PDA

Zobrazit normální verzi : Problém s pripojením na server



JOZKO VAJDA!!
18-03-13, 15:38
Dobrý deň. Mám problém s pripojením na servery. Keď si zapnem csko a otvorím si ten panel zo servermy tak si klasicky ako vždy vyberiem server kde chcem hrať. A tu začína problém. Keď sa mi to začne načítavať ide to asi do polovice v pohode a potom ked mi napíše "Nahrávam zdroje.." tak sa nič nedeje a o chvíľu na to mi napíše "Timed out" a som na začiatku. Skúšal som restart PC aj zapnúť a vypnúť Csko ale nič nepomáha. Ak sa chcem pripojiť tak jedine že dám do konzol connect a IP adresu ale komu sa chce pamätať IP adresy obvzvlášť keď ich je veľa. Za každú radu ďakujem.

S pozdravom JOZKO VAJDA!! :biggrin:

ZeMi7
18-03-13, 22:32
Me se toto taky stalo, ale nevim cim to bylo... Ja jsem to delal pres connect v konzoli, tak ze sem mel zapnuty webove stranky kotelny, a kopiroval sem IP daneho serveru.
jednoho dne kdyz sem to vyzkousel, tak se slo zase pripojit... Nevim cim to je, ale najednou mi to zas jde v pohode, bylo to asi 4 dny, nevim jestli to byl nejaky bug nebo co... Zkus chvilku pockat, jestli se ti to taky nevzpamatuje :)

JOZKO VAJDA!!
19-03-13, 10:44
Aha.. Tak díky ja to po čase skúsim.

ZeMi7
19-03-13, 22:43
Fakt netusim, cim to muze byt. Me se to nejak samo spravilo, ale fakt nevim, zase at necekas zbytecne...
zkus napsat PM Kotlovi, ten by si stim mel vedet rady :)

Kotel
22-03-13, 19:31
Jestli mas ns, tak zkus nainstalovat cs do jine slozky. Jestli steam, tak zkus smazat celou slozku cska (ne steamu) a znovu zapnout, aby se rozbalili puvodni soubory.

JOZKO VAJDA!!
22-03-13, 20:15
Dík skusím to.