PDA

Zobrazit normální verzi : Zombie servery - Znepokojení - rider



vikernes
17-03-13, 17:02
Nechápu co se to vymyslelo za novou pakárnu Na zombie serverech ŽE JE ZAKÁZÁNO STÁT PŘED CAMPEM A ZÍSKÁVAT EXPY. Takže na co si potom zlepšuju Dodge když se nemohu zastavit před campem potom mám schválně skákat do min ? také nechápu a další vec Ted jsem dostal BAN za Kecy a provokaci Admina Napsal jsem svuj naZor nepoužil jsem jedine vulgarni slovo napsal jsem to takhle.Už jsem jednou ban dostal ze to nové pravidlo a tímto vám chcí říct žo tohle pravidlo je uplně k ničemu dělá to každý Takže můžu říct za všechny nebo za vědšinu ad rIDer přestane dávat BANY za takovéto nesmysly.

OMG TADY VŠICHNI MUSITE SKAKAT DO MIN NEBO DOSTANETE BAN ZA NIC

NA CO SI POTOM ZLEPŠUJI DODGE KDYŽ NEMOHU ZÍSKÁVAT EXPY JINAK NEŽ SKÁKÁNÍM DO MIN

Poté následoval BAN.

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem rIDer
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'nemistne kecy provokace admina'
[AMXBANS] Delka: '30 minut'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:0:58707281'
[AMXBANS] Tvoje IP: '46.13.94.212'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] =======================================

E: Sice už je dávno po banu ale stejně bych chtěl aby se k tomu rIDer vyjádřil a chtěl jsem dodat čím jsem ho tak vyprovokoval ??

rIDer
17-03-13, 23:08
Takže první řádě jsem jako provokaci považoval tohle:
Zombie 2 17-03-2013 16:51:34 STEAM_0:0:58707281 46.13.94.212 Mr.Vikernes podte mi nekdo delat body :D
Tohle jsou nemístné kecy:
Zombie 2 17-03-2013 16:48:05 STEAM_0:0:58707281 46.13.94.212 Mr.Vikernes OMG BACHA TADY MUSITE NASCHVAL SKAKAT DO MIN NEBO DOSTANETE BAN ZA NIC
Tou poslední větou si navíc lživě oznamoval, že hráči musí skákat do min, nebo dostanou ban, což nevim kde si vyčet, takže mi podej vysvětlení, co to mělo všechno znamenat. Mít názor je jedna věc, někoho k něčemu nabádat druhá.

Kdyby si napsal "vulgarní slovo" napíšu ti to do reasonu třeba "vulgarni nemistne kecy" to sem netahanej.

vikernes
18-03-13, 15:39
No tak je pravda že to z mé strany asi provokace byla ano uznávam..Dále to že jsem napsal že se musí skákat do min je též pravda jinak bych nedostal ban příznávám stál jsem před campem a nabíral tak Expy pravda..a dále to hlavní nevim proč se tohle Banuje podej mi vysvětlení proč si teda zlepšuju Dodge když si chci nějaké ty expy získat tak nemůžu jinak než skákaním do min jak řikam je to prostě blbost. Nechápu kdo tohle pravidlo odsouhlasil... s tímto je celá Hra na zombie serverech na nic.

rIDer
18-03-13, 17:50
No vidiš, už chápeš proč si dostal ban.

Netahej sem dodge. Vysvětlení, proč si oblboval ostatní a burcoval je k blbostem si nepodal, takže ban zcela oprávněn. Tímto je tato žádost o unban vyřešená.

LOCK.

Lazik
18-03-13, 18:37
od Browna

Vůbec nechápu za co má ten ban, to, že si tu vymyslí někdo pravidla podle toho, jak se mu to libí a pak za to banuje. Hodně lidem se to nelibí už jen proto, že nakaza se bez expu dělá špatně. Dodge? jak netahej? To je přece podstatný, na co by to tam potom bylo? Když s tim nesouhlasí a nic nezmůže, tak co má dělat? to že napíše :" neskákejte do min" to je provokace, lol. Nezapomentě mě hatovat za to, že si někdo myslí něco jiného.

rIDer
18-03-13, 20:21
od Browna

Vůbec nechápu za co má ten ban, to, že si tu vymyslí někdo pravidla podle toho, jak se mu to libí a pak za to banuje.
1, Ban měl za [AMXBANS] Duvod: 'nemistne kecy provokace admina' provokoval a sám to přiznal. Zbytku věty nerozumim.

Hodně lidem se to nelibí už jen proto, že nakaza se bez expu dělá špatně.
2, Expy nikdo neruší. Takže nevim o co ti vlastně jde.

Dodge? jak netahej? To je přece podstatný, na co by to tam potom bylo?
3, S dodgem se nic nedělalo. Dodge nebyl předemětem banu. Nevidím důvod to probírat v sekci "Žádosti o unban".

Když s tim nesouhlasí a nic nezmůže, tak co má dělat?
4, Takže by měl podle tebe provokovat admina a spamovat nesmysly a tím balamutit ostatní hráče?! V tom případě se nesmí divit důsledkům s tim spojených.

to že napíše :" neskákejte do min" to je provokace, lol.
5, Týhle "větě" nerozumim vůbec.

Nechápu, proč si to jsem postnul Lazíku. At' si dotyčnej svůj nesouhlas s banem obhajuje sám. Tím, že sem budeš postovat názor někoho mimo A.T. akorát přílejváš olej do ohně. O celý týhle problematice je už dávno vytvořený téma v sekci "Kotelna servery". Tam se Brown může vyjadřit osobně.

vikernes
19-03-13, 08:07
Okej dobře konec debaty o banu a provokaci poslední věc co mě zajma je proč si se rozhodl tuhle blbost banovat....?Samozdrejme myslím to s tim expem...a body.