PDA

Zobrazit normální verzi : Mikrofón



Fro
21-07-11, 18:18
Ahojte, mám problém, V cstrike mi nejde mikrofón. Ak dám nastavenia a tam vyskúšat tak ide , ale v hre ako na JAIL nejde. PoraĎte ako to opraviť.
Na skype, TS mi ide.

Tino
21-07-11, 21:15
Ak nevies musis stlacit niejaky tlacidlo na klavesnici. V nasteveniacjh si to skus dat napr. na tlacidlo K (vacsina hracov to tak ma) a potom ti to pocas hry ked si na serveri stalc a drz a hovor a ked si dohovril pusti tlacidlo. Myslim ze je bind na to ze ked stlacis tlacidlo nemusis ho drzat iba stisnes a potom ho znovu stisnes ked dohovoris. A v nastaveniach si najdi test mikrofonu a tam si ho nastav ako chces.

Fro
21-07-11, 21:19
Toto všedko ma už napadlo a skúsil som a nepomohlo to

Tino
21-07-11, 21:30
Ale ked hovoris stlaci nieco?

Fro
21-07-11, 21:43
Áno mám to na v a držím to aj vidím dole vľavo tú vecičku, ale nikto ma nepočuje.

Tino
21-07-11, 22:26
Skus si to dat na K. A fakt si skusil test mikrofonu? A ak myslis na Jail na kotelni tak tam T nemôzu rozpravat :) skus ist K CTckom ak si to skusal iba v T mozno je to ta chyba :)Alebo si nastav v zvuku/test mikrofonu/a skus si to dat co najvysie a potom sputi test mikrofonu a nieco hovor a postupne si to nalad az ta bude zretelne pocut.Ked sa v teste mikrofonu pocujes znamena to ze na CSku ti musi ist mikrofon! Ak hovoris ty neukazuje ti ze rozpravas :) Skus sa inych opytat ze ci ta pocuju :)


Tino

Tino
21-07-11, 22:28
Inac v nastaveniach sa to vola "hlasova komunikace" ked mas cestinu ,ked mas anglictinu tak by to malo byt tusim "voice communication" a nastav si to na tlacidlo K :)

Fro
21-07-11, 22:30
V teste ma dobre počuť ale v kot JAIL aj ked som CT nikto nepočuje

Tino
21-07-11, 22:36
Hm.To je zvlastne :(

grEy
22-07-11, 00:17
Ked si u CT, tak napis do konzoly +simonvoice a potom by ti malo ist hovorit aj vtedy, ak nejsi simon.

Fro
22-07-11, 13:00
Aha vyskúšam.