PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o unban



laten
18-03-13, 19:50
Ahoj hrajem váš server COD:MW na Cs 1.6 a dali mi tam nespravodlivy ban za WH, ale ja pritom WH nemam to ,že keď dostanu Kapitanu notes 5 a poviem ,že som ho dostal je WH asi ne. Ja jediný som dostal ban a to tam WH ma každy druhy.
A takisto dávam stiažnosť na admina Slide ktorý mi ten ban dal z niejakého neznámeho dôvodu , lebo nadržiava ostatným hračom s ktrými sa pozná alebo su s nim kamaráti.


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem slide^
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Wallhack'
[AMXBANS] Delka: 'permanentne'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:1888752286'
[AMXBANS] Tvoje IP: '84.16.53.17'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] =======================================

To keď je prítomný admin na servery a keď mňa zabili 4 x cez stenu 2x stoho headshot a neda im admin ban tak to je ubohosť.(beginer,AllCatraz,Herr Pes... a iný)

Doteraz som nemal žádny ban tak prosím nič som nemal a neprávom dostať ban človeka naser* , a dokonca som aj pisal do "!" aby prišiel admin a dal cheaterom ban a on pride a da ban mne ! to je nespravodlivé.

slide
18-03-13, 19:58
Už som si myslel že nenapíšeš :) http://csko.cz/dema/upload/dir/laten.dem tu máš sprav si z toho video ... s unbanom sa rozlúč a nikomu nenadržiavam, to, že si mal Wh za to môžeš iba ty sám ...spectujem si postupne všetkých a muselo ráz dojsť aj na teba :)

laten
18-03-13, 20:09
Toto že je WH lol ti si skadial spadol tak asiže vydím ked je na zemi lekarnička, že sa tam niekto lieči ti mago a pak to, že som ho tam oklamal to je odrb lebo to robi každy, že ide do jendej strany pak se otoči a vráti sa tam to asi nevidiš že ? A tie strely do steni boli preto lebo som chcel vyskušať , že prečo tam beginer strielal ked bol u T a jemu ban nedate jo? keby mam to WH jak hovoríte tak by som ich asi tam zabil a asi by ma ku koncu nedali ne ?? tak prsoim nepiš hovadiny a nehraj sa na múdreho !

slide
18-03-13, 20:27
Prosim vas kuknite sa na to demo a vysvetlite mu, ze ma wh mna uz to neba :)

laten
18-03-13, 20:33
Kukni sa na to ti ti si mi dal BAN tak ted trp žádny nemam a keď si mysliš opak daj ban aj tým čo majú opravdový WH a nie slušnému hračovi !

laten
18-03-13, 20:39
Toto čo ste prave videli sa stalo 1x a to že som strielal do steny sa pozrite kolki davaju cez steny AB a uvidite kolko tam mate Hackerov!
keby som mal WH tak asi zabiju tých čo tam boli a neseru sa s tým !

ZEUS
18-03-13, 20:42
Možná by nebylo na škodu si vzít před spaním učebnici slovenského jazyka :))

laten
18-03-13, 20:46
Jasné až nato, že keby vám to mám pisať spisovne tak by som stratil môj čas a vy by ste aj tak nič nepochopili. Chápeme sa ? Asi nie čo ? Takto by to asi vypadalo. Diky.

ZEUS
18-03-13, 20:49
Můžeš do háje přestat spamovat chat apod ? Počkej na výjádření dalších adminů....

slide
18-03-13, 20:50
Ja som to demo videl keď som ho točil milý môj :)

laten
18-03-13, 20:54
Ok počkám ale keď se preukaže moja nevina budu rád lebo mne to fakt štve, že som dostal ban zanič a to ješte od takého admina čo tam príde raz začas a akurát da ban prvému u ktorého vidí, že striela bezhlavo do steny.



Upozorňenie pre ostatných hračov serveru csko ak nechcete dostať ban bezdôvodne nestrielajte bezhlavo do steny !!!!
Toto by som dal aj do vašich pravidiel aby sa pak nezlakli vaši hráči ako ja a potom tu nevyvádzali.
Diky.

slide
18-03-13, 21:04
Ja tam nehrám občas :) zato, že ty nemáš nič na práci iba vysedávať za cs za to ti ja nemôžem ...

Kotel
18-03-13, 21:19
1 cas na wh tam je urcite. Dalsi nejsou tak jasne.

slide
18-03-13, 21:27
Ub Kotel ? ziadny problem natocim nove :) alebo radsej kuknem hltv...

Ales
18-03-13, 21:38
Za mě určitě UB NE !! V každém kole je něco vidět !! Wallhack jak vyšitý !!

slide
18-03-13, 21:47
http://csko.cz/dema/upload/dir/Latentv.dem hltv som si celé kukol videl som tam asi 40 predstrelov, pár rushov na istotu a mierenie na hráčov za stenou atď... kukne sa na to niekto prosím ? :)

laten
19-03-13, 16:27
Mne to nevadi takých serverov ako máte vy je asi tak dosť a niektorým ani nesiahate po pety čiže čau ! Je mi to ukradnuté , že davate ban tým ktorý nemajú WH!

slide
19-03-13, 16:35
Ok tvoj názor LOCK.