat s normalnym futbalom, ale az taka fantasmagoria ako behania po hladisku byt nemusi. Chapem ze aj tie "boludy" su sci-fi, ale sluzia ako polovicny brankar, takze maju svoj vyznam.

Souhlasil bych s druhou polovinou. Bez "aliena" bys klidně došel před brankáře a vždy našel malé místečko, kudy prostrčit míč. Ono i teď se dá dostat před brankáře s trochou zručností.
S těmi tribunami - říkám, mohou se přidat i mapy bez tribun, aniž by se musel zavádět původní blok tribun..

chmod a+x /bin/laden
21-07-11, 14:15
Na DR a Zombie jsou admini bez STEAMu? To je mi novinka..
Řekl bych, že u ZombieBota je to spíš zbožné přání, než opis skutečnosti viz zde (http://csko.cz/forum/showthread.php?1397-Admin-Soccerjam&p=21887&viewfull=1#post21887)

ZombieBot
21-07-11, 14:16
Na DR a Zombie jsou admini bez STEAMu? To je mi novinka..


No, bývalo to tak.


Řekl bych, že u ZombieBota je to spíš zbožné přání, než opis skutečnosti viz zde (http://csko.cz/forum/showthread.php?1397-Admin-Soccerjam&p=21887&viewfull=1#post21887)

Naco zbožné přání? Já steam mam a navíc už o práva nežádám.

Mr. Spoon
22-07-11, 12:09
Stává se často, že hráči hrají jen polovinu zápasu? Kdo chce hrát, vydrží snad do dalšího kola, nebo ne? Když někdo přijde na ZM server v průběhu mapy, tak taky začíná s 0 xp za zombie.

V zombie modu se moc nevyznám, ale jak dlouho tam přibližně trvá "druhý poločas"?
Ono hrát jeden zápas hodinu je celkem dlouho.. Pokud se tedy nestřílí jen do prázdné.
Nějak to tu utichlo. No jo, zájem o sj není nijak velký, ale když jste ten server zavedl/-i, tak by o něj mohlo být trochu postaráno.
Většinou tam bývá minimálně z 80% plný. :-)

Mr. Spoon
23-07-11, 17:15
Aby to trochu obživlo.. Zavedení admina na tento server nevidím příliš reálně. Mohly by se zavést tedy ostatní navrhované změny?

Mr. Spoon
24-07-11, 21:14
Pardon, ale už mě to celkem nebaví.. Myslím, že ty návrhy by byly celkem užitečné, KDYBY se vůbec někdy uskutečnily.
Hold zájem s tím něco udělat je opravdu mizivý. Neznámý mód -> tak se na to vykašle.. Ach :(

grEy
24-07-11, 21:19
Kotel ma asi (urcite) vela prace, kedze vznikol jailbreak a treba vela uprav. Aj on je len clovek, tak ho treba nechat zit a keby sa na tuto temu zabudlo, tak ju po istej dobe obnov, urcite to upravi.

Kotel
25-07-11, 08:24
Server jsem nastavil podle jiného, který je údajně dobrý, ale pokud víš, že tyhle změny budou lepší, tak to tedy nastavím podle tebe.


Nicméně nechápu, proč zrovna na SJ je potřeba Steam... Když na DR nebo Zombie apod.. ne?
A od kdy?

Mr. Spoon
25-07-11, 10:30
Server jsem nastavil podle jiného, který je údajně dobrý, ale pokud víš, že tyhle změny budou lepší, tak to tedy nastavím podle tebe.

Děkuji za vyjádření se.. Hlavně mi jde o to střílení do prázdné brány - pak se opravdu nedá hrát.
A ano, myslím si, že by tomu ty změny prospěly.

72 Virgins
25-07-11, 10:38
Kotel nemůžeš to změnit to jsou obecná pravidla. Pokud to uděláš, odstřihneš se od špičkovejch hráčů. Tohle neni ZM aby se tu dělali jiná pravidla než je běžné. To je prostě jako bys překopal pravidla normálního CS.
Už tam začali chodit skvělý hráči z belgie a španělska který potkávám na těch nejlepších serverech.... dobře vím že to třebas pro tebe znamená, že si nekoupěj VIP, ale pokud tam budou špičkový hráči bude tam narváno a když tam bude narváno, tak si lidi vip budou muset koupit, aby se tam dostali.
Změny tomu fakt neprospějou už proto, že místo toho aby se lidi naučili hrát SJ tak se jim zas budou ohejbat pravidla a nastavení, aby se nemuseli snažit a pro dobrý hráče to znamená najít si jinej server.

Mr. Spoon
25-07-11, 12:31
Obecná pravidla? Jaké hráče myslíš? Myslíš, že se budou více snažit, když tam bude někdo střílet do prázdné brány se str 5+ z poloviny hřiště? To je spíš odradí.. Nejsem úplný profík, ale soccerjam hraju minimálně rok, tak o tom něco vím a umím (lj, boost, oklamání aliena apod.).. Dle tvé teorie, přijdou tam lidi jako dFln ^^ apod., vezmou si míč a nahrávají si mezi sebou, aniž by se k míči dostal někdo jiný.

72 Virgins
28-07-11, 17:59
Jo dfln je zrovna jeden z nich. Ale ten občas střílí do prázdný tak spolu moc nevycházíme především z jinejch serverů.
Prostě pravidla soccerjamu ohýbat je jako ohýbat pravidla cs1.6 ...

Jedno je ale pravda, když budeš přihrávat hráčům jako je dfln i oni ti budou přihrávat.

BTW kdo je adminem kromě mě na SJ? Morbe se zbláznil tak nevim jestli ještě někdo jinej je.

Mr. Spoon
28-07-11, 19:24
Jedno je ale pravda, když budeš přihrávat hráčům jako je dfln i oni ti budou přihrávat.

Jo s tím souhlasím, také praktikuju: "Nahraj a bude ti nahráno, jinak máš smůlu."


BTW kdo je adminem kromě mě na SJ? Morbe se zbláznil tak nevim jestli ještě někdo jinej je.

Ale doteď jsem nebyl svědkem, že by tam někdo dostal sebemenší napomenutí od admina, aby se nestřílelo do prázdné brány. Jestli vůbec je.
A to ti řeknu, jsem tam skoro každý den.. CZ/SK SJ servery povětšinou zanikly :(

OK přinejmenším mohlo by se při připojení zobrazit na obrazovce (myslím tím nějakej text např. pod Radarem) krom /menu, jak se to hraje..
Povětšinou začátečníci, co zkoušejí sj kliknou na OK vyberou tým, a pak se dokola ptají, pokud umí psát, jak se to hraje..
Někteří ignoranti jako " up_$klid Bohusu xD" se naexpí a následně střílejí do prázdné z půlky. Kdo by se na konci zápasu divil, když má skóre 300:xy

PS: Mohl bys mi napsat PM s nějakou IP na ty servery? Že bych se koukl, jaké mají to "nastavení".
Díky

apach29
28-07-11, 19:42
I ja tam mam prava myslim. Byl jsem tam jen dvakrat a moc mne to nechytlo. Navic uz jsem tam malem jednoho zabanoval za SH, ale vcas jsem si vsiml, ze muzes za expy vylepsit svy schopnosti. Podobne jako na war3.

Ryukyza
28-07-11, 19:46
Mr.Spoon a za jakej nick tam vobec hrajes?

ZombieBot
28-07-11, 20:02
Server jsem nastavil podle jiného, který je údajně dobrý, ale pokud víš, že tyhle změny budou lepší, tak to tedy nastavím podle tebe.


A od kdy?

Pamatuju si tu pár NS adminů na DR a ZM. A řikal jsi sám, že na těchto serverech to neni až tak potřeba.

Mr. Spoon
29-07-11, 10:03
Mr.Spoon a za jakej nick tam vobec hrajes?

Zatím se tam objevuji jako: "Hope Solo" a pak takový blbosti jako ":-)" ":P" apod.

Ryukyza
29-07-11, 13:12
Jsem te zahlidl mozno 2x jen

Mr. Spoon
29-07-11, 14:38
Jsem te zahlidl mozno 2x jen

Ehm.. a dál? Nebo spíš, co jako?

Krispo
24-09-11, 00:55
Jsem te zahlidl mozno 2x jen

Já se Spoonem nebo Hope Solo atd... hraju celkem často, myslím si že i on si mě určitě pamatuje.

Sena
26-10-11, 17:33
Cauko, tak par poznamok by som mal aj ja k tomuto serveru :D....

1) standardne nastavenie servera je na 15 golov a skilly su do lvl 5 (vid navrh spoona), teda nie ako to mate nastavene vy... to ze si uz nejaky server spravi malu obmenu je na jeho volbe, v tomto pripade ale trva zapas ozaj zvycajne hodinu, co je trochu vela

2) asi by bolo vhodne nastavit sv_airaccelerate na 100; dalej sa mi zda, ze sv_maxspeed je nastavene na 900, malo by mat hodnotu 999

3) neviem ci sa to deje aj na inych kotelna serveroch, nakolko navstevujem u vas len soccerjam, ale cca kazdu minutu nastane nejaky lag pocas hrania (zvysia sa strasne pingy)

Co sa tyka toho pluginu, mozem dodat :D... A dik za odpoved, co sa s tym ide dalej robit ;)

72 Virgins
26-10-11, 18:49
Já bych chtěl upozornit na chybu, že při použití turba se turbo po smrti zasekne a je nutné ho zapnout znovu, což je velmi velká chyba vzhledem k tomu, že máme všichni hráči vnitřní naučené hodiny a tak se nám nabourává čas použití.

Sena
26-10-11, 18:52
Hej, to je fakt, to turbo je zle...treba nahodit iny, normalne fungujuci odskusany plugin... vid: http://forums.alliedmods.net/showpost.php?p=473792&postcount=14

Mr. Spoon
26-10-11, 20:36
Je to bug, který se dá ale také celkem využít, že se turbo zapne o trochu později, kdy je to výhodnější..

Kotel
26-10-11, 20:39
Aa se menilo nedavno na 100. Maxpeed je 999. Ted jsem to overoval. Plugin na serveru je skoro stejny, turbo nefungovalo kvuli necemu jinemu. Pocet golu je umerny levelu skillu.
Tyhle zaseky na ostatnich serverech nejsou, takze to bude asi v pluginu nebo to chce restart.

Sena
26-10-11, 20:49
plugin ktory som sem posielal, no nezobrazilo ho tu, tak nikdy som s nim problemy na soccerjam serveroch nemal... mohol by si ho aspon skusit...
co sa tyka poctu levelov pri jednotlivych skilloch a pocte golov nevravim, ze je to neprimerane, skor ide o to, ze level 10 je totalna blbost pri skilloch ako stamina a strength... na normalnych serveroch je vsade level 5 max, je len jeden nemecky server (teda viem ze bol) ktory to mal po level 10...

aj zapasy co sa hravaju tak su len po level 5 :) ... a na pub serveroch potom byva obmedzenie na 15 golov.... aj vsetky soccerjam pluginy su tak defaultne nastavene, zvysok co si kedy nasiel su len upravy jednotlivych serverov...

navyse ked niekto pride v cca polke odohranej hry, tak nema sancu dohnat takto v skilloch tych silnejsich... a trcat dalsich 30 minut na serveri, kedy si poriadne ani nezahra nie je boh vie co... skus to zvazit, mam iste znalosti s riadenim sj serverov :D

p.s. sorry za tu neformalnost, ale nemam zaujem sa uchadzat o ziadne posty na tomto portali, takze snad mi to odpustite :D... Ide mi skor v sucasnosti o to, aby to fungovalo aspon tak ako ma... a tie lagy na serveri su fakt strasne otravne, takze ak sa s tym da nieco spravit, vsetci hraci to iste ocenia ;)

72 Virgins
26-10-11, 21:01
Nevim co se stalo ale hrači se po zabití rodí bez nožů, pokud umřeš po golu tak se hned po respawnu několik vteřin nemůžeš hnout.


aj zapasy co sa hravaju tak su len po level 5 :)
No to je sice hezký ale je to nesmysl. TG a CW v normalnim counter striku se taky hrajou uplně jinak než public. Navíc žádná liga v čechách neni. Nemůžeš public nastavovat jako na ligu, když se tu žádná nehraje. Změny co navrhuješ sou nepřijatelný.

Čim dál častěji tam chodí skvělý hráči což je dobře, protože ti co to neumi viděj jak se to hraje. Server je ochráněnej proti huntu, jsou tu standartní public 10 levelový úrovně a nemá smysl to nastavovat jako na offic matche, který stejně nikdo nehraje a pokud ano tak párkrát do měsíce a ještě ke všemu se to týká jen států kde je silná komunita SJ a těch moc neni.

Já sám to hraju 3 roky a offic match jsem hrál asi 7x čili tak jednou za půl roku.

Sena
26-10-11, 21:12
asi si ma nepochopil... standardne nastavenie aj na public servery je po lvl 5 max... ziadne 10 ako je to nastavene tu :D... takto fungoval len jeden nemecky server ak si dobre pamatam... a sj som zacal hrat pred 5 rokmi, tak mi nevrav :D ... a uz som sa kde tu vystriedal na postoch admina na cz/sk soccerjam serveroch :D

Mr. Spoon
26-10-11, 21:15
Virgins je správné, že jako admin si vždy stojíš za svým, ale vytvořit konstruktivní diskuzi by nebylo od věci, než hned ukončovat "a tak to bude, tečka".

Kotel
26-10-11, 21:51
Turbo se ted resetne po smrti. Puvodni plugin obsahoval starodavny funkce, takze jsem ho musel predelat. Lagy se asi objevi, kdyz se server delsi dobu nerestartne.
Co pridat neco proti strileni do prazdne z velky dalky, kdyz je malo hracu?

Sena
26-10-11, 23:56
Kotel, neviem co si nakoniec spravil, ale hra sa mi zrazu lepsie... aspon sa mi zda...

teraz tam nastal akurat jeden taky bug, ze ked zabijem hraca, ktory ma loptu, tak sa lopta neda zobrat, a po respawne hraca sa lopta teleportne opat k nemu...

pozn. autora: lopta = mic :D

edit: teda nie vzdy, stalo sa to 2x u hracov ktorych som zabil
edit2: tak je to dost casto teda... a navyse velmi casto sa stava, ze sa spawne hrac bez noza (co sice byvalo aj predtym, ale ovela menej krat :/ )

Krispo
27-10-11, 02:45
Já musím nesouhlasit se zde zmíněnými změnamy, kotelna je vyjímečná tím že to není jako ostatní nudné servery...hrál sem už na hodně SJ serverech a v poslední době vidím jen stejné nastavení jako zde na kotelně, a i když se někdo připojí v půlce hry, když to hrát umí, dožene to bez problémů, takže bych nechal 30 golu a max lvl 10.

Jinak s tím turbem to skoro nikdo neřeší, občas se to vyplatí, ale s tím nožem je to špatný, někdy se i kvuli tomu prohraje, Btw. možná bych mohl s lagama něco dělat když bych měl povolenou funkci buď amx_rcon restart nebo přidat restart do amx menu.

Něco proti střílení z větši dálky do prázdné by nebylo špatné, ale nastavit to tak kolem 180 stop což je půlka hřiště.

Edit: Zjištěno: bug postav , jak už říkal sena po zabití se bugne postava, a i s míčem ho to znovu respawne (3/5 zabití), nenapadá mi čím by to mohlo být, ale je to dosti nemilé :-)

Kotel
27-10-11, 08:26
Server se po delsim behu nejak podela, takze bez restartu jsou lagy. Po restartu se hralo v pohode. Nastavim automatickej restart kazdy 2 hodiny.

Krispo
27-10-11, 21:20
teď při skončení kola nefunguje amx a turbo

EDIT: hned nato byl rr serveru a porad nefunguje

Kotel
27-10-11, 23:41
Uz by melo byt vse ok. Lagy zpusobovalo nekonecno set_task.

Mr. Spoon
28-10-11, 00:01
Bylo by dobré dát tam ochranu proti střílení do brány z větší vzdálenosti - většinou to bývá do prázdné. Už moc cs nehraju (kvůli studiu), ale pro lepší hratelnost by to bylo lepší.
Virgins pod jakým nickem hraješ sj? V dobách, kdy jsem to ještě pravidelně hrál, jsem tě tam spatřil jen jednou. Takže to komentuješ zpovzdálí aniž bys věděl, jak to tam vypadá nebo jak se to tam odehrává?

72 Virgins
28-10-11, 00:13
Virgins pod jakým nickem hraješ sj?
:) To bys chtěl vědět vid :P
Normálně pod svym, někdy pod cizim. Hrál jsem dřív ted je to slabší takže to že se nepotkáváme není zas takový překvapení. Pokud si tam zahraju jednou za den a náhodou tam nejsi není taková náhoda.

@sena ano zmiňuješ legendární německej server a možná on se stal inspirací pro klasické publik, kdy je omezen hunt, kdy je 10ti levelové nastavení, protože to lépe odpovídá délce hry. Většina lidí při pětilevelovém nastavení už po chvíli nemá co kupovat protože maj vytůněno max. Právě proto se stahujou na kotelnu skvělý hráči, protože tohle nastavení vyhovuje velké většině. Nechci se vracet do dob kdy byl hunt a jen proto že omezení na hunt není v orig nastavení stejně jako levely. Proč ti nevadí omezení huntu i když v základní hře není? Protože je dobré že? No a i delší hra na 30 kol má svoje výhody. Takže nemůžeš jen tak něco schválit co se ti hodi a něco neschválit a použít na to slova "Tohle neni v základním nastavení".

Je to publik, dle německýho vzoru toho vzniklo dost a právem je to totiž nejlepší nastavení jaký je. Tedy z mého pohledu jsem nikde lepší nenašel a pro kotelnu chci to nejlepší.

Sena
28-10-11, 01:13
virgins, neplanujem sa tu hadat a vnasat nervozitu, nema to zmysel... vsetko co napisem je len cisto vyjadrenie mojho osobneho nazoru podlozeneho praxou

neviem kedy si zacal hrat, ale povodne bolo nastavenie skillov na 5 levelov a 15 golov... zvysok boli zasahy do pluginu... a ten lvl 5 mal urcite opodstatnenie... rozpisem to na skilloch

stamina - najdolezitejsia zmena pri zmene na lvl 10 nastala tu. Alien co je v pokutovom uzemi supera ma zabranit, aby hraci druheho teamu s loptou pobehovali po brankovisku. Kym bol lvl 5 max, hraca s loptou to automaticky zabilo, teraz sa moze dostat pomaly az do brany bez toho, aby ho alien zabil. Toto je uz privelky zasah, a neviem ci to nemali nejak inak poriesene na tom nemeckom serveri, uz sa presne nepamatam

strength - s lvl 10 ked ti zacnem kopat do branky, tak nebudes nadseny, tomu ver ;)... mozeme niekedy vyskusat

agility - ok, ako komu vyhovuje, pri lvl 10 je to uz dost rychle... ked vsak pride hrac ktory to nevie hrat nema sancu sa presadit voci lepsim a vytunenym hracom

dexternity - tu nie je co dodat, tymto sa hra nezmeni

disarm - tu by som to pomenoval asi tak, ze kazde seknutie hracom co ma lvl 10 tak oberie druheho hraca o loptu, pripadne mu zoberie noz na nie najkratsiu dobu... podla mna je to prehnany ten lvl 10 aj pri tomto skille

co sa tyka huntu, tak nevravim ze tam nechcem mat antihunt... ten link s pluginom ktory som poslal obsahuje antihunt, takze v tom nevidim ziadny problem... a zase ako vravim, do tohto pluginu museli byt spravene zasahy, aby boli skilly po level 10... nejaku tu dobu som sa venoval soccerjamu, nejake servery som aj viedol/vlastnil/pomahal pri ich tvorbe, takze mam urcite skusenosti a znalosti z danej oblasti...

a nakoniec, nevravim ze dobri hraci to nemozu dohnat, ked pridu v polke hry, skor ti zvysni si vobec nezahraju, pretoze to nevedia hrat a ani skilly nemaju na takej urovni ako ti lepsi... preto zastavam lvl 5 max... to ze dobri hraci maju pri lvl 5 max skor nazbierane vsetky skilly neznamena, ze tam nebudu chodit ;)... ako som uz raz spomenul, hodina na hru je priliz vela, preto zastavam tych 15 golov... takze necham na vasom zvazeni

inak poznal si nejake sk/cz kvalitne servery? musim ti povedat, ze kedysi boli a vsetky mali lvl 5 max a 15 golov (niektore 20)

p.s. pri tom dohanani skillov maju problem aj lepsi hraci pokial su dobri hraci na serveri, lebo sa nemaju sancu dostat k lopte ;) ...

72 Virgins
28-10-11, 18:37
Je to tak jak píšu. I Counter strike je v originále nastavenej jinak přesto jsou servery, kde se omezuje awp, FF je jinej počet kol a určitě jinej počet hráčů.
Takhle jak to je to určitě vyhovuje většině.

Jinak s tim STR máš pravdu level 10 je šílený já si nekupuju víc jak 3 protože pak se blbě přihrává.
To ostatní si může koupit každej a disarm 10 neřeš, když máš disarm nižší třebas 7 tak každý seknutí není odebrání míče. To platí jen disarm 10 vs disarm 0. Takže hráči se učej si kupovat všechno.

Jiný servery už nekoukám když chci si zahrát hraju už jen u nás. Takže samozřejmě některý nový budou mít klasický standart nastavení, který se vymejšlelo před sto lety. Pro mě je důležitý že kotelna přitahuje skvělý hráče a že se vracej to je svym způsobem známka o tom jak dobře to je nastavený.

Sena
28-10-11, 18:49
Pro mě je důležitý že kotelna přitahuje skvělý hráče a že se vracej to je svym způsobem známka o tom jak dobře to je nastavený.

skor o tom ako je zalostne malo soccerjam serverov v sucasnosti :D...

ok to je vsetko z mojej strany, vyjadril som svoj nazor a chcel som aby ste si ho precitali... dufal som, ze si to precita viac ludi, uvidime casom... lebo takto stojime len ty so svojim nazorom proti mne s mojim a je mi jasne ze za tychto okolnosti sa nic menit nebude

Mr. Spoon
29-10-11, 00:15
Souhlasím ve všech bodech se Senou. To, že se tam objeví 3-5 hráčů ze zahraničí, co to hrají pravidelně oproti tomu, že od nás se na tomhle serveru moc lidí nezachytí, když nemají šanci chytit někoho s dvojnásobnou rychlostí..

72 Virgins
29-10-11, 01:14
A to je právě to jak uvažujete na rychlosti prostě nezáleží. Máš přihrát dřív, než se k tobě někdo přiblíží pak ti míč nesebere. Když přihraješ a ten druhej taky přihraje je vysoká šance že dáte gol a když ho dáte oba máte xp a jste k tomu rychlejšímu blíž. Ty bys asi byl nejradši přišel na server hned dostal 16000xp aby ses nemusel snažit a bylo by všechno OK že :).


To že přijdeš do rozehraný hry je kolikrát to nejlepší co tě může potkat, jsi pomalejší tak o to musíš líp a přesněji přihrávat taky to musí bejt včas. Nemachrovat a hrát teamově tak se vyhrávaj zápasy.


Tenhle systém by se dal uplatnit kdekoliv třeba při zombie lidi by si mohli stěžovat, že přijdou v půlce kdy maj hráči vytůněný zombíky nebo už si ušetřili na miniguna a že to chci taky. I u klasickýcho CS by se stejnej postup dal uplatnit, že ostatní si měli čas ušetřit na guny.

Mr. Spoon
29-10-11, 11:40
Já, osobně, nemám problém se zachytit ve hře. Ale proč furt zastupuješ jenom skilly?! Jak se to mají naučit ti, co tam přijdou poprvé? Zase jim napíšeš 20-ti řádkový návod? Kdo by to četl? Na ten server se vracejí jen, jak říkáš 3-5 hráčů ze zahraničí a pár těch, co to umí z Č&S.

Aha, takže je jedno jestli jdeš 2 m/s nebo 4 m/s.. Vždycky dojdeš do cíle.. Zajímavá teorie...

Sena
29-10-11, 18:02
Teraz co ste robili nejake zmeny na serveri, tak je tu jeden dalsi bug... po pripojeni na server normalne hrac dostane 100 expov za kazdy doteraz streleny gol, teraz mi ich zrazu nepripisuje... toto by sa malo odstranit teda urcite, lebo potom su uz hraci uplne bez sance ;)

edit: ok takze vec sa ma nasledovne... pred cca este 2 dnami sa na serveri hralo vyborne, neviem co si spravil kotel, ci si vtedy dal odvtedy iny plugin ci co... ak mozem poziadat, daj prosim ten plugin ktory som ti poslal a uprav tam skilly po level 10 max, ak chcete aby to tu zostalo... ten plugin, ktory je tam teraz (neviem isto, ci je to pluginom alebo nie):

1) neprida expy ked pride hrac neskor na server
2) ludia sa velmi casto stazuju ze su bez noza... toto sa stavalo pri soccerjam pluginoch obcas, ale nemoze to byt tak caste ako pisu hraci
3) subjektivny pocit mam taky, ze sa sprava trosku divne ten server podla toho co mam skusenosti so soccerjamom... myslim rychlosti hracov, sila kopu lopty a pod... a nie je to tym ze je nastavene po level 10 max... so silou 0 s turbom strelim tak silno, co nie je mozne za normalnych okolnosti...

preto by som poprosil zvazit tento navrh a prerobit ten plugin, link ktoreho je tu niekde (myslim strana 3)....

Dik

Krispo
30-10-11, 00:44
1) neprida expy ked pride hrac neskor na server
to je pravda (hodně špatná věc)

2) ludia sa velmi casto stazuju ze su bez noza... toto sa stavalo pri soccerjam pluginoch obcas, ale nemoze to byt tak caste ako pisu hraci
Jakmile vezmeš míč nůž automaticky dostaneš (dobře vymyšlené kotle)

3) subjektivny pocit mam taky, ze sa sprava trosku divne ten server podla toho co mam skusenosti so soccerjamom... myslim rychlosti hracov, sila kopu lopty a pod... a nie je to tym ze je nastavene po level 10 max... so silou 0 s turbom strelim tak silno, co nie je mozne za normalnych okolnosti...
Rychlost hračů je správně nastavená, síla kopu s turbem je stejná jako předtím, řekl bych že v pořádku.

EDIT: to střílení s turbem vypadá že je nějak větší (silnější) ale to se dá opravit jedině jiným pluginem.

Kotel
30-10-11, 02:37
Ted by melo vse fungovat. Exp za pozdejsi pripojeni jsem zvysil na 200 * pocet golu, ale pak muze mit nekdo vic, nez kdyz by normalne hral. Damage maskotu jsem zvysil.
K puvodnimu pluginu se rozhodne vracet nebudu, protoze nesmirne zatezuje server a vsechny funkce jsou zastarale.

SandyMan !
30-10-11, 10:22
S Těmahle změny bych souhlasil je to supr napad... :) ale sere mě jak ty kkti běhaj za brankou a čekaj až ti před bránkou chcípnou :gg: :wacko: ...:D

Krispo
30-10-11, 15:15
teď se tam hraje výborně, jen se objevil další bug, mě to dělalo každé kolo, a viděl sem že i jednomu z tymu, po gole (restartu kola) vsichni utekli a ja mel jakože delsi freezetime, když už byla většina v pulce mě to řeklo "Go Go Go" a pak sem se mohl rozběhnout.

ale jinak dobrá práce!! :-)

EDIT: dělá to 8/10 hráčům. asi nastavit freezetime 0

Sena
30-10-11, 16:58
Exp za pozdejsi pripojeni jsem zvysil na 200 * pocet golu, ale pak muze mit nekdo vic, nez kdyz by normalne hral. Damage maskotu jsem zvysil.
K puvodnimu pluginu se rozhodne vracet nebudu, protoze nesmirne zatezuje server a vsechny funkce jsou zastarale.

200 expov je dobre, co sa tyka aliena, mozno stacilo aby si zvysil damage ked ma hrac v brankovisku loptu...

ako vravi krispo, treba zrusit mp_freezetime... a krispo, robi to kazdemu, akurat ked pustis turbo, tak ta to pusti a mozes bezat

Je mi teda luto, ze ho tam nemienis dat no. Na tomto soccerjam serveri totiz pozorujem par veci ktore su odlisne a pokial je nastaveny sv_maxspeed na 999 a sv_airaccelerate na 100, tak potom bude problem asi najskor v sj plugine. Tak tu su problemy ktore vidim pri hrani na tomto serveri :D... (su to osobne pocity pri porovnani hrania na inych serveroch s tymto)

1) po spawne hraca sa mi zda, ze aj hrac s plnou agility ako keby ju vobec nemal... ked uz pusti turbo/pripadne skoci ten dlhy skok, tak potom sa rychlost hraca zrazu zvysi

2) ta sila kopu je na tomto plugine fakt nepochopitelna. Za normalnych okolnosti (na serveroch ktore poznam/som poznal) strela s turbom zvysi trochu silu strely, no tu je to nepomerne

+ ako som uz raz spomenul nejaky divny pocit mam pri hre na tomto serveri :(

A chcel by som sa spytat... co znamena prosim ta, ze vsetky funkcie su tam zastarale? Lebo akosi mi to nejde do hlavy. Plugin ktory som ti poslal je na oficialnom soccerjam vlakne na alliedmods net. Taktiez to uz nie je ten prapovodny plugin.... Inak tento soccerjam plugin mas potom odkial to by ma ozaj zaujimalo :D... Si ho niekde nasiel na nete ci si ho ty nejak prerabal?

Krispo
30-10-11, 17:19
ako vravi krispo, treba zrusit mp_freezetime... a krispo, robi to kazdemu, akurat ked pustis turbo, tak ta to pusti a mozes bezat

taky jsem zjistil


1) po spawne hraca sa mi zda, ze aj hrac s plnou agility ako keby ju vobec nemal... ked uz pusti turbo/pripadne skoci ten dlhy skok, tak potom sa rychlost hraca zrazu zvysi

To je tím freezetimem



A chcel by som sa spytat... co znamena prosim ta, ze vsetky funkcie su tam zastarale? Lebo akosi mi to nejde do hlavy. Plugin ktory som ti poslal je na oficialnom soccerjam vlakne na alliedmods net. Tento soccerjam plugin mas potom odkial to by ma ozaj zaujimalo :D... Si ho niekde nasiel na nete ci si ho ty nejak prerabal?

například někdo udělal SJ plugin, řekněme že ten je na serveru...a o par měsíců/let někdo udělal nový plugin a lepší funkce. Tak bych to řekl já

Sena
30-10-11, 17:58
nemyslim ze freezetime je zodpovedne za tu rychlost... a tiez isto nie za tu divnu silu strely...+ ako vravim, trochu nezvycajne sa tu hra (rychlost behu, sila strely)... a rad by som bol, keby sa mi k tomu vyjadril radsej kotel, co mal na mysli

Krispo
30-10-11, 19:46
a tiez isto nie za tu divnu silu strely

já sem mluvil jenom k tomu spawnu, né ke střílení


nejake servery som aj viedol/vlastnil/pomahal pri ich tvorbe, takze mam urcite skusenosti a znalosti z danej oblasti...

Když si už nějaké SJ servery vlastnil nebo pomáhal při tvorbě, tak by si taky mohl vědět čím to je, že to bez turba na str 0 střílí tak moc?

A to že se ti tu hraje divně si psal už hodněkrát, nemusíš to pořád psát, sme si toho vědomi.

Kotel
30-10-11, 20:47
Zkusim porovnat, v cem je rozdil.

Krispo
13-11-11, 20:36
Dnes v 18:20 server spadl, nějakou dobu se na něj nešlo připojit, nikdo tam nebyl a psalo že je server plný. Když už se někdo připojil tak nefungovalo Turbo a práva.

A po každém respawnu je nějaká špatná rychlost, až po skočení LJ je rychlost normální, nebo použití turba.

Sena
28-11-11, 20:27
jo v tomto ma krispo pravdu, po kazdom respawne je zla rychlost... ale myslim ze sa neopravi po lj ale po pusteni turba...

a este jedna vec je na serveri co mi prekaza... vseobecne nemam rad hats, takze ak by sa zrusili bol by som rad, ak ich tam chcete mat, tak osobne sa vyjadrujem proti sombreru, nakolko nic nie je vidno cez to... ked hrac stoji v brane a postavi sa pred neho hrac so sombrerom nema sancu to chytit (a okrem toho mne kedysi na serveri kvoli tomu pluginu klesli fps, ked som ho tam skusil dat... mozno by nebolo odveci to odstranit, lebo fps nie su nic moc reku :) )

a este jedna vec mi chyba v poslednej dobe na serveri, pritomnost admina :) ... krispo prestal chodit a uz tam nie je ziadny admin zrazu...

dikes

Krispo
01-12-11, 20:30
Posledních 14 dní sem neměl skoro žádný čas, navíc mě zlobí PC... ale nebojte, teď už bude času dost :-), jinak ty hats, snizujou FPS o dost, ale zase rozeznáš hráče, a víš komu přihrávat.

Kotel
11-12-11, 01:51
Ted by mela byt rychlost v poradku.

Sena
25-02-12, 15:19
cauko, tak sa opat ozyvam po dlhsom case :)

vidim ze ste pridali nejake nove mapy - zatial som hral asi 2 minuty len jednu z nich sj_wisla_krakow ... musim povedat ze farby su tam otrasne, strasne to taha oci. Co sa tyka vseobecne novych map, neviem co vas viedlo k tomuto kroku, nakolko server bol pravidelne plny (osobne zastavam nazor aby sa hrala len mapa soccerjam, v tomto mode ide o futbal, nie o to ako vyzeraju mapy...) Takze dufam, ze to este prehodnotite (ak chcete, pozrite sa na konkurencne ns servery, kde sa hraju rozne mapy, ziadny nema taku navstevnost ako mala doteraz kotelna)

No a co sa tyka tych novych skinov, co su spomenute v druhej teme... pokial nepoklesnu fps tak mi je to jedno ci pribudnu, mozno to bude pekne ozivenie... ak by vsak poklesli, vyjadrujem sa jednoznacne proti :). Uz kvoli fps sa predsa rusili aj hats na tomto serveri

edit: soccerjam_galactic - neda sa kopnut lopta
sj_wisla_krakow - hraci si boli schopni kupit zbrane (mam taky pocit)

vysledok: server prazdny :)

fakt by som bol rad, keby sa vsetko vratilo do starych kolaji

Kotel
25-02-12, 16:44
Zkusil bych nechat mapu sj_trix_zone. Da se tam prihrat o stenu.

Sena
03-06-12, 19:03
uvital by som zakazanie developer 1, nakolko standardne byva zakazany... a zacina na server chodit jeden "namysleny" dan co mi vravel ze ma 400 fps a vyrazne vidno toto zvyhodnenie voci ostatnym hracom

Krispo
06-06-12, 19:20
1. Developer určitě zakázat běhají tam lidi i ze 400 fps viz demo (http://csko.cz/dema/upload/dir/sjdeveloper.dem)
2. zvýšit sloty serveru na 11 (10 + 1) teď se hraje 4 na 5.

Kotel
06-06-12, 19:32
Bude opraveno zítra ráno.

Sena
09-06-12, 15:47
Bude opraveno zítra ráno.

ked budes mat cas, fakt sa na to pozri prosim ta... inak este jedna vec, pridal si tam teraz 2 mapy sj_trix_zone a sj_danger_final... osobne som proti tymto mapam...

Neviem teda co je tvojim cielom, ci to, aby harci trenovali nejake triky, alebo aby sa tam hralo, ale podla mna trenovanie trikov odradza hracov od toho aby zotrvali na serveri, pretoze ten kto si ich trenuje tak ma stale loptu a robi s nou blbosti a vobec mu nejde o to, aby sa hral soccerjam

Na mape sj_danger_final niektori hraci behaju po trbibunach, robia boosty z tribun atd (ovela viac ako na mape soccerjam) + vyuzivaju prekazky ktore su v ceste aby ich ini nemohli zabit... z tohto dovodu preferujem mapu soccerjam, kde je ozaj priestor na to, aby sa super dostal k hracovi s loptou

sj_trix_zone je zase dost mala mapa + niektorych velmi laka zase ta tribuna + moznost obist cele ihrisko vrchom (po tom chodniku so zabradlim) kde sa zase nema nik moznost dostat k hracovi s loptou (pretoze do tych miest sa da dostat len z 2 stran - spoza branky CT a T...)

myslim ze doteraz neboli ziadne problemy s tym, ze tam bola len mapa soccerjam, preto osobne hlasujem len za tu jedinu mapu... pripadne ked nejaky admin chce aby sa raz za cas hralo aj nieco ine nech to zmeni sam a nie nech sa striedaju tieto 3 mapy cez mapcycle

dik

Kotel
09-06-12, 16:27
Virgins byl taky proti novým mapám, zahraniční hráče to zřejmě odpuzuje, ale zase se mi nechce dávat pryč mapu jen kvůli blbosti hráčů. Když jsem na soccerjam mapě zablokoval tribuny, bylo to taky špatně. Zkušenosti z jiných serverů potvrzují, že hráči mají radši oldschool mapy, nic nového. Dám je tedy pryč.

Sena
18-06-12, 23:51
ok uz ma ten jeden hrac fakt totalne otravuje a dnes si dokonca zapol SH... prosim ta ozaj zrus toho developera aby hraci nemohli mat nad 100 fps... dik

edit: mozno by som mohol ziskat jeden plugin na soccerjam kde je integrovany aj antideveloper... ale mam pocit ze to je plugin len pre steam servery (ale plugin nepouzitelny pre nas aj z dovodu ze to nie je pre pub hru, ale na cw plugin, teda jedine ze by si sa na to mrkol a skusil z toho vybrat tu antideveloper cast)

Kotel
19-06-12, 00:39
Pokud to neni sma, tak s toho nic nevyberu. A neni duvod, proc by to nefungovalo, server je stejny jako steam, jen ma "plugin" navic.

Sena
19-06-12, 22:33
Pokud to neni sma, tak s toho nic nevyberu. A neni duvod, proc by to nefungovalo, server je stejny jako steam, jen ma "plugin" navic.

ten plugin mas v PM

Sena
05-12-12, 12:50
2. zvýšit sloty serveru na 11 (10 + 1) teď se hraje 4 na 5.

Uz je to nejaky cas, co bol prezentovany navrh na tuto zmenu, prihovaram sa za nu opat

ShadoW_
09-05-13, 14:58
Já bych to nechal jak to je kvůli těm lvlum až do 10 je to pro ně lepší jsou rychlejší a víc je to baví a ty góly.. To bych taky neměnil hraji tam každý den a nechal bych to prostě jak to je :)

ShadoW_
09-05-13, 17:41
Kotel nemůžeš to změnit to jsou obecná pravidla. Pokud to uděláš, odstřihneš se od špičkovejch hráčů. Tohle neni ZM aby se tu dělali jiná pravidla než je běžné. To je prostě jako bys překopal pravidla normálního CS.
Už tam začali chodit skvělý hráči z belgie a španělska který potkávám na těch nejlepších serverech.... dobře vím že to třebas pro tebe znamená, že si nekoupěj VIP, ale pokud tam budou špičkový hráči bude tam narváno a když tam bude narváno, tak si lidi vip budou muset koupit, aby se tam dostali.
Změny tomu fakt neprospějou už proto, že místo toho aby se lidi naučili hrát SJ tak se jim zas budou ohejbat pravidla a nastavení, aby se nemuseli snažit a pro dobrý hráče to znamená najít si jinej server.


Ano přesně tak souhlasím s tebou Virgins :) nechal bych to tak jak to je :)

72 Virgins
10-05-13, 00:58
Přesto jak jsem zjistil změny proběhly..... Alien ubírá 2x víc než má. On tam prostě je, aby zabránil kempení u branky a nemá trestat hráče za to, že chtějí dát gol.
Bohužel jsou vypnuté baterky. Nevím jak náročné to je na server ale probliknutím baterky se dává spoluhráči najevo, že by měl přihrát. Je to neverbální komunikace a každej jí pochopí. Také pokud jsi na tribuně spoluhráč tě hůře vidí, ale pokud máš zaplou baterku nebo problikneš tak si tě může všimnout a přihrát ti.

Swagrid
10-05-13, 07:44
Přesto jak jsem zjistil změny proběhly..... Alien ubírá 2x víc než má. On tam prostě je, aby zabránil kempení u branky a nemá trestat hráče za to, že chtějí dát gol.


Přesně toto se mi nedávno stalo, není to zrovna příjemné pro člověka, který nemá vymaxované staty.

ShadoW_
15-05-13, 19:04
Teď ty změny z 10 na 5 jsou naprd !!

Krispo
16-05-13, 16:05
Může mi někdo hodit odkaz na thread kde se jednalo o změnách z lvlu 10 na lvl5?? to je MEGASHIT... nikdo tam nechodi.. ty lepsi hraci ze zahranici prijdou a napis ou why max lvl 6? a pak se odpoji... R.I.P SJ

traviss
19-05-13, 11:19
Může mi někdo hodit odkaz na thread kde se jednalo o změnách z lvlu 10 na lvl5?? to je MEGASHIT... nikdo tam nechodi.. ty lepsi hraci ze zahranici prijdou a napis ou why max lvl 6? a pak se odpoji... R.I.P SJ

Koho máš na mysli těma lepšíma?

traviss
19-05-13, 11:32
Teď ty změny z 10 na 5 jsou naprd !!

Je to lepší stíne:D Není to na tom serveru takový bordel už a aspoň když se pozdě připojíš do hry, tak můžeš hned vyupgradovat agility na level, jako maj všichni ostatní, takže se nestane, že bys třeba nestíhal protihráče atd. Taky je už méně hráčů, rádoby profíků, kterí předuckují půl mapy, potažmo celou mapu. Je to víc o teamplayi. Ale bohužel, pub hráči kteří zde hrajou, prostě akorát chtěj být co nejrychlejší a surfovat po tribuně, místo aby se naučili pořádně přihrát nebo dát normálně gól. Samozřejmě to neplatí pro všechny hráče, ale u mnoha to tak je.

72 Virgins
19-05-13, 23:16
Může mi někdo hodit odkaz na thread kde se jednalo o změnách z lvlu 10 na lvl5?? to je MEGASHIT... nikdo tam nechodi.. ty lepsi hraci ze zahranici prijdou a napis ou why max lvl 6? a pak se odpoji... R.I.P SJ
Je to bohužel tak. Když se tu spustil SJ nechal jsem nastavit pravidla jak bylo všude ve světě běžné s tou vyjímkou, že se omezil hunt na blízké okolí hráče s míčem.
Přilákalo to lidi z celýho světa a teď je všechno pryč.
Bohužel nemáme šanci do toho nijak zasáhnout.
Některý lidi místo toho, aby přestali fnukat a naučili se to tak se pro ně ohnou pravidla a kolikrát stačí jeden a stovka spokojených je .... no víte kde.
Platíme daň za to, že je Kotel prostě hodnej a snaží se každýmu vyhovět.
Edit: Ještě bych chtěl říct. Buďme rádi za tu chvilku kdy byla pravidla tak jak mají být. Upřímě byla to zábava.

ShadoW_
04-07-13, 13:03
Omg a co to je teď ani duck nejde ???