PDA

Zobrazit normální verzi : Ban k ct - shaggy - Kono



sancho123
17-03-13, 19:46
Ahojte...
Dnes som bol na jailbreak 2 , prišiel admin meno patQan a napisal do chatu ci mam mikrofon..v tej dobe som este nevedel ci to bol admin alebo nie...par adminov a speslov v minulosti mi vravelo ye normalny hraci sa nemaju co pytat ci CT maju mikrofon...patQan sa ma opytal a ja som mu odpisal z nie,a ci je spesl alebo admin ze sa pyta...naraz bum a ban
ziadam o unban lebo to bol uplne bezdovodny ban...nikdo by mu nepovedal ze ci ma mikrofon alebo nie...

Hráč shaggy
Typ banu IP adresa
SteamID VALVE_0:0:236546799
IP adresa 217.194.165.74
Udělen 17-03-2013 - 19:07
Délka BANu 10080 minut
Vyprší 24-03-2013 - 19:07 (0 měsíců 0 týdnů 6 dní 23 hodin 20 minut ještě zbývá )
Důvod [zakaz k CT] no mic
BAN dal Admin patQan (kono159)
BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 2 (jail_minikule_v1)

Giussepe
17-03-13, 19:49
ban opravněný

edit: S poctivostí nejdál dojdeš. Nemáš klamat a nedostal bys ban. To jen proto, že kdyz se tě ptá někdo jinej a ne admin nebo spešl tak mu budeš lhát?
a jen tak mimochodem, kde v pravidlech je zakázáno že se normální hráči nesmí ptát na mikrofon? je fakt, že jsem pravidla jen tak prolít, tak jsem to mohl přehlídnout, ale fakt jsem to tam neviděl. A když už by to opravdu bylo zakázaný jak říkáš a on se tě na mikrofon zeptal, tak snad i trochu inteligentnější orangutan vydedukuje, že když se ptá tak to asi nebude obyčejný hráč, ale admin nebo spešl.

sancho123
17-03-13, 19:52
já bych se jen chtěl zeptat co je na tom oprávněné , když je zakázaný aby se normální členové(neadmini a nespešlové) ptali na to jestli má někdo mikrofon,a on se mě zeptá přes chat ? utíkej na nějakej server pod cizím jménem a ptej se lidí jestli maj mikrofon...kolik lidí ti řekne že má ? nikdo kámo...

kono159
17-03-13, 20:12
My, co mame nato prava a sme inkognito piseme normal playerom, aby sa nepytali lebo na to nemaju prava.
Ked sa ta niekto spyta, ci mas mic, tak sa spytaj ci je admin alebo nie, ked nie, tak nemusis, ked ano, tak odpovedz.
Ty si sa ani nespytal ci som admin, proste si napisal nie.
UB nebude aj ked mas mic, je to tvoje minus.

Smooke
20-03-13, 18:03
Neměl jsi mikrofon = zákaz k CT. Konec diskuze.

LOCK