PDA

Zobrazit normální verzi : žiadosť o unban - Ridik



slovak ako repa
16-03-13, 19:38
Zdravím, dostal som ban od Ridika + mp3 ... mám 15, v inštalovaní hier nie som moc dobrý, nikdy som necheatoval, nikdy som nemal ban , neviem ani len nainštalovať AB alebo WH... dostal som ban na mega pube s popisom dôvodu NO RECOIL, totálne ma zmrazilo, lebo nemám ani tušenie čo to je, skúšal som aj prekladače a nepreložilo mi to, potom som to napísal do youtube a bolo to tam, ani som tomu nejako nepochopil, len že to má niečo so stenou.... končilo sa nuke, zbadal som T strieľal som doňho a zaliezol za stenu, tak som to dieroval, ani som ho nezabil a buchla bomba, a zrazu na začiatku bum, zeleným Ridik, s popisom NO RECOIL, fakt by ma potešilo kebyže dostanem unban. Chápem to že človek nieje stroj, ale toto bola chyba. Takže žiadam o UNBAN.


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 59406)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'no recoil'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): [n00'b]^slovak ako repa! :]
[AMXBANS] Tvuj nick: [n00'b]^slovak ako repa! :]
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1325695139
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1325695139
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 93.184.73.163
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 93.184.73.163
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Ridik :D +mp3
[AMXBANS] Server: csko.cz | Mega pub (de_nuke)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj k

Montty non skill
16-03-13, 20:08
Co pravidla? http://csko.cz/forum/showthread.php?...%E1dat-o-unban
Neřešit, lock. Žádost nesplňuje náležitosti.

slovak ako repa
16-03-13, 20:11
čo mám k tomu pridať? :) keď kliknem na ten tvoj link, hodí mi toto

Oznámení
Neplatný(é) Téma. Pokud jste klikli na správný odkaz, upozorn?te administrátora

Bezdak
16-03-13, 20:14
Tady je funkční link. http://csko.cz/forum/showthread.php?429-Jak-po%9E%E1dat-o-unban

slovak ako repa
16-03-13, 20:19
no máte to tam, fakt prosím o unban, ja neviem kto by takú blbosť sťahoval, je to choré na hlavu...

ZEUS
16-03-13, 20:31
Ahoj, počkej na Ridika, až sem dodá demo. Do té doby prosím o trpělivost :)

slovak ako repa
16-03-13, 20:37
dobre, ale ja môžem aj prisahať, aj keď sa to nemá, ... a keby som aj niečo sťahoval, tak takúto blbosť určite nie, lebo dnes som o tom 1x počul, a aj tak tomu nechápem, na youtube sú z toho videa, a nechápem tomu on zoberie nejakú zbraň, a na spawne s tým valí do steny, načo by to komu bolo... :)

tyger103
16-03-13, 20:38
No recoil-jak to popsat.Když střílíš,tak máš vzhledem k dávce/fulloutu určitý rozptyl kulek,ne jen do jednoho místa.Pomocí cheatu recoil limiteru/no recoilu dosáhneš toho,že při střelbě ti to nevytváří/eliminuje rozptyl kulek a tak střílíš prakticky do jednoho místa.

slovak ako repa
16-03-13, 20:40
aspoň viem čo to je, ale načo by mi to bolo, totálna zbytočnosť, ktorá sa da ľahko odhaliť, ako WH aj AB, ... dúfam že to demo ukáže že som nevinný... :)

kono159
16-03-13, 22:03
Tyger trochu ta opravim, no-recoil je, ze ta zbran nekope hore. Ked strielas, hlaven ti taha k nebu a cheat ju vyrovnava, takze mas stabilnu zbran.
To, co si popisal je no-spread. Ked ma no-spread, tak zbran nema ziadny rozptyl.

slovak ako repa
16-03-13, 22:05
to ani nevie človek ža také niečo vôbec existuje, ja som vedel len o WH, AB, SH a tuším ešte nejaký multihack ... :D

slovak ako repa
17-03-13, 08:43
zožente si Ridika s tým demom, chcem si ísť už konečne zahrať...

slovak ako repa
17-03-13, 14:24
nemôže te mi dať ten unban? nestačí vám moje slovo, že som nikdy nič nemal, nemám a ani nebudem mať, lebo pán ridik asi nemá čas sledovať fórum... ach ...

Ridik :D
17-03-13, 14:28
pa ridik uz to uploaduje

slovak ako repa
17-03-13, 14:30
dobre, ahoj ridik, za to čo si mi ban, ja nič také nemám, možno že si čosi tomu podobné vide, človek keď je skrčení a má M16 s tlmičom tak to dieruje dosť presne.... :) ale chápem , že si sa pomýlil... stane sa...

Ridik :D
17-03-13, 14:37
pockame na demo ja si myslim ze tam je posoudi ostatni admini a podle toho se rrozhodne

slovak ako repa
17-03-13, 14:43
dúfam, že pravda zvíťazí :) ... ja som spravodlivý človek, keby že som to mal stiahnuté a použil to vedome, nepísal by som tu, uvedomil by som si , že si za to môžem sám, ale keď mám pravdu ja, tak sa za ňu bijem, aj keby neviem čo bolo... dúfam, že rozhodne správne a pravda víde na javo...

ZEUS
17-03-13, 14:55
Na to se rád podívám

Ridik :D
17-03-13, 15:01
ja bych se taky rad podival ale ten upload jede jak z hnojem :D

slovak ako repa
17-03-13, 15:31
ridik, už to bude? ale potom si to prezrite viacerí, ja si to nepozriem, lebo neviem ako, a viem že to nemám :D , a potom napíšte svoj názor.... :)

Ridik :D
17-03-13, 15:36
demo: http://uloz.to/xHYxCgW/slovak-dem

ne csko dem up se my to buglo tak sem to musel dat na uloz.to

ZEUS
17-03-13, 15:37
Si děláš prdel ? 310 mega ?

Ridik :D
17-03-13, 15:42
:D za to ja nemuzu :D

za to muze updat steamu :mml:

slovak ako repa
17-03-13, 15:45
tak čo, podľa vás mám to?

Ridik :D
17-03-13, 15:46
myslim ze tak rychle to nepujde zjistilo se ze demo ma 310 mega :D cehos sem si nevsiml :D

slovak ako repa
17-03-13, 15:47
to je asi veľa, že? :)

Ridik :D
17-03-13, 15:51
skoro pulka fimu v .avi kvalite

slovak ako repa
17-03-13, 15:53
ty vole, mám vlastný film, to kdesi predám za tučné prachy, že mám udajný no recoil :D

Ridik :D
17-03-13, 15:57
vydelas balik ale pulka je moje ;) :D

slovak ako repa
17-03-13, 16:00
a prerobíš to? aby to bolo menšie? ...

Ridik :D
17-03-13, 16:04
to by byla dalsi hodina a to uz se my fakt nechce + dalsi pulhodiny nahravani na uloz to

ZEUS
17-03-13, 16:05
už to stahuju.

slovak ako repa
17-03-13, 16:07
ZEUS, poteš ma a povedz mi dobrú správu, budeš môj najobľúbenejší admin :D

kono159
17-03-13, 16:16
ZEUS, poteš ma a povedz mi dobrú správu, budeš môj najobľúbenejší admin :D

ZEUS, poteš nás a povedz dobrú správu, natočil si nové video a budes náš najobľúbenejší admin :D

ZEUS
17-03-13, 16:29
Z toho famasu to není moc vidět.... ale z m4 to jde krásně vidět, hlavně jak jsi u těch dvou oken s m4 a střílíš na enemy před tebou a díry jdou krabice... Tipl bych, že ten no recoil tam je. Ale ať se na to koukne někdo další

slovak ako repa
17-03-13, 16:39
omg, toto je zlý sen... ja to nemám, dierujem normálne, toto je zlý vtip... ach ... :(

ale to sú normálne diery, ja neviem čo v tom vidíte, fakt si myslíte že to mám? :(

ja neviem ako má vas presvedčiť, že to nemám, ja som čistý ako sneh, hral som na kotelne už 3. rok, nikdy nič a až teraz, za takú blbovinu....

zeus, ty to tipuješ, to ako keby stojí niekto pre súdom za vraždu, ktorú nespáchal, a ty mu povieš že tipuješ že si to spravil :D

ale, úprimne, myslel som, že to jednoznačne schválite, som si bol istý , no , lebo viem , že to nemám, a aj odkiaľ by na to človek prišiel, že niečo také existuje, je mi až zle s toho... fakt si to aspoň párkrát prehrajte, kým spravíte ukva

ale budem trvať na vyjadrení ďalších adminov, nie len od vás, a tí, dúfam, si to poriadne prehliadnu.... ale zas väčšina z vás bude skôr proti mne, lebo nie som čech , že :D

ZEUS
17-03-13, 17:18
Tak prosím nespamuj a vyčkej na vyjádření

slovak ako repa
17-03-13, 17:20
dobre, už budem ticho, len keď ja strašne nenávidim, keď mi niekto krivdí... a toto je ten prípad....

slovak ako repa
18-03-13, 13:57
Dobre kašlite na to, ja vás už nemám chuť presviedčať, a takto strácať čas, je to tu už ako dlho, a záujem adminov si len pozrieť to demo žiadny, aspoň vidím, že to máte úplne viete kde, a už len toľko, že ste urobili chybu - Ridik, Zeus, ale vám to môže byť pravda ukradnuté... si to tú uzatvorte a hodte do archívu, cesta spravodlivosti je vždy lemoavaná klamstvom, ale tak to v živote chodí, nieje vždy fér, čo sa s tým dá urobiť, veľa šťastia a zdravia v živote...

S pozdravom slovak ako repa! :)