PDA

Zobrazit normální verzi : Mapy...



Nixvan
21-07-11, 14:52
Dobrý den chtěl by sem odstranit mou chybz v Counter Strike Třeba mapa Deathurn_fly_on_the_wall chci ji hrat jenže.... Když ji chci hrát mapa se mi nainstaluje aleee ---Nenačte--- A potom se mi sekne celý PC prosím odepište mi co s tím mám dělat.... Chci hrát mapy které mi nejdou... :(((:cray:

Ryukyza
25-07-11, 19:01
Dobrý den chtěl by sem odstranit mou chybz v Counter Strike Třeba mapa Deathurn_fly_on_the_wall chci ji hrat jenže.... Když ji chci hrát mapa se mi nainstaluje aleee ---Nenačte--- A potom se mi sekne celý PC prosím odepište mi co s tím mám dělat.... Chci hrát mapy které mi nejdou... :(((:cray:

sa mi tky nekdy stava proste si ji stahnu z webu

killer-savage
25-07-11, 21:39
mne sa to stava napr: fy_simpsons alebo kz_megabhop_hard. proste sekne a nemozem nic robit. vypnem to tak ze dam ctrl+alt+delete a tam dam ukoncit proces - hl.exe

Nixvan
08-08-11, 14:23
ako pisal chartu daj si do google nazov mapy napr. kz_megabhop_hard download stiahni a vsetko co ta zlozka obsahuje nahadz do rootu cska mne sa to stava ked je nejaky low server a blbo mi stiahni wady a tak staci len stiahnut original :P
NAPISTE MI PLS ODKAZ NA STAZENI MAPY DO DEATHRUN fly_on_the_wall

Nixvan
08-08-11, 14:26
ako pisal chartu daj si do google nazov mapy napr. kz_megabhop_hard download stiahni a vsetko co ta zlozka obsahuje nahadz do rootu cska mne sa to stava ked je nejaky low server a blbo mi stiahni wady a tak staci len stiahnut original :P
napis mi pls odkaz na stazeni mapy deathrun_fly_on_the_wall

chmod a+x /bin/laden
08-08-11, 15:55
NAPISTE MI PLS ODKAZ NA STAZENI MAPY DO DEATHRUN fly_on_the_wall

napis mi pls odkaz na stazeni mapy deathrun_fly_on_the_wall
Nauč se používat EDIT.
Nauč se používat Google.
Nauč se používat mozek.
Až se to naučíš, můžeš si stáhnout mapu tady (http://www.2shared.com/file/lnJfDZa3/deathrun_fly_on_the_wall.html)