PDA

Zobrazit normální verzi : Sťažnosť + prosba ohľadom máp



JOZKO VAJDA!!
14-03-13, 17:34
Dobrý deň. Toto vlákno zakldám na to aby sa tu ktokoľvek mohol posťažovať na mapy typu "fight yard" teda "fy". Keď je server napráskaný (teda keď je plná kapacita) a zvolí sa fy mapa väčšinu ľudí to zabije a ostatný ktorý sa pripojili neskôr si nemôžu vybrať tým (napríklad fy_sniperzone). Taktiež môžem uviesť príklad na mape fy_piramit kde sa nedala vybrať clasaa. Čiže myslím že nielen za seba ale aj za iných môžem povedať že fy mapy sú na CoD server úplne zbytočné a hodia sa skôr na War3. Oveľa radšej by som bol (a to je aj tá "prosba") keby ste vrátili mapu cs_assault_lol. Bola to perfektná mapa. A ak číta niekto toto vlákno a má podobný názor ako ja nech to sem napíše aby kotel (alebo iný admin) videl že to nie je dobré.

S pozdravom JOZKO VAJDA!!

JOZKO VAJDA!!
14-03-13, 17:41
Momentálne mapa fy_buzzkill. Ešte som si nezahral furt ma to zabilo a jednému alebo dvom hráčom nejde vybrať tým sú v specte.

Trey
14-03-13, 17:49
Tak mozno to dat ze mapa pojde len ked bude pod 20(?) hracov, ale nemazat to lebo dost ludi tie mapy aj bavia..

JOZKO VAJDA!!
14-03-13, 18:02
No to tiež není zlý nápad dať to podľa počtu hráčov. Ale assault_lol by sa mohla vrátiť,

Smiky
14-03-13, 22:14
Mě konkrétně "fy" mapy baví a myslím si, že je to i dobré v případě kdy je na serveru málo lidí. Zase s full serverem 26 lidí, běhat na "fy" mapě je mírně řečeno nezábavné :) to je pravda.

caHor
15-03-13, 11:09
Fy mapy su good hlavne buzzkill na sharpshootera hlavne, a mozno aj FS, sappera.. ostatni, co expia nejakeho protectora maju sancu iba tam dole.. sniper je podla mna dobry dole. Nechalby som ich, dobre sprestrenie CODka

slide
16-03-13, 09:30
Dobrý deň. Toto vlákno zakldám na to aby sa tu ktokoľvek mohol posťažovať na mapy typu "fight yard" teda "fy". Keď je server napráskaný (teda keď je plná kapacita) a zvolí sa fy mapa väčšinu ľudí to zabije a ostatný ktorý sa pripojili neskôr si nemôžu vybrať tým (napríklad fy_sniperzone). Taktiež môžem uviesť príklad na mape fy_piramit kde sa nedala vybrať clasaa. Čiže myslím že nielen za seba ale aj za iných môžem povedať že fy mapy sú na CoD server úplne zbytočné a hodia sa skôr na War3. Oveľa radšej by som bol (a to je aj tá "prosba") keby ste vrátili mapu cs_assault_lol. Bola to perfektná mapa. A ak číta niekto toto vlákno a má podobný názor ako ja nech to sem napíše aby kotel (alebo iný admin) videl že to nie je dobré.

S pozdravom JOZKO VAJDA!!

Včera tam bol skoro full server a skoro sa ľudia rozplakali keď som im zmenil mapu fy na de.... a to som este nevedel ze mapy fy robia take problemy pri velkom pocte hracov... takže asi nemôžeš povedať aj za druhých :D :)

Beat
16-03-13, 10:23
Jo no si zmenil buzkill na inferno, večer okolo takej 22:00 tam bol plny server na fy_snow, keď mapa skončila išiel aztec a na serveri len nejakych 12ľudí, skôr odstraniť tie fy mapy, ktore su len pre 20 hračov tušim sniperzone, alebo pridať viac spawn miest.

Drago
16-03-13, 11:09
na FY mapy spawn místa neúpmůžou...představ si třeba fy_snow s 30lidma....to se s takovým počtem hraje blbě i třeba dust

Mytrim
16-03-13, 12:51
Na 100% jsem za odstranění Fy map. Když je tam Fy mapa, tak je to jen a jen o tom kdo má více HP nebo větší palebnou sílu. Jediný důvod co mě napadá proč je hráči chtějí, je ten, že se tam hodně rychle expí ale jinak je to o ničem, prostě se tam nedá hrát.

Beat
16-03-13, 13:24
Z tych fy map je veľka jedine tak piramit, snow som videl s 30ludmi to je iny masaker

Drago
17-03-13, 10:38
tak ale včera večer nás na buzzkillu bylo tuším 12 a hrálo se dobře (dokonce i se sharpem jen 23lv. jsem tam měl nejvíc killů) takže když bude omezení že to bude jen volitelný cca do 15lidí neviděl bych v tom problém(když se tam pak připojí 16tej do spectu automaticky to bude hlasování o další mapě)...pokud to tedy jde udělat takto

JOZKO VAJDA!!
17-03-13, 12:25
Jediné s čím súhlasím je to že FY mapy sa hrajú celkom dobre ak je tam málo ľudí. Ak je plný server a zvolí sa FY mapa.. amen tma. Ale cs_assault_lol by sa mohlo vrátiť bola to jedna z naj máp.

Drago
17-03-13, 12:39
tje pravda...to bavilo snad každého a znalo to dost lidí protože byla jednoduchá

U Scared?
18-03-13, 19:34
Tjn,Fy sou dobré nemazal bych je jak psal beat jiný masaker na snow po 26 hráčích =D

J3ZUsSs*
19-03-13, 22:37
Ja by som tam nechal fy mapy , ale len pre 14 hráčov .

Trey
19-03-13, 22:53
Alebo by sa mohol spravt druhy cod server- only fy maps, a xp by boli prepojené s normal cod . A bolo by tam max napr 18 hráčov

J3ZUsSs*
19-03-13, 23:01
Ten druhý server by sa nemusel robiť len na fy_mapy , mohli by sa tam dať aj de_mapy .. ale iba zopár :)

Kotel
19-03-13, 23:56
Kdyz tam pridam spawny, tak se mapy nemusi mazat.

Drago
20-03-13, 06:57
No ono by taky stačilo když je nás tam moc tak když se objeví admin vyhlýsit změnu mapy bo ve lidech buzzkill...docela hnus :D ale fajn se tam expí tjn myslím že s tím COD only FY by se tam moc lidí nedostalo během dne

J3ZUsSs*
21-03-13, 10:04
Drago ked má hráč Vip tak není problém sa tam dostať :)

Drago
21-03-13, 14:55
Mám VIP...(resp měl jsem ted někdy vypršel/má vypršet) a nedostal jsem se tam...na mapu ano ale jen do specingu protože max. velikost týmu je tam 12lidí

J3ZUsSs*
21-03-13, 15:36
No to sa aj mne hocikedy stane ...