PDA

Zobrazit normální verzi : de_kabul



72 Virgins
14-03-13, 03:09
Rád bych požádal po zvážení zařazení této mapy na Mega Pub. Mám tu mapu sice rád, ale pravda je, že je obrovsky nevýhodná pro téčka. Jednak se všichni rodí pod úrovní takže je hned po respawnu mohou CT zasypat flashy a héčky. Druhá vada je vážnější. Je tam totiž jen jeden plant, čímž se od 99% DE map liší a znevýhodňuje jednu skupinu na úkor té druhé.

Nejdu sem jen z vlastní vůle. Stejný problém z tou to mapou mají i Vince C. nebo 3necky a další lepší hráči.
Ač jí mam rád, je opravdu velmi nevýhodná pro téčka a mělo by se tedy zvážit její vyřazení.

Ridik :D
14-03-13, 05:21
nedavno sem nekde slysel ze neni zadne rozdeleni T mapy ani CT mapy je to o teamu na kabulu se daji udela docela slusne rushe za T uplne bez problemu jen je treba pockat na spravnej moment

72 Virgins
14-03-13, 10:19
Rushe jdou dělat na jakékoliv mapě. Tady jde o to, že ČT věděj vždy kam jdeš neboť je jen jeden plant.

DarkAspecT
14-03-13, 11:31
Nechat.. To by se mohla vymazat i inferno, ale když máš lepší tým, tak ct nemaj šanci. Ještě sem neviděl, že by nějaký ct šlo flashovat hned po respu. Většina jde na tu plošinu na ct s wipem a čumí na t spawn, nebo do tý díry dole. Občas se někdo najde, kdo rushne ty schody, ale to je jen ojediněle.

Acid
14-03-13, 11:32
Musim souhlasit s Virginsem. Tady mají CT totální nevýhodu.

EDIT:


Nechat.. To by se mohla vymazat i inferno, ale když máš lepší tým, tak ct nemaj šanci. Ještě sem neviděl, že by nějaký ct šlo flashovat hned po respu. Většina jde na tu plošinu na ct s wipem a čumí na t spawn, nebo do tý díry dole. Občas se někdo najde, kdo rushne ty schody, ale to je jen ojediněle.

Na infernu se to dá v pohodě a za CT hraju i rád, občas se tam někdo s wipem najde, ale když máš aim, tak ho sundáš v poho, protože on neví, kdy ty vyběhneš (pokud nemá wh...) , ale ty už s ním vlastně počítáš, zvlášť když měli několik nákupů. Takže můžeš vlastně zkoušet střílet s předstihem :)

3necky
14-03-13, 13:07
Tak můj názor na to myslím všichni znají i jak se s ní trápím. Kabul je podle mě úplně nesmyslná a hlavně nelogická mapa a všichni zkušenější hráči by to měli poznat. Fakt, že má pouze 1 plant a to ještě hned vedle CT spawnu je asi nejvtipnější. Vždyť to nemá žádný smysl! de_ mapy jsou o tom, že T mají na výběr kam vyrushujou, možnost stáhnout se, vybrat jinou cestu a zamotat CT hlavu. Tady to bohužel není možné jelikož navíc ještě CT můžou obsadit všechny přístupy na 1 plant během pár vteřin a co je hlavní, tak to stihnou výrazně dřív než se k těm cestám dostanou T. Úsměvné taky je, že zhruba za 7 vteřin se CT můžou dostat na T spawn BEZ ODPORU!
Samozřejmě, když za T stranu nastoupí zkušenější hráči, co umí střílet a za CT začátečníci, tak je to jasné, ale takhle nemůžeme přece přemýšlet. Navíc (a teď si rýpnu) ze zkušeností vím, že většina právě těch zkušenějších hráčů jdou automaticky za CT (a není to pouze v téhle mapě, ale o tom bychom mohli mluvit dlouho a v jiném tématu). Já jdu někdy taky, ale to v souvislosti s tím, že mám vztek, že něco takového votli (ti co mě znají určitě ví, že chodím zásadně do papírově slabších stran).

Sečteno podtrženo, de_ mapy jsou o vyrovnanosti, což mapa s 1 plantem, takovým respawnem CT a přístupy na plant v žádném případě není.

Tms
06-07-13, 02:10
mapa Train je na tom podobně CT maji spawn taky hned u obou plantu.

Tms
06-07-13, 02:11
tím ale nechci říct aby ste ji vymazali :D