PDA

Zobrazit normální verzi : žiadosť o unban



sinetrick
18-03-13, 16:06
Prosím vás stala sa vec že ma neprávom zabanovaly a to vdaka tomu že niekto nevie hrat CS ? tak ma označily že som cheater ? čo som ešte v živote nepoužil cheaty ani neviem ako sa dávaju ? Viem dat cheat na gravitaciu a hned ma daly ako cheater myslel som že čoskoro mi Ban zmysne tak som kašlal na to ale teraz som fakt nahnevaný . Mám 24 rokov nepotrebujem cheaty za to že niekomu dám hlavu to nieje spravodlive a aj to ich hnevalo že som strielal cez rohy ? Prosím vás neberte ich vážne ja fakt nepotrebujem nejake cheaty. Taká nespravodlivost ak by ste mi poradily ako sa preukazat že nemám kódy tak velmi rád to urobim . Za pochopenie vám velmi pekne dakujem . Lebo mna to tak štve že ma nejaký 10 ročný označia za cheatera lebo nevedia hrať :-(

ZEUS
18-03-13, 16:16
Ahoj, přečti si tohle: http://csko.cz/forum/showthread.php?429-Jak-po%9E%E1dat-o-unban a dodej výpis z konzole

Montty non skill
18-03-13, 16:21
Na to že je Ti údajně 24 let neumíš napsat ani žádost o ub.... Viděl bych to tak na 11.....??

ZEUS
18-03-13, 16:28
Na to že je Ti údajně 24 let neumíš napsat ani žádost o ub.... Viděl bych to tak na 11.....??

10. února 2013 oslavil 24. narozeniny ;) a pochází z Košic.

Montty non skill
18-03-13, 16:31
Wow... můj fail, omlouvám se....

ZEUS
18-03-13, 16:35
Wow... můj fail, omlouvám se....

np :)

btw. na tvoji IP jsou 2 pernamentní bany, tj. jeden za Ab a druhý za WH

edit: 04-03-2013 19:06:58 VALVE_0:0:932982064 88.212.37.141 Marek (SVK) tohle by měl bejt on

Montty non skill
18-03-13, 16:38
Ale se steamem by se měl připojit, nebo se pletu? Teda pokud nemá ban na steam ......

BiA Fz
18-03-13, 16:40
np :)

btw. na tvoji IP jsou 2 pernamentní bany, tj. jeden za Ab a druhý za WH
No jo monty to je starej zkusenej haxor :D

Montty non skill
18-03-13, 19:12
To mi ten včerejšek budete předhazovat ještě dlouho? :bruce_h4h: :mml:

sinetrick
18-03-13, 21:37
Dakujem pekne Zeus.No o Banu som nevedel az na druhy den som zistil ked som sa nevdel pripojit preto som to tak pokazil lebo este som o unban neziadal .Ale kody nepouzivam to mozem odprisahat na hocikoho koho poviete lebo pisem pravdu . su situacie a aj vy samy uznate ked po vas strielaju a vy intuitivne opetujete palbu na nepriatela po case viete ze mate mierit trochu nizsie ked davate neustalu palbu niekedy sa podari zabit nepriatela ked ma malo HP. hrajem cs uz istu dobu a pouzivam sluchadla takze pocujem kroky a ked niekto vybehne zdvrei ma zbada a zacne cuvat tak strielam az cez roh ved viete :-) dá sa


Tu je moja konzola

[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): U-F-A-C-E
[AMXBANS] Tvuj nick: Marek_(SVK)
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:247724097
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:932982064
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 88.212.37.141
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 88.212.37.141
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Duska
[AMXBANS] Server: csko.cz | Fy (fy_iceworld2k)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
Requesting tempdecal.wad from server
Requesting tempdecal.wad from server
Requesting tempdecal.wad from server
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj



Da sa s tým niečo robit neviem ako to mam dalej riešiť :-(
Som smutný :-(

ZEUS
18-03-13, 21:41
Máš sdílenou IP. Tady můžeš jen změna IP nebo koupě originální hry. Poté budeš mít od tohoto problému pokoj

sinetrick
19-03-13, 08:12
Ach tak to vidím že končim s kotelnou asi :-(. momentalne som na tom myzerne som sklamany ale čo už taky je život :-(. Nevadi tak dakujem ti Zeus .A dakujem aj tym dvom čo ma neprávom obvinily naj sa fakt prepadnu pod zem :-(.Lebo viac na nich nahnevany nemozem bit joooj :-(

Montty non skill
19-03-13, 20:53
Za ten fail se omlouvám. Kup si originál hru, není to až tak drahé a budeš mít klid a můžeš tu hrát. Opravdu to jinak nejde.