PDA

Zobrazit normální verzi : žadost o admina



blaza32
21-07-11, 18:56
moje jmeno je daniel hraji na kotelne cca 2roky a znam nekolik adminu a nekteri jsou i velcí přatele a chtel bych se stat taky adminem a vstoupit mezi ne dekuji ze ste mi dali chvilku proslovu a hezký den.



neco o mne:
steamnick:blaza32
nick ve hre:play boy maimi
steam id:STEAM_0:1:15707865
nejvice chodím na tyto servery: traxxzone.cz 11 warcraft,netrix-gp.info warcraft
btw:ufone zadne podminky nejsou

perry
21-07-11, 19:04
Ty vole jeste tady dostanes ban za reklamu ..

GenTLY^
21-07-11, 20:31
Thumb down:thumbdown: Zde :) (http://csko.cz/forum/showthread.php?954-Pravidla-%9E%E1dost%ED-!!!)

chmod a+x /bin/laden
21-07-11, 23:33
"Tento uživatel zatím nenastavil(a) svůj profil komunity služby Steam." (http://steamcommunity.com/profiles/76561197991681459)
Neumíš si ani nastavit profil na steamu, jak chceš dělat admina? O_o

Flash
22-07-11, 11:44
Tohle je presprilis... Trochu soudnosti s tema zadostma, prosim. Me prijde, ze se sem hlasej jen lidi z pomocnych skol.

chmod a+x /bin/laden
22-07-11, 12:01
Založil nový thread:

a jeste k ty zadosti. muzete mi psat na skype na jmeno danda00 nebo na email blaza.hokejsta@seznam.cz nebo na facebooku menuji se tam Daniel Eaton Blažej dakuja za chvilku strpeni a přeji hezký den.
To je debil!

:D Dal Ta Bhoper:D
22-07-11, 22:51
K tvojej žiadosti:
Toto bolo na mňa až moc,1.Žiadosť nič moc
2.Ako hovorí: chmod a+x /bin/laden: Neumíš si ani nastavit profil na steam
3.Neuviedol prečo sa chce stať adminom,jediné čo k tomu napísal je: Znam nekolik adminu a nekteri jsou i velcí přatele a chtel bych se stat taky adminem. Jediní udaj s ktorým s tebou súhlasim v tejto vete je že admini sú priateľskí,kamarátsky:niektorý až moc,pre hráčov len dobré.
4.btw:ufone zadne podminky nejsou: Neviem čo si týmto sledoval.??????,ked tak podmienky sú dal ich tam sa náš super zakladatel Kotel,a to by si si mal prečitať ak chceš byť admin.A ešte niečo kvôli tej kravine aby si nám niečo napísal si založil nový Thread??????,Neviem Načo,Však každému stačí jeden,Vidno že sa na Forku nevyznáš,a neviem či máš na to stať sa adminom ešte som ťa na kotelne nevidel a to už som hral každý server aspoň 14 Hod. takže nesplnaš podmienku,a tá podmienka je aby ťa admini poznaly,aby som to tak povedal,Kotelnu hrám aspom 4-6 Hod. Denne takže Teba som tam nevidel.Tá podmienka platý len pre mňa nie som si istý či ta poznajú Admini.Takže to je všetko:Som Proti.

kotr
25-07-11, 19:36
bhoper si hraje na bonese, akorat že bones nepiše slohovky :D

tyger103
25-07-11, 20:01
blaza:Jedna z nejdementnějších žádostí,co jsem tu četl podle mého názoru,reklama,neaktivita na foru,steam profil nevyplněn,téma jak se žádá o práva jsi taky asi nikdy nehledal,takže NE

Extreem
25-07-11, 20:14
Sadim se ze ma tak kolem 12 let.

perry
25-07-11, 20:17
Sadim se ze ma tak kolem 12 let.

Prehanis.