PDA

Zobrazit normální verzi : Prosím Unban



[*-Hot WiNgS-*]
14-03-13, 19:53
Dobrý den,zdravím vás jménem [*-Hot WiNgS-*] chtěl bych poprosit o unban zde je tabulka
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 57232)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Cheater'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): [*-Hot WiNgS-*] PROFESIONAL
[AMXBANS] Tvuj nick: [*-Hot WiNgS-*] OH-SMILE
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): STEAM_0:0:49168595
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:49168595
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 78.45.216.200
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 78.45.216.200
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: ParadoXX
[AMXBANS] Server: csko
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!
No já omlouvám se nechal jsem se zlákat kamarádama k cheatum ale vazne mne to mrzi prosim kdyby ste mi dali unban byl bych ten nejstastnejsi kluk na
světě.Já nejdříve jsem myslel ze mi nebude ten ban vubec vadit ale kdyz ted volam s kamosema a zeptaj se mne jestli pujdu na COD:MW a pak si vzpomenou a reknou (ajo ty mas vlastne BAN) malem brecim :( sem tak zdrcenej já nemůžu najít správná slova ale jsem z toho fakt na maděru no prostě nikde nejsou takove servery jako COD:MW ani Fun a tyto servery mi moc chyby skouším to dnes asi naposled aspoň když se mi blíží narozenini rekl jsem si:JO teď bych mohl mít štěstí já Omlouvám se nemohu dál psát jinak se už rozbrecim tak ahoj:(
[*-Hot WiNgS-*]

mirous
14-03-13, 20:23
Dojemný příběh. Možná bys o tom mohl napsat knížku, ale nech si jí opravit nějakým Češtinářem. Možná bys měl přehodnotit svůj život a neumírat žalem nad cskem. On Counter není k životu potřebný. Věř mi ;).

:moqq
15-03-13, 10:52
mozna bys nam mohl dat nickname tech kamaradu

[*-Hot WiNgS-*]
15-03-13, 12:59
a kdybych dal dostal bych prosim unban ja to reknu ale :(( fakt ty cheaty mne mrzi

[*-Hot WiNgS-*]
15-03-13, 13:01
moqq prosim moc te prosim ja nepreziju bez kotelny :(

[*-Hot WiNgS-*]
15-03-13, 13:03
Jestli mate skype muzeme si o tom popovidat klidne vam ukazu ze ty chetay mazu :(

514Pro
15-03-13, 14:50
Ty to nechapes, jakekoliv podlejzani, skemrani, proseni atp. ti nic neprinese, mozna tak ban na forum za neustale otravovani. Musis se naucit v zivote, ze ne vzdycky dostanes co chces. Unban nebude.

mirous
15-03-13, 15:23
Jestli bez Kotelny nepřežiješ, tak máš opravdu výborné vyhlídky na život. Tím spíš Ti UB nedáme (teda né, že jinak bychom Ti ho dali) a bude nás těšit, že přispějeme ke změně Tvých životních hodnot a nestane se z Tebe tak troska a gembler. Raději běž ven hrát fotbal. Sbohem.

:moqq
15-03-13, 16:56
napis nam kteri kamaradi jeste pouzivaji cheaty

[*-Hot WiNgS-*]
16-03-13, 10:33
ne nenapisu ani unban mi nedate :(